EP Serwis

Kozienice

Opinie o EP Serwis

Zainteresowany 2017-03-03 23:26
Piszesz lojalni? Dobre, niektórzy nie wiedzą co to znaczy. Trza wymienić część składu i będzie dobrze w firmie.
Dobry 2017-03-04 06:40
Kolego mogę ci zaproponować podobną pracę za lepsze pieniądze i na pewno nie będziesz ruchany. Pan kontakt i odezwę się.
Pracownik 2017-03-04 08:57
Ja jestem zadowolony. Wiem ze narzekaja tylko ci co juz nie robia, bo krecili. Tak jest zawsze jak sie poczyta o inyych firmach.
Nowy 2017-03-04 12:07
Panowie, sporadycznie tu zaglądam, nic sie nie zmieniło. Na forum, gdzie zaglądają ludzie poszukujący często pracy, są jedynie przepychanki między ludźmi ktorzy zwyczajnie się nie lubią. Pytanie po co? Pisząc głupoty ośmieszacie tylko siebe. Z poważnego forum robicie pole do swoich rozgrywek. Napiszcie o tym, czy wyplaty są na czas, czy nie ma problemów z ich naliczaniem, czy pracownicy są traktowani jak należy, to pomoże szukającym podjąć decyzję.
kapito 2017-03-04 12:59
Wypłaty są na czas, ale wysokość wynagrodzenia nie dla każdego, bo to zależy jak jesteś blisko naliczającego! tam pracowali i jeszcze pracują ludzie którzy nigdy nie powinni mianować stanowisk powyżej sprzątaczki i jakiegoś powiedzmy ciecia, także łatwo sobie wyobrazić prace z takimi ludźmi dlatego dajcie sobie spokój z tą firma.Tam naprawdę były duże pieniądze i jeszcze może są, ale stanowiska pozajmowali nie odpowiedni ludzie!
Wlkp 2017-03-04 13:39
Co mądrzejsi odeszli, głupich pozwalniali, a ci co zostali... zasada podobna jak w policji - w życiu mi nie wyszło nadaje się do niczego przeslizgam się trochę i będą mówić do mnie z szacunkiem, będą mówić kuerowniku i bać się będą ja im pokaże. A są jeszcze tacy co niby odeszli ale to historia nie na forum.
kapito 2017-03-04 14:12
Odpowiedź do "nowy" Tu na tym forum jest już tyle napisane, że powinno rozjaśnić umysł nawet ślepemu! Uwierz mi, że jest grono ludzi, którzy po zderzeniu z tą firmą, mają dość już szukania jakiejkolwiek roboty!
Pracownik 2017-03-04 14:28
Ja mam wgląd do mojej wyplaty , sprawdzam i jest ok. Wszystko jest jasne. Od kilku miesięcy się uregulowało. Wiem za co i ile mam płacone.
Doradzca prawny 2017-03-04 14:46
Najlepiej poradzić się znajomych jeśli chodzi o tą prace. Tyle osób tam się przewinęło, że bez problemu znajdziesz kogoś obok siebie kto pracował lub pracuje!
UWAGA!!! Jak będziesz chciał się doradzić kogoś, co do tej pracy - to dobrze się mu przyjrzyj - jak jest w dobrym humorze to się pytaj, a jak nie, to daj sobie na wstrzymanie, bo może popaść w jakąś frustracje!!! WIEM CO MÓWIĘ!!!
w szoku 2017-03-04 14:54
Ciekawe co wpłynęło na to, że powiedzmy, coś tam się poprawiło? Na mobilnych też? Ilu tam ludzi zeszmacili, oprócz paru osób!
Najm 2017-03-04 15:28
Zmieniło się tylko to że nie ma kto tam pracować ostatnia szansa dla firmy dać ludziom parę groszy ale z czego jak portfel pusty. A z tego co się orientuje to jeszcze kilka spraw o odszkodowanie będzie.
kapito 2017-03-04 17:02
To gdzie te ludzie? w tych czasach, brak ludzi? tak ładnie żarło i zdechło?. Ktoś ładnie tam wycyrklował, bo ta branża powinna się utrzymać z palcem w du..ie jeszcze długo, długo.
Koń 2017-03-04 18:56
Ludzie przyjdą pracować jak się zmieni kierownictwo chodzi o Piotra O. na normalnego kierownika który będzie miał podejście do ludzi .
Wlkp 2017-03-04 19:10
Pozdrawiam Radzymin trzymajcie tak dalej a innym będzie żyło się lepiej.

PS. Szykujcie towar będę na tygodniu i nie bać się nikogo jesteście najlepsi
Faryzeusz 2017-03-10 15:44
A Paweł S. to jeszcze tam pracuje? pyta się jego ulubieniec!!! Już o nim prawie zapomniałem, bardzo wychowany gość, miły, taki grzeczny, normalny anioł!!!
czysty 2017-03-10 15:59
Wystarczy zapytać wujka google a on ci odpowie na to pytanie i poda dokładny adres!!! Pozdrawiam
Staś 2017-03-12 10:42
DOK jest od tego żeby się ten biznes kręcił !!! a nie tylko d..y wszystkim w Kozienicach na około obrabiać, plotkować i babole po firmie rozpuszczać
New 2017-03-14 15:13
Nie rozumiem po co tak narzekać jak wam mało to idźcie na urlop otwórzcie własną firmę i zrobicie. Proste, logiczne, i przez wielu praktykowane. Prawda chłopcy z Pi....l . I nie ma strachu jak coś to p.K was będzie kryła i kasa leci
Przeprosiny 2017-03-15 05:23
Przepraszam Was Panowie z Pionek za wypisywanie o Was glupot . Glegola R.
zawsze mów prawdę 2017-03-16 09:31
Panowie i Panie!!! Jeśli chodzi o chłopaków z pionek, to tylko powinniście się od nich uczyć jak brać odpowiedzialność za swoje rodziny, którym zapewniają jakieś tam standardy życia w przeciwieństwie do was goło du..y.Bez obrazy pachołki
zawsze mów prawdę 2017-03-16 10:05
Jeszcze jedno! Teraz jest czas Wielkiego postu (czas duchowego przygotowania się do świąt wielkanocnych) ale też czas, gdzie powinniśmy się zresetować, oczyścić złe myśli a w rezultacie otworzyć się na drugiego człowieka, zobaczycie jak diametralnie zmieni się wasze życie. Tego wam życzę oraz żebyście się już nie czuli Pachołkami.
Refleksja 2017-03-16 11:36
Kolega ma rację! Nie rób tego, co tobie nie miłe! Niektóre wpisy na tym forum są mocno przesadzone a w konsekwencji mogły komuś nawet zrujnować życie- pomyślcie nieraz nad tym, co chcecie napisać zanim doprowadzicie do jakiejś tragedii (no i czy się to opłaca?)!!!
Takich spraw nie załatwia się na forum - kochane a zarazem pogubione owieczki!!!
Szukający pracy 2017-03-19 12:42
Czy są przyjęcia do ep serwisu? Słyszałem, że można tam dobrze zarobić, około 4 tyś zł - oraz, że to nie jest ciężka praca? wcześniej pracowałem w ochronie, ale od chodzenia, żylaków dostałem i nie starczało do 1wszego, (było za ciężko)
precz 2017-03-26 23:06
szukający pracy.. to ty idz poszukaj pracy lepiej tam http://next.gazeta.pl/pieniadz/1,136160,17421766,Jak_zarobic_3_tysiace_lezac_do_gory_brzuchem__Praca.html jak tobie sie od chodzenia żylaki porobiły to jak do innej pracy pojdziesz to od samego patrzenia oślepniesz ... co za ludzie ja pier....
Agata 2017-03-27 23:52
Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad podjęciem pracy w tej firmie, jednak po przeczytaniu dotychczasowych opinii jestem od tego daleka. Wyraźnie wyczuwam tutaj złą atmosferę, niespotykaną wręcz zawiść między pracownikami. Zastanawiałam się z czego to wynika, że ludzie są tutaj tak wrogo wobec siebie nastawieni?
Awakening 2017-03-29 21:23
Masz rację. Trzeba się szanować i w drugim widzieć człowieka (to do kierownictwa).
Jak się ma światło w sercu to i pieniądza z nieba spadną.

NAMASTE
Luz 2017-04-03 09:30
To racja i super napisane, a inni wolą tam siedzieć bide klepac i głupoty pisać. Ale większości to chyba szkoda ze ten chudy z Pionek co ma kapleksy tą Kasię pukal. Osobiście nie ma czego zazdrościć. . . Wiem co pisze. Pozdrowienia
Zainteresowany 2017-04-03 10:50
Podobno zaczeli lepiej płacić w tej firmie wie ktoś coś na ten temat?
Pracownik 2017-04-03 11:03
Chwilowo zaczeli lepiej płacić ale tylko po to żeby sprawdzić którzy pracownicy wałuja tą firmę na kasę
Pra 2017-04-03 11:35
Już nie pracują Ci co się podorabiali na tej firmie
Pracownik 2017-04-03 15:02
Ale zostali ich uczniowie.
Do ludzi o niskich lotach 2017-04-04 09:25
To ty myslisz,że za takie pieniądze trzeba sie narobić?
Ludzie szanujcie się trochę - nie dajcie du..y za takie grosze. Jak wy mówicie, że to jest dobra kasa - to ja jednak jestem bogaty. To wy myślicie, że za 2,3 tysiące ja mam zapj...alac jak WÓŁ I tracić zdrowie?.
Czy wy ludzie nie widzicie jacy MOCNO jesteście ułomni? Paropkiem trzeba się jednak urodzić, oraz klapami na oczach.Ludzie obudźcie się! No chyba że mówicie o tygodniówce ! Co wy powiecie swoim dzieciom, że kim wy jesteście? narobionymi, bidnymi,ślepymi , o czym będziecie rozmawiać w towarzystwie? o paletach? o biedzie?Mam nadzieję,że sie myle, ale przewiduję, że większość z was wyląduje jako bezdomni, może dopiero do was dotrze jacy jesteście stuknięci
ten 2017-04-04 09:56
Tacy uczniowie się nie liczą! nic z tych lekcji nie wynieśli - długich lekcji!!!
Brawo 2017-04-05 12:30
Brawo dopiero jak się uwolni od tej firmy to się widzi jak się robi i za ile. I to nie w Norwegii. Ja po kilku miesiącach w innej pracy zarobiłem na takie rzeczy o których tam tylko marzyłem a z nam ludzi którzy po roku nie wiedzą co z kasa robić. Panowie na mobilnych policzki sobie godziny jakie was w domu nie ma i wychodzi( usunięte przez administratora )A życie ucieka dzieci rosną.( usunięte przez administratora )
Kuna 2017-04-07 22:25
To forum jest tak samo poje..ne jak cale to jEP SERWIS. No ale wiem człowiek się przyzwyczaił być popychadłem i parobkiem to boi się zmian,gorzej być nie może! Zero szacunku od kierownictwa,ale co się dziwić jak sami pracownicy nie mają go do siebie tylko się nawzajem sprzedają,a Pan kierownik najeb..y chodzi, rozmawia z tobą,a jak się odwrócisz to ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia, urojone historię opowiada udając uczonego i wszechwiedzącego. Ludzie tam są dwulicowi,zaczynając od prezesa kończąc na sprzątaczce! Jak coś zrobisz dobrze dla firmy to kierownik leci do prezesa-to ja tak wymyśliłem!!!,a jak coś spiep...sz to juz TY!!! KUPA WARIATÓW!!! No cóż taki mamy tu klimat musisz być pierwszy i ZAWSZE NA CZAS!!!
precz 2017-04-08 21:17
kolega chyba nie zrozumial, sam pracowalem w tej firmie i wiem co mowie(na szczescie nie zbyt dlugo ), pracownik fizyczny powinien zarabiac 2 tys ale na tydzien bo to jest praca nawet nie dla woła bo szkoda zwierzęcia, i by sie za*ebal, ale ludzie wysmiewający innych co tam pracują czy to jest na miejscu ? dwulicowosc w tej firmie to prawda podpie***la kazdy kazdego i za nic ludzie robiący na jednym dziale pojdzie w przerwie na papierosa pod*ebac drugiego. Mozna zarabiac o wiele lepsze pieniadze niz w tej firmie ale trzeba miec tez albo szkołe, albo po prostu troche oleju w glowie zeby pomyslec gdzie uderzyc !
Pan cud 2017-04-12 18:36
No teraz słyszałem, że płacą i to z górką,- ciekawe jakim cudem? Jak był ruch w interesie, to wynagrodzenie było (co u niektórych) poniżej krajowej, teraz nie ma ruchu a wynagrodzeń mogą pozazdrościć nawet ludzie pracujący w elektrowni -Podejrzany temat!!! Rozumiem jakby zrobili przesiew i zatrudnili świeże umysły, to tak, ale tu oprócz paru pseudo pracowników umysłowych, którzy się zwolnili, to reszta została!? Nie wierze żeby na tym samym fundamencie coś lepszego zbudować! Niech się mylę, ale w tedy trzeba by to ogłosić cudem!!!
Pracownik 2017-05-27 10:52
Panowie nieprzejmujcie się cieciami wypłat Daniel Was przyjmnie do swojej firmy i na pewno lepiej zapłaci , a poza tym niedługo nie będziecie mieli co robić tu!
Neo 2017-05-29 18:38
Przykre, że cięcia dotyczą tych, których ręce ciężko wypracowują każdy grosz dla firmy.
Ja ciągle mam nadzieję, że to przejściowe zachwianie i w efekcie znowu będzie OK.
Brawo 2017-06-10 11:02
Tak idźcie do Daniela on was wyra.... nawet nie będziecie wiedzieć kiedy wystarczy pogadać z tymi co z nim już robili.
Brawo 2017-06-11 20:54
To znaczy z Bialym , Koniem i Kobrą !!!
Pracownik 2017-06-20 08:39
Wszyscy krzyczeli żeby zwolnić koksiarzy z naprawa mobilnych , a okazało się że bez nich naprawy mobilne padły i kto tu jest winny ???
Polska 2017-06-20 13:30
Na pewno Kierownik Ofman bo co wiem to stolarnia padła dzięki niemu i naprawy palet po woli też.
Hihi 2017-06-22 16:19
Padły bo wiadomości ktoś z firmy wynosi. Bez tego pajac-pal czy jak tam ta firma z Pionkow się nazywa tak szybko by się nie do robiła. Każdy wie kto ...
Pracus 2017-06-22 16:58
Naprawy to padły bez Pawła
Oxymolon 2017-06-30 20:53
Żeby coś się ruszyłko w firmie to trzeba postarac się o klientów, ale osobiście, a nie przez telefon. Klient musi towar zobaczyc, dotknąc. NLP też jest bardzo pomocne w kontaktach z klientami.
Bolo 2017-06-30 20:58
Rada pracownicza to jeszcze istnieje czy może związki zawodowe należy założyc?
Julita 2017-07-23 22:59
Jak z aktualnym zatrudnieniem? Warto podzielić się swoim doświadczeniem z pracą w EP Serwis z innymi użytkownikami forum, którzy zainteresowani są pracą w Kozienicach i chętnie przejrzą oferty pracy.
Paweł 2017-07-26 09:52
Pracuję w ep serwisie już parę lat i śmieszy mnie to że chłopak z Pionek który odszedł z ep serwisu parę miesięcy temu rozwinął swoją firmę prędzej niż cały ep serwis próbuje się rozwijać już od kilku lat .
Julita 2017-08-24 13:02
@Paweł - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w EP Serwis? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy pracodawca oprócz podstawowego wynagrodzenia zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o EP Serwis - Kozienice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EP Serwis