Opinie o EP Serwis w Kozienice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EP Serwis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EP Serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EP Serwis w Kozienice

Jam

Trzymajcie się wszyscy, bo zmiany na świecie idą

łagodny

Jasiu - cieszą się życiem? tak, ale z odblokowanym scyzorykiem w kieszeni(zapomniałeś dopisać)!!! Na prosie mówić wujku? tylko prosięta mogą sie bronić w tak głupi sposób, bo wiadomo - rodzina musi się trzymać razem. chrum chrum

Kowal

Właśnie- jak to jest?, że nikt nie napisze nic pozytywnego - naprawdę nikt się taki nie znajdzie? To jest naprawdę dobry człowiek, daje wam przecież prace! Co wy chcecie od niego? Pieniędzy? , to praca wam już nie wystarczy? ale te ludziska są zachłanne. Byście nie grzeszyli , bo wiecie że księża wymyślili nową pokutę -( praca w ep -serwisie na dziale mobilne)Odechce wam się głupot i srania po krzokach!!!

olek

No jest dużo takich co tylko piszą na kogoś na złość

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EP Serwis po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER WYROBÓW Z DREWNA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
prwmen

Ludzie co wy piszecie praca jest ciężka kto nie musi nie pracuje. A jak komuś nie wyszło oszukiwanie i przekręty i dlatego nie pracuje niech nie oczernia innych.

dziad

dziad zostanie dziadem, kwestia czasu!!!!

tak

pawel lubi takie komplementy.

zaskoczony
@tak

Aha - to zobaczymy w realiach!!!

bidon

niema takiej skali dno

nowya:k

Ale wygląda chłop postawnie, ładnie ubrany tylko wszystko skurczone w praniu rzuca go jak by gołębie na starówce płoszył

były
@nowya:k

Faktycznie urodą to on nie grzeszy!.. Co on tam w ogóle robi? za co bierze pieniądze? Ja bym go nawet nie przyjął do wywalania obornika, wszystko się z niego śmieje, - ale to już nie mój problem, dobrze, ze już tam nie pracuje.AMen

bidon

Koszmary to mało powiedziane co się dziwić jak kierownik ledwo zawodówke skończyl nawet sie dobrze wysłowić nie potrafi

wspr

4 x 4

nowy 2

Po rodzinie nic nie zginie, (oprócz ludzi do pracy) Przynajmniej urząd pracy ma więcej ofert. Ale jaja

Mówisz,że na mobilnych to są wyleżani ludzie? Ręce powyrywane,kręgosłupy w strzępach, niewyspani, (bo trzeba nieraz dojechać do punktu, oddalonego o 500km od bazy, a ty mówisz,że są wyleżani? Żeby zarobić 100 zł. to trzeba przerzucić około 1000 palet lub wyremontować około 150, (tak było, jak ja pracowałem), ale niestety to nie jest najgorsze! - nawet jak zrobiłeś te palety, to i tak nie wszyscy dostali należnego wynagrodzenia wynikającego ze stawki umownej (i to bardzo dużo się nie zgadzało), co zresztą dziś się powoli zemści, ale to było do przewidzenia. Jeśli się nie jest dyrektorem, to można takiego kolesia zdeptać? no to żeście zdeptali!... Pamiętaj koleś - wystarczy, że masz trochę szacunku do siebie, a będziesz obdarzony szacunkiem innych śmiertelników -Pytasz się co to jest szacunek? – to takie coś jak - poważanie, uszanowanie, poszanowanie, respekt, atencja, estyma, pokłon, uznanie . To wszystko z mojej strony, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz!

nowy

WY....NI to mało powiedziane zobacz jakimi samochodami jeżdżą kierownicy zarabiający 2,5 tys. Maciar miałby co robić

NO NAME
@nowy

Ciebie też byłoby stać,jak byś poleciał po trupach z uśmiechem na twarzy.Ilu tam ludzi się przewinęło, którzy faktyczne chcieli pracować.Oczywiście byli tacy, którzy się faktycznie nie nadawali, ale jakaś część chciała pracować- no i sobie popracowała, zostały im tylko koszmary

EP-Serwis poszukuje pilnie pracowników na mobilne, bo już niestety nie ma komu pracować!!! Dlaczego ? bo już większość została WY.....NA .Ty możesz być następny w kolejce, dla odważnych świat należy!

olek
@były pracownik

No jak się pije w pracy albo chce zarabiac kupe kasy leżąc no to niech idzie na Dyrektora

Pompidur
@olek

Jeśli nie dyrektor to może przedstawiciel handlowy. Podobno dobrze zarabiają?

@Pompidur

Nie wiem ile trzeba wypić, żeby być takim dnem intelektualnym jak ty!!!

@olek

Olek, Olek, Olek na Prezydenta tylko ty. Olek,Olek, Olek, wybierzmy przyszłość oraz wstyd!!!!!!!!!!!!!!

dido

Kierownicy mogli by stanąc za pracownikami i wyżebrac podwyżki dla nich u prezesa albo dodatek waloryzacyjny.

nicck

troche przesadzacie

Green

Czytałem ze firma bardzo duża i 200 osób zatrudnia czy to prawda bo chciałem do roboty przyjść i jakie zarobki koledzy ? Pytam żeby na minę się nie wpakować , proszę o opinie koledzy czy warto papiery przynosić

Dudu Momo
@Green

Jak przyjdziesz i popracujesz to sie dowiesz ile sie zarabia. Nikt kto dobrze zarabia nie przyzna Ci się ile faktycznie bierze. Co innego fizyczny, którego nigdzie indziej nie zatrudnią bo juz stary. Ten może prawdę powie ile bierze, bo nikt mu nie pozazdrości. Przyzwyczajenie też swoje robi. Na jednych działach lepiej zarabiają , na innych gorzej. Im wyżej tym lepiej :P Zależy pod jakiego kierownika trafisz i ile wytargujesz na wejściu

cośotymwiem

Niestety, jest źle. Wypłaty ciągle mniejsze, motywacji do pracy brak. "Motywatorem" mają być zwolnienia pracowników, a skutek jest odwrotny. Są tu ludzie, którzy nadal poszukują pracy i jeszcze jej nie znaleźli. Dobrze mają jedynie przydupasy warszawskiego prezesa.

szopen

Pracownicy uważajcie Parkt robi wszystko aby położyć firmę. To dla nie niego nie pierwszyzna. Szukajcie pracy. Wiem co pisze.Podziekujecie mi za pare m-c

Zostaw merytoryczną opinię o EP Serwis - Kozienice

EP Serwis
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • 98A
    26-900 Kozienice