Opinie o BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe w Poznań ul. Obornicka 235

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe w Poznań ul. Obornicka 235

Księgowa

Czy może ktoś podzielić się opinią na temat pracy w księgowości?

Edyta

Ale kim są te panie, bo wymieniasz imiona, które są dla osoby z zewnątrz mało ważne, a nie wspominasz o funkcjach, które są przecież kluczowe :)

Magda
@Edyta

Z opinii wynika, ze są to osoby decyzyjne i kluczowe w księgowości

Magda
@Edyta

Edyta, każdy może mieć inne odczucia, każdy z nas jest inny. Moje są akurat takie, każdy ma inna wrażliwość. Ja poszukuje dalej…

Edyta
@Magda

To prawda, każdy musi znaleźć miejsce dla siebie, nie wszędzie każdy będzie czuł się dobrze. Ja słyszałam tylko dobre opinie o ludziach pracujących u Smorawińskich, więc pewnie akurat się nie zgrałaś, ale takie jest życie, musisz szukać swojego szczęścia dalej. Powodzenia w szukaniu swojego miejsca :)

Aleksandra
@Księgowa

Byłam kiedyś na stażu i sobie chwaliłam. Co prawda znalazłam ofertę w innej firmie za lepszą kaskę, ale gdyby nie to, to na pewno bym została. Jeśli szukasz pracy i mają aktualnie ofertę, która Ci odpowiada, to aplikuj!

Aleksandra
@Magda

Jestem zaskoczona tym, co czytam. Ja mam odwrotne doświadczenie. Pracowałam troszkę w tej firmie i to co zapamiętam na całe życie to uprzejmość i fachowość. Polecam Smorawińskich z całego serca!

@Aleksandra

A ile ten staż trwał tak właściwie? I co najbardziej Ci się tu podobało?

Inny dział

Cześć Magda, ale chyba pomyliłaś firmy. Ja współpracuję z księgowością i tam nie było żadnej Magdy. Trochę dziwny jest ten wpis, bo ja jako nawet były pracownik, nie napisałbym takich rzeczy. A Ty u nas nie pracowałaś i piszesz aby oczerniać naszych pracowników ?

Chodzi Ci o tego co pojawił się rok temu? Na pewno został wywalony? Jeszcze jest na ich stronie.

Elżbieta

Może dane nie zostały zaktualizowane. Po co miałaby pisać nieprawdę odnośnie tego?

Ooooo

Ruchacz wolał chłopców czy dziewczynki?

Czy BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe ma ściśle ustalone godziny pracy?

tak, mamy harmonogramy pracy, pracuję na zmiany

Elżbieta

Ktoś kiedyś wspomniał, że podobno pracownicy tutaj dzieleni są na lepszych i gorszych. Czy faktycznie osoby aktualnie zatrudnione czują się traktowane nierówno w porównaniu z innymi? Da ktoś znać jak na dzień dzisiejszy wygląda tutaj atmosfera? Warto ubiegać się o pracę?

Odradzam

Niestety potwierdzam negatywne wpisy poprzedników. (usunięte przez administratora) małe zarobki, lepsi i gorsi, duża rotacja.Jak na markę Premium to żenada. Na szczęście nie jestem już trybikiem w tej źle funkcjonującej strukturze. Może coś się zmieniło bo wiem, że pojawili się tam nowi ludzie. Moje stare wspomnienia to jednak trauma i utrata zdrowia przez pracę.

Grażyna
@Odradzam

w jaki sposób ta praca przyczyniła się do utraty zdrowia przez ciebie, zgłosiles to do bhp lub inspekcji pracy czy olałes temat?

Justyna
@Odradzam

Duża rotacja? Czy jak pracowałeś to inni traktowali to zajęcia jako coś sezonowego, na przeczekanie? Czy odchodzili z powodów podobnych do twoich?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Zaczynam

Czy Doradca serwisowy z motocykli po za sezonem letnim jest w stanie zarobić więcej niż 4000pln netto?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Xoxo

Smorawinski czy olszowiec?

klient bmw

Witam, kupiłem bmw serii 5. niby gwarancja na lakier jakies 12 lat a mi z klamek farba schodzi i co? musze za to zapłacic. Poza tym cena malowania tylnego zderzaka smorawisnki 2000 netto, inny salon w poznaniu 1200 zł netto w warsztacie u kowalskiego 600 zł z montażem. To jest jakaś katastrofa. Prosiłem o sprawdzenie webasto i tez nie potrafią sobie poradzić. To nie są mechanicy tylko wymieniacze. Od razu wszystko wymienić najlepiej naciągnąć ubezpieczalnie i zderzak wymienic z AC. SMORAWINSKI NAJGORSZY SALON BMW JAKI ZNAM.

Elita

Widzimy jakie od nich są zwracane auta. W salonie autpoleasingowych w Swarzędzu ul.Poznańska49 lepiej wyczyścimy auto i lepiej przeprowadzimy serwis.

Elita
@Elita

Dziwne, ze ten salon przechodzi wewnetrzne kontrole BMW!!! Pewnie maja jakis uklad?

Ciagły mobbing

Szybki

Nadgodziny niepłatne pracy ogrom, wymagania duże ciągle chcą więcej i więcej nie mówiąc już o chodzeniu i proszeniu się o własne pieniądze chociażby za dodatkowe przyjście do pracy w sobotę. Żeby komuś zabrać premie to nie problem Ale coś dorzucić to już ogromny problem. Non stop poganianie. Z łatwością pozbywają się ludzi którzy pracują dla nich latami.

@Szybki

Twoja opinia zawiera wiele interesujących informacji, ale brakuje jej konsekwencji. Napisałeś, że nadgodziny są niepłatne, po czym użyłeś określenia dotyczącego "chodzenia i proszenia się o pieniądze, za dodatkowe przyjście do pracy". Czy możesz wiesz wyjaśnić, jak rozliczane są nadgodziny w tej firmie? Czy płatne są 100%, czy może 150% podstawowej stawki?

Szybki
@Paweł

Nie istnieje coś takiego jak płatne nadgodziny w tej firmie. Są tylko soboty do których zmusza kierownik obiecując za to dodatkowa kasę o którą trzeba się prosić.

Martyna

@XXX a powiesz dokładnie czym się różnią realia od rozmowy o prace ?

XXX

Nie polecam, co innego oferują na rozmowie o pracę a co innego jest realnie.

Tyr

Wykorzystywanie ludzi i ciągły wyścig szczurów. Atmosfera w firmie naprawde fatalna jest wiele lepszych firm gdzie płacą podobnie a pracuje się o wiele lepiej

Olgierd

Dziwne są te wasze opinie bo firma jest dobrym pracodawcą (trzy gwiazdki)

Hanna
@Olgierd

Jeżeli chodzi o opinie to wiadomo, że więcej osób niezadowolonych będzie zainteresowanych możliwością wyrażenia swojego zdania. Jeżeli masz jakieś pozytywne albo chociaż neutralne doświadczenia z pracy dla tej firmy to przecież sam możesz się nimi podzielić. Zawsze będzie to jakaś przeciwwaga do tych, którzy widzą tylko negatywy.

xxxxx

koszmar * Ogólnie ciężko się pracuje ... atmosfera bardzo ciężka, a przez to jeden drugiemu wrogiem i jeden drugiego napędza w narzekaniu. Musisz robić dobrą minę do złej gry, pozbyć się kręgosłupa moralnego i mieć dużo WAZELINY żeby wchodzić w d* a jak nie? - "tam są drzwi".

Postbmwowiec
@xxxxx

I to jest niezmienne od lat jak widzę.Czytalem wpisy przed zatrudnieniem ale pomyślałem eeee....zawsze piszą niezadowoleni, spróbuje. Niedawno zakończyłem współpracę w tym gnieździe obłudy od podłogi po dach i nikomu przy zdrowych zmysłach nie polecam tracić chocby szczępka kariery zawodowej na ten salon i dwóch bardzo niedojrzalych "szefów "

Gal Anonim

Głęboka komuna, brak szacunku do ludzi.

@anonimowy

Każdy każdemu wrogiem, każdy praktycznie kłamie, każdy na każdego ciągle coś ma do powiedzenia. Poziom ludzi za równo kulturalny jak intelektualny sub-zero. Kierownik - prosty człowiek i to widać. Płatne nadgodziny to jest przywilej, wymagania jak w fabryce, łaskę robią, że dadzą Ci dzień wolny za sobotę pracującą. Notoryczne obniżanie premii, jeśli kierownik coś mówi, to trzeba to mieć na papierze inaczej uśmiechnie się, napluje Ci na twarz i powie, że deszcz pada. Jest kilku fachowców, reszta to ćwierćinteligenci, koledzy z ławki Bonusa... Kierownictwo za bardzo chyba nie wie z czym co się je, zero polotu, zero pomysłu, podobno firma upada.

Zawiedziony

Chciałem kupić używany samochód. Nie wiem kogo tam teraz zatrudnili. Studentów jakiś czy coś? Zero zainteresowania. (usunięte przez administratora) W salonie jakąś chora grobowa atmosfera. Brak słów. Panie w recepcji mile dzień dobry przy wejściu. Nawet jeśli to sztucznie wyuczone to jedyny pozytywny akcent w tym salonie. Nie polecam. To nie mój poziom. Nie za takie pieniądze jakie chce przeznaczyć na zakup BMW. Jadę w wtorek do Berlina do komisu dilerskiego.

nowa 7

Prezes naszej firmy chcial wymienic sluzbowe auto i byl zainteresowany ale sprawdzil nowe pod wzgledem szkod transportowych w firmie CAT ( przewoznik) i sie rozmyslil, cos go wystraszylo. kupi Audi albo Lexusa ale w salonie w Berlinie, nie wiemy dla czego?

x

no to lepiej niz u Olszowca - tam podobno kiszka

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe - Poznań

• Jak się pracuje w BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe?

BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe

BMW Smorawiński i Spółka Przedsiębiorstwo Handlowe