Opinie o Mashoko Studio Sławomir Niwa w Syców

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mashoko Studio Sławomir Niwa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mashoko Studio Sławomir Niwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mashoko Studio Sławomir Niwa w Syców

Vision Nowy wpis

(usunięte przez administratora), od ponad roku brak realizacji zamówienia, nie odebrany list polecony za potw.odbioru z przedsądowym wezwaniem do zwrotu wpłaconej 100%-1630 pln przedpłaty za lustro. Platforma Pakamera.pl, która wystawiała przedmiot umyła ręce i odpowiedzialność za nierzetelnego kontrahenta- (usunięte przez administratora)!

Iza Nowy wpis

Ktoś kiedyś chciał zweryfikować czy są tu zatrudnione jakieś osoby na co jedna z klientek oświadczyła, że jest to działalność jednoosobowa. Czyli faktycznie dosłownie nikt tutaj w niczym temu Panu nie pomaga? Bo widzę, że bywały problemy z kontaktem, może jest tu już aktualnie ktoś inny za to odpowiedzialny?

W wątku do tej pory nie pojawiła się jeszcze żadna opinia od pracowników firmy. Dlaczego się tu nie wypowiadacie? Miło by było móc uzyskać jakieś informacje na temat pracy w Mashoko Studio Sławomir Niwa. Jeśli tu zajrzycie to napiszcie coś.

Roksi
@Marta

Może dlatego się nie wypowiadają, bo do klientów też się nie odzywają :( Generalnie nie ma z nimi żadnego kontaktu od momentu wykonania przelewu za zamówiony produkt. Przed dokonaniem płatności kontakt był doskonały... Ja nadal nie mam swojego lustra... Minęły 3 miesiące od złożenia i opłacenia zamówienia... Aż nie chce mi się wierzyć, że ludzie mogą być tak nieuczciwi... W tym miejscu przestrzegam więc innych, aby nie dali się oszukać tak jak ja!

Kaśka Nowy wpis
@Marta

Bo to działalność jednoosobowa. Wystarczy przeczytać opis ????

Kaśka Nowy wpis

Przyznam szczerze, że z niepokojem przeczytałam opinie o sklepie po zamówieniu lustra, które mnie urzekło. I jestem mile zaskoczona. Dostałam lustro w terminie. Jest przepiękne, duże, robi efekt wow. Do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń chociaż się nie znam na spawaniu. Kompletnie nie widać łączeń na stali. Ja będę polecała ten sklep.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mashoko Studio Sławomir Niwa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Justyna

Ja zamówiłam lustro i jestem z niego zadowolona. Fakt - realizacja zamówienia nastąpiła po 1,5 miesiąca ale zostałam o tym fakcie poinformowana. Ja mogę polecić.

Roksi

NIEPOWŻNA FIRMA. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!!! Dnia 16.11.2020r. Zamówiłam lustro na wymiar za 3000zł. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionego towaru. Nie ma żadnego kontaktu ze sprzedającym. Nie odpowiedział na żadnego maila, sms-a, nie odbiera telefonu. Zgłaszam sprawę na policję.

ALEKSANDRA

Lustro ładne. Natomiast czas realizacji i kontakt ze sklepem - dramat. Zamówienie złożone i opłacone 26 października, a dostawa 14 grudnia. Nikt nie odbiera telefonów, brak reakcji na wysłane maile. NIE Polecam

ola

Odradzam współpracę. Kontakt fatalny, brak reakcji na telefon, sms czy wiadomość na FB. Niepoważni ludzie. Minęło półtora miesiąca od deklaracji Mashoko, że wykonają dla mnie zlecenie. Do tej pory nie ma żadnego kontaktu z Nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Mashoko Studio Sławomir Niwa - Syców

Mashoko Studio Sławomir Niwa
  • Skłodowskiej-Curie 10