Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

N.n

Witam Jak jest stawka godzinowa na początek?

Czarna 24

Pewnego wieczoru, z ciekawości weszłam tutaj by poczytać OPINIE na temat FIRMY,w ktorej PRACUJĘ. Oczywiście,każdy z Nas ma Prawo,do "Własnego Zdania".Mianowicie czytając co niektóre OPINIE, uważam, że NIE powinno się w taki sposob wyrażać do Człowieka, ktory jakby to nie ująć:Stworzył te oto Firme dla Siebie,ale dla ludzi również. Z tej perspektywy Nikt z Nas w ten sposób sie na to nie zapatruje. Najprościej jest OCENIĆ,ale jak Oceniamy:Podle,Chamsko,JA oczywiście tego nie PREFERUJE! I jeśli kto kolwiek z Was zacznie mnie Hejtować,to Uprzedzzm Grzecznie:Mnie to nie rusza........ Wracając do tematu Firma G3. Kilka lat temu byłam PRACOWNIKIEM w turkowy niedługi czas.  Od 3 lat powróciłam do Firmy PANA GUGAŁY ponownie. Dziękuję Osobie,ktora Mnie przyjęła, zaznacze(odeszlam z wlasnej woli,lata wstecz,oczywiscie Godnie i w ZGODZIE). Każdy z Was opluwa na Zaklad,na Właściciela, który go Stworzyl,który nie macie POJECIA,ile WYRZECZEŃ i Poswieceń musial włożyć  w to, co POSIADA. Dzieki temu jak widze i sama z Mojego doświadczenia, ilu z Nas ma możliwość Zarobku na "CHLEB",nie Doceniamy co jest,co mamy,ponieważ Nikt z Nas nie potrafił DOKONAĆ tego co Nasz Szef,oraz wielu PRZEDSIĘBIORCÓW.... Oczywiste jest to,że Korzyści Właściciel:zaznaczam "każdy"czerpać będzie,to jest NATURALNE,każdy z Nas by tak postępował,więc po co ta KRYTYKA,te SŁOWA.  KRYTYKUJCIE mądrze i posiadajcie prawdziwe  przemyślane argumenty.  Ja Pracuje na Linii Pakowania - Kuchnie.Nie ukrywam,że co niektore ELEMENTY w tych Systemach Kuchennych nie sa lekkie,wrecz przeciwnie.Ale jestem tego ŚWIADOMA i pracuję,nikt Mnie nie zmusza,Właściciel sila mnie nie zatrzymuje...  Mam czysto na Zakladzie,Stołówce,Toalecie,środki czystości,ciepla wodę,cieplutko wewnatrz ,czego Oczekiwać?Pomyślcie.  Uważacie,że w innych Zakladach sa Cuda? Błąd.  WADY z mojego punktu widzenia: Parking daleko do miejsca docelowego,to jest bardzo nieprzemyślane!!,szczerze Napisze uciążliwe dla Nas Pracowników . Było by bardzo korzystnie ,gdyby PAN GUGAŁA ,o tym pomyślał ,nawet APELUJE z tego miejsca do Pana:by o tym pomyślał dla Swoich Pracowników. Ja do starszych OSÓB nie należe,ale bede szczera po pracy zanim dojde na Parking jest ciężko, ma sie dość,a różnie w pracy się Człowiek napracuje .  Czasem Mniej a czasem Ciężko BARDZO .. Ale na tym polega życie.  Pracaaaa!! Nastepnie Szatnia dla Kobiet na 2 pietrze ,też nieprzemyślane,ale to nie taki problem,ale oczywiscie MEZCZYZNI maja nizej!! CÓŻ... Najbardziej chodzi mi o Starsze kobiety,to je dotyczy, choc PRZYZNAM,też bywa mi ciężko wejść do góry.  Możliwe tak musi być.  To ogólnie tyle co chciałam tutaj zamieścić, Taka Sentencja od Siebie,dla Siebie i dla Was,SZANUJCIE co posiadacie. Bo każdy z Nas tam bywa,pracuje choć nie jest zmuszony,to o czymś ŚWIADCZY, a o czym?: Nie pluj jadem w miejsce,z którego jest Tobie dane JEŚĆ CHLEB,oznacza tu ZARABIAM!!CENNE. Nie pluj jadem na Człowieka dzięki któremu możesz tu BYĆ,PRACOWAĆ.  I pozwolę jeszcze jednak dodać,Kierownictwo pozostawia wiele do Życzenia,to MOJE OSOBISTE zdanie,argumenty pozwolę pozostawić dla Siebie,tak lepiej. Od tego jest SZEF TEJ FIRMY.  I OSOBY pełniące Funkcje napychającego mam bardzo, bardzo, bardzo wiele do powiedzenia,OCZYWIŚCIE NEGATYWNIEEE!! Tylko mysle sobie:Nie warto pluć jadem... Życzę wszystkim,wszystkiego co najlepsze,oraz na  bardziej pozytywne zapatrywanie sie w Serce Naszej Firmy. Zdrowia. "DOCENIAJCIE ,co jest,nie myślcie co mogło by być w innym miejscu,to złudne. Pozdrosy.

fredka
@Czarna 24

a kto tu pluje jadem na szefa????? uwagi są raczej na pracowników jego a nie na pana Gugałe!! To nie szefa wina ,że niewychowanych chamów ma. Jestem kobieta i nie chce by mnie ktoś wyjątkowo traktowała ale niechce słyszec słów typu;lafiryndo,babo,cipo,siedz cicho i rób itp. nie pracuje bo musze tylko chcę !! I troche szacunku nic wiecej!!

@fredka

W końcu mądre słowa brawo ???? bo nikt tu nie oczernia szefa tylko kierowników i napychajacych to my kobiety pracujemy na ich premie a oni się cieszą, a my nie mamy z tego nic marna premia 5% która jest od iks czasu, a oni latają bez przerwy po podwyżke. Nie wspomnę o tych którzy palą a pracują i nie mają premi

Czarna24
@fredka

Masz Prawo własnego Zdania,oczywiste,również i Ja. Pozdrawiam.

@Czarna 24

A ja się całkowicie nie zgadzam z Twoją opinią. Szef oprócz tego że jest założycielem firmy i daje kasę,jaki ma w niej udział? Nawet nie wie co się dzieje na zakładzie, jak kierownic traktują ludzi, jaka panuje atmosfera. Zainteresowany jest wtedy, jak ma być kontrola, wpadnie na 5 min i tyle go widać. Zresztą, nieraz to tylko wiadomo że jest i nawet go nie widać. Moim zdaniem szef powinien mieć jakieś pojęcie o własnej firmie, a nie tylko opinie kierowników. Na kamerach widzi tylko to, co chce widzieć. A bo ta siedzi ciągle na telefonie, a bo ta zatrzymuje linie, bo ciągle jest mało spakowane. A winy facetów nigdy tu nie ma. W pierwszej kolejności powinni się wziąć właśnie za nich, bo to od nich największe buble wychodzą, dla nich ważniejsza jest premia, a my później za to odpowiadamy. To od ich elementów zależy ile razy danego dnia zatrzymamy linie, a nie od naszego widzimisię. Według mnie-jako szef, powinien chociaż raz ewentualnie 2 razy w miesiącu przyjechać do firmy, zrobić zebranie z pracownikami, zapytać co im nie odpowiada, co należałoby zmienić itd. A niektórzy nawet nie wiedzą, jak nasz szanowny szef wygląda. No więc to chyba jest coś nie halo. Samo dawanie kasy nie zbuduje zakładu i atmosfery w nim, bo wszyscy dobrze wiemy, że firma ma opinie (usunięte przez administratora) i wszyscy dobrze wiedzą, ile ludzi się tam przewinęło. I nie chodzi tu o ciężką prace, a o atmosferę panującą w fimie i o zachowanie kierowników w stosunku do ludzi. Dla facetów kierownicy to koledzy, a nas kobiety traktują jak największe ś##erwa. Najlepiej jakbyśmy nie jadly, nie piły, nie sikaly, tylko cały czas harowaly jak roboty. Trochę szacunku, bo sami maja żony, matki czy córki i jestem ciekawa czy pozwolili by na to, aby ktoś traktował tak ich kobiety.

Maricinka
@Trelemorele

No niestety prawda! Szef nie wszystko wie. A przydało by sie! Niech podstawia palety z idealnymi elementami to się będzie po 4tys.na zmianę robic!!!Napychajacy to kuzwa hieny nastawione tylko na premie i dalej debile nie kumaja że to dzięki nam na linii maja te kilka groszy więcej!! Doigraja się kiedyś aż ktoś po mordzie dostanie prywatnie!! Może ktos w końcu z biura przeczyta tutaj wpisy i weźmie się za jakość A nie ilość no to w parze nie idzie!!!! Co innego panowie z biura mowia A jak tylko odejda napychajacy i kierownicy swoje!!! Kogo słuchać?! Zresztą słychać co pod nosem napychajacy mamrocza na biuro!

Mx
@Czarna 24

Długo czekałaś aż znowu Cię przyjmą? Nie mieli żadnych ale ze wcześniej się sama zwolniłaś? Pytam bo myślę żeby się znów zatrudnić

@Czarna 24

Długo czekałaś na odpowiedź od g3 że Cię znowu zatrudnia?

Aleksandra@pl

Witam.chciałam się przyjąć w firmie w G3 lecz koleżanka odradziła mi z powodu mojej urody ponoć jest taki jakiś kierownik który wtenczas często pojawiał by się na hali i nie dawał by mi spokojnie pracować.

Pracownica
@Aleksandra@pl

To w końcu jakiej pracy szukasz?Jak jesteś taka piękna idź na modelkę.

Haha śmiech na sali.

Jaaa

Że niby jaki kierownik?

Szukajca pracy

Długo się czeka na przyjęcie do pracy po złożeniu cv?

@Szukajca pracy

Potrzebują ludzi więc pewnie wezmą od razu.

zara
@Szukajca pracy

szybko ,nawt bardzo

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ela

To nie jest tak, że jak pracodawca daje mi pieniądze na życie to mam go chwalić pod niebiosa. Ja dostaje ZAPŁATĘ za wykonaną pracę a nie darowiznę. Ludzie spędzają w pracy jedną trzecią życia i jedyne czego chcą te biedne, styrane kobiety na linii to godna płaca i SZACUNEK.

@Ela

Otóż to. ????

Trelemorele

Nie tylko Pani wozkowej. Co niektóre panie z Lini które pracują tam od początku też mają się za bóg wie kogo i też chciałyby wszystkimi rządzić. Chyba zapominają że od rządzenia jest kierownik i dopychajacy a nie one.

Ciekawa

Czy Pan widlakowy(usunięte przez administratora) z komplementu jest wolny? ;)

niedla jackak
@Ciekawa

wystraczy zapytac go!

@niedla jackak

Koło Kamila jest wianuszek dziewczyn... Ciężko się przebić :P

Ola
@Ciekawa

Kamil ma dziewczynę. Proszę się za nim nie ogladac

...

Jakaś podwyżka po nowym roku? Ile na rękę?

@...

Ponoć ma być ale pewnie tylko 50 groszy na nic lepszego nie ma co liczyć ????????????

leszka
@#########

dobre i to

##########
@leszka

Nawet nie odczujemy tej podwyżki bo ceny w sklepach poszły w górę

Gowno
@##########

(usunięte przez administratora) było a nie podywzka

@Gowno

No niestety nie było znowu rozczarowanie brakło funduszy bo szef w ciepłych krajach był ????????????

marian wiercidupa z napiestkow

koledzy i koleżanki!! Kto wg Was jest najwiekszym "palantem" w tej pracy? Chodzi mi o to kto ma za nic innych współpracowników? Ciekaw jestem opinii waszej

Una

Może takie Mosie obydwa

@marian wiercidupa z napiestkow

Według mnie to kierownicy mają ludzi za nic sami nic nie robią a wymagali by nie wiadomo czego. Stoją jak żandarmeria za człowiekiem i obserwują, zachowują się jak palanty. Postawić ich na jeden dzień na linie, podkręcić ją i wtedy by zobaczyli jak jest????????????????

Grażyna z szczebrzeszyna
@#########

Nie tylko kierownicy jak żandarmy stoją, jeden napychajacy tez jest taki, chyba Jacek się nazywa, tylko bata mu brakuje do napedzania kobiet przy linni aby sztuki się zgadzaly i kierownik pochwalił

@Grażyna z szczebrzeszyna

Masz rację najlepiej pampersy niech nam pozakladaja i to by im najlepiej pasowało. Faceci mogą wszystko na telefonie posiedzieć elementy (usunięte przez administratora) a kobiety są zawsze winne. Żeby szef dobrze kamery przeglądal to niejedno by zobaczył i nie winil by zawsze kobiet ????????????

niedla jackak
@marian wiercidupa z napiestkow

Potwierdził to Sąd Apelacyjny we Wrocławiu (wyrok z 27 września 2012 r., sygn. akt III APa 27/12 Legalis nr 745818), według którego mobbing może się przykładowo wyrażać w ciągłym przerywaniu wypowiedzi, reagowaniu krzykiem, ciągłym krytykowaniu i upominaniu, upokarzaniu, stosowaniu pogróżek, unikaniu rozmów, niedopuszczaniu do głosu, ośmieszaniu, ograniczeniu możliwości wyrażania własnego zdania, nieformalnym wprowadzeniem zakazu rozmów z nękanym pracownikiem, uniemożliwieniu komunikacji z innymi, a także powierzaniu prac poniżej kwalifikacji i uwłaczających, odsunięciu od odpowiedzialnych i złożonych zadań, zarzucaniu pracą, lub też niedawaniu żadnych zadań albo ich odbieraniu i

######

Witam mam pytanie może ktoś mądry na nie odpowie dlaczego Ci pracownicy którzy palą papierosy na swojej 20 minutowej przerwie nie mają premii czy oni inaczej pracują jak pozostali pracownicy???

@######

Nie to nie chodzi że gorzej czy inaczej pracują tylko o to że Gugała skądś oszczędności musi wziąść. Przecież jeszcze mało ma kasy

Uczciwa
@######

Pracują tak samo,ja palę i nie dostaję premi-byłam uczciwa (głupia) że podpisałam,bo w palarni na przerwie jest kilka osób takich jak ja reszta to Ci mądrzejsi.Rada dla przyszłych pracowników nic nie podpisujcie a na przerwach dokarmiajcie raka jeszcze wam za to zapłacą!

@Uczciwa

Masz rację ludzie są łakomi na kasę i oszukują a nie ma co ryzykować bo kierownicy tylko czatuja żeby kogoś złapać i zabrać kasę poprostu porażka!!!!!!

Komplement

Witam. Pracuje w tej firmie wystarczająco długo bym mógł coś napisać. Zacznę od ++++++. Pieniadze zazwyczaj na czas. Jeżeli 10 jest np w sobotę to pieniadze dostajemy w piątek (zazwyczaj). Kolejny + to że ile godzin pracujemy za tyle dostajemy pieniędzy. Nigdy nie było sytuacji że firma nie wpłacila pieniędzy bo nie miała. Kolejny + to to że przychodzisz i Masz przydzielone stanowisko i wiesz co masz robić. Kolejny to kierownicy którzy w miarę są wyrozumiali (przynajmniej na komplemencie) Jeżeli czegoś potrzebujesz to zazwyczaj słuchają. Troszkę gorzej z wykonaniem. Urlop zazwyczaj nie ma problemu. Chodzę po hali i robię to co do mnie należy (czyli nic specjalnego) idę do ubikacji kiedy chce i gadam z kim chce i kiedy chce a kierownicy to tolerują. Praca bardzo lekka. Pieniadze też nie najgorsze (+- 3000 zł miesięcznie) soboty nie obowiązkowe ale godziny +65 zł Niedziela +100 zł. Wielki +++ to czyste i zadbane łazienki. W sezonie grzewczym jest ciepło. Można w krótkim rękawku chodzić. Teraz -------- Minusy. Jak każdy wie jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Za każdą pomyłkę są potrącenia $$$. Są ludzie mili i nie wręcz są (usunięte przez administratora). Obrażanie u niektórych to codzienność. Maszyny są prawie nowe w porównaniu na innych halach ale zawsze się coś psuje ( i już mniej premi $$ za ilość) Kobiety (wybrane) mają lepiej bo (usunięte przez administratora) z kierownikami. Ubrania to szmaty które dostajesz raz w roku (dwie pary) kierownicy na nocnych zmianach śpią zamiast interesować się produkcją. Szefa nigdy nie widziałem na hali a powinien czasami zobaczyć co się dzieje i co zmienić. W lato jest bardzo gorąco BARDZO. Jeżeli coś się stanie jeden zgania na drugiego. Mamy tak zwanego ruchacza na hali który nie popusci żadnej i paru wszech wiedzacych którzy wiedzą wszystko (czoła) i (usunięte przez administratora)kierowniką.

...
@Komplement

Od kiedy niby za niedziele jest +100zl?-.- tak jak jestes facetem a nie kobieta to mozesz sie opierdzielac i chodzic do kibla kiedy chcesz i gadac z kim chcesz... czyste i zadbane lazienki??? Jeden kibel na hali na 50 kobiet to sa idealne warunki..

Anonimka
@Komplement

Mówisz o komplemencie w turkowy? Są tam jakieś miejsca dla kobiet? Ktoś wie?

@Anonimka

słyszałem że linia policjanta jest spoko tam idźcie jak chcecie

Wkur+ona

Rozumiem że Ty na kasie spisz ale Twoi pracownicy NIE!! I może tak wypadało bywyplacac wypłatę w terminie ?!! Sie nie dziwnie , ze każdy idzie stąd w ujj skoro tak się szanuje pracownika . Kiedys wyplaty były terminiwo zawsze a teraz to jakaś porażka szanowny Szef w (usunięte przez administratora) ma to . Wymagań tysiace co do pracownika a nawet sie Go docenic nie umie

żaaal
@Wkur+ona

Następnym razem dowiedz się dlaczego wypłaty nie było, a dopiero najeżdżaj na szefa. Skoro taka mądra jesteś, to trzeba było iść do biura zapytać, a nie hejtować z anonima. Wszystkie systemy wczoraj padły i żaden komputer nie działał, dopiero wzywali serwis do naprawy- dlatego nie było przelewów. Nikt Cię na siłe nie trzyma w tym zakładzie, skoro masz takie problemy co do wypłaty.

Stary pracownik
@żaaal

Taaa, i tak 6 razy w ciągu ostatnich dziescięciu miesięcy

@Stary pracownik

NIE WIEM GDZZIE PRACUJĘ ALE WYPŁATY PRZEZ 5 LAT BYŁY TERMINOWE I TU SIĘ ZASTANÓW

@Stary pracownik

Pisz do swojego banku bo ja miałem na czasjak robię długo raz się zdarzyło a jak twój bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbank ma Cię w (usunięte przez administratora) to do nich pretensje

Była pracownica

Czemu nie przyjmują kobiet? Myślę żeby się znów zatrudnić a tu... Czy tylko ukrainki chcą?

xxxx
@Była pracownica

Przyjmują kobiety. Praca na linii pakowania na kuchniach.

dziki zdzich

ile widlakowy w g3 ma ?

dziki zdzich
@dziki zdzich

chodzi o stawke godzinowa oraz jakies dodoatki czy są i ile

dnoo

Jedyna opinia o tej firmie to: TOTALNE DNO. Najgorszemu wrogowi nie polecałabym pracy w tej firmie. Zero szacunku, poniewierają ludźmi jak (usunięte przez administratora).

Ula

Szkoda że teraz gdy jest tak malo stopni na hali nie zabierają pieniędzy pracownika za to , że noszą swoje dodatkowe ubrania... Pani od BHP i cała reszta elity mają głęboko gdzieś fakt, że brama nie dziala a pracownicy pracują w czapkach i marzna, nie wspominając że mamy dopiero październik... Jeśli zimą szef nie zapewni załodze właściwego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy, ma ona prawo przestać wykonywać zadania. Jak mowia przepisy temperatura nie może być niższa niż 14 st. C z wyjątkiem przypadków, gdy przemawiają za tym względy technologiczne...

Jeszcze pracownik
@Ula

Masz rację,wszyscy mają to gdzieś!!! Przepisy nie są dla G3, powiedzą że jak Ci za zimno to sobie znajdź coś innego,wcale się z nami nie liczą-a przecież została nas garstka.

BONGO
@Ula

A kto popsuł bramę? szef czy widlakowy i zamieciono pod dywan halowy brama nie dawno wymieniona była bo poprzednią także rozwalono.ja na tej hali pracuję, chodzę i nie marznę . Ten narzeka kto ma lenia do roboty.zacznijcie od siebie.

Pracowita
@BONGO

Ja też chodzę i marznę!Nie mam lenia do roboty,bo się nie da-trzeba robić jak w akordzie (chociaż stawki godzinowe), jakoś nie umiem się rozgrzać, nie ważne kto popsuł,powinna być naprawiona, obiecują już od trzech tygodni...

mucha
@BONGO

jezeli chodzisz i pracujesz to może nie marzniesz ale ten kto stoi w przeciagu 8 h przy temperaturze 12stopni to (usunięte przez administratora) marznie!!!!!

Ula
@BONGO

Gratuluję za wytrzymałość w 10 stopniach :) szef jest od tego żeby problemy rozwiązywać, a jeśli ma to gdzieś to proponuje wyjść z ciepłego,nagrzanego biura i postać 8h na hali, w tych marnych i cienkich ciuchach które oferuje pracownikom. Myślisz że nadal będzie będzie zamiatal problem pod "halowy dywan"? Powodzenia

mucha
@BONGO

nie interesuje mnie kto zepsul brame tylkoze byla zglaszana juz latem by ja naprawic bo bedzie potem problem!!! Bylo zglaszane a dalej w (usunięte przez administratora) to maja!

Nie śmiała
@Ula

Kierownicy mają wszytko w (usunięte przez administratora) Główny kierownik w turkowy zero szacunku dla drugiego człowieka. Kierownicy siedzą w swoich ciepłych 4 ścianach a my siedzimy w 10 stopniach na hali. Kierownik z hali zielonej nie powinien pracować na takim stanowisku bo jest lekko mówiąc upośledzony. Zrobisz coś źle to zaraz po premi ale jak niema komu robić to dzwonią i proszą być przyjechał/a. Praca po 8 godzin na starych i zniszczonych maszynach i jeszcze im mało. Praca w soboty tylko dla przydupasów kierowników. Bardzo słabej jakości ubrania robocze. Brak głupiego plastra w apteczce. Trzeba nosić swoje. Mogła bym tak książkę napisać ale każdy wie co się dzieje u nas w g3

mila
@BONGO

gorący kolego!! może podasz swoje imię chociaż .Chetnię zerknę na hot gościa! Chyba ,że sie rozgrzewasz %%%% dlatego ci ciepło?!

Miłka
@mila

Dobre.. nie jeden się tam % rozgrzewa i tego też nie widza

Sprawiedliwa

Wielka kierowniczka Angela a słoma z butów wystaje. Żeby tak donosic i Panoszyc się po tym zakładzie to trzeba mieć tupet. Taka operatorka a wiecznie na telefonie, Ja bym jej nie dala psa na spacer wyprowadzić a co dopiero być pomocnikiem. Porazka

Lol

@Szukajaca pracy

nieprawda.niedlugo beda nepalczycy!!

no
@mila

no o gdzie oni są? mieli być juz dawno i słuch o nich zaginął

aaaaa

Nic się nie dzieje, że nikt nic nie pisze? ????????????

Graj
@aaaaa

Zamarzli

no
@Graj

Wcale bym się nie zdziwiła. Warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy