Europa Kantor Wymiany Walut

Katowice

Opinie o Europa Kantor Wymiany Walut

magi

Szef ma gdzies klientow zwlaszcza stalych. Nie uprzejmy, kombinuje na bezszczela zaniza kursy,ktore widnieja w tabeli hurtowej. Nawet jesli tranzakcja przewyzsza dziesieciokrotnie magiczne 7 tys, pln jakie sobie ustalil. Nie rozumie po co ta tabela,ktorej sie nie trzyma. A zapis ma o jakims negocjowaniu /chyba ma swoje korzysci na mysli podczas negocjacji/ Nigdy nie mam kursu jak stanowi tabela!!! jednym slowem nie polecam korzystania z tego swoistego folwarku.

Zostaw opinię o Europa Kantor Wymiany Walut - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europa Kantor Wymiany Walut