Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Dominika

@Salas, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Czy jesteś pracownikiem firmy caterpillar poland? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jaka Twoim zdaniem panuje atmosfera w pracy między pracownikami? Czy sprzyja pracy zespołowej?

Hodedor
@Dominika

Witam, jakie agencje pracy przyjmują do caterpillar ? Słyszałem , że jest jakaś agencja zaczynająca się chyba na literkę B i ponoć oni dają dość duże stawki, większe niż pod firmą czy to prawda?

@Hodedor

Tak a firmą się nazywa Bodzio pojawiają się ogłoszenia na Olx i dają lepsze pieniądze niż cały ten Caterpillar

Dominika

@Hodedor, niestety nie jestem w stanie Ci udzielić odpowiedzi. Warto śledzić stronę internetową firmy: https://www.caterpillar.com/pl/careers.html Tam znajdziesz informacje dotyczące zatrudnienia, jednak obecnie nie widzę żadnych ofert pracy. Daj znać, jeśli zdecydujesz się na przesłanie CV. Zachęcam też inne osoby związane z tym pracodawcą do pozostawiania merytorycznych komentarzy.

Dominika

Możecie powiedzieć, czy w firmie wszystkie osoby są zatrudnione w oparciu o umowę o pracę? A może pracownicy mogą wybrać rodzaj umowy? Czy są jakieś premie, benefity pozapłacowe? Czy pracodawca oferuje szkolenia wstępne, a następnie podnoszące kwalifikacje? Proszę Was o rzetelne, konkretne wypowiedzi, które pomogą osobom wahającym się nad przesłaniem CV.

Łukasz

Jak się Was wszystkich czyta to się nie dobrze robi. 1. Skoro tak jest źle to po co jeszcze tu siedzicie ? 2. Skoro mała stawka to jest wolny rynek tak? - patrz punkt 1. Stawka adekwatna do "umiejętności"? 3. Skoro tak Was kroją to- patrz punkt 1. 4. Pokażcie paski skoro jest tak źle, skoro źle - patrz punkt 1. 5. Ile osób już wróciło? Bo ja wiem- jednak nie jest tak źle tak? 6. Jestem w CAT bo mnie nigdzie nie chcą? Przecież tutaj jest xx zł/h inni nie dają więcej? Dziwne. Jestem tam gdzie mi płacą adekwatnie do moich umiejętności, nie satysfakcjonuje mnie- patrz punkt 1. 7. Anonimowo bardzo łatwo pisać "prawdę". 8. Fakty o CAT Poland: -Skoro droga zła (ok nie jest idealna, to może zostawiaj auto przed CAT i na piechotkę? Autobusy nie istnieją, aż tak daleko jest? Mamy 3 parkingi każdy jest zły? Może CAT ma Ci jeszcze za zdarte buty oddawać? Pracodawca musi Ci gwarantować miejsce parkingowe? -Czajniki - a nie ma dystrybutorów wody gdzie można podgrzać? Nie ma na stołówkach czajników - mamy dwie z tego co kojarzę i zawsze jest min. jeden czajnik. -Diety itp - masz korporacyjną kartę? To jaka dieta? Gdzie byłeś na delegacji? Ograniczałeś się? Dieta = twoje własne wyżywienie + usługi, brak diety płacisz kartą. -5 lat-jakoś nie kojarzę kogoś kto 5 lat tu pracował, odszedł i dojeżdżał do biura północnego! Pracownik biurowy spawacz? No to już fantazja. Od kiedy pracuje to nie widziałem takiej a jestem dłużej niż Ty "byłeś/byłaś" -Cytat "inżynierowie pytający spawaczy z jakiego materiału ma być część bo nie wiedzą co dać na rysunku" Czy my mamy biuro konstrukcyjne? Coś mnie ominęło? Masz jakieś dowody? Mój wpis nie ma zamiaru nikogo obrażać po prostu nie mogę się zgodzić z wpisami które są niezgodne z prawdą. Jeżeli jest mi aż rak źle- patrz punkt 1 :)

Anonymus
@Łukasz

Za bardzo to upraszczasz na zasadzie nie podoba się to wypad. Na szczęście to tak nie działa, mamy swoje prawa i o nie powalczymy.

@Anonymus

Walczcie, ale niech ludzie nie piszą bzdur. Ale skoro jest aż tak źle, to nie łatwiej iść gdzie cię "docenia" i nie jest tak źle? Jest wolny rynek, nikt na siłę nie trzyma. i jeszcze jedno, czemu ludzie wracają?

Tong Po
@Łukasz

Kto wraca podaj przykład?

@Tong Po

koniec pyskówki, przejdź się po hali i biurach, chyba ślepy nie jesteś. Nie mam zamiaru Cię uświadamiać. Chyba poznajesz twarze co wróciły. Jak nie to szkoda mojego czasu. Jak ktoś jest nastawiony na nie i na zawsze źle to nic i nikt go nie zmieni. Skończyłem.

Paj Mej
@Łukasz

Tak to ty sobie możesz do swojego chłopaka mowic. Ja kojarzę tylko jedną osobe, ktora wrocila. A to i tak tylko dlatego ze byliście w czarnym odbycie, bo wam się w kontroli została jednw osoba, ktora ogarnia pomiary.

@Paj Mej

Byliście? Od kiedy pracuje w biurze?Nie wiem czy jeszcze pracujesz i co robisz, nie obchodzi mnie to. A komentarz, że mam mówić do swojego chłopaka tylko świadczy o Tobie. Czy ja kogoś obrażam? To czemu mnie obrażasz? Tak jak mówię nie brałeś ślubu z tą firmą i skoro jest tak źle nie widzę sensu w niej pracować. Mamy wolny rynek. Płacą mi źle i nie ma na horyzoncie poprawy szukam nowego pracodawcy. Chyba, że nigdzie nie dam rady się dostać to siedzę i narzekam. Nie lubię frytek z MC to idę do KFC a nie stołuje się w MC. Proste.

Lee51
@Łukasz

No dobrze, napisałeś co chciałeś, a ja chciałbym wiedzieć konkretnie - ile w tej firmie mogę zarobić. Mam certyfikaty unijne, staż pracy - kilkanaście lat, w tym kilka lat poza granicami kraju. Nie opowiadaj mi jak, a za ile za ile. Balcerowicz już się nasłuchałem i wierz mi - to głupi facet jest

Salas
@Lee51

W tej firmie nie mozna zarobic. Mozna za to dobrze sie chowac, jak swiniak przed ubojem.

Joe
@Lee51

Na jakim stanowisku chciałbyś się zatrudnić ??

@Łukasz

Wolny rynek?cos ci sie popieprzylo.he wolny rynek.hi hi hi

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dominika

@Nowy, czy oprócz stałego wynagrodzenia, istnieje możliwość otrzymania premii na przykład na święta? Czy caterpillar poland udziela swoim pracownikom dodatkowych profitów? Zachęcam Cię do rozszerzenia swojej wypowiedzi. Myślę, że przyda się osobom zainteresowanym pracą w tej firmie.

Dominika

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w caterpillar poland? Czy warunki zatrudnienia uległy jakimś zmianom? Czy pracodawca umożliwia swoim pracownikom dalszy rozwój? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie do aktywności na wątku.

@Dominika

Brak jakiej możliwości rozwoju jak już trafisz na linie a jesteś dobry to zostaniesz na tej linii do usranej śmierci , Ukraińcy są lepiej traktowani niż my Polacy . Oni mają prawo zrobić źle , mniej , dłużej mieć przerwę , wcześniej wyjść do szatni się wykąpać itp.

tima

uwaga na marmont nie płaci

@tima

I bardzo dobrze nikt was nie chcę

Zbynio
@tima

Co ty pier... Kolo pracowac sie nie chce to nie placi

@tima

marmont płaci zawsze,nawet zawsze przed terminem

Dominika

@dobrze, rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. W swojej wypowiedzi nie podałeś żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją opinie? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w caterpillar poland? Jaka atmosfera panuje w pracy? Zachęcam Cię do aktywności na forum.

lobo

Witam, jeśli ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy Caterpillar rozważa zmianę pracy, to obecnie prowadzimy nabór nowych mechaników dla firmy znajdującej się na terenie woj. Śląskiego. Zachęcam do wysyłania swoich zgłoszeń/zadawania pytań na adres mailowy: katowice@lobohr.pl Pozdrawiam!

dobrze
@lobo

Prosze tu tak nie namawiac. U nas jest naprawde dobrze.

Na szczęście nie pracuje już w tym (usunięte przez administratora) Pracuje sobie od poniedziałku do piątku od 7 do 15 za 3200 zł netto może nie dużo ale z tak z (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)ludźmi jeszcze nie pracowałem Odradzam każdemu pracy w tej firmie

SpawMan

Nie wiem jak reszta, ale mam wrażenie, że chcą nas tanio kupić. Na wstępie mówią "mamy ciężki okres,sytuacja jest trudna", to czuję że mają nas za (usunięte przez administratora) Nie pasują mi ich warunki poprawy pensji w premi, nie zgodzę na to. Najgorsze jest to, że nie jeden już przeliczał ile "zyska" . :)

@SpawMan

Nie tylko tobie taka zmiana nie pasuję co do stawki to do stawki. Godziny nadgodziny nawet chorobowe liczone są od stawki.

jeden
@SpawMan

a wyniki finansowe firmy najlepsze od lat...

Mick

W związku z nową ofertą pracy, w której pominięto co zyskuje pracownik, chciałbym zapytać o system motywacji, tj. benefity itp.

zenek
@Mick

jest za chyba jakies 80 zyla multisport.. 100zl na swieta grudniowe. i wczasy pod grusza

Kris

Witam, jakie stawki oferują na start jako magazynier? Czego można się spodziewać na rozmowie?

gonzalez
@Kris

po ostatnich podwyżkach 22.50 jak masz doswiadczenie

Cat
@gonzalez

Nie oszukuj potencjalnego pracownika, przyjdzie na rozmowę i się rozczaruje.

Jon lemon

No i po strajku... Ale walczyliśmy... Jak lwy :-)

@Jon lemon

A najlepsze w tym wszystkim że premie na krzywy ryj zmieni się dyrekcja przyjdzie kryzys i po dodatkach. Lepiej jak by do stawki dołożyli.

Walgierd Trzy Nogi
@Jon lemon

Spokojnie, jeszcze mediatora nie było, dopiero po jego wizycie, można rozpisać referendum strajkowe.

@Jon lemon

Jakie (usunięte przez administratora) taki zwiazek -nic z tego nie bedzie pajace

@ja

a pisałem? tu trzeba ludzi z jajami żeby powalczyć, a nie dupasow ,brak slow

Ja to ja

I jak panowie zadowoleni z wywalczonych podwyzek?

Koło

Poziom komentarze adekwatny do stanu w jakich zostawiacie po sobie sanitariaty w Waszej firmie. Panowie, czy też tak robicie we własnej toaletach w domu i tak samo się zachowujecie pod prysznicami? Co na to Wasze żony? Wstyd !!!!

Łaka Maka Fą
@Koło

Skoro zatrudniacie ludzi którzy nie potrafią załatwić sprawy do kibla, to jak możecie wymagać od nich poprawności położenia spoin?

@Koło

ja nie mam żony mieszkam z Mamusią

tututy
@ja

ot to cała prawda o poziomie inteligencji. pozdrawiam

Shower:)

A ja nie mam toalety

1 whooy

Witam wszystkich!Sytuacja jest taka.Troszkę żeśmy im namieszali.Chcemy zarobić,więc trzeba było zrobić zebranie przy okazji"rewelacyjnego"rozwiązania sprawy z załogą bo problem jest jakościowy-grubo szyty.Jak dotąd to za byle pierdoły alerty od klienta,zdjęcia rozdmuchane na całą firmę akurat pod koniec kwartału,chociaż wysyłki i PPMy były Ok.Tylko by kwartalnej nie dać.Pani z kadr mimowolnie napomniała że to najlepsze rozwiązanie celem zachowania miejsc pracy,tak co by zbyt dużo nie myśleć i wyrwać firme z tej trudnej sytuacji.Pytanie?Czy my jesteśmy winni tego błędu?Ludzie nie dajcie się zmanipulować.To tylko przykrywka by przygasić działania związków i zamydlić oczy.

Łukasz

Witam,mam propozycję pracy w Caterpillara Sosnowiec jako operator wózka widłowego na magazynie. Wiadomo,że interesuje mnie stawka godzinowa,ale najbardziej chodzi mi o atmosferę na owym dziale. Ma ktoś jakieś informację? Z góry dziękuję.

Szymek

Lutujecie coś tam?

@Szymek

Tak czasami se lutnę cwiartke a czasami połówkę

Nie pieprzcie glupot ze zarobki 18 brutto.....Na rozmowie sie pytaja ile sie chce zarobic powiedzialem im 20,50 i jakos sie zgodzili a nie mam specjalnie doswiadczenia.....Gdzie indziej dostalem wiecej dlatego sie nie zdecydowalem ale ogolnie jesli chodzi o zarobki na start to nie jest zle ...idzcie do brembo na 4 brygady zapieprz jak skur;;syn i 2350 wezmiecie

Paj Mej
@pracownik

Chłopcze spawacze z 5-6 letnim doświadczeniem w Caterpillar maja po 19zł brutto, jeśli ktorys z nowych dostanie wiecej maja przesrane i nawet okresu próbnego nie dotrwaja do końca bo ich "starzy" zjedzą. Już teraz jest tak że młodych nie chcą uczyć i jesli sam nie kuma roboty, to leci na miotle 3 miesiace i do odstrzału.

spaw
@Paj Mej

No to nie trzeba sie przyznawac ile sie dostalo...proste powiem zemam 18 zeby ci glupio nie bylo a s woja droga jak nowy ma 20-21 a stary 19 to cos nie halo z wami jest...i ze jestescie niedopieprzeni to nie znaczy ze macie sie na mlodym wyzywac....to nie wina mlodego ze tyle dostaje tylko wasza ze tyle robicie i macie 19.....

Working class
@spaw

To nie wina, ani zasługa pracowników tylko pracodawcy. Jak im się ze 120 fizycznych zwolniło 40 osób w ciągu pół roku to zatrudniają za więcej. Niestety za 20 czy 23zł przychodzą właśnie takie cudaki co szybkozłaczki od węża z powietrzem nie potrafią odpiąć. "starzy" się zbuntowali i robią tylko to co muszą dlatego efekty są jakie są.

spaw
@Working class

to czemu starszy nie maja np 30???? nie potrafia sie jakos do kupy ogarnac????nie kazdy wyjedzie ja wiem ale ci co zostali niech nie daja soba pomiatac strajk czy cos i w 10 sekund by 30 dostali....ten zaklad stac na to zeby nawet 50placil i tak by zysk mieli...w jednosci sila ale pewnie co drugi mocny w gebie tylko...to potem takie efekty ze nowy za zwijanie weza ma 23 na godzine

Liściu
@spaw

Potrafią się zorganizować i dlatego wszczęta jest procedura sporu zbiorowego, oraz poproszone Ministerstwo Pracy o wyznaczenie negocjatora, nie można sobie ot tak zastrajkować, ale wygląda na to że będzie musialo do tego dojść.

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.