Opinie o EP Serwis w Kozienice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EP Serwis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EP Serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EP Serwis w Kozienice

Czy w EP Serwis pracuje się na open space?

Łukasz Nowy wpis

Nie widać, żadnych ogłoszeń o pracę, potrzebują teraz kogoś? Napisano tu, że zwalniają, jak jest mniej roboty i że zarobek jest akordowy od 2100 do 3500 netto, nadal tak to wygląda?

Vagabundo Nowy wpis
@Łukasz

Jeśli masz uprawnienia na wózek widłowy, nie jesteś alkoholikiem ani ćpunem i poważnie traktujesz pracę to masz bardzo duże szanse by być częścią zespołu.

Czy firma EP Serwis udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Tubylec Nowy wpis

Osobiście nie korzystałem, ale inni pożyczki brali i nie było z tym problemu.

Hanna

EP Serwis nie publikuje nigdzie informacji o aktywnych procesach rekrutacyjnych w firmie, a przecież firma zatrudnia ludzi, więc fajnie byłoby dowiedzieć się czegokolwiek na temat pracy w tym miejscu. Czy ktoś wie, jaki rodzaj umowy oferują? I jak mniej więcej kształtują się zarobki?

Romuś
@Hanna

Firma zatrudnia nowych pracowników jak ma dużo palet na stanie do naprawy a jak stany maleją to pracowników zwalniają i tak na okrągło, praca na akord, ile naprawisz tyle zarobisz od 2100 do 3500 netto.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EP Serwis po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER WYROBÓW Z DREWNA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Czy firma EP Serwis w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

GRUBY

JAKIE SZKOLENIA w EP serwis do czego ci potrzebne

Staszek

Firma jest ok i potrzebuje ludzi którym chce sie pracować. Ja w każdym razie polecam

@Staszek

Staszek, a tobie chce się pracować, to zapraszam na paletki?.

ROMUŚ

Witam chciałbym się przyjąć do pracy w EP, lubię zapiepszać jak WÓŁ od rana do wieczora na jaką kasę mógbym liczyć.

Ogórek
@ROMUŚ

Romuś świetnie się składa, takich tu potrzebujemy???? Kasa a jakże przekracza Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy

Ewelina
@Ogórek

Możesz rozbudować swój komentarz? Na jaką rzeczywiście można liczyć pensje? Dzięki za odpowiedź.

@Ogórek

KWOTA 5000 BRUTTO można w tej firmie tyle zarobić?.

Osioł
@Ewelina

Ewelina umów się na rozmowę kwalifikacyjną........ zależy co potrafisz wszystkiego się dowiesz:-)

Żółw
@ROMUŚ

Jak lubisz pracować jak WÓŁ to na pewno:-)

@Żółw

Jeszcze lubię wypić a słyszałem że pracują tam kierownicy że też lubią i to często, do kogo mam się zgłosić o przyjęcie do pracy.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Fifa
@Dawid

Zbliża się sezon urlopowy więc składaj CV i czekaj.

Jurek
@Dawid

Nie ic tam pod żadnym pozorem lepiej żebrać na chleb niż tam pójść

Osioł
@Dawid

Tylko osłów i królików;-)

Ugo

@Jurek Nie przesadzaj z taką oceną firmy! Jeśli nawet nie jest idealnie to wcale nie znaczy, że nie daje się pracować.

Julita

@MONTERKA, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda kwestia możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Podziel się z nami swoją opinią.

Kuna

To forum jest tak samo poje..ne jak cale to jEP SERWIS. No ale wiem człowiek się przyzwyczaił być popychadłem i parobkiem to boi się zmian,gorzej być nie może! Zero szacunku od kierownictwa,ale co się dziwić jak sami pracownicy nie mają go do siebie tylko się nawzajem sprzedają,a Pan kierownik najeb..y chodzi, rozmawia z tobą,a jak się odwrócisz to ci (usunięte przez administratora) obrabia, urojone historię opowiada udając uczonego i wszechwiedzącego. Ludzie tam są dwulicowi,zaczynając od prezesa kończąc na sprzątaczce! Jak coś zrobisz dobrze dla firmy to kierownik leci do prezesa-to ja tak wymyśliłem!!!,a jak coś spiep...sz to juz TY!!! KUPA WARIATÓW!!! No cóż taki mamy tu klimat musisz być pierwszy i ZAWSZE NA CZAS!!!

MONTERKA
@Kuna

Cała prawda!!! Lepiej ująć tego nie można:)

Julita

Interesują mnie oferty pracy w tej firmie na linii produkcyjnej. Czy praca jest zmianowa, czy płacą za nadgodziny, premie za niedziele i święta? Może doda ktoś opinię do wątku kto tam już pracuje i zna firmę od środka. @Fifa, wiesz coś może o przyjęciach? Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam!

Julita

@solidarny Forum GoWork.pl służy wymianie poglądów na temat pracodawców i sytuacji firm na rynku pracy. Forum nie jest miejscem na omawianie prywatnych spraw pracowników ani wewnętrznej polityki firmy. Czy mógłbyś udzielić kilku rad przyszłym pracownikom firmy EP Serwis? Czy to dobre miejsce na pierwszą pracę?

solidarny

Co z tego że białY od\szedł jak jeszcze są pozostałości pionko.Ja bym na miejscu" Pre" \wyp......lił go .On nawet do lasu się nie na daje. Tak samo jak ten z kozienic. EP-SERWIS ma duże szanse odzyskać klienta, ale musi wreszcie posłuchać głosu ludu.Zrób rewolucję jak To zrobił PIS i może coś z tego będzie - inaczej bieda!!!!!

Wszyscy krzyczeli żeby zwolnić koksiarzy z naprawa mobilnych , a okazało się że bez nich naprawy mobilne padły i kto tu jest winny ???

Polska

Na pewno Kierownik Ofman bo co wiem to stolarnia padła dzięki niemu i naprawy palet po woli też.

Hihi
@Polska

Padły bo wiadomości ktoś z firmy wynosi. Bez tego pajac-pal czy jak tam ta firma z Pionkow się nazywa tak szybko by się nie do robiła. Każdy wie kto ...

Pracus

Naprawy to padły bez Pawła

@Hihi

Gości ty temu człowiekowi to nawet nie masz prawa walizek nosić.Gdy ty pierdziałeś w palarni on cały czas na to(usunięte przez administratora) pracował.Tacy jak ty nie powinni mieć żadnego głosu!!! Zapewne pis o to się postara i dostaniesz parę lat za oddychanie , bo ci się należy nierobie

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

REWOLUCJA

Co z tego że białY od\szedł jak jeszcze są pozostałości pionko.Ja bym na miejscu" Pre"(usunięte przez administratora) go .On nawet do lasu się nie na daje. Tak samo jak ten z kozienic. EP-SERWIS ma duże szanse odzyskać klienta, ale musi wreszcie posłuchać głosu ludu.Zrób rewolucję jak To zrobił PIS i może coś z tego będzie - inaczej bieda!!!!!

REWOLUCJA

Problem jest jeszcze taki , że brakowało gospodarza i takie pajace robiły co chciały

A czyja to wina- P.P.P

Pracuję w ep serwisie już parę lat i śmieszy mnie to że chłopak z Pionek który odszedł z ep serwisu parę miesięcy temu rozwinął swoją firmę prędzej niż cały ep serwis próbuje się rozwijać już od kilku lat .

Bolo

Rada pracownicza to jeszcze istnieje czy może związki zawodowe należy założyc?

Oxymolon

Żeby coś się ruszyłko w firmie to trzeba postarac się o klientów, ale osobiście, a nie przez telefon. Klient musi towar zobaczyc, dotknąc. NLP też jest bardzo pomocne w kontaktach z klientami.

Brawo

Tak idźcie do Daniela on was wyra.... nawet nie będziecie wiedzieć kiedy wystarczy pogadać z tymi co z nim już robili.

Brawo
@Brawo

To znaczy z Bialym , Koniem i Kobrą !!!

Zostaw merytoryczną opinię o EP Serwis - Kozienice

EP Serwis
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • 98A
    26-900 Kozienice