Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

Wiola

Praca sama w sobie nie jest zła moze nie praca marzeń ale nie jest bardzo ciężko . Atmosfera w pracy jest w miarę, zawsze znajdzie się parę osób którym wiecznie coś nie pasuje typowe Grażyny z wiochy co palcem po kątach zamiatają , panie idealne , dlatego najlepiej mieć (usunięte przez administratora) i robić swoje . Pozdrawiam .

Lord Vader 1234

Witam. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na wózku w g3 w logistyce ? Czy potrzebują tam kogoś bo z tego co wiem to na komplemencie jest już pełna obsada. Jacy ludzie tam są i jak z zarobkami i możliwością nadgodzin ?

Rafałek

Praca fajna, nienarobisz się a zarobisz, co 2h papierosek w wc, pochodzisz pozwiedzasz, pograsz na telefonie, te złe opinie to pewno ludzi którzy nie umieją udawać ze pracują

@Rafałek

Jezeli twoja praca tak wygląda to jestes widlakowym oni tak mają. Ci co tutaj najwięcej się narobią najmniej zarabiają taka polityka tego zakładu.

CHBI×××

Jak wy wszyscy piszecie o tym zakładzie pozytywne rzeczy A w rzeczywistości tak nie jest .Pracowałam tam parę lat i mogę wam powiedzieć że ludzie są kapusie i luzusy kierowników. A najlepsze jest to że pracujesz z osobą parę lat A ona po tobie zaczyna jeździć i używać się na tobie A kierownicy nie reagują na to ciekawe dlaczego .A płaca i wypłaty nie są rewelacyjne jak nie nadrobisz godzinami w soboty to wypłata marna.W tym zakładzie pracownika mają za nic nawet wielki szef,Nie polecam iść tam do pracy ,ja tam już nie pracuje i nareszcie mam spokuj nikt po mnie nie jeździ ja sie ciesze że juz nie pracuje niech dalej będa lizusami .

Olga
@CHBI×××

Przykro mi, że miałaś niemiłe doświadczenia z pracy w firmie ale może napisałabyś coś więcej o samej pracy? Pomijając panującą atmosferę jak ona wyglądała? Czy była ciężka? Mogłabyś przybliżyć mniej więcej kwotę wynagrodzenia? Moim zdaniem fajnie, że istniała opcja płatnych nadgodzin w Grupie G3, nie wszędzie jest taka możliwość, a gdy akurat potrzebujemy sobie więcej dorobić jest to super rozwiązanie.

Malwina z parkingu
@Olga

Praca polega na ogladaniu danego elementu i wkladaniu do kartonów lub do maszyny. Ciężka bardzo nie jest Ale to praca non stop stojąca. Po ciężkich elementach często ręce bolą. Ludzie jak ludzie. Są mili lub france. Jak.w każdej firmie.

@CHBI×××

Taka Jest prawda Ci ludzie wiodą nic nie warte upodlę nędzne życie są zepsuci i złośliwi nie maja żadnych wartości jedyne co im zostało być mend, pracować tam i za swoje nic nie warte życie być nie dobrym podłym zakłamanym dla innych i oni jak ubliżają innym kablują czują się wielxy dowartościowani myślą, że odnoszą sukces i są stajansie kimś ważnym w życiu , bo kablują donoszą do kierownictwa Jesteście żałośni wracacie do domu po pracy i dumni, i zadowoleni, że komuś dokuczyliście, a tymczasem w domu macie jazdę o każdą zlotwkę stary cię leje ablo stara nie daj, du, y i 5 dziecków skacze po głowie i zastanawiacie się jak przeżyć, ale don pracy jedzie wielka gwiazda ktoś ważnyn.

Obiektywny

Tylko nieudacznicy robią w G3

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Maciek

@mikus ale dlaczego firma stoi?

Sen o lecie

Ktoś wie kiedy latem zaklad stoi przez dwa tygodnie? Ktos pamieta dokladna datę?

Jawa
@Sen o lecie

Ja L4 :)

Mikus
@Sen o lecie

Ostatni tydzień czerwca i 1 tydzień lipca. A daty będą różne...

Zetor

Coś wiadomo o podwyżkach?? W pobliskich zakladach już mają obiecane a co z nami? Minimum wszędzie 16 zeta

Geld
@Zetor

Na podwyżki chyba póki co się nie zapowiada... Będzie trzeba robić za pół darmo, elita musi się wygrzewać za coś w ciepłych krajach

Zima w pełni

Czy tak ciężko jest posypać wjazdy na parking i chodnik do zakładu???Kiedyś ktoś skasuje kilka aut myć nogi połamie! Czy trzeba tragedii???Czy ten worek piachu lub soli aż TYLE kosztuje????? To się zzrzucimy!!! Może ktoś poinformuje szefa da to sie załatwić ???? Tak wogole żeby tak duże zakłady tu w perzowie i turkowach były i nie zadbaly o bezpieczny dojazd do pracy?? Przecież płacą gminie podatki i nie starać się o to by były posypane drogi??? Może sami sołtys by pomyślał o tym??Sznury aut codziennie, każdy co chwila hamuje i skręca do swoich miejsc pracy. Rozumiem że nie można posypać każdej dróżki prowadzonej od domu do zakładu ale drogi od tych głównych dróg,skrzyżowania to już tak ciężko???Codziennie dojeżdżamy i wracamy z duszą na ramieniu .Wozimy ludzi za których jesteśmy odpowiedzialni!!!!

Snowman
@Zima w pełni

Dokładnie! Święta prawda, podwyżek brak, pieniądze ciułają a na worek piasku lub soli nie stać, albo się (usunięte przez administratora) do biura nosi... Wstyd, w końcu ktoś nogę złamie czy skręci, wywróci się, trzeba będzie odszkodowanie zapłacić to może wtedy zaczną coś z tym robić... Nie pierwsza taka zima w zakładzie że niewiadomo co z tym robic

Wolna@@@@

A ktory to kierownik taki szybki? Marcin M? To sie zgadza w 100%

Xyz

Czy to prawda że ma być postojowe cały grudzień? Bo aż cjuczy od plotek a konkretnej odpowiedzi brak..

Siwa

Ile godzin pracuje się w g3

Daniel

Niestety nie każdego można zadowolić a zwłaszcza jeśli komuś nie po drodze z pracą. Firma to dobry pracodawca trzeba po prostu pracować dobrze i tyle.

Xyz

Pytanko czy w najbliższym czasie szykuje się jakaś podwyżka?

Obierzyświat

To co się ostatnio dzieje w tej firmie można określić jednym słowem (usunięte przez administratora) Dotyczy starego zakładu w Turkowy. Kierownictwo to w 70% osoby nie nadające się do kierowania ludźmi, maszynami i produkcją. braki w wykształceniu i kulturze osobistej a nawet w uzębieniu. Niektórzy nawet prawa jazdy nie mają. To co się dziwić że skoro brakuje ludzi to im odbija a załoga jaka jest to pracowniy wiedzą. A jak już coś się dzieje i nie można posiedzieć i pooglać powtórek meczu z widlakowymi lepiej po nic nie przychodzić bo się zprawy nie zlatwi ale wróci z wizanką.

Szukajca pracy

Jaka stawka obecnie jest w g3? Średnio jaka jest wypłata?

@Szukajca pracy

14.50 na godzinę plus 5% premi jak nie palisz????

@#####

To ja dziękuję za taką ofertę :D

homag

Pracuję w G3 w Turkowy już parę lat. Czytając to co tu niektórzy wypisują nie mieści mi się w głowie. W G3 praca jest spokojna. Powiedzmy sobie szczerze że nikt tu się nie narobi (z racji dość nowoczesnego parku maszynowego), a jeśli tak uważa to widocznie to jest jego pierwsza praca. Dlatego widać że autorki większości negatywnych opinii o kierownikach chyba mają problem ze samym sobą. Fakt... nikt nie jest idealny ale na kierowników nie można najeżdżać tylko dlatego że próbuje wyegzekwować minimum od pracownika. W dzisiejszych czasach jeśli komuś coś nie odpowiada to może zmienić prace. ...ja tak właśnie zrobiłem. Jest u nas 7 kierowników i z żadnym z nich nie miałem nigdy problemów i nie słyszałem też żeby ktoś dostał opr... "za nic". Pozdrawiam.

Wiola
@homag

Się obrońco zdecyduj, bo piszesz że tu pracujesz już parę lat a na koniec że się zwolniłeś ???? kupy się to nie trzyma tak samo jak pozostała twoja prawda

...
@homag

No jako facet to na pewno masz fajnie bo wy akurat nic nie robicie. Przez 8 godz macie czas na siedzenie, granie na telefonie i chodzenie na ploty. A kobiety harują jak woły i są poniewierane.

Psss
@...

Jak tak tu harujesz to czemu się nie zwolniłaś ? Jak tak Ci źle? Do pracy potrzebują teraz wszędzie. Zmień pracę i pracuj. Nie haruj????

...
@Psss

A kto powiedział że tam pracuje? Na szczęście mnie to juz nie dotyczy i bardzo się z tego powodu cieszę.

Malwina
@homag

Chyba nie wiesz o czym mówisz!!! Na liniach trzeba robić i nie zatrzymają lini bo musisz chwilę odsapnac. Masz napierdzielic sztuk w tysiącach. Nieważne czy są dobre elementy. Oglądaj i wkladaj. A na halach maszynowych napiedooooola szt aby limit wyrobić i mają wolne. Pół godziny wcześniej w szatni, papierosek co godzinka po kryjomu i to wtedy mozna powiedzieć że się nie narobisz!! Widlak przywiezie towar, ustawisz maszyne i reszta pracy też bez użycia siły fizycznej. My na halach produkcyjnych rąk nie czujemy czasami. Nie wiesz jak w nocy potrafią mrowiec ręce i być ścierpniete. Tak jak.juz było tu wiele razy pisane:facet ma lepiej o niebo. Mlodzi chłopacy mają więcej szacunku niż kobiety pracujące kilka lat.

@Malwina

Dobrze napisane kto tam nie pracował to nie wie jak jest. Pracowałam kiedyś to popieram to co koleżanka napisała. Wszędzie trzeba pracować ale idzesz do pracy po to żeby spokojnie przepracować i wrócić do domu A nie po to żeby ktoś pomiatal Tobą i wykanczal Cię psychicznie .Słyszałam o wielkich Paniach dopychajacych które do niedawna pracowały na liniach A teraz ważniejsze od kierowników i pomiataja ludźmi jak się da .Wstyd i hańba. Ale jak to mówią Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Życzę powodzenia i wytrwałości dziewczyny

niro
@#####

bo tej donosicielce napychajacej trzeba gębe obic i sie skonczy panoszenie!!!!Wielkie mniemanie o sobie i swoim stanowisku pracy ma!!! Suczydlo i tyle!!!

Homag
@...

No i święta prawda. Trzeba było się uczyć pozdro dla wszystkich z maszyn

Olga

Super, że zaczęliście tak aktywnie uczestniczyć w dyskusji, ale byłoby jeszcze lepiej, jakbyście zaczęli rozmawiać na temat aktualnych warunków pracy w Grupie G3. Jestem ciekawa, co przysługuje Wam w ramach pakietu socjalnego. Ktoś może mi to powiedzieć? Będę czekać.

jarzebinka
@Olga

mydełko,krem do rąk ( to co miesiac przy wyplacie)oraz nożyk u Pana Romka. Raz do roku zestaw ubran i butów oraz recznik.

janek
@#####

to powiem wam krótko zatrzymajcie linię i nie pracujcie lub zmieńcie linię jak wam nie pasuje a z argumentami do szefa teraz telefony są mądre

zielona mila
@homag

Nie narobią to sie tylko widlakowi którym doopy z wozka nie chce sie sciagnac ,to tak,z tym sie zgadzam!! I z maszynowej co kończą prace pół godziny przed czasem a jak kobiety 5 min wyjda wczesniej to jest teatralne spoglądanie na zegarek i zabieranie pieniedzy za to!! Widza tylko jedna strone a chłopu zawsze sie upiecze.Co tam upiecze nawet nie powiedza słowa im kierownicy!! Praca jak wszedzie ,czasem trudniej,czasem łatwiej.Pieniązki na czas to duzy plus.

Rekin
@homag

Pracując na homagah faktycznie się nie napracujesz fizycznie, co innego na innych maszynach. Co do nowoczesnego parku śmiech na sali. Maszyny może i były nowoczesne 5 lat temu i gdyby zostały odpowiednio serwisowane to można było by się z Tobą zgodzić. Tylko jeśli kierownicy wolą oglądać powtórki meczów i stan maszyny ich interesuje dopiero wtedy kiedy nie można już na niej nic zrobić albo dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. Współczuć tylko elektryką bo ich skład jest okrojony poniżej minimum.

Ona

Czy firma ta zatrudnia byłych pracowników, którzy sami się zwolnili?

Rekin007
@Ona

Tak, o ile nikt nie spalił za sobą mostów

Homagowiec
@Rekin007

Ja spaliłem, po prostu wyszedłem

Oliwia

Czy kobiety mogą pracować na 3 zmiany na stałe?

Ola

Czy kobiety mogą pracować na 3 zmiany, albo mężczyźni na 2 zmiany?

@Ola

Z reguły mężczyźni pracują na 2 zmiany ????

Na 3 zmiany sorry????

Czy w obecnej sytuacji wirusa w g3 trzeba nosić maseczki podczas pracy?

Tak trzeba nosić ????

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy