Opinie o Azardi s.c. w Mroczeń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Azardi s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Azardi s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azardi s.c. w Mroczeń

Ada Nowy wpis

Cześć. w takiej dawniejszej ofercie dla doradcy klienta w sklepie zaciekawiło mnie oznaczenie „pracownik fizyczny”. Po opisie niby prócz dbania o porządek w salonie, niczego takiego nie zauważyłam aby jakoś fizycznie się robiło. Opiszecie aktualny zakres zadań tak dla jasności?

Pani Nowy wpis

Ile zarabia sprzedawca mobilny w firmie Azardii, jakie godziny w pracy i ile godzin w miesiącu pracuje?

Grażyna Nowy wpis

Hej, w jakiejś dawnej ofercie znalazłam widełki dla sprzedawcy 3 000–7 999 zł. Z czego wynika aż taka rozbiezność w zarobkach? Są w tym uwzględnione jakieś premie czy o co chodzi? Poza tym czy firma oferuje jakieś możliwości rozwoju?

Abc

Praca po ile godz na produkcji ? I jak z zarobkami ?

Kamil
@Abc

2100-2500 w zależności od doświadczenia,na większe kokosy cięzko liczyć.

Dariusz
@Kamil

To faktycznie nie ma szału... A z dłuższym stażem można chociaż do 3000 dobić?

Franek
@Dariusz

3000 to też bez szału przecież

Pozorny
@Kamil

Tragedia. Jak można pracować za tak niskie pensje??Teraz 20zl na rękę to nie problem na wejście dostać w Kepinskim. Szanujcie się.

Katarzyna
@Pozorny

Rozumiem, że jesteś oburzony, bo gdzieś na podobnym stanowisku już pracowałeś i płacili Ci więcej? Albo od kogoś wiesz co i jak, że masz porównanie? To ile według Ciebie powinni płacić?

Kepno Nowy wpis
@Katarzyna

Wypłata to nie problem w tej firmie. Nie ma z czego robić mebli, wieczne proszenie się o surowce aby było z czego zrobić mebel. Każdy może się już domyślić dlaczego od żadnej hurtowni nie ma dostarczanego towaru… Na zewnątrz wyglada jak milion dolarów - w środku istny cyrk na kółkach.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Azardi s.c.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
xoxoxo

Tak,to prawda że są olbrzymie problemy z umowami i nie tylko w naszym salonie ale i innych.Zarobki jak wszędzie,szału nie ma.

Bartek

Kompletnie nie polecam. Byłem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną w GW.DOMAR we Wrocławiu .Gdy byłem już na miejscu okazało się że właściciel nie przyjedzie.Nawet nie zadzwonił do mnie i mnie o tym nie poinformował,co jest kompletnym brakiem szacunku do drugiej osoby i kiepsko świadczy o firmie.Mieli się ze mną skontaktować w poniedziałek ,dzisiaj jest środa i cisza.Dzisiaj przyszedłem do salonu żeby dowiedzieć się co dalej,okazało się że anulował rekrutację nie informując mnie o tym.W firmie gdzie właściciel pokazuje na dzień dobry drugiej osobie brak szacunku i profesjonalizmu NIE WARTO TRACIĆ NA NIĄ CZASU.

Rozczarowana

Nie polecam pracodawcy. Na pierwszy rzut oka wszystko pięknie ładnie i sympatycznie... Drążąc temat umowy o pracę jest zmiana tematu i mydlenie oczu...najlepiej przyjechać popracować kilka dni i stwierdzić czy się podoba czy nie...pieniądze jak usłyszałam mogę również dostawać "(usunięte przez administratora)" to już o czymś świadczy... Prywaciarz który chce się dorobić na ludziach bez umowy... Dla osób szanujących się nie polecam tego pracodawcy.

niezadowolony

(usunięte przez administratora) , przysłali łóżko z uszkodzonym nogami, po reklamacji, tydzień sie prosiłem o przysłanie nowych, za każdym razem codziennie mówili że wysłane, bajzel, najprostszej sprawy nie umia załatwic, głupiej paczki nadac i jeszcze kłamstwo

Magda

Firma trzyma pracownika (sprzedawca) bez umowy kilka miesięcy(musisz się o nią prosić i jesteś zbywany) lub zatrudnia na kilka miesięcy max np 3 potem wylot i nowy pracownik żeby nie płacić zus Oczekiwania są górnolotne tzn szukanie sprzedawcy cudotwórcy. Firma z szefem na czele działa zupełnie nie spójnie mam na myśli brak zainteresowania z centrali salonami sprzedaży tzn wszelkie wątpliwości związane z niuansami produkcyjnymi są ignorowane zarówno telefoniczne jak i mailowe. Atmosfera pracy ciężka chamskie odzywki lub dwuznaczne teksty ze strony osób pracujących w centrali- ignorancja sprzedawcy Ostrzegam przed tym pracodawcą, gdyż jest dziwny w zachowaniu nie ma z nim konkretnej komunikacji mówiąc prostym językiem masz wrażenie jakby mu nie zależało na klientach którzy pytają o niestandardowe rozwiązania na które powinien odp szef -ale są pretensje ze nie sprzedajesz. Ale jeśli jesteś konfidentem wrednym człowiekiem z charakteru przypasujesz szefowi z pewnością..

Zostaw merytoryczną opinię o Azardi s.c. - Mroczeń

• Jak się pracuje w Azardi s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Azardi s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Azardi s.c.?

Azardi s.c.
  • 49A