Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

telele

oj to co sie dzieje na procesach jest świętą prawda, operatorki sa tragiczne, szkoda gadać, największy syf jest ponoć u pań operatorek K i M, jedna na drugą gada a obie tak naprawdę nic nie robią, kobiety które z nimi pracują się tylko skarżą. Pani K wydziera się na całą hale, przez co śmieją się z niej nie tylko na hali meblowej, ale też i na innych halach jest postrzegana jako histeryczka. Obie próbują rywalizować z innymi operatorkami, najbardziej z Panią A, która została opisana we wcześniejszych komentarzach, dlatego nie ma co już tu o niej pisać. Pani K du.pe liże każdemu kogo wcześniej obgada i to na każdej zmianie. Panie, które z nią pracują mają istne piekło gdyż każda z osobna jest dobrze obgadana, bo operatorki zamiast pracować zajmują się plotkami :) Na procesie u I i K tez jest dno, bo w ogóle nie potrafią zając się maszyną, zero zorganizowania. Ale one są jeszcze młode i dają sobą pomiatać, więc nie one rządzą na procesie tylko reszta kobiet.

ungiler
@telele

Zajmijcie się swoimi sprawami każdy może być operatorem. Widać właśnie z twojego opisu ze sam/sama zajmujesz się plotkami pocałuj wwszystkie operatorki z procesu 2 w du*pe Jeżeli pracownice dziewczyny które pracują na procesie 2 jak mają dość to niech się zwolnią albo zmienią Stanowisko. Zawsze macie pretensje i uwagi TO MOZECIE STARTOWAC NA OPERATORKI "DROGA WOLNA" A od nas zdala :) Zajmij się sobą widze że ci się nudzi. K.M Operatorki

janek

Narzekacie wszyscy idzcie na miesiac do Drewnexu popracowac do piecowic tam jest dopiero ciezka praca po 10 godzin i w jakich warunkach,to trzeba zobaczyc gacie po przerwie zmienicie na druga strone i dalej jazda,wtedy to sie widzi ciezka prace,zarobic mozna,umowa smieciowa,no i te 10 godzin,ale kto nie popracuje ten nie odczuje,najszybszy pracownik popracowal do pierwszej przerwy tj.5 ~8 trzy godziny,poszedl na przerwe na fajke i juz nie wrocil,takze nie narzekajcie,a jak dobrze sie zakrecisz to tez babe zachaczysz wszedzie jest podobnie

janek

POMYŁKA

Opis firmy: GRUPA G 3 SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PIOTR RADOSŁAW GUGAŁA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja pozostałych mebli. Powstała w 2002 roku. Forma prawna firmy GRUPA G 3 SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PIOTR RADOSŁAW GUGAŁA to Spółka jawna. Firma posiada numer NIP 6191913558, numer REGON 251544903 i KRS 0000226215, a jej siedziba mieści się pod adresem: Turkowy, Turkowy 65 a, 63-642 Perzów, województwo WIELKOPOLSKIE. Z firmą GRUPA G 3 SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PIOTR RADOSŁAW GUGAŁA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 48627910000. Odwiedź stronę internetową http://www.grupag3.com

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
jakub

ludzie sa ok nie jest zle najlepiej sie nie mieszac

klok

Po podpisaniu umowy każdy pracownik, na ubranie robocze musi odczekać ok 2 tygodni, przy czym jest to najtańszy badziew na rynku (czyt. zielone ogrodniczki) oraz m. in. buty bez stalowych wzmacniaczy… Umowę dostaje się na minimalną krajową, przy czym obiecuje się mu wcześniej coś zgoła innego, także stawka i ewentualna premia to jest jakaś mrzonka, gdyż panowie G. nastawieni są na jak największy zarobek kosztem pracownika, którego traktuje się jak przedmiot i za każdym razem obcina premię za cokolwiek… Niestety prawo pracy w tym zakładzie nie jest respektowane w żadnym stopniu. Panowie G. stanowią w nim swoje odrębne prawo…przykładowo za pracę w soboty nie płaci się setek, tak jak w tygodniu nadliczbowych pięćdziesiątek, jest w prawdzie dodatek 50 zł to każdej przepracowanej soboty, ale od „widzi mi się” właściciela zależy czy zostanie on wypłacony przy najbliższej wypłacie czy nie… Firma tłumaczy to zawsze w sposób taki że” kadrowa coś nie mogła” tudzież namieszała :] Także płatność za dni wolne za np. krwiodawstwo są rozwiązywane w sposób taki ,że pracownik traci całą tzw. „premię” co w cywilizowanym zakładzie jest nie do pomyślenia…Skrajnym przykładem jest przypadek odebrania przez właściciela 200 zł premii z wypłaty przed świętami Bożego narodzenia, po to by kilka dni później wręczyć całe 300 zł premii świątecznej… Także socjal nie istnieje tu w żadnym stopniu, firma nie oferuje zupełnie nic, na stołówce nie ma nawet automatu do kawy, nie mówiąc już o tak fundamentalnych sprawach jak coroczna impreza integracyjna, która porządne i normalne firmy organizują swoim pracownikom… za to z drugiej strony panowie G. kilka razy do roku organizują sobie z kadrą kierowniczą weekendowe wypady zagraniczne na koszt firmy ( Turcja, Majorka, Bawaria itp.) Dochodzi nawet do tego, że każe się wypisywać przymusowe urlopy dzień przed weekendem po to by „elita” mogła wylecieć dzień wcześniej… Ewentualne pójście na L4 podczas okresu próbnego, kończy się nieprzedłużeniem umowy, bo przecież panowie G. nie rozumieją tego że człowiek to nie maszyna i ma prawo zachorować… Reasumując , każdy musi sam zdecydować czy warto, ja ze swojej strony mogę ten „zakład pracy” polecić tylko desperatom od wielu miesięcy szukającym pracy. Z drugiej strony ewentualnie po przyjęciu się potraktować firmę równie niepoważnie jak ona wszystkich swoich pracowników i w między czasie szukać już innej lepszej alternatywy… zdjecie uzytkownika 23980MICHAL - 2016-03-10 12:25:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pierwsze wrażenie tzn. widok firmy z zewnątrz to okazała hala, która podświadomie daje odczuć iż mamy do czynienia z dużą i nie byle jaką firmą. I tak idąc na rozmowę w sprawie pracy do firmy panów G. można się poczuć. „Firma jest poważna i nie bawi się w żadnych pośredników” brzmi to rewelacyjnie, gdyż w dzisiejszych czasach ciężko ominąć pośrednictwa pracy… jednak dużym i niemiłym zaskoczeniem są badania lekarskie które przyszły pracownik sam musi sobie opłacić!!! Co gorsza można by to jeszcze zrozumieć , że firma nie chce opłacać kosztów lekarskich komuś kto nie nadaje się na dane stanowisko pracy, jednak zakład pracy nie zwraca pieniędzy po wykonanych badaniach !!! Tak że radzę przygotować się w odpowiednia ilość gotówki dla pana doktora (w moim przypadku 60 zł) Po podpisaniu umowy każdy pracownik, na ubranie robocze musi odczekać ok 2 tygodni, przy czym jest to najtańszy badziew na rynku (czyt. zielone ogrodniczki) oraz m. in. buty bez stalowych wzmacniaczy… Umowę dostaje się na minimalną krajową, przy czym obiecuje się mu wcześniej coś zgoła innego, także stawka i ewentualna premia to jest jakaś mrzonka, gdyż panowie G. nastawieni są na jak największy zarobek kosztem pracownika, którego traktuje się jak przedmiot i za każdym razem obcina premię za cokolwiek… Niestety prawo pracy w tym zakładzie nie jest respektowane w żadnym stopniu. Panowie G. stanowią w nim swoje odrębne prawo…przykładowo za pracę w soboty nie płaci się setek, tak jak w tygodniu nadliczbowych pięćdziesiątek, jest w prawdzie dodatek 50 zł to każdej przepracowanej soboty, ale od „widzi mi się” właściciela zależy czy zostanie on wypłacony przy najbliższej wypłacie czy nie… Firma tłumaczy to zawsze w sposób taki że” kadrowa coś nie mogła” tudzież namieszała :] Także płatność za dni wolne za np. krwiodawstwo są rozwiązywane w sposób taki ,że pracownik traci całą tzw. „premię” co w cywilizowanym zakładzie jest nie do pomyślenia…Skrajnym przykładem jest przypadek odebrania przez właściciela 200 zł premii z wypłaty przed świętami Bożego narodzenia, po to by kilka dni później wręczyć całe 300 zł premii świątecznej… Po podpisaniu umowy każdy pracow

160L

Zgadzam się z powyższymi opiniami dotyczącymi donosicielstwa. Jeżeli nie ma się znajomości u kierownictwa, nie donosi się im nie liże dupska to jest sie w tej formie nikim bo przeciętnemu normalnemu człowiekowi w tym zakładzie nie nalezy się nic, są tutaj sam układy i układziki, a kierownictwo podchodzi do każdego bardzo indywidualnie jednemu należy się urlop a drugi na pogrzeb nawet nie dostanie, ,,musi się zamieniać" porażka a już nie wspomną o blond pani operator na procesie która w tym zakładzie robi sobie już co chce już nie wspomne o mobbingu psychicznym jaki stosuje wobez innych pracownic, nic dziwnego że żadna z nią nie wytrzymuje i każda młoda woli zajść w ciążę niż z nią pracować noo ale jak się liże dupsko i nie tlyko... kierownikowi E. to się jest pod ochroną. Niestety. Sporawiedliwości nie było nie ma i nie będzie w tym zakładzie. zdjecie uzytkownika chodzik - 2015-07-15 22:16:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2) No pewnie, wszędzie tylko układy, przesadzacie trochę jednak bo gdyby było tak jak mówiciei to 3/4 osób miało by układy. a wtedy nie było by to układem. Większość osób nie narzeka jakoś w tej firmie, i raczej panuje w tej firmie dobra atmosfera, nie wiem, może nie dajesz sobie rady, ale przesadzone są Twoje opinie. zdjecie uzytkownika pracownik - 2015-09-11 20:13:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Witam Pracuję w G-3 już 6 lat począwszy od pomocnika poprzez kilka maszyn Biesse Homag, powiem tak obecnie płacą na start 9,3zł +5% premii ja po tak długim czasie pracy tu w 8h+3 soboty wyciągam 2800-3100zł Problem polega na tym że każdy chce zarabiać od razu dużo nie dając nic od siebie i nie próbuje, nie szuka szans na awans. Druga sprawa że po pół roku nikt nie da ci 13zł na godz. Ciężką pracą ludzie się bogacą. Mniej jednak ja także jestem za tym by ninimum w kraju było 2500zł netto - pozdrawiam

KKKK

Pracowałeś w firmie Grupa G3 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji. zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-17 09:41:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) zazwyczaj zaczynasz od 8,3 za godzinę + ewentualne premie uznaniowe których w praktyce możesz nie zaświadczyć, po pewnym czasie stawka może wzrosnąć o kolejne 30 gr i tak dalej i tak dalej... zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-17 09:43:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przy czym na umowie masz zawsze najniższą krajową ty, 1600 brutto. zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-17 09:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) w praktyce wygląda to tak jakby człowiek, tyrał na zlecenie bo nawet nadgodziny nie są dodatkowo płatne, tak że nie polecam... zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-19 10:04:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) nik ale te 8,3 to jest brutto czy netto? No i ta premia uznaniowa to jest za co przyznawana? Bo to czasami różnie bywa w firmach zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-19 19:05:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Czytam i nie wierzę. Zabranie premii za to że pracownik jest za bardzo pracowity? Z czymś takim się nie spotkałem. A te 5 % to jest zabierane wtedy kiedy pali się w pracy czy wtedy kiedy wogóle się pali? zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-20 19:46:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) te 5 % to premia od wszystkich wypracowanych godzin, jeśli deklarujesz że jesteś czynnym palaczem to nie masz takiej premii w ogóle. Btw. nikt nie obcina premii oficjalnie za zbyt wielką liczbę godzin w miesiącu ( inaczej włascicielowi trudno byłoby znaleźć naiwniaków chętnych na pracę w soboty), ale zgodnie z porzekadłem "dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf" tj. każdy wie ale nikt nie powie na głos oficjalnie.... należy tu dodać jeszcze że za każdą przepracowaną sobotę jest zazwyczaj 50 zł dodatku... zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-20 19:52:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To jest dyskryminowanie osób które palą. A da się zadeklarować że się nie pali ale w pracy palić i jakoś się ukrywać? :) zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-20 20:16:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) da się, z tego co wiem wiele ludzi tak robi, z tym że za to grozi niby 300 zł kary, ale oficjalnie nie słyszałem żeby ktoś został ukarany... zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-21 11:58:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) boże wiecie co jeszcze nie spotkałem się w firmą gdzie zakazują zupełnie jak w liceum. Wiadomo czy dużo ludzi złapali na czymś takim? zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-21 19:54:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) źle mnie zrozumiałeś leon, to nie jest tutaj zakazane, tyle że jak palisz nie masz premii, jest to związane z tragiczną przeszłością w tej firmie :< jeśli się przyjmiesz dowiesz o co chodzi, ze swojego

BASIA

pr12 o czym ty piszesz?pracować bez wentylacji albo otwartego okna i braku wody uważasz za normalne warunki?pewnie jesteś z jedną z osób które siedzą w tych klimatyzowanych biurach stań przy taśmie tak jak my na osiem godzin wtedy zobaczymy jak ci fajnie będzie i nie pisz bzdur ok do WC też 2 razy tylko to jest normalne ? gdzie wypijasz duże ilośći picia brak s zdjecie uzytkownika prac - 2014-08-10 15:11:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Ja powiem z własnego doświadczenia tak ze w firmie G3 wcale nie jest tak zle jak wszyscy tu opisuja ja tam pracuje na chali przy tasmie i nie narzekam bo nie mam na co praca jak kazda inna a uwierzcie mi 8.3zł na godz dla kobiety na czysto wcale nie jest zle + jeszcze jak sa pracujace soboty to jest _+50zł dodatkowo wiec miesiecznie 1600 min wyjdzie.... PS: JAK SIE KOMUS CHCE PRACOWAC TO BEDZIE PRACOWAŁ A JAK KTOS NIE MA CHECI TO WIE JAK SIE WYKRECIC !!!!!! zdjecie uzytkownika ss - 2014-08-10 15:36:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) firma jak firma pracować trzeba bo nie mamy wyboru takie czasy choc kasa mogłaby być większa zdjecie uzytkownika rudy - 2014-08-10 15:39:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) popieram lepiej nie będzie zdjecie uzytkownika g3 - 2014-08-10 15:54:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) pr12 o czym ty piszesz?pracować bez wentylacji albo otwartego okna i braku wody uważasz za normalne warunki?pewnie jesteś z jedną z osób które siedzą w tych klimatyzowanych biurach stań przy taśmie tak jak my na osiem godzin wtedy zobaczymy jak ci fajnie będzie i nie pisz bzdur ok do WC też 2 razy tylko to jest normalne ? gdzie wypijasz duże ilośći picia brak słów :( zdjecie uzytkownika bg - 2014-08-10 16:48:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pytanie kogo kolwiek o płatne nadgodziny kończy się jednym " jak się nie podoba (usunięte przez administratora)" A nadgodziny??? jak będziesz miał 201 to za tą ostatnią dostaniesz trzydzieści groszy więcej. Praca w weekendy za 8 godzin dostaniesz,a dodatkowe 50 zł jeśli nie masz w całym miesiącu dnia wolnego, chociażby nie ze swojego wyboru. A ten(usunięte przez administratora)zęby zgubi i to niebawem jak coś go najpierw nie rozjedzie. zdjecie uzytkownika Xyz - 2014-10-08 02:10:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Nie polecam,(usunięte przez administratora) kierownictwo ktore czepia sie o najmniejszą głupote,szkoda słow zdjecie uzytkownika ;) - 2014-10-17 16:14:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) A z wozkowymi to porazka jakas; (pomocy zero z ich strony . Jest keden ktory tylko by rzadzil ryj parszywy zdjecie uzytkownika kaleo - 2014-10-26 01:13:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [g3 - 2014-08-10 15:54:54]: Kurcze ale to przecież normalne że warunki w biurze a na produkcji są inne. Ktoś zdobywał wykształcenie/"papierki" by móc chociaż te warunki pracy mieć lepsze. Co do działu produkcji to w umowie nie było określenia o godziwych warunkach pracy by nie było uszczerbku na zdrowiu? Kodeks pracy też po coś istnieje. Więc chyba warto powalczyć o swoje zdjecie uzytkownika Byly - 2014-11-17 22:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To nie (usunięte przez administratora) koncentracyjny jak komuś nie pasuje to droga wolna . Trzeba było sie uczyć jak chcecie wiecej zarabiać . Podnosic kwalifikacje samo z nieba nie spadnie zdjecie uzytkownika tulek - 2014-12-09 21:43:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) niestety to prawda. Musi byc jakies zróżnicowanie w firmie każdy nie może zarabiac tyle sama. Różne są też obowiązki i dopowiedzialnośc za nie. im większa odpowiedzialnośc za funkcjonowanie firmy tym wiecej sie zarabia. Nie ma co się denerwowac tylko robic swoje jak najlepiej sie moze i tyle. Pwodzenia zdjecie uzytkownika aaaa - 2014-12-18 11:57:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [66843 - 2014-01-06 12:33:50]: Witam. Może mi ktoś podać numer telefonu do tego zakładu. zdjecie uzytkownika ktoś - 2015-01-06 12:03:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [KOBIETA Z G3 - 2014-01-20 12:38:20]: 8,30 dla kobiety nie jest źle? może i nie, a dla chłopaka jeżdżacego na wózku?? czy to dobra stawka? dodam tylko że za pracę w soboty firma ma obowiązek płacić setkowo powtarzam setowo tj. 100 % czyli przy tej stawce wychodzi 16,60 za godzinę pracy a nie dawać jakieś 50 złotych premii jak to ma w zwyczaju G3, takie jest prawo pracy i tak robi każda poważna nie chcąca mieć kłopotów z prawem firma. Współczuję tym wszystkim ludziom którzy świadomie i nieświadomie dają się tam okradać dając zarobić więcej prywaciarzom :/ zdjecie uzytkownika były pracownik - 2015-01-06 12:07:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [tt - 2014-08-10 12:39:49]: czyli dziesiąt

piotr

fileon

zakład jak zakład wszędzie trzeba robic

Xxxc
@0978

Ciekawe gdzie za 8 godz pracy i 3 sobót wyciągnięta 2800 żenada bo jak każdy umie liczyć to nawet 2200 nie ma

MAJKA ODPOWIEDZ

ZGADZAM SIE

6809MAJKA

PRACA OK. WYPŁATA NA CZAS SZKODA ZE SOBOTY PRACUJACE

23980MICHAL

@23980MICHAL

U Gały w Dziadowej Kłodzie nie ma żadnych dodatków ani premi ani zadnych 50 zł za sobote,a na Swieta Mozesz wziąsc sobie worek odpadów jak sie spytasz,maszyny sa powiązane sznurkami i taśmami jedna wielka Patologia,a Pan od BHP na to pozawala, wózki widłowe bez dozoru technicznego.I co powiecie na to Pracownicy z Firmy G3 turkowy

1234kasia

Jeszcze raz zamieszczam gdyż nie wiedzieć czemu serwis to usunął - opinia dotyczy filii w Dobroszycach. Pierwsze wrażenie tzn. widok firmy z zewnątrz to okazała hala, która podświadomie daje odczuć iż mamy do czynienia z dużą i nie byle jaką firmą. I tak idąc na rozmowę w sprawie pracy do firmy panów G. można się poczuć. „Firma jest poważna i nie bawi się w żadnych pośredników” brzmi to rewelacyjnie, gdyż w dzisiejszych czasach ciężko ominąć pośrednictwa pracy… jednak dużym i niemiłym zaskoczeniem są badania lekarskie które przyszły pracownik sam musi sobie opłacić!!! Co gorsza można by to jeszcze zrozumieć , że firma nie chce opłacać kosztów lekarskich komuś kto nie nadaje się na dane stanowisko pracy, jednak zakład pracy nie zwraca pieniędzy po wykonanych badaniach !!! Tak że radzę przygotować się w odpowiednia ilość gotówki dla pana doktora (w moim przypadku 60 zł) Po podpisaniu umowy każdy pracownik, na ubranie robocze musi odczekać ok 2 tygodni, przy czym jest to najtańszy badziew na rynku (czyt. zielone ogrodniczki) oraz m. in. buty bez stalowych wzmacniaczy… Umowę dostaje się na minimalną krajową, przy czym obiecuje się mu wcześniej coś zgoła innego, także stawka i ewentualna premia to jest jakaś mrzonka, gdyż panowie G. nastawieni są na jak największy zarobek kosztem pracownika, którego traktuje się jak przedmiot i za każdym razem obcina premię za cokolwiek… Niestety prawo pracy w tym zakładzie nie jest respektowane w żadnym stopniu. Panowie G. stanowią w nim swoje odrębne prawo…przykładowo za pracę w soboty nie płaci się setek, tak jak w tygodniu nadliczbowych pięćdziesiątek, jest w prawdzie dodatek 50 zł to każdej przepracowanej soboty, ale od „widzi mi się” właściciela zależy czy zostanie on wypłacony przy najbliższej wypłacie czy nie… Firma tłumaczy to zawsze w sposób taki że” kadrowa coś nie mogła” tudzież namieszała :] Także płatność za dni wolne za np. krwiodawstwo są rozwiązywane w sposób taki ,że pracownik traci całą tzw. „premię” co w cywilizowanym zakładzie jest nie do pomyślenia…Skrajnym przykładem jest przypadek odebrania przez właściciela 200 zł premii z wypłaty przed świętami Bożego narodzenia, po to by kilka dni później wręczyć całe 300 zł premii świątecznej… Także socjal nie istnieje tu w żadnym stopniu, firma nie oferuje zupełnie nic, na stołówce nie ma nawet automatu do kawy, nie mówiąc już o tak fundamentalnych sprawach jak coroczna impreza integracyjna, która porządne i normalne firmy organizują swoim pracownikom… za to z drugiej strony panowie G. kilka razy do roku organizują sobie z kadrą kierowniczą weekendowe wypady zagraniczne na koszt firmy ( Turcja, Majorka, Bawaria itp.) Dochodzi nawet do tego, że każe się wypisywać przymusowe urlopy dzień przed weekendem po to by „elita” mogła wylecieć dzień wcześniej… Ewentualne pójście na L4 podczas okresu próbnego, kończy się nieprzedłużeniem umowy, bo przecież panowie G. nie rozumieją tego że człowiek to nie maszyna i ma prawo zachorować… Reasumując , każdy musi sam zdecydować czy warto, ja ze swojej strony mogę ten „zakład pracy” polecić tylko desperatom od wielu miesięcy szukającym pracy. Z drugiej strony ewentualnie po przyjęciu się potraktować firmę równie niepoważnie jak ona wszystkich swoich pracowników i w między czasie szukać już innej lepszej alternatywy…

A co powiecie o kierowniku K. który ma zero szacunku dla pracowników poniża i wyzywa ich na każdym kroku. Rzucane obelgi w stronę kobiet są nie na miejscu. Jeszcze nie trafił na swojego co by go postawił do pionu.Mało tego lubi sobie spacerować po damskiej szatni to nie jest normalne i wbrew prawa. Robi cwaniaczek co chce.

ciekawa

Czy będą jakieś przyjęcia tam? Coś wiecie na ten temat? I czy to ciężka praca jak dla kobiety?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy