Ruger Polska

Katowice

Opinie o Ruger Polska

mmm 2010-04-21 18:39:44
Witam, tak sie złożyło, że tez byłam na rozmowie w firmie Ruger i miałam przyjemność rozmawiac z P. (usunięte przez administratora) Wydaje mi sie, że mój poprzednik pisał o innej firmie, ponieważ, rozmowa była jak najbardziej na poziome, P.(usunięte przez administratora) jest bardzo miła i sympatyczną osobą. Konkretenie opowiadała o obowiązkach oraz odpowiadała na pytania.
Atmosfera w firmie też niczego sobie. pozdrawiam
regan 2010-07-23 16:59:55
Tak się składa, że byłem na rozmowie w firmie Ruger. Atmosfera rewelacyjna, na luzie i z humorem. Pani (usunięte przez administratora), o ile zdążyłem się zorientować, poza pełnieniem funkcji kierowniczych sama zajmuje się organizacją transportów. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej odbierała telefony i załatwiała transporty. Atmosfera jest świetna i żałuję, że nie dostałem propozycji pracy. Poleciłem znajomemu i jemu się udało. Jeżeli ktoś uważa taki styl pracy i atmosferę za ignorancję to jest w błędzie. To nie firma dla szczurów w krawatach, ale dla tych którzy cenią luz i swobodę i to za dobre wynagrodzenie. A do tego wszystkiego na uczciwych zasadach i bez "kombinowania". Dziękuję Pani (usunięte przez administratora) za poświęcony czas.
... 2012-04-27 08:58:00
anonim - 2010-11-09 20:36:30

Kandydat - 2010-04-15 15:37:48

Miałem okazje jako kandydat na spedytora rozmawiać z Panią (usunięte przez administratora)(kierownik) ku mojemu zdziwieniu Pani Kierownik podczas rozmowy nie potrafiła się oderwać od pasjansa którego układała co wydało mi się sporym nietaktem. Nie wspomnę ,że przerywała mi co chwilę bardzo luźno związanymi z rozmową komentarzami , Pani (usunięte przez administratora)nie potrafiła się również powstrzymać od ciągłego telefonowania ,a szkoda bo ja wykazałem się kulturą i tego też bym oczekiwał od rozmówcy.

Po krótkiej rozmowie zaproponowani mi spotkanie w pt z Prezesem.

Cały następny dzień prosiłem Panią Sekretarkę by potwierdziła termin i godzinę spotkania. Pani była tak zakręcona ,że nie była w stanie podołać tak prostej czynności. Byłem w szoku.

Atmosfera w firmie nieciekawa tak jak sposób podejścia do petenta.

Ciekawi mnie tylko czy w tak z tak lekceważącym stosunkiem Ruger Polska podchodzi do swoich pracowników ale domyślam się ,że brak kultury nie zanikł po moim wyjściu z biura firmy.... NIE POLECAM bo z tak nieprofesjonalnymi ludźmi już dawno się nie spotkałem...

Cóż... przy rozmowie kwalifikacyjnej też obowiązuje zasada, że każdy dostaje takiego rozmówcę, na jakiego zasługuje. Pozdrawiam ekipę z Rugera! współpraca z wami o przyjemność. /Michał.
jan 2016-04-21 21:15:09
Wczesniej teżtam szukali oprocz Ksiegowej , Spedytorów głownie, nie wiem czy to była jakaś rotacja czy pracownicy odchodzili czy zostali zwolnieni, jednka nie interesuje mnie to zbytnio bo najwazniejsze jest to, że poszukiwali kogos do pracy i być może teraz też będą.
Kaktus 2016-10-29 16:33:35
Hej,
Widzę, że Ruger szuka spedytorów. Jakie warunki ?
Zostaw swoją opinię o Ruger Polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruger Polska