Opinie o EP Serwis w Kozienice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EP Serwis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EP Serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EP Serwis w Kozienice

@Kroll

Niektórzy piszą pierdoły. Jak ktoś się stara daje coś z siebie to i nie narzeka na pracę. Najgorzej jak się samemu kombinuje i ma się tylko czas na pisanie głupot. Może by tak więcej chęci. Czy sami jesteście w porządku czepiacie się tylko kolegów. Zamiast pisać o innych napiszcie coś o sobie. Może będziecie przykładem.

finish
@@Kroll

Słabym punktem tej firmy jest kierownictwo - oni nigdy nie powinni mianować tego stanowiska a tym bardziej zarządzać pracownikami - po prostu nigdy! To, że tam pracują rodziny to nawet ładnie, ale stanowiska powinny być wianowane według kompetencji takiej osoby (czyli w tym przypadku żadnej), oraz pomieszane z ludźmi z innych środowisk najlepiej ambitnych z dozą kultury, bo naprawdę tu jest z tym problem. Forum nie powinno być, po to żeby, kogoś obrażać,piętnować itd. ale żeby chronić , ostrzegać, przed pewnym (w tym przypadku)rozczarowaniem.

tragedia

Jak wy juz nazwiskami walicie to juz jest nie apetyczne, ja nikogo nie bronie ale kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien.

Haha
@tragedia

Tak jest jak ktoś z losem pogodzić się nie może. Na stół trzeba wracać i należało by troszkę godności zachować ale frajer frajerem zostanie i próbuje coś zrobić dno

Kroll

Pani K.K. wyprowadzi na prostą ten biznes.

Hihi
@Kroll

Jak będzie czas ciężko pogodzić prace z częstymi wizytami w hotelach...

ZAINTERESOWANY
@Kroll

A tą firmę da się jeszcze wyprowadzić? bo bym się przyjął! Znacie może jakiś dobry skup palet, a może znacie taką firmę "Pal - Trade" Monika Szczyrek, 08-500 Moszczanka 58 woj. lubelskie To nazwisko Szczyrek coś mi mówi, ALE NIEWAŻNE!!!

Renia
@Hihi

Jak ktoś jest ambitny i chce dodatkowo zarobić - to w dzisiejszych czasach wszędzie znajdzie sobie drugą dodatkową pracę, a tym bardziej w hotelu. Więc co w tym złego ?

Ciekawy sprawy
@Renia

O co chodzi z tym hotelem?

Kubuś
@Ciekawy sprawy

Nie chodzi o prace tylko pizza lajdaczka

Rokpal

Chciałem zapytać o ten wspornik ma ktoś może kontakt do tych chłopaków i po ile sprzedają

ZAINTĘRESOWANY
@Rokpal

Jak na opał to za darmo

New
@Rokpal

Lepiej od nich nie brać to frajer jakich mało szkoda czasu.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EP Serwis po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER WYROBÓW Z DREWNA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
New

Czy mi się wydaje czy tam jest (usunięte przez administratora)

kAPŁAN
@New

Jak chcesz poznać ten Burdel od kuchni to musisz gonić za szczurem, ale weź ze sobą wazelinę. Jak się sprawdzisz to masz gwarantowaną robotę - przykład szczura!

miłośnik wieprzowiny

A ja chce se pozdrowić wytresowaną świnkę białą -widać, że nauczyła się dobrze pedałować. Ciekawe ilu trenerów ją szkoliło ale na pewno ze dwóch? no i jakich technik nauczania stosowali - czy siedząc z przodu na tym rowerku czy z tyłu?-bo to ważne!

Wegetarianin
@miłośnik wieprzowiny

OOO jeju!!! to nie świnka tylko Knur!!! Lubisz wieprzowinę a nie znasz się na świniach? Nawet jej nie próbuj, bo zostaniesz wegetarianinem, ten knuur, nie nadaje się nawet do utylizacji!!! To co - ta świnia, czy tam knur, chce wystąpić w cyrku? Może niech na starówce popedałuje- tylko szkoda tych gołębi!!!

Rani

Tak podwyżki dla złodziei bo już ich nikt nie pilnuje pracownicy z blaszaka mają większy obrót sprzedawanych wsporników niż cały dział recyklingu.

Kobra

Słyszałem o podwyżkach w Firmie. Czy ktos moze to jeszcze potwierdzi?

kWITNĄCY
@Kobra

Kobra- o jakich ty podwyżkach słyszałeś? Jak nawet to prawda - to dlaczego ludzie sami się zwalniają? (dodam, że na własne życzenie, za porozumieniem stron, a na zlecenie, to już nie chcą w ogóle następnych umów i mają w du.ie tych pas..tów) Jest takie mądre powiedzenie "Lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźć" Jak to się ma do tej pato..ogii? -" wole zarobić najniższą krajową z mądrym", bo zawsze jest nadzieja,że będzie lepiej, niż z tymi ludźmi i ich podwyżkami-(jeśli ich można nazwać ludźmi) Jeszcze jedno co do tych podwyżek -Oni nie takie rzeczy obiecywali!!! WAŻNA SPRAWA- Po co ludziom obiecywać podwyżki- a nie lepiej zapłacić im za to co wypłodzili? Oni naprawdę nie chcą ani jednego grosza więcej, tylko za to co wypracowali! Nie chcę mówić o jakimś szacunku, bo to za daleko idący temat, nawet szkoda się rozpisywać. Ludzie się zwalniają a kierownictwo mimo wielu wpadek -POPATRZCIE- trzymają się jak tonący brzytwy. Sami sobie odpowiedzcie kim ci ludzie są. Nie mieli szacunku do ludzi -MYŚLELI,ŻE SĄ BOGAMI! (Ciekawe kto im takich bajek naopowiadał?) A dziś ludzie im podziękowali.Trzymajcie się z dala od tej firmy. Nie dziękujcie, tylko rozwijajcie się i realizujcie swoje marzenia. A ty KOBRA IDŹ PO PODWYŻKĘ

Mati

Kasa na czas tylko złodziejstwo przy naliczaniu tobie zabiorą a dają swoim lizydupą

Zadowolony
@Mati

Skoro masz akord to idź do kierownika przed naliczaniem wypłaty i sprawdź czy sie zgadza, bo po fakcie to sobie mozesz do koleżków lamentowac. Swojego trzeba pilnowac. Jak jesteś ...... i boisz sie to trudno. Miej do siebie pretensje. Czasy "lizodupstwa" już się kończą, bo juz ludzie zaczynają walczyc o swoje. Także Mati głowa do góry i do biura przed 26 walczyc o to co wypracowałes.

Kroll

szkoda gadać, jest coraz gorzej, ratuj się kto może, szukać roboty - tylko idioci i ignoranci - tego nie robią ....

3er

@Zadwolony no to super ze kasa jest na czas uwazwm ze zawsze za cos takieo jednak powinno się docenaic fimre

Zadowolony

Terminowo, terminowo. Pracuję tu juz wiele lat i moge powiedziec, ze "zawsze na czas".

Producent trutek

Też nie lubię tych gryzoni, ale ten faktycznie ma poje...ne geny.Hodowca się pisze chyba przez samo "H'" Ale jaki hodowca taki szczur. Nie znam go z firmy, ale jak najbardziej potwierdzam wasze opinie

Piter

a jak z wypłacalnościa firmy kontrahetom ?

Szukający pracy

Warto tu składac papiery i czy opłaca sie? Kierownicy szanują pracowników czy tak jak wszedzie, że tylko im jeszcze bata dac? Proszę o rzeczową odpowiedz

mały

Jaki alkohol??? jak popracujesz 26 godzin na dobę pośpisz w samochodzie a na koniec miesiąca dostajesz 18000 zł to na jaki alkohol ci starczy, nie wszystkich stać na prace w takiej firmie

Fiodor

Ktoś w firmie ma problem z alkoholem? Ja do alkoholizmu się nie przyznaję. A wy?

polpalep

EP Serwis nie ma wyjścia zatrudnia morderców i pijaków. Panowie od sklepem uważajcie Paweł łapie wszystkich.

Nikifor
@polpalep

Powiadasz, ze zatrudnia mordercow i pijaków? No to wielki szacun dla firmy, która daje szanse ludziom którzy zbładzili. Pozdrawiam

Kunefał

Mnie tam jest dobrze i bedzie jeszcze lepiej. Kto nie docenia tego co ma to później biede klepie.

kruk

Ciekawe czego odszedł??? Pewnie ...

Zostaw merytoryczną opinię o EP Serwis - Kozienice

EP Serwis
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • 98A
    26-900 Kozienice