EP Serwis

Kozienice

Opinie o EP Serwis

New 2017-02-04 08:24
Czy mi się wydaje czy tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Rokpal 2017-02-05 12:32
Chciałem zapytać o ten wspornik ma ktoś może kontakt do tych chłopaków i po ile sprzedają
kAPŁAN 2017-02-05 12:56
Jak chcesz poznać ten Burdel od kuchni to musisz gonić za szczurem, ale weź ze sobą wazelinę. Jak się sprawdzisz to masz gwarantowaną robotę - przykład szczura!
ZAINTĘRESOWANY 2017-02-05 13:09
Jak na opał to za darmo
New 2017-02-13 07:04
Lepiej od nich nie brać to frajer jakich mało szkoda czasu.
Kroll 2017-02-15 22:41
Pani K.K. wyprowadzi na prostą ten biznes.
Hihi 2017-02-18 06:20
Jak będzie czas ciężko pogodzić prace z częstymi wizytami w hotelach...
ZAINTERESOWANY 2017-02-18 15:33
A tą firmę da się jeszcze wyprowadzić? bo bym się przyjął! Znacie może jakiś dobry skup palet, a może znacie taką firmę "Pal - Trade" Monika Szczyrek, 08-500 Moszczanka 58
woj. lubelskie
To nazwisko Szczyrek coś mi mówi, ALE NIEWAŻNE!!!
tragedia 2017-02-18 20:44
Jak wy juz nazwiskami walicie to juz jest nie apetyczne, ja nikogo nie bronie ale kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien.
Haha 2017-02-19 21:13
Tak jest jak ktoś z losem pogodzić się nie może. Na stół trzeba wracać i należało by troszkę godności zachować ale frajer frajerem zostanie i próbuje coś zrobić dno
@Kroll 2017-02-20 20:20
Niektórzy piszą pierdoły. Jak ktoś się stara daje coś z siebie to i nie narzeka na pracę. Najgorzej jak się samemu kombinuje i ma się tylko czas na pisanie głupot. Może by tak więcej chęci. Czy sami jesteście w porządku czepiacie się tylko kolegów. Zamiast pisać o innych napiszcie coś o sobie. Może będziecie przykładem.
Zainteresowany 2017-02-20 21:25
A kto z narzekajacych i obmawiajacych zrobił coś dobrego dla firmy? Czekacie aż samo się zrobi?
Hihi 2017-02-20 22:40
Ratujcie firmę w was ostatnia nadzieja inne pomysły zawiodły
finish 2017-02-22 17:21
Słabym punktem tej firmy jest kierownictwo - oni nigdy nie powinni mianować tego stanowiska a tym bardziej zarządzać pracownikami - po prostu nigdy!
To, że tam pracują rodziny to nawet ładnie, ale stanowiska powinny być wianowane według kompetencji takiej osoby (czyli w tym przypadku żadnej), oraz pomieszane z ludźmi z innych środowisk najlepiej ambitnych z dozą kultury, bo naprawdę tu jest z tym problem. Forum nie powinno być, po to żeby, kogoś obrażać,piętnować itd. ale żeby chronić , ostrzegać, przed pewnym (w tym przypadku)rozczarowaniem.
Kobra 2017-02-25 23:00
Jak tam odczucia po podwyzkach na 2000zł?
Hihi 2017-02-27 08:30
A może nie na 2000 tylko o 2000
zadowolony 2017-02-27 11:14
ja zarabiałem 3500 koła.Pracownik fizyczny! Latało za mną takich dwóch pajaców (na początku jak się przyjmowałem) na mobilne, ale dzięki dobrym ludziom,którzy mi wyjaśnili, o co tam chodzi, po prostu nie miałem z nimi do czynienia! Jeden z nich to był taki szczurowaty gryzoń!!! ogólnie byłem zadowolony z tej pracy, cięzko bo ciężko ale i pieniądze jak na kozienice nie małe.Pozdrawiam
Niemrawy 2017-02-28 12:38
Cieszta sie że mota robote. Cieszta się że takim niemrawym jak my daju robote kurna! gdzie taku patologie w tych casach przyjmnu! no pytum sie gdzie?wy tylko umita drzeć ryja na pogoduchach a jak jakiś wyzsy piernie to kulita łoguny.jak wum nie pasuje to wun z tamtund - przecie wy wolnym kraju se żyju - tak czy nie kurna?
Haha 2017-02-28 21:54
Nareszcie ktoś mądry coś napisać
Renia 2017-03-01 23:38
Jak ktoś jest ambitny i chce dodatkowo zarobić - to w dzisiejszych czasach wszędzie znajdzie sobie drugą dodatkową pracę, a tym bardziej w hotelu. Więc co w tym złego ?
Ciekawy sprawy 2017-03-03 19:07
O co chodzi z tym hotelem?
koń 2017-03-03 20:38
Odchodzi z tej śmiesznej firmy trzech kozaków (cwaniaków) na swój biznes i jakoś cicho jest na tym forum pewnie wszyscy się nawet i tu ich lękają że sprawdzą po adresie IP kto na nich wypisuje głupoty (to są ludzie bezwzględni)
Kubuś 2017-03-03 20:56
Nie chodzi o prace tylko pizza lajdaczka
40 2017-03-03 21:00
A co tu się lekach chłopaki nie są złe a ze wyciągnęli z tej firmy ile się da i poszli to tylko nagroda się należy. A ty kolego uważaj jak się podpisujesz bo łeb może spaść. I jeszcze jedno chyba źle policzyles tych co odchodzą
@Kroll 2017-03-03 23:01
Żal czytać te brednie co niektórych z was. Mieszacie tylko ludziom w głowach. Dla firmy liczą się wyniki pracy ludzi, a niestety nie każdy dba o jej dobro, co z lojalnoscią? Co z wkładem ludzi? Jak się pracuje z zasadą: czy się stoi, czy się leży: to i tak się należy, to niesty dobrze nie jest.
@Renia 2017-03-03 23:05
Tak jest. Ostatnia w Was nadzieja, trzymam kciuki.
Jak sie przylozycie, to i efekt bedzie.
Pracownik 2017-03-03 23:09
Jestem pracownikiem fizycznym, robie i mi za to placa, zawsze uczciwie. A wam nie? Nie ma gdzie isc do innej pracy.
Zainteresowany 2017-03-03 23:26
Piszesz lojalni? Dobre, niektórzy nie wiedzą co to znaczy. Trza wymienić część składu i będzie dobrze w firmie.
Dobry 2017-03-04 06:40
Kolego mogę ci zaproponować podobną pracę za lepsze pieniądze i na pewno nie będziesz ruchany. Pan kontakt i odezwę się.
Pracownik 2017-03-04 08:57
Ja jestem zadowolony. Wiem ze narzekaja tylko ci co juz nie robia, bo krecili. Tak jest zawsze jak sie poczyta o inyych firmach.
Nowy 2017-03-04 12:07
Panowie, sporadycznie tu zaglądam, nic sie nie zmieniło. Na forum, gdzie zaglądają ludzie poszukujący często pracy, są jedynie przepychanki między ludźmi ktorzy zwyczajnie się nie lubią. Pytanie po co? Pisząc głupoty ośmieszacie tylko siebe. Z poważnego forum robicie pole do swoich rozgrywek. Napiszcie o tym, czy wyplaty są na czas, czy nie ma problemów z ich naliczaniem, czy pracownicy są traktowani jak należy, to pomoże szukającym podjąć decyzję.
kapito 2017-03-04 12:59
Wypłaty są na czas, ale wysokość wynagrodzenia nie dla każdego, bo to zależy jak jesteś blisko naliczającego! tam pracowali i jeszcze pracują ludzie którzy nigdy nie powinni mianować stanowisk powyżej sprzątaczki i jakiegoś powiedzmy ciecia, także łatwo sobie wyobrazić prace z takimi ludźmi dlatego dajcie sobie spokój z tą firma.Tam naprawdę były duże pieniądze i jeszcze może są, ale stanowiska pozajmowali nie odpowiedni ludzie!
Wlkp 2017-03-04 13:39
Co mądrzejsi odeszli, głupich pozwalniali, a ci co zostali... zasada podobna jak w policji - w życiu mi nie wyszło nadaje się do niczego przeslizgam się trochę i będą mówić do mnie z szacunkiem, będą mówić kuerowniku i bać się będą ja im pokaże. A są jeszcze tacy co niby odeszli ale to historia nie na forum.
kapito 2017-03-04 14:12
Odpowiedź do "nowy" Tu na tym forum jest już tyle napisane, że powinno rozjaśnić umysł nawet ślepemu! Uwierz mi, że jest grono ludzi, którzy po zderzeniu z tą firmą, mają dość już szukania jakiejkolwiek roboty!
Pracownik 2017-03-04 14:28
Ja mam wgląd do mojej wyplaty , sprawdzam i jest ok. Wszystko jest jasne. Od kilku miesięcy się uregulowało. Wiem za co i ile mam płacone.
Doradzca prawny 2017-03-04 14:46
Najlepiej poradzić się znajomych jeśli chodzi o tą prace. Tyle osób tam się przewinęło, że bez problemu znajdziesz kogoś obok siebie kto pracował lub pracuje!
UWAGA!!! Jak będziesz chciał się doradzić kogoś, co do tej pracy - to dobrze się mu przyjrzyj - jak jest w dobrym humorze to się pytaj, a jak nie, to daj sobie na wstrzymanie, bo może popaść w jakąś frustracje!!! WIEM CO MÓWIĘ!!!
w szoku 2017-03-04 14:54
Ciekawe co wpłynęło na to, że powiedzmy, coś tam się poprawiło? Na mobilnych też? Ilu tam ludzi zeszmacili, oprócz paru osób!
Najm 2017-03-04 15:28
Zmieniło się tylko to że nie ma kto tam pracować ostatnia szansa dla firmy dać ludziom parę groszy ale z czego jak portfel pusty. A z tego co się orientuje to jeszcze kilka spraw o odszkodowanie będzie.
kapito 2017-03-04 17:02
To gdzie te ludzie? w tych czasach, brak ludzi? tak ładnie żarło i zdechło?. Ktoś ładnie tam wycyrklował, bo ta branża powinna się utrzymać z palcem w du..ie jeszcze długo, długo.
Koń 2017-03-04 18:56
Ludzie przyjdą pracować jak się zmieni kierownictwo chodzi o Piotra O. na normalnego kierownika który będzie miał podejście do ludzi .
Wlkp 2017-03-04 19:10
Pozdrawiam Radzymin trzymajcie tak dalej a innym będzie żyło się lepiej.

PS. Szykujcie towar będę na tygodniu i nie bać się nikogo jesteście najlepsi
Faryzeusz 2017-03-10 15:44
A Paweł S. to jeszcze tam pracuje? pyta się jego ulubieniec!!! Już o nim prawie zapomniałem, bardzo wychowany gość, miły, taki grzeczny, normalny anioł!!!
czysty 2017-03-10 15:59
Wystarczy zapytać wujka google a on ci odpowie na to pytanie i poda dokładny adres!!! Pozdrawiam
Staś 2017-03-12 10:42
DOK jest od tego żeby się ten biznes kręcił !!! a nie tylko d..y wszystkim w Kozienicach na około obrabiać, plotkować i babole po firmie rozpuszczać
New 2017-03-14 15:13
Nie rozumiem po co tak narzekać jak wam mało to idźcie na urlop otwórzcie własną firmę i zrobicie. Proste, logiczne, i przez wielu praktykowane. Prawda chłopcy z Pi....l . I nie ma strachu jak coś to p.K was będzie kryła i kasa leci
Przeprosiny 2017-03-15 05:23
Przepraszam Was Panowie z Pionek za wypisywanie o Was glupot . Glegola R.
zawsze mów prawdę 2017-03-16 09:31
Panowie i Panie!!! Jeśli chodzi o chłopaków z pionek, to tylko powinniście się od nich uczyć jak brać odpowiedzialność za swoje rodziny, którym zapewniają jakieś tam standardy życia w przeciwieństwie do was goło du..y.Bez obrazy pachołki
zawsze mów prawdę 2017-03-16 10:05
Jeszcze jedno! Teraz jest czas Wielkiego postu (czas duchowego przygotowania się do świąt wielkanocnych) ale też czas, gdzie powinniśmy się zresetować, oczyścić złe myśli a w rezultacie otworzyć się na drugiego człowieka, zobaczycie jak diametralnie zmieni się wasze życie. Tego wam życzę oraz żebyście się już nie czuli Pachołkami.
Refleksja 2017-03-16 11:36
Kolega ma rację! Nie rób tego, co tobie nie miłe! Niektóre wpisy na tym forum są mocno przesadzone a w konsekwencji mogły komuś nawet zrujnować życie- pomyślcie nieraz nad tym, co chcecie napisać zanim doprowadzicie do jakiejś tragedii (no i czy się to opłaca?)!!!
Takich spraw nie załatwia się na forum - kochane a zarazem pogubione owieczki!!!
Szukający pracy 2017-03-19 12:42
Czy są przyjęcia do ep serwisu? Słyszałem, że można tam dobrze zarobić, około 4 tyś zł - oraz, że to nie jest ciężka praca? wcześniej pracowałem w ochronie, ale od chodzenia, żylaków dostałem i nie starczało do 1wszego, (było za ciężko)
Zostaw swoją opinię o EP Serwis - Kozienice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EP Serwis