Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Krzystek

Podpowiedzcie czy trzeba znać język obcy żeby móc wyjechać do pracy?

@Krzystek

Tylko komunikatywny angielski

On_co_wie_duzo_na _wasz_temat

Witam niewiem od czego zaczac po przyjezdzie na hotel Spanbroek na wejsciu smierdzi papierosami i czyms zepsutym od kuchni niewiem dokladnie co ale wali ze hej,pokoj maly smrod z kibla,pogoda upalna to w pokoju idzie fiknac,oczywiscie malutka ilosc polakow wiecej rumunow,po przyjezdzie na szklarnie praca w tych temperaturach co sa to masakra,norma,norma itd wyscig,przychodzi dzien kordynatorki przychodzi Ty jej mowisz o co kaman ona pisze,pisze,pisze i na tym sie konczy :) ogolnie salarisy trzeba zaniesc do ksiegowej bo za duzo - i + to cos dziwnego ogolnie NIE POLECAM chyba ze lubisz sie wkurzac i chodzic czesto bo cos nie pasuje :) aha nie dajcie sie nabrac na piekny hotel niedaleko szklarni bo praca w szklarni nie jest tego warta !!!!!!!! Wiem wiem praca na szklarni beee itd niestety musialem szybko wyjechac bo mialem klopoty !

Asia

Do tej pory chyba wszystko na plus. Wyjechaliśmy z chłopakiem 06 lipca i niestety zbyt długo nie udało nam się popracować, bo z przyczyn osobistych musieliśmy zrezygnować z pracy. Sama agencja ma świetną organizacje. Wszystko dokładnie wytłumaczone, ludzie bardzo uprzejmi i pomocni. Mieszkanie w dość dobrym stanie. Na wspólokatorów również trafiliśmy dobrych. Sama praca dość monotonna - jak to na produkcji, jednak szybko idzie się przyzwyczaić. Godziny również były tak jak obiecano :) co do wypłaty jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero w czwartek zostaniemy rozliczeni, ale na pewno dam znać czy warto było popracować ten okres czasu. W każdym razie mamy nadzieję, że jak na pierwszy raz, to trafiliśmy na bardzo dobrą agencję :)

S.
@Asia

Droga Asiu,za krótko pracowałaś więc nie mogłaś poznać prawdziwego oblicza NL-JOBS i Greenpacka.

Dzik

(usunięte przez administratora). Straszne warunki mieszkalne i okropny opiekun mieszkań który nie szanuje prywatności(usunięte przez administratora) często wymyśla nieprawdziwe zarzuty(usunięte przez administratora)

chceDoHolandii

czy ktoś wie jak wygląda praca przy sortowni pomidorów przez tą agencję

Płatek Sniegu
@chceDoHolandii

Ja wiem musisz wyrobić normę bo wylecisz z dnia na dzień. Pozdrawiam

Bolo
@chceDoHolandii

Zależy w jakiej firmie. Greenpack to jeden wielki (usunięte przez administratora). Norma, norma, norma. To słyszysz przez cały dzień pracy. A jak nie wyrabiasz normy to out do polski i mają na twoje miejsce 10 chętnych

S.
@chceDoHolandii

Radzę z dobrego serca poszukaj innej agencji

Absolutnie nie polecam współpracy z tą firmą! Oferowali nam GODNE warunki mieszkaniowe. Lepiej ma świnia w chlewie. Łóżka śmierdzą moczem, toalety brudne, mikrofalówki średniowieczne, zardzewiałe, w środku kawałki jedzenie-od zakupu nie umyte na 100%. W pokojach ogólnie smród, z każdego pomieszczenia jak i z lodówki! Ci ludzie co tam mieszkają absolutnie nie dbają o czystość chociażby minimalną- którą dzielą z innymi ludźmi. Przez telefon w Polsce mówiono nam zupełnie coś innego-niż na miejscu się dowiedzieliśmy. Bardzo nie rzetelna firma. Nie polecam i nikomu nie życzę patrzenia, a co gorsza MIESZKANIA w takich warunkach. Nie dajcie się nabrać!!

Bolo 1234

O ile praca i wynagrodzenie jest ok, to zakwaterowanie jest tragedią. Brud, patologia, upychanie ludzi po 6 w mieszkaniach 4-osobowych to standard w tej angencji. No bo po co zarabiać na 4 osobach w mieszkaniu skoro można zarobić na 6? Chwalą się standardem SNF a go w ogóle nie przestrzegają xD Pomoc koordynatorów i opiekunów mieszkań kończy się na "ok załatwię to" i cisza... Na szczęście zakończyłem swoją przygodę z tą chorą agencją i każdemu odradzam współpracę z nią. No chyba że lubicie mieszkać jak kury w klatkach w brudnych mieszkaniach bez pomocy i jakiegokolwiek wsparcia agencji.

NIEZADOWOLENIE i ROZCZAROWANIE

Pracowałem w NL długi czas... Jak się zacisnęło zęby to można było żyć... (usunięte przez administratora) Niestety biuro coraz bardziej ze wszystkim robi pod górkę. Kwoty z wypłat są coraz niższe (tłumaczenie ciągłymi zmianami stawek podatkowych). Zakwaterowanie w Hotelu (z uwagi na cenzurę nazwy nie podam - acz północna holandia) (usunięte przez administratora) O wiele rzeczy można biuro prosić i nic z tego - radź se sam. Zapewniają, że jest internet? wifi? Co z tego że "wirtualnie" jest skoro cały czas przeciążone i nie ma możliwości korzystania. Często bywa tak że trzeba blisko godzine próbować odświeżać aby zalogować się na pocztę! Także o skype itp można raczej zapomnieć. Teraz na dodatek przelali czarę goryczy każąc ludziom popylać ponad 7km na ROWERACH (bez znaczenia czy ulewa [baaardzo częste w holandii] czy bardzo porywiste wiatry tak że ciężko 5m ujechać). Człowiek do pracy przyjeżdża niedość że zmęczony (już na starcie) to jeszcze mokry. A po pracy zamiast dać odpocząć nogom, które są tyle godzin przesilane to hop - na rowerek. Połowa ludzi ma mega żylaki. To przykre. W innych agencjach ludzie mają dopłatę za dojazd. Tu ciśniesz rowerem w beznadziejną pogodę i nikt ci nie płaci. Na szklarni ludzie biegają (cały czas). Rumun się z Tobą ściga, bo nie może być gorszy. To chore. Wbrew godności prawdziwego polaka. Zbierałem na szczytny cel. Ale mi wystarczy. Wolę z honorem, wolnym dla siebie czasem i przede wszystkim zdrowiem pracować w PL za 2 tys. Kiedyś tu było inaczej. (usunięte przez administratora) Co mnie w sumie zastanawia czemu tak ludzi traktują, bo biuro radzi sobie tak słabo, że aż na szklarniach wieszają kartki czy nie znamy kogoś kto jest chetny do pracy.

siergiei
@NIEZADOWOLENIE i ROZCZAROWANIE

kolego lub koleżanko .twój wpis powinien byc dla wszystkich ostrzeżeniem a nawet wręcz przestrogą -nikt o zdrowych zmysłach nie powinien aplikować o prace Nljobs.ci co chca pracować niech szukaja innych biur w Holandi ,widzicie sami jedna zaleta pracy NL JOBS to tylko tyle że kasa terminowo wpływa na konto A RESZTA TO SAME MINUSY.

megi1234@

Hejka czy ktoś wybiera sie na pakowanie i segregacje pomidorów 8.06.2019 z Lubuskiego

Lolo

Hahah a miało coś wyjść ? Bhahaha czekaj, sami sobie pisali :*

Może ktoś napisać jak obecnie wygląda sytuacja na Greenpacku? Jakieś opinie?

Mmmmm

Też chętnie się dowiem

Brakuje ludzi do pracy ponieważ wszyscy się zwalniają Polacy, Romuni, pracownicy z Łotwy nie chcą tam pracować. Polaków pracuje coraz mniej. Ciągle wymagają normy,

Stiller i Bazyl
@Paweł

A i tak biorą hurtowo nowych i potem zwalniają "bo po prostu nie wyszło, ale to nie z waszej winy..." tak myśmy usłyszeli

????

Nie polecam pracy w Nl-Jobs.Omijać z daleka. Nie wiem jak na północy Holandii ale Rilland odradzam!!!

Stiller i Bazyl
@????

też pracowaliśmy w Rilland w szklarni Combi Vliet przy pomidorach. Praca sama w sobie spoko jak nabierzesz wprawy. Ale.... Zgnilizna na tych "rajkach" noż można zwymiotować, a trzeba jeszcze wrócić tą samą drogą. Wyrobić normę, ale jak, skoro przy tych zgnitkach można było się przewrócić, uszkodzić kolano, czy coś... A i tak "NORMA, NORMA, NORMA K*&$A" Ale i tak wypłaty zawsze na czas i pasek wypłat jak trzeba

XXX

Ktoś wcześniej pisał o hotelu Westland, to ja napiszę trochę na temat hotelu Hoek van Holland. Ogólnie warunki są ok, w każdym pokoju lodówka i łazienka, jeśli przyjeżdża się z kimś to naprawdę super. W pobliżu morze i wiele sklepów, więc jest co robić w wolnym czasie. Ja niestety wyjechałam sama i trafiłam w pokoju na osobę niezbyt poczytalną umysłowo, ale to oczywiście nie wina agencji, po prostu miałam pecha. Dzielenie tak małej przestrzeni z taką osobą było bardzo uciążliwe. Ale dla agencji taka podpowiedź - przestańcie kwaterować razem w pokojach obce dla siebie osoby, które pracują razem, oglądanie tej samej gęby 24/7 jest męczące. To tak się tylko wydaje, że jak się z kimś pracuje i będzie się z nim mieszkać to jest fajnie, łatwiej itd, ale to tak niestety nie działa, takie coś po prostu męczy i ma się już dość, tym bardziej jeśli trafi się na osobę odmienną charakterem. Wypłaty mogłyby być trochę wyższe, bo 250€ za tydzień pracy to nie jest zbyt dużo, ale przynajmniej kasa na czas. Na temat samych miejsc pracy się nie wypowiem, bo to zależy jak się trafi, ale moim zdaniem nie powinno być norm, nie każdy jest w stanie pracować na takim samym poziomie, a czasem naprawdę trzeba włożyć dużo wysiłku, by tą normę wyrobić i potem odbija się to na zdrowiu. Kontakt z biurem i koordynatorami w porządku. Są lepsze agencje, ale są też dużo gorsze. NL Jobs oceniam na 6/10.

Xyz

Nl Jobs porażka człowiek pracuje święta nie święta i musi prosić się o swoje pieniądze. Greenpack porażka na całej Lini już rumuni nie chcą tam pracować to ściągają ludzi z Węgier, Chorwaci, Bośni i Hercegowiny, norma norma norma... Nie masz normy... Nadliniowe wielkie panie a jak szef coś do ich mówi to potulne jak baranki. Zaczynasz pracę o 6:30 i nie wiesz o której skończysz 17 może 19 dostaniesz porce frytek i pracuj do 20. Brak szacunku dla pracowników ludzie zajmujący jakieś stanowiska zwalniają się na potęgę bo ile można uzerac się z.... Nadliniowymi i szefostwem

dno

Miałem od nich telefon weryfikacyjny , takiego dna jeszcze nie widziałem.

Yy
@dno

Dlaczego?

Dddlos

Hotel Westland bardzo dobre warunki( w pokoju lazienka,tv z polska telewizja,lodowka,ogrzewanie podlogowe ,garnki itd) Dla pary super. Dla singli 3 os pokoje( lozko pietrowe) i to za 95 e tyg. Wiec warunki super,ale dla 2 os,nie 3. Praca Greenpack 4 dni w tyg, stres ,krzyki w pracy,norma. Za 180-220 e oplaca sie ? Szklarnia jak trafisz to godziny masz,ale czy przeklada sie to na wysokosc wyplaty? 36-38 h 230-250e. 47-320e (jezeli masz nizsza stawke podatka) Pomidory (usunięte przez administratora) nie praca + presja na norme. Zmienic pracy nie mozesz dobrowolnie,dopiero jak Cie wyrzuca to Ci znajda cos innego. Jezeli macie rodzine na utrzymaniu to nie polecam. Szkoda czasu i nerwow. Dla mldych zarobic na auto ok. Holandia juz nie jest atrakcyjna finansowo,roznice w tych samych godzi nawet 50e w poroqnaniu do 2016 r. A podwyzka 19/centow,a mieszkanie 5 e na tydz. Smiech na sami. Nie zalujemy,ze sprobowalismy,ale nikomu nie polecamy,bo sie zawiedziecie. My juz na pewno do Nl jobs nie wrocimy.

Lili

Pracuje przez biuro nl jobs na szklarni od 1,5 roku. Praca na szklarni jest ciężka- bardzo wysokie temperatury i ciągły wyścig szczurów, w ktorym chcąc nie chcąc musisz brać udział bo inaczej wylatujesz- nikt nie jest niezastąpiony. Nie da sie ukryć że praca i warunki są coraz gorsze. Nie zależy im ma napracownikach. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to zależy od szczęścia- jeśli masz szczescie to trafisz na fajny domek, z telewizją i sklepami w okolicy, jeśli masz pecha to mieszkasz na hotelu z rumunami w (usunięte przez administratora) i mimo zapewnień ze zakwaterowanie można zmienic- nie jest to wcale proste, a juz na pewno nie wtedy gdy jestes kierowca. Ogolnie chce poszukac czegos innego, choc boje sie ze wpadne z deszczu pod rynne.

@Lili

O którym hotelu mowa?

@Lili

To zacznij teraz, już szukać ponieważ zaczyna się sezon. Praca na szklarni jest ciążką pracą, bardzo wysokie temperatury. Pracujesz około 38 godzin tygodniowo. Jest to bardzo ciężka praca, na której tak naprawdę mało się zarabia.

Tex12345

Witam warto jechać przez to biuro do pracy ? Każdy pisze o zarobkach i godzinach (usunięte przez administratora) ?

witam, jak dla mie biuro NL Jobs to najlepsze biuro przez jakie pracowalem na terenie holandii, w Opolu dostalem oferte pracy i wyjechalem ,po przyjezdzie do holandii wyslano mnie do tego zakladu pracy w ktorym mialem pracowac , stawke mialem tez taka jaka mi zaproponowano w opolu wiec wszytko sie zgadzalo , pieniazki zawsze na czas,warunki mieszkaniowe tez ok. Ogolnie uwazam to biuro za slowne i godne polecenia. Pozdrawiam

siergiej

witam.słuchajcie rodacy ,czytam od dobrych 8-10lat wpisy i opnie na temat nl jobs.dziwie sie wam ze cały czas zadajecie te same pytania ,kasa ,zakwaterowanie ,czy ciężka praca itd.pracowałem 3,5 roku w nl jobs ,mieszkałem w Putte wypłaty były takie same jak ( ponad 10 lat temu ) teraz to chyba jasne że jest lipa co do kasy ,hotel (usunięte przez administratora) straszny ,domki jako tako.holendrzy na szklarniach wtedy ok teraz hu.. bo to my ich tak zmienilismy na gorsze ,podkręcanie norm ,donoszenie na kolegów ,walenie w(usunięte przez administratora) w pracy,wchodzenie do łożka swoim kierowniką i brygadzistą( nasze kochane Panie).zarabiacie nędzne pieniądze to po cholere tam jezdzicie .zróbcie rozeznanie w innych firmach w nl i będziecie mieli jasność.pozdrawiam

nn
@siergiej

Teraz stawka 9.82. Kiedyś była 8.49. Teraz za 40 godzin 250 euro. Kiedyś 197 Euro. Dokładnie tak było/jest.

siergiej
@nn

kolego ok ,ja co tydzień miałem 230-250 euro tyg za 50 -55h,nie było dziwnych kar , koszty mieszkania były niższe .jak wszystko podliczysz to wychodzi bardzo podobnie.twoje wyliczenie tylko troszeczkę się różni od mojego .powiem tobie to ku... straszna podwyżka przez 10 lat

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska