Opinie o CRAS SP. Z O.O. w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CRAS SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CRAS SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAS SP. Z O.O. w Olkusz

Diana

Mąż szuka pracy i chciałby zatrudnić się w tej firmie do działu budowlanego. Przeczytałam, że musiałby pracować co drugą sobotę. A czy za pracę w weekend mógłby spodziewać się jakiegoś ekstra wynagrodzenia? Jeśli tak, to czy jest możliwość pracy w każdą sobotę? :) Małżonek jest zdeterminowany, zależy mu na godnym wynagrodzeniu.

Diana Nowy wpis

Handlowiec Nowy wpis

Pytanie do pracujących jakie zmiany panują na dziale budowlanym ? Ciekawi mnie również ile osoba z doświadczeniem w branży i sprzedaży w zakresie budowlanym jest wstanie zarobić w mrówce ? jakiego wynagrodzenia można się spodziewać ? Jest sens zanieś tam CV - proszę o szczere opije , bo widzę że szukają sprzedawcę działu budowlanego

Jugi Nowy wpis
@Handlowiec

Zmiany 7-14 i 13.15 - 20.15 plus co druga sobota. Zarobek w granicach 3000 - 3500 . I zasada czy się siedzi czy się leży tyle samo się należy. Nikt nie docenia jak się bardziej starasz , więcej robisz czy szybciej . Sztuka to sztuka

Bronisław Nowy wpis

ludziska kochane piszcie, czy robota dla magazyniera sprzedawcy nadal na dwie zmiany i czy można sobie wyrobić uprawnienia na widlaki? bo by mi na tym zależało. tak zresztą, jak na dobrych pieniądzach. ile teraz płacą?

Kuci

Janusz , Darek , Krzysztof, Marcin , Jan . Jeżeli handlowców z taką wiedzą pracodawca nie potrafi utrzymać to nie dziwię się że teraz jest płacz i zgrzytanie zębami. Sorry . Ale kadra co została szybko do tego poziomu nie dojdzie o ile kiedyś dojdzie. Pozdro dla wszystkich

Mikołaj
@Kuci

A czemu wylecieli? Czy sami odeszli? Jeśli to drugie to chodzi o pieniądze?

Ninko
@Mikołaj

Tam wszyscy są wrzucani do jednego worka . Czy aktywny handlowiec z działu budowlanego który robi obrót czy dziewczyna z innego działu co głównie sprząta i marudzi to pensja jest podobna . S lepiej było dać tym co robią wyniki za trzech podwójna pensję i premie to dalej by to hulało. A teraz nie wiemy co będzie. Może jeszcze uda się namówić tych co odeszli by pomogli

Bobi
@Kuci

Bo zapomniał ktoś o Bartku , Arielu , Adzie , Ani , Michale , Wioli . Można by tak jeszcze wymieniać. Firma nie potrafi motywować dobrych handlowców co ma teraz jakich ma . Ważniejsze były inne rzeczy od załogi .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w CRAS SP. Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Były

Dni Mrówki są policzone bo otwiera się konkurencja w której ludzie będą szanowani i coś zarabiali a nie wegetowali

DorotaG
@Były

Chodzi Ci o ten wielki market, który budują przy głównej trasie obok Mrówki? Chyba Bricomarche będzie z tego co widziałam. Nie wie ktoś kiedy i gdzie można u nich składać CV o pracę i kiedy planują otwarcie?

Były
@DorotaG

Tak ten market . Nie wiemy jeszcze kiedy cv ale trzeba sprawdzać bo z mrówki bardzo dużo osób tam chce złożyć więc łatwo nie będzie .

DorotaG
@Były

Dziękuję za informację, słyszałam że mają otworzyć w wakacje więc pewnie niedługo będzie jakaś informacja o rekrutacji. Jak ktoś będzie wiedział kiedy będzie miał jakiś kontakt proszę o informację. Czytałam o tej grupie chyba Muszkieterowie się nazywają. Fajne mają opinie. Zobaczymy.

Michał98
@DorotaG

Znalazłem artykuł o sklepie. Jest mail do złożenia CV. (usunięte przez administratora)

Jjj
@Michał98

Takie są zasady konkurencji że silniejszy zostanie. W Crasie sam zarząd nie walczył o dobrego pracownika to mają to co mają

Ted
@Michał98

Brico daje 2300zł na rękę, przez rok nie ma co liczyć na podwyżkę, ogólnie otwierają go ludzie z miechowa, właściciele tamtejszego brico oraz sklepu w zawierciu - poczytajcie opinie o brico miechów / zawiercie... bo tak kolorowo jak wam się wydaję to nie bedzie

@Ted

Mijasz się z prawdą. Oferują 3200 zł brutto tj. ok 2350 zł netto podstawy. Od stycznia przyszłego roku dochodzą premie od 300 do 800 zł miesięcznie w zależności od realizacji planu sklepu. To jak będzie to zobaczymy. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i właściciele zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Wg mnie jest szansa na stabilną pracę w normalnej atmosferze.

lusi
@Ciro

chyba źle zrozumiałeś te premie, rocznie będzie to max 5000zł oczywiście jeżeli uda się wyrobić targety, wypłacane będą kwartalnie, czyli 1250zł co trzy miesiące, podwyżki jako takiej napewno nie będzie przez pierwszy rok, chyba, że bedzie podwyżka minimalnej to oni też podniosą o taką kwotę, ogólnie gość wszystko fajnie tłumaczy przez telefon, nic nie ukrywa, ja na rozmowę się nie zdecydowałam bo jednak 2350zł jak na sklep budowlany (ciężki temat;) )to mało, a z premiami to wiadomo może będą może nie...

Lenka
@lusi

Dobre 1250 co kwartał . Ciekawe ile w konkurencji wynosiła premia roczna dla kasjerki ?

Hhh
@Lenka

2350zl to dobra kasa za tyranie w sklepie budowlanym w 2021 roku? powaliło was? w mrówce w 2018 roku dostalem 2500zł na start, po 3 miesiącach miałem 2700... ludzie szanujcie się, to nie robota w budce z drożdżówkami tylko stanie 8-12h na nogach +wykładanie ciężkiego asortymentu...czas się zmieniły, pandemia sie kończy, nie dajcie się doić, pozdrawiam

@Hhh

No w Mrówce to słyszałem raj jest :-D. Podobno jak się leży to 2000 zł , jak się leży i mówi 2500 a jak leży, mówi i rusza ręką to płacą 2700. Piszesz bzdury bo kasjerka w Mrówce ma najniższą krajową i do tego nikt tam nie szanuje ludzi jeśli nie jest się w sekcie szefa. No cóż zobaczymy kogo klienci wybiorą po paru miesiącach jak się Brico otworzy. Jeśli Brico dobrze to rozegra to Mrówka będzie mieć problem, bo tam jest brudno, szaro, brzydko i ciemno.

Ted
@Ciro

ktoś tu wspominał o szanowaniu prwcownika u konkurencji, haha ile wasz kolega Radek porobił w brico? 5 dni? I co zrobił... wrócił do mrówki; ) wszedzie dobrze gdzie nas nie ma...

@Ted

To jego decyzja. Nie wiem nic o tym aby ktoś lub coś zrobił mu krzywdę w Brico. Dorosły człowiek i ma swój rozum. Życie pokaże czy zrobił słusznie czy nie. Zresztą słyszałem , że po nim w Brico nie płaczą (usunięte przez administratora)

Ja.
@Były

Niby wszyscy tak mówili a do dziś Mrówka Olkusz daje rade.

Kazimierz
@Ja.

No i bardzo dobrze ze daje radę. Pracujesz tu i wiesz coś na temat dodatkowych benefitów dla pracowników? Chodzi mi o pakiet socjalny z prywatną opieką lekarską albo bonami na święta.

xyz
@Kazimierz

Raczej nie ma dodatków, nic nie słyszałem.

Iza
@xyz

A są jakieś plany na przyszłość by się pojawiły? Rozmawialiście na ten temat z szefem? Jaka była jego reakcja?

Gg

Ja pracuję od nie dawna i mi się dobrze tu pracuje, nie rozumiem złych opinii o tym miejscu pracy.

Hyss
@Gg

A nie należysz do wspólnoty ?

Gg
@Hyss

Do jakiej wspólnoty :) krótki staż to żadna wspólnota.

Czy pracownicy CRAS SP. Z O.O. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Karo

Jeszcze rok temu uczestniczyło się. Później kilka fajnych osób odeszło i teraz jest bardzo zła atmosfera strachu i nieufności. Nie wiadomo kto na kogo może donieść . Nawet rozmawiać swobodnie nie można

Oni i my

Proszę o ustosunkowanie się do pytania. Czy ktoś sprawdza temperatury w miejscu pracy szczególnie z samego rana? Jakie to są wartości?

Jety
@Oni i my

Na piętrze na pewno

Pracowity

Go work jest pomocny dla osób które chcą się wypowiedzieć i wiele prawdziwych informacji się tu ukazało. Jesteście super

Julia

A jak są w crasie płacone soboty? Na normalne nadgodziny czy jakieś inne dodatki są?

...
@Julia

Sobota jest normalnie wliczona w godziny pracy więc nie ma mowy tu o żadnych dodatkach i nadgodzinach

Naomi

Ja tylko zapytam. Gdzie są obiecane podwyżki?

Karolek

Typowy prywaciasz nie liczy się z ludźmi a tylko żeby duże zyski były

Chiena323@antydomi
@Karolek

Szef liczy zyski tylko a od gonienia pracowników są trzej muszkieterowie zwani przez niektórych kierownikami. Zwani bo nikt ich poważnie nie traktuje bo wiedzą dlaczego tam są. Jest jeszcze kobieta w biurze co tak uwielbia szefa jak ryba wodę

Poli

Osoby bliżej związane ze śląskiem mają kiedy chcą urlop na żądanie i tak nie powinno być. Szefie gdzie równość? To już nie pierwszy raz

Andrzejo

Jak szybko kogoś nie zatrudnicie to kolejne osoby odejdą bo nie ma ludzi do pracy. Tylko chętnych brakuje ?

Moli
@Andrzejo

Przecież to jest śmieszne. Od lat szukają pracownika na elektrykę , pana na ogród, prawdziwego magazyniera . Żeby mieć trzeba dać a szef ma inną wizję

Novator

Jak pomyślę że w poniedziałek wraca z urlopu to już się nie chce iść do roboty

Winiciusz

Sklep stracił w tym roku nie tylko wielu wartościowych pracowników. Odejście kilku osób spowodowało że stracił swoją duszę.

Blod

Śmieszni jesteście.. Tyle wartościowych osób odeszło z którymi pracowali co poniektórzy tyle lat i co? Nikt nic nie napisał, nie wspomniał.. (usunięte przez administratora)aż im się w głowach pomieszało.

Moli

Zwolnienie osoby która wniosła do firmy powiew świeżości, która wszystkim pomagała, która klientów potrafiła obsłużyć z chęcią i uśmiechem i która nic przeciw szefowi nie zrobiła świadczy o braku profesjonalizmu w firmie i złym zarządzaniu. A wszystko dla dobra ludzi związanych wszyscy wiedzą z czym

@Moli

Jeśli myślimy o tej samej osobie, to byłem w szoku kiedy po kilku latach robienia zakupów w tym miejscu, pewnego dnia uszy moje usłyszały "w czym mogę pomóc..?", a oczom ukazała się uśmiechnięta bardzo pomocna kobieta. Równie zszokowany byłem, kiedy dowiedziałem się o zwolnieniu tego pracownika.. Widocznie ten pracownik poziomem obsługi nie potrafił zniżyć się do panujących tam standardów i przez to nie pasował do wymyślonej układanki.. Przykre..

Ostry Cień Mgły
@Moli

obsługa klienta nie polega tylko na kręceniu (usunięte przez administratora) i głupkowatym szczerzeniu się do wszystkich. Trzeba mieć przede wszystkim jakiekolwiek pojęcie o tym co się sprzedaje.

Ostry Cień Mgły

Najpierw trzeba chcieć się czegoś nauczyć. Jeżeli Ktoś zamiast na dokształcanie woli tracić czas na bezproduktywne zawracanie(usunięte przez administratora) innym to sam jest sobie winien.

Lino
@Ostry Cień Mgły

Jedna musiała zostać zwolniona by druga została bo za sobą nie przepadały. Została starsza i tego już nie zmienisz

Michael

Zdecydowaly więzi ze wspólnota

NA PODSTAWIE MOICH SPOSTŻEŻEŃ POWIEM ŻE W CRAS MRÓWKA CZY SIĘ ROBI CZY SIĘ LEŻY STAŁA PENSJA SIĘ NALERZY.

Mama i córka

Szefie. Dzisiaj kolejny rekord w liczbie zachorowań. Apelujemy o dodatkowe zabezpieczenia, wyrywkowe testy i ograniczenia w klientach. Do tego idą upały. Nie mamy klimatyzacji a pracować chcemy i musimy w maskach. Prosimy o dodatkową przerwę po każdej godzinie pracy w masce. Proszę o jakieś działania bo się boimy bardziej o nasze rodziny niż o nas samych

Zostaw merytoryczną opinię o CRAS SP. Z O.O. - Olkusz

• Jak się pracuje w CRAS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CRAS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRAS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CRAS SP. Z O.O.
1.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Wrocławska 11
    44-100 Olkusz