Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

To tylko ja !

Nie życzę nikomu tego co tam przeszłam! Zarobki zarobkami ale te (usunięte przez administratora) co tam robią zwłaszcza I.S. z jakieś dziury i M.G wielka brygadzistka to najwieksza porażka tego zakładu... brak słów. Pierwsza lubi dawać gdzie popadnie zwłaszcza starszym panom a druga wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Także pozdrawiam te panie i życzę szybkiego zwolnienia.

@To tylko ja !

podsumuję że praca nie najgorsza ale z każdym dniem coraz bardziej niechętnie tam przychodzę,jest dużo złośliwych osób,prywatna sprawa czyjaś to jaki ktoś jest, nikt nikogo gnębić nie powinien,brak kultury,wkurza mnie że niektóre osoby patrzą na to czy ktoś ma co robić i czy za wcześnie się nie wyrobił,zastraszanie kierownictwem

@anonymous

To tylko ja

To tylko ja !
@anonymous

Tam się robi coraz większe dziadostwo. Dobrze ze już tam nie pracuje...

Martyna 32

Nie no po prostu to co czytam na tym forum to jakaś żenada . Pracowałam w grupie G-3 przez 3 lata i nigdy nikt się nie wyrażał o pracownikach tak jak w komentarzach poniżej (przynajmniej nie na forum . Po prostu gały wychodzą na wierzch . To świadczy o kulturze i wychowaniu danych osób albo o buractwie tych osób które z zazdrości piszą takie bzdury. A może to jakieś 15 letnie dzieci . MASAKRA !!!!!! Polak rodakowi zawsze CHAM

nikogo nie powinno obchodzić jak ktoś pracuje,uważam że każdy powinien pilnować własnego nosa i swojej pracy a nie dreptać komuś na odcisk,to prywatna sprawa jeżeli braknie materiału i wyrobi się ktoś przed czasem,czepianie się kogoś bez powodu to brak kultury jeżeli ktoś komuś nic nie zrobił,podsumowując praca nie zła ale zawistni ludzie

hesu

nie pozdrawiam starej zepsutej nic nie wartej małpy takzw nizioł która tak w domu jazda w pracy gwiazda istne totalne zepsuce dno moralne brak jakiego kolwiek wychowania za załamany grosz totalne zero zwykły paskudny zepsuty babsztyl który nie potrafi nic w swojim (usunięte przez administratora) życiu tylko jechać do pracy i dokuczać innym ale to świadczy o tobie wstrętna babo o tym jakim jestes niskim nic nie wartym dnem który w życiu nic nie ma i uważa się za nie wiadomo co do budy z toba i tyle tam miejsce takich jak ty

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
johnny

pozdrawiam gościa o kswywie ''Tani Armani'' co się buja jak byłby szefem i byłego kierownika co latał jak pobity i ublizał ludzia bo to wsiór ze wsi

Iza

@Bbbv, rozumiem, że wiele rzeczy w Grupa G3, pracownikom się nie podoba i dopytywałam o nie już wcześniej. Jednak to co piszesz o pracujących tutaj osobach przekracza granice, czy masz dowody na rzekome stręczycielstwo, które tutaj występuje?

Bbbv

Pracowałam chwilę na komplemencie w Dobroszyce chyba, ale nijaka p.M.G oraz B. G. Są okropne nie da się z nimi pracować. To stręczycielki.

Iza

@J. a czy ta sytuacja była w jakiś sposób wyjaśniania z kierownictwem? Chyba, że każdy pracownik jest przypisany do danego stanowiska i nie ma możliwości zmiany? Jeśli może doprecyzować swoją wypowiedź, to na pewno Twój punkt widzenia będzie dla innych jaśniejszy.

Iza

@Lola kwestia narodowości nie ma tutaj żadnego znaczenia. Polacy tak samo jak Ukraińcy wykonują taką samą pracę i również mogą być zatrudnieni przez agencję pracy. Czy w Grupie G3 długo trzeba czekać na umowę o pracę?

J.
@Iza

Rozumiem, ze Ukrainki przyjechały zarobić, ale nie do zaakceptowania jest dla mnie to ze maja najlżejsze elementy, a my jesteśmy przesuwane na inne stanowiska, żeby one nie pouciekały. Także to nie jest fair, pracujemy za taka sama stawkę.

Byly operator

Dobrze ze z tej firmy ucieklem w pore. Pozdrawiam tyrających na 3 zmiany;)

Lola

Nie ma co narzekać, będzie jeszcze gorzej. Wchodzą Ukraińcy, Polacy są przenoszeni ze swoich stanowisk na inne hale do cięższej pracy. Do tego Ukraińcy są zatrudnieni przez pośrednika. Czyli Gugala płaci pośrednikowi 20zl za godzinę pracy Ukraińca, natomiast Polak nie ma co liczyć na podwyżkę. Wręcz, przeciwnie będzie się straszyć ludzi zwolnieniem bo Ukraińcy przyjdą na miejsce Polaka. Fakt, brakuje ludzi do pracy ale takie podejście do sprawy?

Iza

Takie sytuacje miały miejsce przez cały okres pracy @7lat? Bo jednak taki okres to sporo jak na pracę w takich warunkach. Czy sprawa się jakoś wyjaśniła? Doszło do rozprawy?

prawda

Za długo tam pracowałem i dobrze wiem jak tam jest, to ze odprowadzają składki od tego co zarobisz jest ok, chociaż podpisując umowę masz najniższą plus "niby premie" której więcej nie ma niż jest a w rzeczywistości jest to stawka godzinowa o czym w umowie się nie pisze. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie chyba że ktoś naprawdę jest zdesperowany znalezieniem innej pracy, układy jak w każdym innym zakładzie, wszędzie są, kierownictwo ok ale szefostwo dziadostwo, nie widza tego ze dzieki ludzie się tego wszystkiego dorobili co mają, w ogóle nie szanują pracowników (nieważne czy pracują rok czy 15lat), stawiają teraz na pracowników z Ukrainy chcąc się więcej jeszcze dorobić tylko ze oni podobno mają być zarejestrowani na inne firmy tj. Drewtur czy Bis które są od dawna w rodzinie państwa G. Ciekawe jak w umowie będą mieli napisane gdzie i pod jakim adresem będą świadczyć pracę, chyba będzie to trzeba kontrolować, może najpierw przez pip a później przez sama ikeę a juz mam do niej dostęp przez życzliwego przyjaciela ???? trzeba im pokazać jak państwo G. się dorabia na pracownikach chociażby chowając do garażu panamere gdy tylko Szwedzi przyjeżdżają ????

WŚĆIEKŁA

Koleżanka D. dlądyneczka zasmarkana można jej tylko pogratulować jaka jest pusta, takie osoby nie powinny tu pracować, nie ma żadnych oporów, czy to stary czy też młody chętna z każdym, a każdej innej dupę smaruje jak nie wiem co. pochodzi z jakieś dziury a wielka dama bez zasad.

Jack

Nikt nie płaci w okolicy takich gownianych pieniędzy jak w g3 wyplata z jedną sobota 1800 zl i to jeszcze jak masz nocki bo jak 2 zmiany to prawie stowka odpada jednym slowem porazka totalna nie polecam w okolicy jest wiele lepszych zakladow

młoda

witam a co powiecie o kierowniku Piaseckim?

MAXS

Ten zakład to pomyłka za sobote i niedziele 50 zł dodatku nie 100 procent i to mus tym już wkrótce zajmą się odpowiednie instytucje

Denis1978

Pracowałem tam ładnych pare lat, zaczynałem jeszcze gdy istniał mały zakład w Perzowie, no i jak w pracy pracować trzeba, pieniądze były i raczejnie narzekałem, no i najważniejsze- tam 2+2 zawsze było 4. No ale zwolniłem się i przeprowadziłem w inny region Polski no i odnośnie pracy to jest tragedia, w kilku firmach już pracowałem no i katastrofa, tutaj dużo mniej płacą, więcej stresu i nerwów każdego dnia , jadąc do pracy nie wiem czy dziś w firmie 2+2 będzie 7 czy 264, codziennie inna polityka. Pracę w g3 zawsze będę wspominał miło, Pozdrawiam wszystkich,.

qawa23

są tam jakieś przyjęcia na ciekawe stanowiska?

xox

"Rozmowa kwalifikacyjna" o ile tak można nazwać tę szopkę na żenująco niskim poziomie. "Rekruterzy" czyt. osoby, które mają chyba jakieś kompleksy, wyżej (usunięte przez administratora) ni (usunięte przez administratora) mają. Seksistowskie poglądy przedstawiane przez Panów pokazują tylko braki intelektualne i przerośnięte ego. Widzę, że nie jest to wyłącznie moja opinia, że ta "firma" to jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam podejmowania jakiejkolwiek współpracy z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy