Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

Andzia 2222

Czy sa przyjęcia do firmy

Ninja25
@Andzia 2222

Odpusc sobie nie warto, ludzie odchodza z firmy na potęgę

Maria
@Ninja25

Dlaczego ludzie odchodzą na potęgę? :/ Od dawna się tak dzieje i dlaczego?

Perzowiok
@Andzia 2222

Cały rok. Ale nie polecam. Płacą jak w Wietnamie. Obiecują podwyżki i podwyżek nie ma. Zlikwidowali pracę w soboty. Właściciele to takie łachudry. Jeden spowodował śmiertelny wypadek a drugi też (usunięte przez administratora) Kiedyś dredy nosił. Zakład zaniedbany. Wystarczy popatrzeć z drogi jak jest zarośnięty.

Sylwia
@Perzowiok

O kurcze jaka świeża dawka info, czemu soboty usunęli?

Mariusz

Praca generalnie prosta , wiem że potrzeba pracowników na wózki widłowe wiem że kasa już wyższa 16zł na start a obiecują wyższą za jakiś czas + premia 25% . A i obiecują że do końca roku jeszcze podwyżka pensji. Chyba spróbuję

wojtek
@Mariusz

i co pracujesz tam jak co to napisz jak jest bo ja też na wózki widłowe bym reflektował

@Mariusz

Premia 25% nie sciemniaj bo tylko 5 %kto ma tyle to ma

Dariusz

No to malutka premia jak tylko 5 %. Można dorobić w nadgodzinach za wyższą stawkę? Bo zależy mi na dobrych zarobkach więc i po godzinach mógłbym zostać w razie co.

Terry
@Dariusz

Praca po godzinach tylko w gdy kogoś nie ma można zostać w zastępstwie gdy jest taka potrzeba. Nadgodziny płatne są normalnie czyli podstawowa stawka plus premia.

Rudy Lis
@Dariusz

Kolego możesz zapomnieć o płatnych nadgodzinach robisz wszystkie nadgodziny za normalna stawkę jaką masz. Powyżej 200godzin dołożą Ci 30gr do każdej godziny?????????????(usunięte przez administratora)

Halina
@wojtek

Widlakowych tu nie potrzeba, na nocce widlakowy śpi 6 na 8 godzin. Koleżanka z procesu daje radę bo u siebie nic nie robi.

Daga
@Halina

Chłopak korzysta że ma takiego sługusa obok, a skoro ona nic nie robi u siebie na maszynie bo dziewczyny wszystko za nią robią to ma czas na jeżdżenie bo jakby była taka zapracowana jaką udaje to by na jazdę widlakiem czasu nie miała. Hmm swoją drogą ciekawe jak rozliczają się za te usługi.

Maria
@Halina

Naprawdę jest tak, że pracownicy przychodzą na te stanowiska i śpią w pracy? Nie mają co robić? O co chodzi?

Ciekawska9

Hej wszystkim czy to prawda ze ten główny kierownik M. jest taki straszny? Zastanawiam się czy pójść tam do pracy ?Jaka wogole panuje obecnie tam atmosfera w śród pracowników?

kinia
@Ciekawska9

Kierownik jest spoko, Straszy tu tylko Angela jest żółta gruba i wściekła

Damian
@kinia

A co z nią nie tak? :D Ona jakoś wysoko jest postawiona w firmie?

Aga
@Damian

Wysoko to czaszkę nosi, zwykły niedowartościowany i zakompleksiony pachoł.

Majka

A można jakiś namiar na kierowników

Zenek
@Aga

Zgadzam się w 100%. Widać że baba ma jakieś problemy z deklem, chyba wychodzą problemy z dzieciństwa.. Wyobraża sobie że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę jest tylko zakomplesionym pachołem, nie wartym uwagi, dobra jest tylko w (usunięte przez administratora)ludziom (usunięte przez administratora) i plotkowaniu ale tak jest jak nic się nie robi bo inni za nią pracują to ma za dużo czasu na głupoty. Jest jak żuk gnojarz którego najlepiej mijać z daleka bo topi się w gównie. A goni się że tylko współczuć jej chłopu, ciągle szuka ogonów w zakładzie bo myśli że jest fajna.. Żenada

Renata
@Zenek

W punkt. Lata za chłopami nimfomanka wszystko co się rusza by chciała przelecieć

Czy Grupa G3 zapewnia kartę multisportu?

wera

Zapewnia karte multipyłu i multiwkurwu zabierając ludziom premię bo mieli kwarantannę której nie chcieli albo chorobowe bo kazdy uwielbia chorować , Chory jesteś 5 dni a kasa zabierana za cały miesiąc tak jak byś potem nic nie robił.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
GrubyBen69

W zakładzie pracy krąży mit, że pracodawca dysponuje połową urlopu wypoczynkowego,to nie prawda. Każą wypisać urlop ,a jak komuś brakuję wysyłają na bezpłatny Urlop jest tylko i wyłącznie prawem pracownika ,wynika to wprost z kodeksu pracy ,który jest ważniejszy niż bzdurne zasady w zakładzie

...

Straszą u nas na hali zwolnieniami...czy to prawda? Aż takie problemy g3 ma? Ponoć ma być postoj znów?

Rudy Lis

Robota (usunięte przez administratora) Stawki niskie Sobót nie ma Praca na 3zmiany za marne grosze. Należały by się jakieś podwyżki bo wypłaty mniejsze niż 2lata temu. Pozdrawiam Rudy

Damian
@Rudy Lis

Czym te marne grosze są? 3k chociaż się przebije bez nadgodzin?

Andzia 2211134

Witam czy są. Przyjcia do pracy wie ktoś może??

***
@Andzia 2211134

Tak

@***

A jakie są zmiany

Na którym zakładzie uważać

...

Czy od 1 listopada ma być postojowe? Co nieco się słyszało ...

Gr3
@...

Roboty mało a magazyny pełne wszędzie..może w grudniu szukają?

Ciekwy

Gdzie i w jaki sposób firma poszukuje pracowników ponieważ bardzo mało słyszy sie ogłoszeń o pracę odnośnie tego zakładu? Gdzie zamieszczają oferty pracy? Gdzie można składać CV ?

Poison
@Ciekwy

No oczywiście że nie ma ogłoszeń bo szefostwo wychodzi z założenia że będą walić oknami i drzwiami za pracą tutaj.Niestety od kilku miesięcy na palcach jednej ręki można policzyć osoby które przyszły do firmy. W tej chwili szefostwo uznało,że premię która dostajemy że tzw niepalenie w czasie pracy jest zabierane za L4.Tzn jesteś chory dwa tygodnie to masz zabraną premię ta za niepalenie na 3 miesiące.. Jesteś ponad 2 tyg to na pół roku!!!!! A jeśli po 1.10 to nie masz premii świątecznej na która rok cały zapierdalales.Liczymy na premię bo nikt z szefostwa nawet na kartce nie napiszę wesołych.Zabieranie pieniądzy za byle co na porządku dziennym.Jedna hala może nosić rzeczy osobiste a druga już ma upierdalane po 50,100 zł za brak koszulki firmowej.Nie chodzi o to by każdy sobie nosił co chce tylko jakie są nierówności na każdej z hal. Ludzie odchodzą coraz częściej i szybciej.Widlakowi wykonują pracę za osoby które odeszły, dlatego nie przyjmują już widlakowych do pracy. Szefostwo zapomniało że firma to ludzie a nie ma maszyny!!!!! Nie będzie nas,nie będzie firmy!!!!! DO NASZEGO SZEFA: warto było by wyjść do ludzi i zapytać, popytać co jest nie tak . Kierownik główny robi co chce, zabiera premie za co uważa!Czy szef się tym nie interesuje?! Baaaaaaardzo duży (usunięte przez administratora) że stron operatorek z procesu z turkowy.Z małego i dużego procesu.Glowny kierownik M. trzyma z nimi tzn one mu (usunięte przez administratora) liżą.To on im mówi kiedy jest sobota pracujaca a one tylko swoimi (usunięte przez administratora) mówią że można przyjść i dorobić.Takze tylko kilka osób może sobie dorobić bo jest wtajemniczona.Reszta nie ma szans.Moze warto się zainteresować co robi operatorka z dużego procesu opalona na pomarańcz Angela oprócz donoszenia i obserwacji?!?! Oprócz siedzenia na telefonie i latanie ma plotki do kierowników!?!?! Czy nie jest zastanawiające to że druga zmiana zawsze w sobotę idzie gdy ona zmianę!!?! Nieważne czy jest coś do roboty czy nie. Fajnie szefie że nam zabierasz te premię za L4.Przeciez my specjalnie łapiemy różne choroby i jesteśmy tak bogaci że tylko czekamy na zebranie premii. Jeżeli chcesz zabierać premię to trzeba zerknąć kto notorycznie chodzi na L4 ...... Szefostwo z G3 ma bardzo słabych doradców...

@Poison

Bardzo mądrze napisane ale co z tego jak szef i tak tego nie przeczyta on wiele rzeczy nie wie ci się dzieje na zakladach pracy. Kierownictwo na kuchniach to same (usunięte przez administratora) nie umieją wcale kierować tym zakładem wyzywaja ludzi od najgorszych A sami nie lepsi.zreszta szef też jak ktoś się zwolni to upierdziela kupę kasy choć nie powinien. Nie szanują wcale ludzi A później się dziwią że ludzie uciekają. Jak dbają tak mają niestety ????????????

Aaamama
@Ciekwy

Jechać z dowozem nie dodają ogłoszeń

Homag prosty
@#####

Nie pasuje to innej roboty szukaj

@Homag prosty

Ja tylko ostrzegam innych żeby się tam nie pchali do pracy bo nie warto szkoda czasu i zdrowia

Madzia 221

Gdzie można się załapać do prscy na 2zmiany

G1990

Witam. Czy w grupie G 3 jest możliwość pracy na dwie zmiany? Jakie to stanowiska?

@G1990

Jest możliwość na logistyce na lini pakowania praca na 2 zmiany :)

Mikus

Tak

Stara
@G1990

W Turkowy na pakowaniu i processie

@Mikus

A gdzie jest możliwość na 2zmiany

@Stara

Można jakiś namiar na pracę na 2zm

Czy kuerownik M.M jest wolny?? :p

Raczej szybki☺

@Kasia

To znaczy? Co masz na myśli?

Kierowników MM jest dwóch

@Kasia

Chodzi mi o tego głownego

Karla
@Ciekawa

Mogę podac nr telefonu to zapytasz

@Karla

Nr to ja nam ale wstydzę się spytać a kto dłużej go zna to wie.. wiec jest wolny???

Benia

Zapytajcie Beni :D

@Benia

A czemu jej??

@Benia

Czemu jej??

To możesz podać nr

Madzia 221

Siemka jakie macie opinie o zatrudnieniu w tej firmie???

Będzie w końcu to postojowe czy nie ? W tamtym roku mieli

W211

Hej. Wie ktoś może na grupie czy były przelewy wypłat ?

Sylwia

Dzień dobry poprosze podaniec mi mumer do biura g3 w dobroszycach na ul zakladowa

Ciekawe

A mnie interesuje czy będzie to postojowe wkońcu czy nie?

Lolek

Czy w g3 na logistyce potrzebują pracownika biurowego ? Jak z zarobkami w biurze ?

Smutny obiektywny lider
@Lolek

To musisz w biurze pytać o zarobki.Tu na halach 15 zł na godzinę i ani grosza więcej.Naokolo firmy dają conajmiej 16 zł a tu o powyższce nie słychać.W sklepach wszystko drożeje,rachunki to samo coraz wyższe a tu marne 15 zeta. Operatorzy odchodzą co rusz bo śmieszne pieniądze zarabiają.Nowych osub nie widać nawet młodych po szkole którzy by chcieli się zaczepić.Jesli są to na miesiąc gura dwa.Albo sami odchodzą ale zdążą ich wyrzucić albo ewentualnie miłe panie doniosą do kierownika za byle co. Ludzie odchodzą na potęgę się zwalniają.Po urlopie też ma dużo osób złożyć rezygnację z pracy.Pracujom w zasadzie tylko kobiety które tam po 10 i więcej lat są.Jedak mają swoje lata i co trochę ktoś na L4 więc jak tylko pójdą na emeryturę lub rentę nie będzie komu pracować. Nikt tego nie widzi albo nie chce.Mysle że szefostwo myśli że jak nie ten to następny przyjdzie.Niestety fama idzie i ludzie się ostrzegaja przed zatrudnieniem tutaj. Dorobić niesposub tutaj. Premię która powinna być za pracą zabiorą gdy pojdziesz na chorobowe.to jaka to (usunięte przez administratora) premia za pracę??? Jeśli pracuję cały miesiąc a jeden dzień pójdę na L4 to ci ujebia premię.Co to ma być?? Góra nie choruje czy jak? Może gdyby przeciągów na halach nie było i by byla jakaś wentylacja i nie pocił by się człowiek jak świnia a potem nie owialo go to może mniej by chorował. Poza tym (usunięte przez administratora) u bab jest ogromne.Kompletnie nic z tego nie mają a liżą pośladki u kierownika.Przez takie psie żony jest kwas na halach.Ale im się kiedyś skończy to donoszenie.Patrxa tylko gdzie się nie narobić a zarobić innymi rekoma na swoją premię.Gdy nie pracuja na swoich maszynach to tylko patrzą by innym dać cięższa pracę a same udają że robią. Ogólnie jest lipa z tym 15 zł.Najnizsza stawka z woj wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy