Opinie o Ruger Polska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ruger Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ruger Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruger Polska w Katowice

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Ruger Polska? 22 maja na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spedytor. Ktoś z Was aplikował?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W Ruger Polska posiadamy tzw "ścieżkę kariery" która dokładnie określa zasady wynagradzania a wysokość zarobków w dziale spedycji uzależniona jest od doświadczenia i osiąganych wyników. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, tam odpowiemy na wszelkie pytania.

Nowy wpis

Aktualność
Magazyn ADR na Śląsku? Tylko z Rugerem !!

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy dedykowaną usługę polegającą na obsłudze towarów niebezpiecznych i chemii przemysłowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Ekspertem Marzeną Mulawa, +48 696 707 100, m.mulawa@ruger.eu

Nie polecam firmy dla spedytorów na każdym etapie kariery. Niskie wynagrodzenie, oczekuja wiele od ciebie a sami nic nie robia. Starsi spedytorzy wcale nie pomagaja, wieczny haos, brak stabilizacji. Dostajesz wypowiedzenie i w ten sam dzien juz nie masz dostepu do skrzynki mejlowej. Porazka.

Nowy wpis

Dzień dobry, na początku bardzo dziękujemy za wyrażona opinię. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Odpowiadając, wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wyników osiąganych przez spedytorów. Wielkość wynagrodzenia waha się w przedziale od najniższej krajowej (dla osób bez doświadczenia) do kwot znacznie powyżej 12-15 000 złotych brutto wraz z premiami. Zasady wynagradzania są znane i jednolite dla wszystkich zatrudnionych spedytorów. Tylko od spedytora, jego zaangażowania, umiejętności handlowych, włożonej pracy zależy, jaka będzie wysokość wynagrodzenia. Oczekiwania wobec spedytorów są znane od pierwszego dnia pracy, i są realne dla tej branży. Każdy spedytor, który wie na czym ta praca polega, bez problemu będzie w stanie wypracować satysfakcjonujące każdą stronę wyniki a co za tym idzie - również otrzymywane wynagrodzenie. Dodatkowo, co ważne podkreślenia, wszystkie premie i dodatki wchodzą do podstawy wynagrodzenia (co jest rzadkością na tle innych firm), przez co spedytorzy nie martwią się, że w przypadku urlopu lub choroby wynagrodzenie za czas nieobecności nie ograniczy się tylko do samej podstawy. Słuchamy ludzi z którymi pracujemy i jesteśmy z tego dumni! Nasi pracownicy tworzą z nami firmę, w której pracują i mają decydujący wpływ na to jak wygląda ich stanowisko i organizacja ich pracy. Zatrudniony w naszej firmie pracownik ma również dużą swobodę decyzyjną, możliwość wyboru benefitów czy też korzystania ze szkoleń wedle własnego wyboru. Wymaga to jednak od osób u nas zatrudnionych ponad-przeciętnego poczucia odpowiedzialności, samodyscypliny, obowiązkowości, otwartości i szczerości. Niestety nie każdy odnajdzie się w środowisku pracy, które w dużej mierze zależy od niego samego. Zasadą jest, że w przypadku rozstania się z pracownikiem niezależnie od długości okresu wypowiedzenia, zostaje on automatycznie zwolniony z obowiązku pracy. Taki pracownik otrzymuje pełne wynagrodzenie w okresie wypowiedzenia, jednak w całym okresie wypowiedzenia ma czas wolny i nie musi świadczyć pracy. Rozwiązanie takie wiąże się automatycznie z tym, iż dostęp do skrzynek mailowych, programów, serwera zostaje wstrzymany, firmowy komputer oraz telefon powinny zostać zwrócone.

@anonim ale dlaczego nie polecasz hm?

Rozmowę kwalifikacyjną w Ruger Polska masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Spedytor krajowy i międzynarodowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Czy firma Ruger Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

SL

Tak, o ile zostanie to przedyskutowane z przełożonym. Ścieżka kariery na pewnym poziomie daje pracownikowi możliwość wyboru szkolenia podnoszącego jego kompetencje i zainteresowania. Cyklicznie są również organizowane szkolenia grupowe np. z unikania zagrożeń w transporcie lub ze współpracy z klientem.

Jak jest z awansem w Ruger Polska?

SL

Awans jest uzależniony od osiąganych wyników. Wraz ze wzrostem marży rośnie też podstawa i stopień.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

SL

Zatrudnienie na podstawie umowy o prace: 3 miesiące, następnie 12 miesięcy i trzecia na czas nieokreślony. Podstawa + premia od marży. Całość wliczana w podstawę wynagrodzenia wypłacana jest przelewem na konto.

Mateusz

@ten gość ile tam pracowałeś ?

Ten Gość

Byłem sprawdziłem - OK Praca dla ludzi chcących pracować -> nie moja branża :D

Młody

Super firma! Atmosfera rewelacja - szanuje się człowieka. Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, wynagrodzenie uzależnione od wyniku - ambitni na pewno będą zadowoleni! Praca wśród profesjonalistów od których można się uczyć. Jasne zasady i brak kombinatorstwa. Do tego jeszcze benefity - Multisport, ubezpieczenie, na urodziny tort i free lodówka z napojami. W planach ma zostać tu na dłużej :)

Kola

Myślę, że zaangażowanie w pracy jest tu bardzo cenione!!

ms

Pracuję od kilku miesięcy w Rugerze i jak do tej pory nie spotkałem się z lepszym pracodawcą. Wszystko od A do Z jak z bajki. Atmosfera nie do podrobienia. Wypłata na czas, zarobki oczywiście w tej branży uzależnione są od doświadczenia i wypracowanej marży lecz samemu narzekać nie mogę. Bardzo istotnym jest współpraca na zasadzie umowy o pracę na jasnych i przejrzystych warunkach. Tutaj liczy się człowiek, jest szanowany a to nie jest często spotykane w dzisiejszych czasach. Firma dla ludzi ambitnych, chcących pracować, nie takich co chcą poplotkować i fajrant. Choć nie da się ukryć, czasami i ploteczki z Bossem się zdarzą, lecz tak jak wspomniałem jest to praca/firma dla ludzi chcących pracować. Każdemu zainteresowanemu złożeniem CV mogę z czystym sumieniem polecić!

Heniek

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Na jakie warunki finansowe można liczyć na początku?

@Heniek

Dzień dobry. Najlepiej zgłosić swoją kandydaturę na ogólnego maila lub pojawić się osobiście w siedzibie firmy. Zawsze można liczyć na dobrą kawę i zapoznanie się z atmosferą firmy. Miejsce dla spedytora z doświadczeniem się na pewno znajdzie :)

nie podam

Polecam. Uczciwa umowa o pracę, dobra atmosfera, benefity, dodatki, elastyczne godziny. Sprawdziłem w praktyce i jestem zadowolony.

Izabela

@Anonim - czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie Ruger Polska? Jakie warunki oferuje pracodawca? Twoja opinia w tym momencie niewiele mówi użytkownikom forum. Czekamy na merytoryczne uwagi!

@Izabela

W tej sprawie najlepiej kontaktować się bezpośrednio z potencjalnym pracodawcą. Jak wiadomo, w branży wysokość wynagrodzenia jest mocno uzależniona od doświadczenia oraz marży, jaką spedytor jest w stanie wypracować.

Obecny pracownik

Konkurencja nie ma pomysłu co pisać to robi wrzutkę?

Z tego co widzę to tam ciągle szukają księgowej, za dużą rotacją w firmach zawsze się coś kryje

at
@Anonim

Tak. Kryje się. Spory wzrost :)

Raczej spory bałagan

@Anonim

Bardzo śmieszne cos wiesz na temat tego balaganu?

Spedytor

Ruger poszukuje spedytorów, bo ci są zawsze pożądani, jeśli mają jakiekolwiek pojęcie o robocie i umiejętność sprawnej organizacji transportu. Jeśli spedytor będzie już doświadczony, może również pracować na zasadzie home office (nie koniecznie na Śląsku)

Kaktus

Hej, Widzę, że Ruger szuka spedytorów. Jakie warunki ?

jan

Wczesniej teżtam szukali oprocz Ksiegowej , Spedytorów głownie, nie wiem czy to była jakaś rotacja czy pracownicy odchodzili czy zostali zwolnieni, jednka nie interesuje mnie to zbytnio bo najwazniejsze jest to, że poszukiwali kogos do pracy i być może teraz też będą.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruger Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Ruger Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Ruger Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ruger Polska
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Ruger Polska