Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

nie tylko na procesie a na komplemencie tez jest taka jedna ma jednego wybranka ale innymi nie pogardzi -pocieszy ;)wspoolczucia dla meza tej laski

xxxxx
@pracownik

ostatnio przypadkiem widziałem na nocnej zmianie jak pewna młoda wychodziła z męskiego WC..........jej mina była bezcenna..... a po zatym o kim mowa z komplementu? która taka chętna

@xxxxx

czy to chodzi o ta pania z powyższego komentarza?????moze tam jest wygonej ;) odwagi takiej młodej dupeczki czyli ogólnie wrażeń tam nie brakuje a i nawet o troche przyjemnosci też nie trzeba sie martwic ;)

g 3

masz racje kolego są siebie warte puste nic nie warte g3 powinno im płacić dodatek za motywację dla facetów do pracy żenada

rtyu

z procesu to masakra jazd bez trzymanki baby rozwalają swoje związki dla kurwizny szkoda gadać

OBCY
@rtyu

widać ile tam kobiety są siebie warte, współczucia dla ich mężów,partnerów itd. Brawo kobietki ten zakład takie potrzebuje dla rozrywki!

rtyu

mówisz kolego chyba o pani z procesu czarne włosy i okulary lubi się pobawić idzie babka ostro chłopaki mówili że dobra jest nie ma oporów

ktoś
@rtyu

ja tam słyszałem o blondyneczce krótko obciętej w okularach jeśli chodzi o proces

Życzliwa
@ktoś

Ona pracuję u operatorki A na zmianie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

najlepsze jest to ze wszystko jest ok ale te zdrady

pracownica

Plusy-wyplata zawsze na czas, umowa na pelny etat, dobra atosfera jesli dobrze trafisz, jak wszedzie. Minusy- brak socjalu, brak ubezpieczenia dodatkowego, brak setek za niedziele, brak automatow z napojami, wysoka temp.latem. Zarobki przecietne, 9,70 na godz plus 5% dodatku motywacyjnego o ile nie palisz, 15 zl na herbate, dodatek do godzin nocnych okolo 1,40za godz, 50zl dodatek za sobote i niedziele. Szału nie ma ale tragedii tez nie ma :)

OBSERWATORKA

Zakład jak każdy inny, robić trzeba, są gorsze dni i lepsze. Nikt za darmo pieniędzy nie da. A jak się komuś nie podoba drzwi otwarte. Wypłaty na czas Różne dodatki do tego dochodzą. Minusem są fałszywi pracownicy, pilnować się trzeba co i przy kim się mówi.Najzabawniejsze jak szybko rodzą się tu romanse miedzy zwykłymi pracownikami,warto postać z boku i poobserwować jak ludzie robią z siebie pośmiewisko ukrywając się. A zwłaszcza ostatnio na tz procesie Ogólnie jestem zadowolona zawsze mogłoby być gorzej.

LIDZIA
@OBSERWATORKA

odserwatorko masz na myśli proces Pana K. i Panią D.? a jeśli chodzi o pracowników to kilku latach już się wie co i przy kim można mówić. Najlepsza rada to zająsć się pracą niż plotkowaniem i jest ok :) Ważne że płacą na czas.

klara

Nie polecam tego zakładu

Witam Pracuję w G-3 już 6 lat począwszy od pomocnika poprzez kilka maszyn Biesse Homag, powiem tak obecnie płacą na start 9,3zł +5% premii ja po tak długim czasie pracy tu w 8h+3 soboty wyciągam 2800-3100zł Problem polega na tym że każdy chce zarabiać od razu dużo nie dając nic od siebie i nie próbuje, nie szuka szans na awans. Druga sprawa że po pół roku nikt nie da ci 13zł na godz. Ciężką pracą ludzie się bogacą. Mniej jednak ja także jestem za tym by ninimum w kraju było 2500zł netto - pozdrawiam

Kukiz

Zgadzam się z powyższymi opiniami dotyczącymi donosicielstwa. Jeżeli nie ma się znajomości u kierownictwa, nie donosi się im nie liże dupska to jest sie w tej formie nikim bo przeciętnemu normalnemu człowiekowi w tym zakładzie nie nalezy się nic, są tutaj sam układy i układziki, a kierownictwo podchodzi do każdego bardzo indywidualnie jednemu należy się urlop a drugi na pogrzeb nawet nie dostanie, ,,musi się zamieniać" porażka a już nie wspomną o blond pani operator na procesie która w tym zakładzie robi sobie już co chce już nie wspomne o mobbingu psychicznym jaki stosuje wobez innych pracownic, nic dziwnego że żadna z nią nie wytrzymuje i każda młoda woli zajść w ciążę niż z nią pracować noo ale jak się liże dupsko i nie tlyko... kierownikowi E. to się jest pod ochroną. Niestety. Sporawiedliwości nie było nie ma i nie będzie w tym zakładzie.

Byly

To nie obóz koncentracyjny jak komuś nie pasuje to droga wolna . Trzeba było sie uczyć jak chcecie wiecej zarabiać . Podnosic kwalifikacje samo z nieba nie spadnie

;)

A z wozkowymi to porazka jakas; (pomocy zero z ich strony . Jest keden ktory tylko by rzadzil ryj parszywy

Xyz

Nie polecam,(usunięte przez administratora) kierownictwo ktore czepia sie o najmniejszą głupote,szkoda słow

bg

Pytanie kogo kolwiek o płatne nadgodziny kończy się jednym " jak się nie podoba (usunięte przez administratora)" A nadgodziny??? jak będziesz miał 201 to za tą ostatnią dostaniesz trzydzieści groszy więcej. Praca w weekendy za 8 godzin dostaniesz,a dodatkowe 50 zł jeśli nie masz w całym miesiącu dnia wolnego, chociażby nie ze swojego wyboru. A ten(usunięte przez administratora)zęby zgubi i to niebawem jak coś go najpierw nie rozjedzie.

g3

pr12 o czym ty piszesz?pracować bez wentylacji albo otwartego okna i braku wody uważasz za normalne warunki?pewnie jesteś z jedną z osób które siedzą w tych klimatyzowanych biurach stań przy taśmie tak jak my na osiem godzin wtedy zobaczymy jak ci fajnie będzie i nie pisz bzdur ok do WC też 2 razy tylko to jest normalne ? gdzie wypijasz duże ilośći picia brak słów :(

rudy

popieram lepiej nie będzie

ss

firma jak firma pracować trzeba bo nie mamy wyboru takie czasy choc kasa mogłaby być większa

prac

Ja powiem z własnego doświadczenia tak ze w firmie G3 wcale nie jest tak zle jak wszyscy tu opisuja ja tam pracuje na chali przy tasmie i nie narzekam bo nie mam na co praca jak kazda inna a uwierzcie mi 8.3zł na godz dla kobiety na czysto wcale nie jest zle + jeszcze jak sa pracujace soboty to jest _+50zł dodatkowo wiec miesiecznie 1600 min wyjdzie.... PS: JAK SIE KOMUS CHCE PRACOWAC TO BEDZIE PRACOWAŁ A JAK KTOS NIE MA CHECI TO WIE JAK SIE WYKRECIC !!!!!!

ben

nik

ogromna hala w dobroszycach ,blaszana puszka temperatury ponad 30 stopni to wyobrazcie sobie ile może byc na hali okienko metr na metr otwarte a kierownictwo w klimatyzowanym pomieszczeniu ,a my musimy stac na lini do ubikacj tylko 2 razy wiec jak ktos przeziębi pęcherz ma przechlapane,stanął by jeden kierowniczek z drugim zobaczyłby jak to fajnie i jaka to frajda stać na lini ale jak kiedyś wyraził sie jeden z kierowników to tylko BABY! brak słów by wyrazić w jakich warunkach my tam pracujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy