Opinie o Dariusz Dolata Copyworld w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dariusz Dolata Copyworld. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dariusz Dolata Copyworld o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Dolata Copyworld w Poznań

Były pracownik Nowy wpis

Absolutnie odradzam to miejsce pracy. Płaca najniższa z możliwych, brak perspektyw na podwyżkę. Sprzątanie WZ, i innych pomieszczeń co piątek, odśnieżanie zimą placu. Wieczne niezadowolenie szefa. Brak możliwości rozwoju, brak pomysłu na pomoc pracownikowi w sprzedaży. Jednym słowem DRAMAT.

PracownikRoku Nowy wpis

Wszystkie wcześniejsze opisy są aktualne, płace najniższe jakie można dać, najniższa krajową na start i do tego wymagania. Pytasz o podwyżkę to robią wszystko żeby nie dać. Szkolenia? jakie szkolenia?zero, jeździsz np.w serwisie i uczysz się ...... ściemniania przed klientami. Szkoda czasu jeśli szukacie pracy, radzę omijać. A zadania to mycie wc, robisz magazyn, wystawiasz (usunięte przez administratora) pakujesz paczki, serwisujesz ksera, usługi informatyczne i wciskasz sprzęt jak naprawić starego nie potrafisz. Dobrze że niedługo i już po.

Magda Nowy wpis

Dostajecie prezenty na święta od pracodawcy?

Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka, do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało taż sprzątanie: zamiatanie, mycie podłóg i wc, odśnieżanie oraz praca magazyniera. Szef należy do tzw. osób „słodko pierdzących”, po za tym sknera, jakich mało, nie ma nawet czystego ręcznika w łazience. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów. Motywacji żadnej. Należy uważać także na „Panią kadrową”, bo szybko można się zorientować, że na niczym się nie zna.

Kolo Nowy wpis
@pracownik

A pani kadrowa to nie czasem żona szefa? ;D co w rodzinie to nie zginie, pewnie nikt kompetentny nie chciał tam pracować...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dariusz Dolata Copyworld? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Leader

Kiedyś pracowałem tam chwilę, nie było to, czego się spodziewałem. Jednym słowem mówiąc: wyzysk. Miał być tylko serwis a był serwis, magazynier, sprzątacz, chłopiec na posyłki. Pracownicy też nie byli zadowoleni a wcześniej podobno 2 doświadczonych serwisantów odeszło i się serwis posypał. Z opini klientów szef "gbur".

Adamowy
@Leader

Szkoda, że żaden z Panów nie miał odwagi cywilnej do wygłoszenia swoich niestrawności podczas cotygodniowych naszych spotkań. Pracuję od 2016 i nie mogę powiedzieć nic w temacie moich poprzedników, tylko in plus. Z ludźmi trzeba umieć rozmawiać ale jeśli ktoś liczy, że może nasrać i rowerem przejechać to życzę powodzenia... Polecam.

obiektywny

Zdecydowanie nie polecam, próbowałem się tam zadomowić ale postawa szefa totalnie to uniemożliwia. Opinia klientów opisana wyżej idealnie pasuje - burak pełną gębą. Starsi pracownicy mawiali, że dostał firmę w spadku i niczego nie wypracował sam - toteż sam się na niczym nie zna. Napisałbym zdecydowanie więcej ale obawiam się, że byłoby to "FA-PA" :D

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Dolata Copyworld - Poznań

• Jak się pracuje w Dariusz Dolata Copyworld?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Dolata Copyworld tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dariusz Dolata Copyworld
  • Rynarzewska 6A