Opinie o BUDIMEX w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Poznań

@Maciej czyli pracując w Niemczech z firmą BUDIMEX dostaje się umowę polską i pensję w złotówkach? Ale rozumiem, że przed wyjazdem potencjalny pracownik jest o wszystkim powiadomiony? To w takim razie decydując się na pracę zgadzacie się na takie warunki.

Gosc
@Marta

Jestes oddelegowany-umowa polska-podatek w Niemczech,wyplata w euro ubezpieczenie socjalne w Polsce

W tej firmie da się zarobić tylko trzeba robić 300 godzin miesięcznie!

@Gut skoro się nie wypowiadają to chyba będziesz musiał zaryzykować. Daj nam oczywiście znać jak dojedziesz do pracy i czy zapewnienia od firmy BUDIMEX się sprawdziły. I jak dojedziesz na miejsce to namów kolegów, żeby się dzieli swoimi wrażeniami na forum, bo w ten sposób mogą komuś pomóc w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy za granicą.

Ema

Jakie zarobki na kontrakcie w niemczech na prefabrykacji?? Warunki mieszkaniowe, zjazdy itp

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Gut

Tak Marta. Byłem na rozmowie u nich w Poznaniu, i to co napisałem powiedział mi Pan z biura. Mówił że mają około 10 kontraktów w Niemczech, zakwaterowanie może się różnić w zależności gdzie trafimy. Zjazdy co 3 tyg na weekend, bądź co 6 tyg na tydzień w zależności w jakiej części Niemiec pracujemy. Szkoda że nie wypowiadają się osoby które pracują, bądź pracowały dla Budimex w Niemczech

@Ktos czyli rozumiem, że jak ktoś szuka miejsca, gdzie może sobie dorobić do emerytury to BUDIMEX to dobre miejsce. Zatem czy jest ktoś tu taki, kogo to przekonało i będzie aplikował?

@Marta

Nie wiem duży zasób laziorow jest z Nowego Sącza i okolic Ale widziałem już ogłoszenie po ukrainsku mnie zarobki okolo 3300 za 23 dni robocze po 10 godzin na delegacji nie interesują także pozdrawiam

@Ktos czyli mimo tylu wad poleciłbyś pracę w firmie BUDIMEX? A na jakim stanowisku pracowałeś? Bo nie odpowiedziałeś na pytanie, a ofert pracy jest sporo: http://www.budimex.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy i dobrze byłoby się dowiedzieć czegoś na temat któregoś ze stanowisk?

@Marta

Jako cieśla szalunkowe dla ludzi po piedziesiatce polecam

obywatel

Idę sobie o rano a oni się już tłuczą. Jest niedziela :D, Kraków. Wrocławska. Chciałem tych pracowników podkablować bo chodzą notorycznie po piwo do sklepu. Gdzie jest BHP, przecież nie można tego tolerować, gdzie nadzór!!!

@Ktos czy pracowałeś na którymś ze stanowisk http://www.gowork.pl/praca/budimex-;pr? Czy oprócz nadgodzin coś jeszcze było nie tak według Ciebie w pracy w BUDIMEX? Osoby składające CV na powyższe stanowiska może to zainteresować.

@Marta

Tak dojazd do pracy okolo 10 godzin tygodniowo premie uznaniowe praca trzeciego maja bo PAN dyrektor może jechać mieszkanie w hotelu bez kuchni dwie soboty w miesiącu obowiązkowe A poza tym bardzo przyzwoita firma

Ktos

Fanatycy nadgodzin w marcu miałem 255 godzin A teraz padła propozycja pracy 3maja bo szkoda jechać na jeden dzień do domu także polecam cichym samobójców chcącym się wykończyć po cichu

Tygrys
@Ktos

Racja przerobilem w marcu 245 godzin i jeszcze pretensje (usunięte przez administratora)

Kermit

Do Wszystkich chętnych do pracy na kontrakcie.. Firma bardzo dobra tylko omijacie jednego kierownika Marka P który obieca co tylko chcesz a i tak sie z tego nie wywiązuje. Oszust kłamca skluca ludzi i nigdy nie mam pieniędzy. Nie polecam tego kierownika. Robi problem ze zjazdami do domu. Kto robi robotę to nie zjeżdża a kto trzyma palec w d..... kierownika to moze jeździć co tydzien

gosc

chyba Cie sut piecze i jeczcze o tym nie wiesz.Do 3000 tys netto MAXX

zainteresowany

Ile może zarobić kierownik budowy w kubaturze? Czy pułap powyżej 6000 - 7000 netto jest mozliwy?

rob

Witam z moich obserwacji wynika ze firma dąży do stopniowej redukcji metodą selekcji finansowej (bardzo trudno o zmiane stawek , coraz wiecej godzin czytaj wymagan , umowy czasowe z trzy miesiecznym okresem wypowiedzenia ) czy to sa tylko moje spostrzezenia ?

beata

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA NA STANOWISKO SPECJALISTA DS EKONOMICZNYCH Rozmowa zaczyna się dwoma testami. Pierwszy logicznego myślenia trwa 15min pytania: 1) Pewną pracę wykonuje 8 osób w 5 dni ile osób jest potrzebnych do wykonania tej pracy w ciągu pół dnia, 2) przeliczanie jednostek 3) 2/3 ceny to 600zł ile wynosi cała cena, 4) 100 znaczków dziennie wysyłamy 85 listów dziennie po ilu dniach będziemy mieć zapas 220 znaczków.5) 10h produkujemy 80 aut ile produkujemy przez 15min, 6) jaka jest prędkość gdy mamy podany czas i odległość. Druga część trwa 45min i dotyczy znajomość przepisów VAT w przykładach np. mamy podane daty wystawienia faktury i mamy podać obowiązek VAT-u, powtórzcie sobie zasady metody kasowej, NKUP. Księgowanie zdarzeń gospodarczych na podanych kontach (z użyciem kont teowych) FV, PZ, kaucja. NIE MOŻNA UŻYWAĆ KALKULATORKA, CO WYDŁUŻA CZAS ROZWIĄZANIA ZADANIA. WAŻNE: firma zewnętrzna która przeprowadza pierwszą rekrutacje (ETAP I) nie wspomina, iż nie ma miejsca docelowego pracy (bo przecież pracujesz na terenie budowy, która defa kto nie musi być w Twoim miejscu zamieszkania, jedna inwestycja to 2-3 lata i zmiana miejsca pracy) a budowy są na całym województwie w którym mieszkacie. dodatkowo nie ma delegacji i nie zwracają za dojazdy. Budimex widzi to tak, że jedziesz od poniedziałku do piątku na miejsce a w weekend do domu. mi to się nie podoba ale zostawiam to waszej ocenie. powodzenia

zniesmaczona
@beata

Tyle zachodu i tańca pawianów, żeby zarabiać potem 2500 - 2800 netto i pracować po 12 h???!?!

Moni
@beata

beata A jakiego rzędu wynagrodzenie można wynegocjować?

Bibi

7 EUR na godzinę w tym od 9 do 12 godzin za ochłapy. 7 EUR x8 godz =56 a za nadgodziny i diety które się należą bo jestem oddelegowany to będzie jakieś 50 tyś euro.Wystarczy sprawę założyć w Niemczech Kancelarię już znalazłem Niemiecko-polską teraz tylko łatwie dokumenty umowy i do dzieła.

zabiegi

cieśla budujący schody jednobiegowe w pozytywie bądź negatywie oraz zabiegowe Zawsze mile widziany w Budimexie ...

xxx

WITAM MOZE KTOS COS NAPISAC O WERKU W REMSCHEID???

danny
@xxx

pracowalem prawie rok w remscheid. brygadzista groze glupi jak but, ale reszta zalogi razem z kierownikiem w porzadku. placa zawsze terminowo, zakawaterowanie znosne. chetnie tam wroce jesli zajdzie taka potrzeba

marcin

Czy ktos wie jak dlugo trwa rekrutacja do Budimexu? Jestem miesiac po pierwszej rozmowie, podobno pozytywnej

inzynier

Byl juz pan ma rozmowie??

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Poznań

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX