Opinie o Hurtownia Monika Michał Skonieczny w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hurtownia Monika Michał Skonieczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hurtownia Monika Michał Skonieczny o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Monika Michał Skonieczny w Bydgoszcz

???? Nowy wpis

Ktoś narzekał widzę że mieli nabór ponowny kiedyś na magazyn a ja bym teraz chciał coś takiego znaleźć a nie ma. Żadnych ogłoszeń nic, gdzie pytać? Dajcie znać, co jaki czas się coś tu trafia wolnego.

Remigiusz

ZNOWU SZUKAJĄ MAGAZYNIERÓW. CO ROK TE SAME OGŁOSZENIA.!!!!!!!! OMIJAC.

Jolanta
@Remigiusz

No a co w sumie byś chciał, żeby ewentualnie w nich zmienili, że podkreślasz, że te same?

Pola
@Remigiusz

Powiesz coś więcej? Aż tak źle tam jest?

K_are_K Nowy wpis
@Remigiusz

Oooo!!! A tu jest Jolanta, bo na innych postach z firm innych branż jest Monika - pisze tak samo HaaHaaHaa

Jolanta Nowy wpis

Ktoś kiedyś wspominał, że znowu szukali kogoś na magazyn ale jakoś obecnie żadnych ogłoszeń nie widzę. A wiadomo tak właściwie ilu ich w sumie jest potrzebnych w firmie? Kobiety także są zatrudniane w hurtowni czy tylko praca biurowa mogłaby wchodzić w grę? Jeśli tak to na jakich warunkach?

Miś Yogi Nowy wpis

W mojej ocenie kierownik tej hurtowni to zwykły cham i burak. Przede wszystkim - człowiek nieprofesjonalny. Bardzo się cieszę, że nie muszę tam pracować mając takiego prostaka za przełożonego. Pozdrawiam nie serdecznie i radzę omijać to miejsce szerokim łukiem dopóki ten buc będzie tam pracował !!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hurtownia Monika Michał Skonieczny? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Krystyna

Robilem dzis zakupy w hurtowni Monika.Obsluga ok ale higiena jednej z Pan daje duzo do zyczenia.Posiadacie Panstwo w asortymencie chemie i detergenty wiec moze warto jej polecic chociazby mydlo.Pozdrawiam

Witam nie polecam tam pracy. Tak jak w poprzednich opiniach atmosfera jest fatalna. Małżeństwo prowadzi biznes nie licząc się z pracownikami codziennie dłużej w pracy po kilka minut. Obserwowanie na kamerach non stop. Brak płatnych nadgodzin nawet w listę obecności zakaz wpisywania. Podpisujesz ze otrzymujesz pieniądze za pranie odzieży a ich nie otrzymujesz. Inwentaryzacja w weekend od rana do wieczora za darmo.Każdy Odradzam z całego serca.

Kama

Hej. Mógłbyś mi napisać co nie co na priv ???

Koc
@Kama

Hej, czy też mogę dostać jakąś informację nt. Tej pracy?

Jak się pracuje z ludźmi z Hurtownia Monika Michał Skonieczny?

Aninim

Złe wszyscy kabluje są nie mili wynagrodzenie najniższa krajowa reszta pód biurkiem

Urszula
@Aninim

Cześć, rozumiem, że jesteś pracownikiem hurtowni. Piszesz o tym, że wynagrodzenie w firmie wynosi najniższą krajową i jest to dla Ciebie minus, jeśli chodzi o tego pracodawcę. A czy oprócz tej podstawy macie jakiekolwiek dodatki?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Hurtownia Monika Michał Skonieczny?

Tam nie ma możliwości awansu.

Wiki

Taki spokój na forum odbieram jednoznacznie, że jest dobrze i brak chętnych do pisania.

AGNIESZKA

WSPÓŁPRACUJĘ Z HURTOWNIĄ MONIKA JUŻ KILKA LAT. NASZA WSPÓŁPRACA PRZEBIEGA BARDZO DOBRZE. PRACOWNICY ŻYCZLIWI, SZANUJĄ SWOJEGO KLIENTA I SĄ POMOCNI W ROŻNYCH SPRAWACH. SZYBKO ROZWIĄZUJĄ PROBLEMY, ZAISTNIAŁE NA SZCZEBLU HANDLOWYM.

Były

Ja pracowałem tam jeszcze jak był Am Best,tragedia tam była zawsze,firemka rodzinna,tylko znajomkowie maja dobrze,reszta ludzi nie ma dla nich szacunku.Pozdrawiam wielkiego biznesmena Kota.

ABC

Witam! Tak jak już napisano wcześniej, atmosfera fatalna, niestety wszystko przez pracodawców (małżeństwo) którzy faworyzują pracowników podlizujących sie i "kablujących". Płaca(zaznaczam, że na umowie jest najniższa krajowa,na rękę troche lepiej) nieadekwatna nie tylko do godzin pracy(brak rozliczanych nadgodzin), ale również do coraz to nowszych zadań, o których nie było mowy w zakresie obowiązków , np.:załatwiane prywatnych spraw właścicieli. Częste "obcinanie" pensji tłumaczone słabą sprzedażą, niepotwierdzone żadnymi liczbami ( raz było wyjaśnione, ale po skonsultowaniu się z kilkoma współpracownikami okazało się,że każdy usłyszał inne liczby). Właściciele stosują metody mobbingowe wobec pracowników, którzy mają odwagę wyrazić swoje poglądy na temat pracy i stosunków zatrudnienia. Jako przykłady można tu podać częste hasła wypowiadane w kierunku pracowników:"chcesz dostawać tyle co masz na umowie?", "na Twoje miejsce jest 100 innych", "jak się nie podoba to wiesz gdzie jest Urząd Pracy", zdarzały sie również określenia: [usunięte przez moderatora], wszystko to nie mające podstaw i przesłanek by słów takich używać. Ludzi w tym miejscu trzyma brak perspektyw na znalezienie innej pracy, według mnie trochę przez ciągłe powtarzanie, że lepszej w Bydgoszczy nie znajdą i wymachiwanie stertą CV. Pozdrawiam i zanim ktoś podejmie tam pracę niech lepiej się zastanowi.

Toudi

Pracowałem tak jakiś czas temu, atmosfera bardzo niemiła, panuje lekki terror, nie polecam. W śród pracowników relacje fatalne, niektórzy się podlizują, a jak nie to mają przechlapane. Wynagrodzenie nie współmierne do godzin pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Monika Michał Skonieczny - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hurtownia Monika Michał Skonieczny?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Monika Michał Skonieczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Monika Michał Skonieczny?

Hurtownia Monika Michał Skonieczny
  • Karola Szajnochy 9d