Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

Takajedna

Dzień dobry, ostatnio słyszałam, że firma poszukuję pracownic. Czy to prawda? Jeśli tak, gdzie składać dokumenty?

@Takajedna

Właśnie.. Czy można na meila im wysłać CV...? Może ktoś zna meia rekrutacji w tej firmie?

Rekin007
@Takajedna

Najlepiej zgłosić się do firmy osobiście w Turkowy 65a.

@Rekin007

Niesty nie mam obecnie jak pojechać. Może zna ktoś meila rekrutacji?

22ona22

Witam co powiecie na temat kierownika M i pracy na jego hali ????

22ona22
@22ona22

GB

Witam. Chciałam zapytać na ile zmian pracuje się w G 3? Czy są przyjęcia do pracy?

@GB

W g3 na 3 zmiany A na kuchniach 2 zmiany na pakowaniu

michu

Witam. Czy w G3 potrzebują pracowników do działu logistyki ? Jakiś wózkowy, magazynier do biura, cokolwiek ?

pracownik w G-3
@michu

Witam Z tego co się orientuję to potrzebują wózkowych na jednym z wydziałów w Turkowach 65A na Komplement.

@pracownik w G-3

A kto zrezygnował że potrzebują..?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
janek

Nie wiem jak inni ale ja pracuję tu kilka lat .Może nie jest kolorowo ale wypłata jest 10 i nigdy się nie zmieniło .jest pandemia był przestój dostaliśmy kasę za to ze siedzieliśmy w domu na (usunięte przez administratora) i nic nie robiliśmy--- teraz powiem wam o innych firmach ,albo pozmieniali im umowy na 1/2 lub 1/3 etatu i nie pracowali a u nas zostało i dostaliśmy za miesiąc ok 2000 zl kto to miał gdzie indziej takie pytanie? Firma ma ok 1000 pracowników nie wszyscy napiszą że są tu szczęśliwi ale większość wraca, niewielu bo chyba na skalę zakładu nie przedłużyli umów ale oni wrócili i pracują .Teraz kierownicy są i będą lepsi i gorsi jedni są dla ludzi inni mają to w (usunięte przez administratora) i tak jak ktoś miał już w cv parę zakładów wie że tak jest. Napychający są i będą i kto będzie musi zrobić swoje to lewa ręka kierownika.czy kobieta czy facet to robią swoje jedni są lepsi inni gorsi . Operatorzy robią swoje -fakt ustawią maszynę i jadą sprawdzają co jakiś czas elementy i tyle -ale jak im się powtarza to i oni mają po premiach Szefostwo nie musi być na halach nie od tego są oni mają wiele na głowie a przy takim profilu firmy jak u nas nikt by nie chciał się z nimi zamienić wierzcie i pomyślcie robi nas około 1000 osób na trzech zakładach -Turkowy Centrum i Dobroszyce pomnóżcie to razy 3000 średniego zarobku daje nam 3 000 000 i teraz wiecie że w lotto tego nie wygrywają co miesiąc

Czy w Grupa G3 są szkolenia zewnętrzne?

Malwina z parkingu

Tak,są szkolenia zewnetrzne np.przeciwpożarowe :-) Te odbywają się na parkingu przy zakładzie pracy:-) XD XD

Kitek

Dobre warunki pracy tylko szkoda że na 3 zmiany A tak fajna i dobra praca jest tam

Nie dla przymusowych urlopów!!

- Pracownikowi kodeksowemu, który jest gotowy do świadczenia pracy, nawet gdy ta nie może być świadczona z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania, pracownik zachowuje prawo do 60% wynagrodzenia - - Urlop jest świadczeniem, którego pracodawca udziela w porozumieniu z pracownikiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- Pracodawca może tylko w dwóch przypadkach zobowiązać pracownika do wykorzystania urlopu wypoczynkowego: w okresie wypowiedzenia lub gdy zbliża się okres wykorzystania zaległego urlopu. Wyjątek stanowią: tzw. urlop zaległy (przysługujący na mocy art. 168 Kodeksu pracy) lub urlop w okresie wypowiedzenia (art. 167[1] Kodeksu pracy), kiedy to pracodawca może jednostronnie zdecydować o tym, że pracownik będzie wykorzystywał urlop Żaden przepis nie pozwala na wysyłanie pracowników w takim przypadku na przymusowy urlop wypoczynkowy!!!!!!!!!. Oczywiście, jeżeli pracownik się na to zgodzi, bo jest to dla niego finansowo korzystniejsze, to takie rozwiązanie za zgodnym porozumieniem stron jest możliwe – tłumaczy Joanna Torbé, adwokat z Kancelarii Adwokackiej Joanna Torbé & Partnerzy.

Hela
@Nie dla przymusowych urlopów!!

Niestety nikogo to nie obchodzi. Dodajmy jeszcze super pomysł nie przedłużania umów, które akurat się ludziom kończą w tym czasie... Chociaż siedzenie na bezpłatnym urlopie nie robi żadnej różnicy. Porażka. Po raz kolejny pokazują że ludzi mają za nic, najważniejsze żeby oni wyszli na swoje!

Ona32
@Hela

Niestety takie życie...

Mona lisa
@Hela

A czy to jakieś potwierdzone info? Wiadomo do kiedy zakład stoi?

Homag

Praca w G3 na homagu to spełnienie moich marzeń pozdrawiam wszystkich z linii!

Megi

Witam potrzebują teraz do pracy w g3?jaka stawka na początek?Czy tylko praca na 3 zm?

@Megi

Cały czas potrzebują. Stawka godz 14,50 plus 5%premi jeśli n8e palisz G3 są 3 zmiany A na kuchniach 2

Panna Marysia

wszystkim pracownikom G3 oraz szefostwu wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku!!! Spełnienia marzeń,zdrowia i pogody ducha!!!

Xyz

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w taki sposób, że panu zza biurka brakowało tylko w ręce pajdy chleba, pęta kiełbasy i nóg wyjebanych na biurku. Gburowaty, niemiły, chamski i w dodatku bezczelny w stosunku do pracowników. Osobiście miałam z nim styczność na hali. Nie wiem co ma takiego w sobie, że pomimo wielu skarg i złej opini wśród pracowników w dalszym ciągu tam pracuje. Jego zachowanie to czysty mobbing. Bo jak może "człowiek" na takim stanowisku powiedzieć do ludzi (m. in. starszych od siebie KOBIET) "co tak krowy stoicie"? Ręce (usunięte przez administratora) opadają. Głowa wyższej niż sam właściciel. Głównie jego postawa przyczyniła się do mojego odejścia z zakładu, bo nie dla mnie dać się gnoić i szarpać sobie nerwy. Co do samej pracy system 3-zmianowy, pn-pt, 8h, 13 pisiont na start, plus zwrot kosztów dojazdu do pracy (nie są to jakieś kokosy, ale zawsze coś), soboty nieobowiązkowe, ale +65zł płatne, hałas... Fizycznie praca nie jest mega ciężka, w zamian za to (usunięte przez administratora) i brak maseczek ochronnych co dla mnie osobiście było dużym minusem, przydałyby się głównie do sprzątania, bo kurzu w cholerę. Strój pracowniczy to jakaś masakra, no ale świętość :D Ściągnij to (usunięte przez administratora) Przede wszystkim jest bardzo niewygodny. 3 koszulki na 5-6 dni fizycznej pracy. Przy bardzo upalnych dniach temperatura na hali grubo ponad 30 stopni. Jakieś wiatraki są, nieważne, że część z nich nie działa. Jak Ci się trafi, to masz, jak nie to się topisz. Premia zabierania za byle (usunięte przez administratora) Ich ulubiony powód to wyjście z pracy o 14:59 a nie punkt 15:00. Atmosfera w pracy? No jak to bywa w takich zakładach. Obrabianie (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Nawet jeśli przychodzisz odwalić swoje i trzymać się od tego z daleka to i tak Cię to prędzej czy później dosięgnie. Już najbardziej chyba drażni paplanie za plecami zamiast prosto w oczy. No cóż.. może niektórym brak odwagi :) Serio, niektórym dziewczynom proponuję wyjąć ten kij z (usunięte przez administratora) bo jaką atmosferę sobie robicie - w takiej pracujecie, a nie uwierzę, że w obecnej dobrze się pracuje :) Nie wrzucam oczywiście wszystkich do jednego wora, bo część osób jest naprawdę w porządku.

@Xyz

Święta prawda ale my możemy sobie tylko popisać bo i tak tego nikt z ważnych osób nie czyta i raczej sam szef się tego nie dowie co się dzieje w jego zakładzie i jakich ma super kierowników. Porażka narmalna ci kierownicy. Jeśli chodzi o stroje to co niektóre osoby chodzą jak chcą i nikt im nic nie powie przychodzą jak na jakiś wybieg. W tym zakładzie brakuje naprawdę porządnego kierownika co by tym wszystkim się zajął i kierował tym bo ci to są już za cwani z wszystkimi facetami są na ty i faceci robią z nimi co chcą .Masakra

Malwina
@Xyz

O jakim kierowniku mowa?

Xy
@Malwina

Mówię o tym śmierdzącym wieśniaku M. M.

Malwina

Wogole dlaczego jest zabierana premia za niepalenie gdy idę na L4 ? Premia za co innego A zabieraja za to ze się rozchoruje???Rozumiem leserów, którzy non stop chodza na l4 ale człowiek zachoruje raptem raz,dwa razy w roku i juz po premii!! Czy to "legalne " I uczciwe?? Dla nas pracowników to naprawdę jakieś pieniądze. Może szef pochyli głowę w nasza stronę na nowy rok ???? i to zmieni?!

@Malwina

Napewno zmieni. A dlaczego ci co palą nie mają wcale premii A palą tylko na 20 minutowej przerwie co każdemu się ona należy A w czasie godzin nie mogą A na umowie jest wyraźnie napisane 5%premi motywacyjnej czyli za pracę to wygląda na to że ci co palą nie pracują wcale tylko leżą tu jest dopiero zagadka

Malarz

To powiedzcie kto najwiecej lize, (usunięte przez administratora) i w biurze siedzi? Moze uda sie te osoby szybko usunąc.

obiektywna

Czytam sobie te wasze komentarze i opinie i jestem przerażona ich poziomem. Prawie każdy narzeka. Przecież prowadzenie firmy to bułka z masłem, więc dlaczego nie ich zakładacie? Na pewno wtedy będzie idealnie. Będziecie zarabiać krocie, nie robiąc nic. Będziecie otoczeni szacunkiem i przychylnością pracowników, którzy będą na waszą cześć tworzyć hymny pochwalne w internecie. Po prostu sielanka. Życzę wam tylko, byście trafili na takich ludzi, jakimi sami jesteście, państwo hejtujący.

mallina
@obiektywna

Proszę czytać ze zrozumieniem..Nikt tu raczej pretensji do założycieli firmy nie ma . Jeżeli są pretensje to do zachowania kierowników.

Olga
@mallina

A oprócz oceny kierowników, o czym jest tu już bardzo dużo, to jak oceniasz warunki zatrudnienia w Grupa G3? Mogłabym prosić o informacje? Będę za nie wdzięczna.

malina
@Olga

Najważniejsza jest atmosfera w pracy , żeby dobrze pracować. A jak się patrzy na wyróżnianie tych co najmniej robią ale dobrze donoszą i dziobią to się odechciewa. Pewnie przez to ciągle ludzie odchodzą.

@malina

Tutaj kierownicy to jakaś pomyłka, w balona robią szefa a on na ślepo im wierzy . Premia uzależniona jest nie od tego jak zasuwasz tylko od ilości minut w ich kanciapie i donoszeniu na każdego kto na myśl przyjdzie. Nieroby ze sobą trzymają i ręka rękę myje. Smutne ale prawdziwe realia.

Olga
@Gocha

@Gocha Mogłabyś rozjaśnić zasady przyznawania premii w Grupa G3? Dzięki.

@Olga

Może zapytaj kierowników ile minut trzeba u nich spędzić żeby było kolejne 5%

####
@Gocha

Dobrze napisane .Masz rację lizusow nie brakuje A kierownicy lecą na ładne oczy. Gowniary robią co chcą zwłaszcza na centrum mogą schodzić kiedy chcą, mogą słuchawki nosić, telefonów używać A kierownicy udawaja że nie widzą. Chodzą w swoich ciuchach i jest ok A kobietom na linii nie wolno nic .Ale przyjdzie taki moment że znajdzie się taka osoba i będzie chciała szczerze porozmawiać z Panem Gugała natemat traktowania ludzi przez kierowników w jego firmie ????????????

@####

Nie tylko na kuchniach Turkowy to już jest szczyt tego (usunięte przez administratora) Stare pryki a ślina im kąpie na młódki . Masz dwadzieścia parę lat i spore cycki to nie obowiązują żadne zasady, wolno im wszystko jeszcze muszą się miło uśmiechać a im starszy kierowniczek tym bardziej najarany. Tzn najstarszy najbardziej????????

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Grupa G3? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

####

Zależy od zapotrzebowania niekiedy czeka się długo.,A niekiedy z dnia na dzień

zawilec

Do szefów firmy lub osób mających kontakt codzienny z panami Grzegorzem i Radosławem Gugałą! Uprzejmie donosze ,że to jak zachowuje się kierownik Marcin Mielczarek jest skandaliczne.Bydło jest lepiej traktowane niz kobiety pracujace w G3.Wulgaryzmy,które kierownik wykrzykuje pod adresem kobiet są szokujące!!! Wiem,że podobno szef zwraca na to uwagę to prosimy o upomnienie dla Marcina i postawienie go do pionu!!!!

Wyrachowana
@zawilec

Współczuję w poniedziałek w pracy będziecie miec za swoje ????????????????

@Wyrachowana

jak bedzie dym to znaczy ,ze do szefa nic nie dotarlo i trzeba bedzie osobiscie do niego isc!!!(usunięte przez administratora)

Od M. M. Proszę się odj.... Zasłużyły to mają

@zawilec

Zanim kogoś skrytykujesz, przejdź w jego butach jedną milę. Dzięki temu, gdy zaczniesz krytykować, znajdziesz się w bezpiecznej odległości i będziesz miał jego buty..

masak
@Jaaa

kulture i szacunek do ludzi z domu sie wynosi!!!!A ty tu farmazony pieprzysz o jego pracy.Ja o niebie,ten o chlebie!!

AB
@zawilec

Jak komuś coś nie pasuje to zawsze moze sie zwolnić. A kierownik jest od tego zeby pilnowac ludzi a jak by dawał tak wszystkim pracownikom luz to by na glowe weszli i by sobie nie dal rady z taka ilością osób. A jeszcze jedno nie powinno się pisać imion i nazwisk.

@AB

Dokładnie ????????

@AB

Tylko powinni kierownicy wszystkich jednakowo traktować A nie mieć swoich pupilkow którzy się podlizuja i donoszą na każdego to nie przedszkole tylko zakład pracy

Lala123

Witam , mam pytanie, kiedy są przyjęcia do pracy ? Po urlopach ?

Ona...
@Lala123

No właśnie kiedy? Cv składałam już dawno...

zenon

Jest tam taka iwaniuk z sycowa ma pysk nie wyparzony ale dobrze robi swoje w toalecie umie używać kłapiącego dzioba tania zdzi...a ale robi robotę :)

A.
@zenon

Wiedz, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym przypadku nazwiska mogą się źle skończyć i pójść w trochę innym kierunku :) Skoro jesteś osobą tak dobrze zorientowaną i swój wolny czas wolisz poświęcić na pisanie takich bzdur to gratulacje. Nie warto zniżać się do twojego poziomu. Pamiętaj, że w internecie nigdy nie jesteś anonimowy. Pozdrawiam :)

stomatolog
@zenon

Panie... może dziewczę zęby swędzą i tak się ratuje? nie lubię czepialstwa :)

Xyz
@zenon

Hahahah, pojechane dobrze.. :D I prawidłowo :) Trafi kiedyś kosa na kamień.... a może nawet już trafiła :)))))))

@A.

Brawo a tymbardziej jak ktoś pisze o kierowniku i podaje imie i nazwisko

Nickk

Witam jak wygląda praca na stanowisku operatora ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy