Opinie o BUDIMEX w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Poznań

Bobo

Szkoda gadać 9€ to jest stawka dla starych pracowników i jak wchocisz w tyłek kierownikowi i dużo wódki musisz przywieść żeby starzy pracownicy cię zaakceptuje ????????????????????

Rogal

Jak ktoś robił z Niemcami na prefabrykacji to wie że robi tak żeby nie urwać sobie rękawa, 8 godzin dziennie soboty oraz niedzielę ma wolne a że inne nacje dają sobie wejść na głowę to tylko się śmiać .Nieznajomość swoich praw szkodzi . Prawda?

Rogal

Co do Niemców to jak słyszą o zarobkach Polaków np na prefabrykacji u pośrednika to się śmieją z takich m........ tak jak Polacy z Rumunów ,Bułgarów itp itd wiem to od Polaków bo pracownicy niemieccy biorą na spytki kolegów po fachu.Żal się robi.

Rogal

Zarobki powinny być jawne żeby nie było dyskryminacji finansowej jednych a faworyzacji drugich będących na układach z kierownictwem Często zdarza się w firmach że starzy nadużywają swoje chody kosztem nowych i nabijają tylko godziny za leserstwo a nowy wypala się i odpada albo sam odchodzi.Zgadza się (usunięte przez administratora)

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
On

Jechałem kilka godzin na spotkanie, które miało być formalnością. Po tygodniu miałem dostać telefon, jak na razie to jest to tylko odkładanie w czasie, a pracy nie ma.

Mariusz

Do jakich krajów są wyjazdy?

Odp
@Mariusz

Niemcy

muchomor!

Pracowałem na prefabrykacji z firmy Budimex w Niemczech. Bardzo dobra firma, tylko zależy gdzie się trafi. A dokładnie jakie jest towarzystwo, są ludzie i ludziska. Jeśli dany pracownik zna się na swej pracy (zawodzie). Dobrze zarobi. Są firmy o wiele i to wiele gorsze od Budimexu, proszę mi wieżyć. Z poważaniem, z pozdrowieniami dla Muller Gonnern z Angelburg. Ps; wypisywanie imion kierowników czy majstrów lub prowadzących jakimi to Oni są ludżmi niedobrymi to dla mnie DEBILIZM.

Joa
@muchomor!

Można wiedzieć jak Ci się tam pracowało? Jakie zarobki? Jak hotel w którym się mieszka.

Delegat

Masakra na werku w Gross na rekersie, ciagniesz 11 godz a majster Mariusz z zastępca Tomkiem kradną środki czystości, niby kupują na werk a wszystkiego nie wypakowuja. Ty byś tylko robił a reszta co ma chody się obija

Mały
@Delegat

Nie szanują ludzi, a środki zamiast zostawiać dla pracowników to część biorą do donu

Emilia
@Mały

Pracujesz w Polsce czy w Niemczech? Ile zaoferowali Ci na początku na Twoim stanowisku ? I czym właściwie zajmujesz się w BUDIMEX, bo ofert pracy mają pełno.

muchomor!
@Delegat

Jesli jest to prawdą co piszesz. Zgłoś to wyżej, przełożonym, zrób zdjęcia na dowód że mówisz prawdę, dryndnij na Zoll chwycą ich na autobanie. Będą mieli za swoje, zieloni jak chwycą to auto na lawetę, paszporty do sejfu,zatrzymaja, znajdą coś tam jeszcze na nich, dopiszą. (usunięte przez administratora)

Joa

Hej. Pracuje ktoś w Niemczech jako spawacz i może mi odpowiedzieć na kilka pytań?

MariuszJ

Witam mi się podobała praca w firmie choć mnie zwolnili za porozumieniem stron

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BUDIMEX?

joanna

Napewno pierwszy miesiąc jest na próbną umowę, na stałe raczej nie ma ponieważ jest się oddelegowany na czas trwania budowy. Maks na 2 lata się dostanie, chociaż przepisy teraz się zmieniły i któraś następna czasowa umowa w tej samej firmie zmienia się na umowę stałą, ale nie jestem w tym temacie i nie wiem. Musisz się dopytać w kadrach.

Henry

Czy tak dobrze się pracuje, że tak rzadko piszecie? Czy firma potrzebuje ludzi?

Dawid

Czy zapoznałeś się z regulaminem forum GoWork.pl? Pamiętaj, że komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Na forum nie publikujemy danych osobowych osób trzecich, nie obrażamy siebie wzajemnie i nie używamy wulgaryzmów. Jeśli w dalszym ciągu chcesz uczestniczyć w dyskusji na forum, przeczytaj ponownie regulamin. https://www.gowork.pl/regulamin

@Henry

dobrych ludzi zawsze jest brak. A pracuje się bardzo dobrze.

witam,czy naprawdę w budimex-poznań jest tak żle jak opisane jest w opiniach .chciałem podjać u nich pracę w niemczech na prefabrykacji ale po przeczytaniu opini chyba zarezygnuje . czy ktoś by mógł napisać jak oni płacą ; akord czy stawka godzinowa i ile można zarobić. POZDRAWIAM

Kosa

7euro na godzinę i w huj godzin wyzysk.nie polecam

joanna

Jestem żoną pracownika na prefabrykacji w Niemczech, to co wypisuje się tutaj to są wierutne brednie ludzi, którzy nie chcą pracować tylko brać pieniądze za lewiznę. Takie brednie wypisują ludzie, którzy jadą po to aby wyrwać się z domu i nachlać na kwaterze a swoim rodzinom wmawiają że słabo płacą i że jest mało godzin. Budimex bardzo dobrze płaci, dostaje się na zawołanie ubranie do pracy, wszelkie socjalne produkty potrzebne do życia na kwaterze, są pralki, kuchnie . Otrzymuje się pościel

j68
@Kosa

A ja polecam :) Wiadomo, że na początku nie dostaniesz 10 euro tylko najniższe stawki, musisz się sprawdzić, dopiero po pewnym okresie (jeśli chcesz) cię zweryfikują i możesz liczyć na dużo więcej. Co ty myślałeś,że za leżenie się płaci? śmieszne

Tomy
@joanna

Witam serdecznie. Mąż wspominał coś o stawce? Zaprosili mnie na rozmowę w sierpniu , a chciałbym zaczerpnąć wiedzy dla porównania z internetu.wspominał vos czy są kwatery jednoosobowe?

@Tomy

właśnie wróciłam od męża i dopiero teraz mogę odpowiedzieć, pokoje jednoosobowe też są, ale bardzo rzadko, zależy gdzie jest hotel. Wiadomo, że po rozpoczęciu pracy nie dostaniesz takiej stawki jak ci co pracują dłużej, na początek jest zawsze niska i dopiero po pewnym czasie możesz żądać większej ale to zależy co sobą reprezentujesz.

@Gut a skąd wiesz o tym, co firma BUDIMEX? Już jesteś po rekrutacji i to zostało Ci zaoferowane? To myślę, że jeżeli firma chce zawieźć pracownika to powinno to być prawdziwe. Możesz jedynie dopytać jak wygląda zakwaterowanie.

xxxx-exportowy
@Marta

Daj spokoj,jesli masz odrobine pojecia to nie za 1600...i po 10 godzin do tego soboty .w kazdej innej firmie na start masz 1800

nowy
@xxxx-exportowy

zgadzam sie za tyle godzin to mala stawka, to powinno byc przy 8 godz pracy i weekend wolny

Karol
@nowy

Każda sobota jest pracująca w firmie BUDIMEX? Zastanawia mnie, co w sytuacji, gdy pracownik tego dnia ma jakąś ważną uroczystość może liczyć na dzień wolny? Takie sytuacje na pewno się zdarzają.

joanna1304
@Karol

Jeżeli potrzebujesz wolnego na jakąś uroczystość to na pewno dostaniesz wolne, wiadomo że te uroczystości nie będą się odbywały co tydzień, bo jeśli tak to trudno uwierzyć w to co się mówi. a są tacy goście , którzy co sobotę mają uroczystość wypicia, to trudno aby taki ktoś dostał wolne.

Feliks

Żeby zarobić trzeba się trochę napracować ale z leżenia nic nie będzie. Każdy ma wybór!

Bodo

Ciekawe co będzie dalej w tej sprawie. Narazie chyba nic.

Tedy

Generalnie to wszystkie firmy wymagają dobrej pracy i za to płaca!!!

Gregor

Czy firma dba o pracownika na wyjeździe?

@Jarek
@Gregor

Tak dba. Harujesz do upadłego, od rana do wieczora, bo niby co innego możesz robić w delegacji.

jak oni tam płacą na godzinę , czy akord , przejazdy w swoim zakresie ,czy budimex zapewnia transport i jak wygląda sprawa z urlopami,

Maciej

"Budimex ciągle ogłasza nabór pracowników do Niemiec" Dlaczego? ano dlatego że dostajesz zatrudnienie i pensję w kraju a do Niemiec jedziesz po prostu na delegację, czyli jesteś frajerem lub dojną krową, inni się z ciebie śmieją pracując u Niemca mają 3-4 razy tyle co ty. Oczywiście Budimex na zagranicznym kontrakcie nie kasuje tyle co na polskim, ale ty dostaniesz pensje polską...

xxx exportowiec
@Maciej

Chcesz mi i innym.powiedziec ze niemiec zarabia 5400-7000 netto minimum???czytam te wypociny madrusiow roznych i smiac mi sie chce

Gosc
@Maciej

Bzdury opowiadasz-zaden Niemiec nie odbiera 3-4 razy np.1800 euro na reke bo musialby zarabiac 5400lub 7200.Jak chcesz sproboj zatrudnic sie w Niemieckiej firmie na prefabrykacji.Zycze powodzenia

Wszystko legalnie bez oszustwa,czarno na bialym wraz z urlopami,przejazdem i zakwaterowaniem nieodplatnie,fakt zazwyczaj jest to minimalna stawka brutto moze troche wiecej zalezy co potrafisz.1800 fachowiec zarobi,10 godzin max zalezy gdie trafisz.Ale sa firmy co placa troche lepiej trzeba poszukac,pracownikow brakuje wiec mozna zawsze cos ugrac

Gut

Witam. Mam wyjechać do Niemiec z Budimex na prefabrykaty. Oferują mi przez pierwsze 3 miesiące okresu próbnego 1500-1600 euro netto. Praca po 10 godz dziennie, od pon do piątku+ soboty. Zapewniają wyjazd, zjazd i zakwaterowanie, oraz odzież robocza. Czy można im w to wierzyć?? Proszę o odpowiedź osób które miały z nimi do czynienia

pracownik exportowy
@Gut

Oczywiscie ,to dostaniesz w kazdej frmie bez problemu na prefabrykacji.Fakt ze zarobki wieksze sie skonczyly ale w mniejszych firmach mozna zarobic i ponad 2000.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Poznań

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX