Opinie o Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik w Mykanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik w Mykanów

Krystyna

Hej, nie jestem pewna, czy ta rekrutacja na specjalistę ds. personalnych jest już zakończona. Widzę tylko, że ogłoszenie było już jakiś czas temu wstawione. Kto może, niech da znać, czy to aktualne, oraz jak mniej więcej wyglądają obowiązki i jaka jest liczba godzin? Czy starcza czasu czy raczej zostawanie po godzinach to norma?

@Anxxxxka

A czemu ktokolwiek miałby gardzić prezesem? Jest tu jakiś problem z brakiem szacunku do prezesa, czy ogólniej z brakiem szacunku, również do "szeregowego" pracownika?

Opowie ktoś o obowiązkach na stanowisku inżynier produktu? Ponad rok temu się okazało, że ta oferta co patrzyłem, była wstawiona, i już tam się nie da nic wyczytać. A zanim pojadę pytać o pracę czy zawieźć CV to jednak chciałbym wiedzieć, jak w tej konkretnej firmie to wygląda wszystko aktualnie.

Pablo

To co macie tu zadaniowy sposób rozliczenia efektów pracy? A jeśli tak, to na jakich stanowiskach? Wyczytałem jedynie, że jest tu zatrudnienie w ramach umowy o pracę i rynkowe wynagrodzenie. Chodzi o posadę młodszego doradcy techniczno-handlowego, która jest dostępna na stronie firmy. W każdym bądź razie nic nie sugeruje tego, bym po realizacji swoich codziennych zadań mógł uderzyć w kimę, czy pojechać do domu.

Elo

Zależy czy masz plecy. Najlepiej ojca w ULCu to możesz spać przy biurku całymi dniami.

@Elo

No mam plecy, a na nich koszulę, a teraz, jak zimno to nawet i sweter czasami. Czy więc dalej bym tak musiał w tym swetrze i koszuli zaiwaniać? Czy u Was w firmie ciepło, nawet zimą, a firma zapewnia ubiór roboczy adekwatny do warunków?

Pola
@Elo

I wtedy za spanie też płacą? Dużo jest takich osób, które pracują w ten sposób? Bo zastanawiam się na kogo wtedy spadają ich obowiązki, na innych pracowników?

Pracownik Nowy wpis
@Pola

Bez Śpioszka nie byłoby łatwo załatwić pewnych kluczowych tematów i dobrze o tym wiesz. Nie ważne ile czasu spędzasz w pracy, lecz jak kluczowa jest twoja obecność w firmie. Jeden musi pracować 8h , a drugi 5 min by osiągnąć powierzony cel.

Pablo Nowy wpis

Karol

Z daleka od tej firmy, zwłaszcza od działu księgowości!!!! Jeżeli nie chcecie nabawić się choroby psychicznej.

Halina
@Karol

To co jest nie tak w tym dziale księgowości że aż choroby psychicznej można dostac?

Ciekawski
@Halina

No właśnie? Jestem bardzo zainteresowany tym tematem bo jestem w trakcie rozmów o pracę w tej firmie.. faktycznie tak źle traktują pracowników, i co przez to rozumiecie?

Ciekawski
@Karol

Czyli co jest nie tak? Jestem w trakcie rekrutacji, chętnie się dowiem szczegółów?

Przezorny Nowy wpis
@Halina

Napiszcie o co chodzi z tym działem księgowości? Co tam się dzieje? Nie da się tam pracować ? Ogólnie praca w księgowości jest trudna.

Zbigniew Nowy wpis

Ktoś już pytał o prace handlowca ale nie doczekał się odpowiedzi. Chciałbym dostać się na takie stanowisko tylko interesuje mnie czy to praca głównie przy biurku na słuchawce obdzwaniając klientów czy bardziej moblina i dają auto służbowe. Nie ukrywam że bardziej pasowałaby mi ta druga opcja. Napiszcie jak warunki.

Księgowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko księgowej. Bardzo proszę o obiektywną opinię, czy warto kandydować. Jaka atmosfera w pracy między pracownikami, oraz traktowanie pracowników przez zwierzchników. Czy istnieje jakiś socjal w firmie? W szczególności proszę o opinie osób, które w tym dziale pracowali, lub bezpośrednio pracowali z tym działem.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansowych w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kubi

Widzę, że firma szuka handlowców (oferta wisi na stronie). A co rozumieją tu przez "rynkowe wynagrodzenie"? Podstawa plus premie (jakie?)? I czy w dziale handlowym jest faktycznie tak stabilne zatrudnienie, jak piszą?

Czyli współpracownicy według Ciebie potrafią wybrać sobie osobę, która im nie pasuje i naciskać, by została zwolniona? Czym trzeba sobie zasłużyć na taką niechęć współpracowników w tej firmie, zakładając, że masz rację?

Czy Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Trzeba mieć tupet by o takie sprawy pytać :P Ja życzyłbym sobie, co najwyżej, wiedzieć, czy nie brakuje tu rąk do pracy i na jakie ewentualnie stanowiska? Już w kwietniu pojawiały się tutaj dyskusje sugerujące małą liczbę personelu. Prawda to, czy nie? I co z pieniędzmi, na ile potrafią nimi przyciągać i utrzymywać u siebie pracowników?

Odp
@Krystyna

Tak zakończona.

Julia
@Odp

Często prowadzone są rekrutacje na stanowiska administracyjne? Duża jest rotacja pracowników?

Pracownica
@Julia

Trzeba bardzo uważać na fałszywych przyjaciół. Podchody typu Prezes to .... i oczekiwanie, że sam/sama coś dorzucisz. Potem to jest przekazywane Prezesowi. Sama byłam kiedyś świadkiem tekstu kierownika awioniki, jak niby żartem sprzedał dyrektora.

Kajetan
@Pracownica

Dalibyście już chłopu spokój. Zwolnił ostatnio 3 nierobów to siedzą i szkalują... Jak na gościa, który non stop siedzi na lotnisku, ledwo się wyrabia i ma prawie zerowy kontakt z innymi pracownikami to coś strasznie dużo bruździ, nie? Coś tu się nie klei w tej waszej historyjce...

Łucja
@Pracownica

A jak jest mu przekazane to co? Można przez to stracić pracę czy raczej jakaś nagana czy coś w tym stylu?

Kasieńka
@Łucja

Z poprzednich wypowiedzi wnioskuje, że ktoś nie błyszczy przykładnym zachowaniem. Z tekstu nie wynika, który kierownik się tak zasłużył, bo było ich chyba kilku na przestrzeni lat istnienia firmy. Zazwyczaj ludzie wylewają swoje frustracje, by nie dać zapomnieć o zasługach swoich przełożonych. Dziwi tylko, że jedna osoba budzi tyle negatywnych emocji.

Obserwator
@Łucja

Myślę, że forum to najgorsze miejsce do tego typu rozważań i osadów. Z opisu domyślam się o kogo chodzi i doradzam powściągliwość w osądach. Skoro gość sobie radzi z tak zredukowanymi etatami to chyba nie jest źle i wentylowanie firmy wyszło na dobre :).

Roman
@Obserwator

A czy wentylowanie firmy przełożyło się jakoś na hiperwentylację pracowników i jaka ilość pracy po zwolnionych osobach doszła? No i skoro zwolnienie można potraktować, jako kij, to jak z marchewką dla tych, którzy nie psują atmosfery i przykładają się do pracy? Na ile takie osoby mogą być zadowolone z wypłaty?

Trol z gniazda
@Roman

Pobory to zawsze był temat tabu w firmie. Inflacja w każdej firmie wymusza podwyżki. Zatrzymać ludzi możesz kasą lub szantażem , czyli umową lojalnościową. Brak personelu już nawet widać na stronie firmy. Modernizacje , naprawy itp wykonuje kierownik lub osoby dawno nie pracujące w firmie.

Kajetan
@Trol z gniazda

jaką umowa lojalnościową? jeśli miałeś jakieś kursy robione na firmę to może tak, ale to tylko okresowo działa. Tak jest akurat w każdej firmie. A co do braku personelu to chyba bardziej mówi o tych "pracusiach" których już nie ma. tyle samo pracy, takie same terminy...

@Kajetan

Pracusiów nie zamierzam bronić bo sami są sobie zapewne winni. Brak personelu to tematy rozmów klientów i anegdoty z tym związane. Nie wypada na forum tego przytaczać bo zainteresowani je zapewne znają.

Roman

Wiesz, by mieli wolne etaty lub szykowali się do przeprowadzenia rekrutacji? Jeśli chodzi o nowe ogłoszenia to pustki, zarówno na witrynie firmy, jak i szerzej w sieci. Mnie by chodziło o pracę na magazynie. Jedno, co wiem, że dwa lata temu dali anons, a w nim, że jest UoP ale nic o widełkach płacowych. Faktycznie jest to temat tabu, czy nie ma problemu podać, ile teraz płacą? No i czy dużo tu ręcznego dźwigania? Ze względu na siatkówkę w oczach mam zakaz dźwigania czegokolwiek ponad 15 kg.

@Kajetan

Wrzucę kamyk w przekładnię propagandy i szkalowania firmy o byłych pracownikach. Jak to jest, że kiedy byli oni pracownikami to byli najlepsi z najlepszych. Teraz nagle słyszę, że odeszli bo byli słabym ogniwem firmy. Wszyscy ? Chyba jest coś nie tak z kims innym w Drabpolu ,a nie z taką rzesza bylych pracowników!

@Klient SP-???

Zastanow się Panie managerze, co Pan mówisz o swoich ludziach!!! Co mam sobie pomyśleć, że mam (usunięte przez administratora)...niczona instalację ? Teraz to już macie takich specjalistów, że będzie dobrze zrobione , bo wczesniej to była gwarancja do bramy. To o firmie świadczy ,jak mówi o swoich ludziach bo to oni wykonuja usługę.

Katy
@Klient SP-???

A czy myślisz, że można było temu zapobiec? Np. chciałabym wiedzieć, czy organizują jakieś spotkanie z kierownictwem, takie coroczne np., żeby przedyskutować to, jak ktoś pracuje i czy odpowiada firmie. Są jakieś ankiety też o pracy?

@Katy

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie bo patrzę na to jako klient. Znam część tych ludzi i bardzo wysoko oceniam ich wiedzę łacznie z kierownictwem. Narzuca mi sie jedno spostrzeżenie. Brak refleksyjnosci i obarczanie winą prezesa i podwładnych.

Anxxxxka
@Pracownica

Czy osoba, o której mowa to ta sama, która pogardza prezesem ?

@Anxxxxka

Nikodem

Ile mogą płacić specjaliście do spraw reklamacji? Zakładając, że są w firmie wolne wakaty? W nieaktualnej już ofercie nie podawano zarobków, pojawiła się za to informacja o umowie o pracę, czy możliwości szkoleń. W jakich więc szkoleniach można brać udział?

Pilot szybowca

Szczęśliwie dla mojego zdrowia, przez pracą w tej firmie uchronił mnie pewien życzliwy instruktor pilotażu. Jesli macie dobrą prace nie staraj się tu o pracę. W firmie panuje klimat poklepywania po plecach kierownika, (usunięte przez administratora)prezesa przez przełożonych i wzajemna zawiść.

Klient firmy Garmin
@Pilot szybowca

Słabe jest to, że prezesa szkalują bezpośredni jego podwładni. Hasło " prezes lubi być oszukiwany" to slogan , który ma bawić klientów. To nie do przyjęcia ,jak na standardy firmy dilerskiej.

P
@Klient firmy Garmin

Kiedyś Drabpol miał zespół zgranych fajnych ludzi, ale coś się tam chyba źle działo i został tylko młody narybek. Ryba psuje się od góry zazwyczaj. Teraz to nawet prezes nie jest dla nich autorytetem.

Janek
@P

Źle dla firmy, że odeszli. Przeniosłem się do Konstancina. Lubiłem klimat i ekipę tej firmy. Było minęło ...

@Pilot szybowca

Wyśmiewanie, zaczepki i ostracyzm, czy ktoś o tym wreszcie napisze? Ilu kolejnych wartościowych ludzi musi odejść? (usunięte przez administratora) w pracy inaczej odbierają osoby, których dotyczy on bezpośrednio, a inaczej obserwatorzy stojący z boku. Pozornie zwykły konflikt, będący przedmiotem dowcipów przy kawie może rujnować życie innego pracownika. Stosowanie (usunięte przez administratora) w środowisku firmowym odpowiada zawsze pracodawca. Jego obowiązkiem jest przeciwdziałanie zjawisku nawet jeśli kierownictwo (sprawca) ironizuje problem.

@Jeszcze pracownik ...

Masz racje. Pracodawca powinien coś z tym zrobić, bo takie podśmiewywanie się może zakrawać o mobbing a to już jest karalne. Dobrze że głośno o tym mówisz. Ciebie to też dotyczyło?

@Marcin

Widziałem, słyszałem. Nie doświadczyłem, ale to kwestia czasu ...

Tomi
@Jeszcze pracownik ...

Jak widziałeś, słyszałeś... to zgłoś, więcej to o tobie mówi że nic z tym nie robisz niż o pracodawcy... puste oskarżenia i tyle, technicy "lotnicy" od 7 boleści

@Tomi

Teraz będzie szukanie, kto to napisał. Nie ważne kto, ważne by coś z tym zrobić. Pracodawca nie jest (usunięte przez administratora) by nie potrafił powiazac faktów. Kolejne odejscia pracowników z niczego się nie wzięły. Nie jest mu na rękę walczyć ze zjawiskiem, a ja nie mam ochoty stać się kolejną ofiarą tej walki.

@Jeszcze pracownik ...

Czy coś się zmieniło w temacie ? Czy nadal zamiecione pod dywan ?

@Tomi

Ciekawie, czy ty byś był taki chojrak, gdybyś widział, jak dwóch kolegów doprowadzono do stanu, w którym sami składają wypowiedzenie?

Klient
@Jeszcze pracownik ...

Przez tych jak to okreslasz wykonczonych pracowników nic nie można było załatwić z kierownikiem. O wszystkim podobno donisili. Takich życzliwych powinno sie wyzbywać z firmy i dobrze się stało. Teraz jest czysta atmosfera i można wiele wiecej zrobić i umówić bez nadmuchanych kosztów.

Śmieszek
@Jeszcze pracownik ...

Czy hasło prezes lubi być oszukiwany nadal bawi klientów Drabpolu przy wycenie usługi :) ?

Śmieszek

Stary Dyrektor idzie na emeryturę. Młody już pieje, że nowy samochód dostanie :) .

@Pilot szybowca

Tego pilota juz też zwolnili.

@Śmieszek

No co ty? Taka radocha z nowego samochodu? Czy to po prostu spadek po starym dyrektorze i wcale nie jest taki nowy? Myślisz że coś się poprawi razem nową dyrekcją?

Znachor
@Gość

Teraz kolej na zwolnienia w part 21. Gitara gra w rytm nowego zespołu... Gitarzysta kosił w 145 i został z kiepskim solistą. Posprzata Pawłowi całą firmę aż do upadku.

Psychologia w biznesie
@Znachor

Nikt nie chce pracować w takiej atmosferze. Sam znam sytuacje gdzie ludzie odeszli przez ostracyzm. Ostatni chętny do pracy zwątpił po rozmowie ... Ktoś tu napisał, że menager to nie to samo ,co osobowość psychopatyczna. Nieszczęściem dla tej firmy jest fakt, że menagerem została osoba o osobowości psychopatycznej. Sympatyczna, mila i urocza. Manipuluje ludzmi dla własnych potrzeb. Tu kończą się zalety. Zwalacza ludzi wartościowych bo widzi w nich zagrożenie, a przez to dewastuje zasoby osobowe firmy. Obniża potencjał firmy w oczach klientów by deprecjonować zagrażających mu współpracowników.

Dyrektor
@Psychologia w biznesie

On wcale nie chce być dyrektorem :) bo kierownik ma ludzi. Dyrektor w tej firmie to handlowiec z ładnym samochodem. Jako Pan kierownik ma więcej poważania u klientów.

Cekawski
@Klient

Co przez to rozumiesz? Taki idealny stan wzajemnej adoracji nie jest w interesie firmy.

Emilia
@Psychologia w biznesie

A czemu ktoś nowy zwątpił po rozmowie? Zdradzisz może jak przebiega taka rozmowa i sam proces aaplikowania do firmy? Aż tak cięzko? :D

@Emilia

Jak do tej pory to firma zamiast się rozwijać to się zwija. Ktoś tu napisał, że gitarzysta ma destrukcyjny wpływ na wydarzenia i rezygnacje ludzi. Trzeba zapytać tych co odeszli.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pobory

Pobory powinny być rozliczano do 6 każdego miesiąca.

Nami
@Pobory

U mnie juz wpłynęło ...

W mieście Warszawa - al. Jerozolimskie 250 były ciekawe oferty pracy na Serwisant. Co powiecie o zarobkach w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Obecny serwisant

Polecam firmę. Koniecznie rzuć obecne zajęcie i zacznij pracę w Drabpolu. Cokolwiek nie robisz zobaczysz jak super ci było do tej pory. Dzień w obecnej firmie jako serwisant bedziesz zaczynał od wypelniania sprawozdania z dnia poprzedniego w specjalnym szablonie na stronie firmowej www. Koniecznie wykup abonament z poradami psychologa i psychiatry. Depresja to choroba zawodowa w tej firmie.

@Obecny serwisant

Nie jest tak źle. Szczerze nigdy nie miałam tyle czasu dla siebie, co w obecnej pracy. Są ludzie, którym przeszkadza CRM. Trzeba w nim wpisywać co się robi i kiedy. To narzędzie jest cudownie... Wpisujesz "(usunięte przez administratora)" prezesowi by ten miał zamydlone oczy ,a ty robisz co dusza zapragnie. Poza luzami, można za darmo, co pewien czas przelecieć się nawet samolotem. Nigdy nie zmienie pracy w Drabpolu bo nie ma lepszej ...

Salt
@Kamila

Ze macie luzy w awionice to nie trzeba o tym wszedzie smarować, bo się skończą.

@Obecny serwisant

Dlaczego depresja to choroba zawodowa w tej firmie ??

Zbig
@Obecny serwisant

Chcesz powiedzieć, ze rozliczanie się ze swojej pracy powoduje u Ciebie depresję i potrzebę porady psychologicznej? To normalne, że z pracy należy się rozliczać, ale jeśli masz z tym problem to rzeczywiście przydałaby się porada specjalisty

Luzik
@Zbig

Ja tam prawie nic nie wypełniam w tym CRMie i też nie ma draki. Nikt tego nie czyta. Robicie wielkie poruszenie, a nie ma o co. Zapewne jest wielu takich, co poza planem pracy nic tam nie wpisuje , albo wypełnia to samo z użyciem funkcji kopiuj , wklej . Ważne by plan był zatwierdzony i można olać całą resztę . Prezes sobie przypomni najwyżej o sprawie za pół roku i postraszy, że zabierze premię w wysokości 5zł (śmiech).

@Obecny serwisant

To aż tak źle że aż psychiatra ci potrzebny? W takim razie szkoda nerwów i zdrowia. Wszyscy pracownicy są niezadowoleni z atmosfery czy tylko w serwisie takie minorowe nastroje?

Tomi
@Marcin

Ludziom nie pasuje, że im samowolke ukrócili, to piszą paszkwile. Moim zdaniem tu się wypowiada 1 albo 2 osoby, reszta to trolle i 1-2 zgorzkniałych byłych (odpowiedz sobie czemu) pracowników. Tego nawet nie warto czytać...

@Tomi

Same trolle tu piszą. Nie wierzę by ktoś był tak (usunięte przez administratora) że opisuje że robi w konia pracodawcę i nie obawia się konsekwencji bo 5 zł to nie kara. Inna rzecz, że taki system może nosic znamiona (usunięte przez administratora). Jeśli tak jest powinna sprawdzić to PiP. Może dzieki temu okazać się, że ludzie maja nie płatne nadgodziny i inne patologie, ktore mogą pogrążyć pracodawce.

PiP i historia świństwa
@Gość

Już kiedyś temu pracodawcy PiP sprowadził zaufany człowiek Prezesa ( jego małżonka). Nie wiesz kiedy wbiją ci nóż w plecy i z uroczym uśmiechem usłyszysz Prezes lubi być oszukiwany. Świństwo jakich mało, które nie jest obojetne tym ,co pamiętają ciężkie chwile w firmie. Potepiam takie rozwiazywanie problemów bo sa destrukcyjne dla firmy. Zależy ci na firmie idz do Szefa i powiedz co jest grane albo odejdź. Nie (usunięte przez administratora) we własne gniazdo .

ciekawość
@PiP i historia świństwa

O kim mowa. Kto jest takim zaufanym czlowiekiem ?

@PiP i historia świństwa

Serio tak było ? Nie słyszałam o tej historii :) Ciekawe jakie kłótnie były w domu potem u Prezesa ;) czy teraz firma też ma jakieś problemy z PIP czy dopóki znowu ktoś nie doniesie nie ma szans na poprawę ?

Sylwia 2
@Sylwia

Nic podobnego nie miało miejsca. Pracownik sprowadził inspekcje .

@Sylwia 2

Żona pracownika sprowadzila PiP. Obecnie ten pracownik jest pupilem prezesa.

@Kamila

Dużo masz tego czasu wolnego w pracy?

@Anna

Inni zasuwają ja jestem od przydzielenia i wstawienia celów dla pracowników.

@Kamila

To tylko źle o tobie świadczy.

Inny Szef
@Kamila

"Kamila" weź się do roboty. Ciagle zwolnienia lekarskie i chodzenie z zadartym nosem. Nos w artykułach o bezpłodności, wieczne pretensje do wszystkich. Już dawno powinien podziękować ci Paweł. Tekst o Głównej Księgowej jest mocno naciągany.

@Inny Szef

Nie no takie stwierdzenie, że ktoś już dawno powinien zostać oddelegowany nie jest zbyt na miejscu. Ale o jakie pretensje do wszystkich Ci chodzi tak naprawdę?

@Anna

Pretensje, opryskliwość, nos w komórce to jak opis Panny z Modlina. Czy to o niej mowa?

@Gość

(usunięte przez administratora)się. Masz świadomość, że możesz stracić robotę? Systematyczność i cierpliwość najlepszym sposobem na (usunięte przez administratora). Juz byli tacy mocni jak ty :).

@Kamila

Przez tę ukrytą treść nie jestem pewna intencji tej wypowiedzi. Dałoby radę ubrać to w słowa nieco inaczej? :(

Czy kwota 5500 to dobra stawka w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Kolega z działu handlowego.

Czy to dużo. Nie bardzo. Przykładowo kierownik awioniki zarabia 17000 zł. Myślę, że śmiało mozesz wołać wiecej.

Pracownik fabryki Drab
@Kolega z działu handlowego.

Nie ma co zazdrościć. Teraz mamy ULC na głowie. Panowie od szukania w papierach doprawiają mu siwiznę na głowie. Inna sprawa, że jest dobry w tym bo inspektorki wychodzą zawsze szczęśliwi, że coś znaleźliśmy , a to sa tylko kamyki w stercie gruzu. Dodatkowo Prezes, którego trzeba czarować perspektywami sprzedaży bez perspektyw na realizację.

Klient
@Pracownik fabryki Drab

Słabo widzę perspektywy rozwoju tej firmy. Wartościowi pracownicy słyszę, że odeszli do innych firm.

@Klient

Wiesz to głównie po forum czy w ktoś z Twojego otoczenia też o tym głośno mówi?

Obcy
@Anna

Mądrość czasów Napoleona. Żeby wygrywać bitwy trzeba zdążyć awansować ludzi ze szczęściem i wiedzą. Ci co szczęścia nie maja polegną , ci którzy maja odejdą. Ci z wiedzą zostaną ale bez szczęścia i też polegną ...

Obcy
@Obcy

Cos od siebie ... Ci co maja samo szczęście siedzą zamknięci w kuchni polowej :).

Elita Drabpolu :)
@Obcy

Głupie te mądrości. Jak masz wiedzę to szczęście Ci nie potrzebne. Ilość niepowodzeń jest odwrotnie proporcjonalna do wiedzy. Ludzie odchodzą za łatwiejszym chlebem i tak jest w Drabpolu.

@Anna

Mówią to pracownicy. Jest coś na rzeczy chyba.

Sylwia
@Kolega z działu handlowego.

jakiego dzialub kierownik tyle zarabia? bo bede wtedy lukac na ogloszenia :D

Paweł ocknij się ....
@Sylwia

Częstym sposobem manipulowania u psychopatów jest wybiórcze przekazywanie informacji, a nawet podawanie niejasnych danych, dlatego że wtedy ludzi łatwiej ze sobą skłócać, wprowadzać niepewność, burzyć zaufanie. Pracownicy zaczynają mieć pretensje do szefa, do siebie nawzajem. Psychopata uważa, że inni ludzie są słabsi i gorsi od niego. Menedżera od psychopaty dzieli czerwona linia niewidoczna dla przeciętnego zjadacza chleba. Menadżer stara się w imię dobra firmy mieć w zespolenie fachowców, psychopata zwalcza ich ...

Halina
@Paweł ocknij się ....

Co Ty mówisz... :D Wybiórcze przekazywanie informacji? A czy komunikacja w tej firmie jakkolwiek działa? Chyba jeśli coś jest niedopowiedziane to zwyczajnie można o to dopytać?

Czary Mary dla Prezesa :)
@Halina

Wszystko dziala w tej firmie , jak ta komunikacja. Są osoby które dużo mówią prezesowi, że zrobią a za plecami zgodnie z maksymalną "Prezes lubi być oszukiwany" nic nie robią. Modlin miał mieć przeniesione biuro Part 21 do siebie . Nowe projekty, obroty, nowi ludzie i zmiany kadrowe. Prezes chodzi, jak pajacyk na sznurku i jeszcze się cieszy, że tak wszyscy go słuchają. Teatr i kabaret, w którym Prezes wydaje polecenia i nic z tego nie wynika :).

Obserwator
@Czary Mary dla Prezesa :)

Pisanie na forum o swoich frustracjach względem kolegi z pracy jest słabe. Jeśli cię coś boli pogadaj z Prezesem. Znam klimat i ludzi tej firmy bo w niej pracowałem. Jak ci to nie odpowiada to zmień firmę. Zważ na to, że czytają to wszyscy i wyrabiają sobie opinie o firmie jako całości.

Dobry duch firmy
@Paweł ocknij się ....

Nadchodzi czas bardzo chudych lat. Wszystko przy tym to była igraszka. Przetrwać będzie ogromnym wyzwaniem. Nienawiść, zazdrość i wzajemna niechęć dokończy dzieła w tej firmie jeśli czegoś nie zrobicie. Dobierajcie sprawdzonych ludzi i wyrywajcie szybko chwasty bo z nimi daleko nie zajdziecie. Nie pozwólcie by miał wpływ na firmę, ktokolwiek zdradził w obliczu poprzedniej próby. To ważne bo kolejnego kryzysu dla was już nie będzie.

Basia

Zgadzam się że wszystkimi negatywnymi opiniami na temat pracy w tej firmie!!!

Pracownica z działu obok.
@Basia

Jest tam słynna Pani "Śmierć". Mało kto za powód odejscia z tego działu podaje inny powód.

@Pracownica z działu obok.

A kto to jest ta Pani "śmierć"? Aż strach się bać jak się to czyta.

@Adam

Death końcówkę dopisz sam.

@Kamila

A powiesz o niej coś więcej? Chyba, że to już nieaktualne?

Urlopy
@Anna

Czas urlopów... Mało ma ochotę odpisywać w takim czasie .

@Urlopy

Co właściwie chcesz wiedzieć?

@Kamila

Ja jestem ciekawa o co z tą Panią chodzi. Wy sobie tak żartujecie tylko czy naprawdę ma jakiś wpływ na pracę innych?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

HReskii

Aby zostać członkiem Drabpol Sp. J. P. Drabczyński i Wspólnik należy spełnić warunki wyszczególnione w ogłoszeniu na stanowisko. Nowe ogłoszenia dodawane są na bierząco.

@HReskii

A najlepiej tutaj przez portal aplikowac czy udać się osobiście do Was, czy to Wam robi różnice?

HReskii
@Krystyna

Aplikować można przez stronę albo na miejscu. Aktualne oferty pracy znajdziesz na (usunięte przez administratora) i na stronie firmy.

Jaki dress code obowiązuje w Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Zigi

To zależy od stanowiska, ale nie ma żadnego oficjalnego. Można powiedzieć, że wśród pracowników biurowych obowiązuje "business casual"

Tymek

Podpowiedzcie czy mimo tej trudnej sytuacji są szanse na prace w firmie?

Czujnik
@Tymek

Jak najbardziej, w tej chwili poszukujemy przede wszystkim serwisantów, ale i w handlu na pewno się coś znajdzie. Warto się odezwać.

Karol

Dlaczego tak szybko postanowiłeś zwolnić się z pracy? Co konkretnie nie odpowiadało Ci w Drabpol i jakie zadania były Ci przypisane? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Obserwujący

Nie dziwię się. Słowo porażka to mało, dramat to właściwe określenie. Ja przetrwałem, z dwójką innych osób, tylko dwa miesiące i bardzo żałowałem odejścia z poprzedniej firmy. Na całe szczęście mogłem wrócić do byłego pracodawcy. P.S. Czy w firmie nadal działa zasada zdawanie egzaminu przed prezesem? Czy nadal nowi pracownicy dziedziczą nr tel. służbowych po tych co już uciekli? Jak tam samolot w Mykanowie? Dalej stoi? Pozdrawiam wszystkich co pracowali i ostrzegam tych co planują się zatrudnić.

Pantacho
@Obserwujący

zasada zdawania nadal działa, ale nie widzę w tym żadnego negatywu, więc może osobnik zbyt sfrustrowany na pracę z ludźmi :) Co do numerów, to jak inaczej miałoby to działać? znasz firmę w której usuwa się wolne numery i zakłada nowe? jest rotacja (choć niewielka) więc i numery czasem się trafiają "w spadku", to chyba oczywiste... samolot już rozebrali niestety.. tych co planują też ostrzegam, przed fajną firmą która stawia na rozwój i pracowitość, a nie "przezimowanie" do kolejnej roboty...

@d. A jakieś inne dodatki?

Pantacho
@Marcin

jest system premiowania, oczywiście dla ambitnych i pracowitych...

Zostaw merytoryczną opinię o Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik - Mykanów

• Jak się pracuje w Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Zobacz opinie na temat firmy Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik