Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

nmn

norma jest legalna- tylko w umowach jest inaczej opisana

Taa

nl services nederland b.v na magazynie pakowaniu lub szklarnia jakie opinie pracy ? Wyjeżdżam w sobotę.

Alka
@Taa

firma w porzadku. Mozesz smialo jechac.

Arek

A czy jest tam praca przy oborniku bo ja był bym chętny widełki kalisze i jechało by się siup siup?

Baleron

Pracowal ktos przy trawie ozdobnej w Honsolesdijku ? Mam pytanie jak to wyglada i czy gonią polakow ?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maagdaa123

Wybiera się ktoś w tą sobotę (21.04.2018) do Holandii przez agencję nl Jobs na kwiaty doniczkowe ?

kajzer
@Maagdaa123

tak

Chetny na wyjazd
@kajzer

Prosze o opinie z gory dziekuje

alvio

jest ktoś teraz na szklarni na pakowaniu pomidorów i się wypowie jak z tą normą i ogólnie warunki bo mam propozycje jechać 05.05

Zuzia

Polecam w 200% naprawde bardzo porzadna firma.dbaja o ludzi nie tak jak w innych firmach.

Życzliwa

Ja wypowiem się o Greenpacku. Praca jak praca. Jednak normy ogromnie zawyżone. Masz mieć normę, zaraz dostajesz marker i zjeba bo dajesz popękane. Liniowe wiadomo. Muszę się czepiać. Wszystko idzie z góry. Zaczęło robić liniowymi Rumunow.. chodzi ci taki w czerwonym, klaszcze w dłonie i - faster. Wszytko napędza uposledzona umysłowo nadliniowa lotyszka, A przyklaskuje jej pan w pomarańczowym fartuchu. Normalnie? No chyba nie. Zwalniają Polaków na potęgę stawiając na Rumunow i moldawian. Jeśli chcesz wyjechać z nl jons, poczekaj aż wyrobia ci sofi i uciekaj bo nic dobrego tam Cię nie czeka..

Robot
@Życzliwa

Zgadzam się z powyższym opisem, jednym słowem (usunięte przez administratora) i nikomu nie polecam agencji nl jobs A w szczególności pracy na greenpack.

Pozamiatane
@Życzliwa

Ten klaszczacy to idiota rumun Stefan który ma depresje , firma schodzi na psy! Robcie tak dalej a wszyscy kontrahenci od was odejda bo macie zwroty palet non stop !

Mateusz

Radze omijac Szerokim lukiem(usunięte przez administratora)

Nowa

Witam czy jest tu ktos kto pracuje albo pracowal na szklarni przy pomidorach.jak wyglada tam praca i jak traktuja pracownikow?

Anonim ppp

Rownież pracowalem na Greenpack 1,5 Roku w 2017 skończyłem tam swoją karierę. Pracowałem jak robot na kole przy pakowaniu szalek z pomidorami do skrzynek i na paletę. Codziennie było coraz szybciej i szybciej. Nikogo nie interesowało moje zmęczenie.(usunięte przez administratora)

Piotrek

Posiadacie jakies info o pakowni pomidorów w Maasdijk, pani nie chciala powiedziec nazwy gdy wstepnie rozmawialem tylko tyle ze pakowanie pomidorków i prawdopodobnie hotel zakwaterowanie, polecacie agencje nl jobs?

ola
@Piotrek

Bedziesz pracował na Grnpacku.W biurze specjalnie nie mowia bo nikt by tam nie pojechał.Grenpack ma bardzo zła opinie,sa tam bardzo wysokie normy,poza tym smiesznie mała stawka 9,11.Ludzi zwalniaja jak rekawiczki.Nawet na 2 dzien mozna wyleciec z pracy jak im sie nie spodobasz.Za brak normy wylatujesz.Radze poszukaj sobie innej agencji pracy,bo sie rozczarujesz.

Evi
@Piotrek

to na pewno greenpack,tam jest ciezko

Dlaczego ubliżasz uczciwie pracującym ludziom? Ja pracuję w Nl Jobs i nie narzekam. Jesli masz prace dobrze płatną to się ciesz i nie interesuj się pracą w Holandii. To tak jakby wyzywac ukraińców pracujących w Polsce. Nie fair...

Domino
@Ewa

Uczciwie pracujac za tak niska stawke gdzie wymagaja od Ciebie normy jest naprawde smieszne... Polacy boja sie zmian w innych firmach stawka poczatkowa wynosi wiecej niz osoba ktora pracuje w nl jobs 5 lat ;-)

Kamila
@Domino

Planuje wyjechac do Holandi po swiętach... jakie inne firmy polecasz? Gdzie daja większe stawki?

Domino
@Kamila

Tylko i wylacznie holenderskie agencje np AB ,Select, nl jobs nie jest najgorszym biurem ma tez dobre prace przy kwiatkach w magazynach ostrzegam tylko i wylacznie przed greenpackie,looye oraz szklarnie z pomidorami gdzie sa normy.

Patrycja

Dostałam oferte pracy na greenpacku pakowanie pomidorów, polecacie? stawka trochę mała nie powala na kolana. Warto tam iść, możecie coś powiedzieć na temat tej pracy, jak liniowi?

@Patrycja

Odradzam szukaj innego biura byłam tam na grenpaak od stycznia 20 do końca lutego ciągły minus brak godzin wypłata 200 euro liniowe tylko szybciej szybciej ponieważ są normy gdzie Opole nie informuje jak maja dużo pracy zmuszają cie do nadgodzin za które nie płacą jest stawka 9.11 nie ważne czy robisz 6 dni możesz mieć ponad 50 g i wciąż 9.11 dla mnie dno nic sobie nie robią z ludzi codziennie nowi przyjeżdżają i codziennie zwalniają po kilka osób stanowczo odradzam

Oszukany

Witam, bardzo gorąco chciałbym przestrzec wszystkich przed agencją nl jobs, dostałem telefon z ofertą pracy bardzo zachęcającą po czym zdecydowałem się pojechać,lecz na miejscu okazało się zupełnie inaczej,do pracy miałem mieć maks 20 km a miałem ponad 60 (usunięte przez administratora) kontaktowałem się z biurem w sprawie pracy ale niestety bez skutecznie panie w biurze są bardzo nie miłe i ciężko się z nimi dogadać,dostałem drugą ofertę gdzie przyjechał po mnie ukrainiec i wywiózł mnie 70 km od domu, po skończonej pracy okazało się że nie ma kto po mnie przyjechać (usunięte przez administratora).I tak zakończyła się moja współpraca z NL jobs ODRADZAM PRACY NA LOOYE (usunięte przez administratora)

bylypracownik

Na szklarni tak samo.Szczeze nie polecam są lepsze agencje pracy które maja lepsze oferty pracy

Ola

Na extra dzien ludzie biegną,aby sie zdazyc zapisac,paranoja.

Adrian

Mam zamiar wyjechac z dziewczyną na greenpac, polecacie? Jak wygląda tam praca, duża norma?

@Adrian

Jak potrafisz pracowac to dasz sobie rade. Smialo!

Co do szklarni zalezy gdzie są takie nie ktore patologiczne ... jakas masakra z zarobkami moim zdaniem tak o niby tych godzin ze duzo ale taka prawda ze chca po 38 dawac i tylo. Looye Rotacja nie samowita pracujesz nawet nie wiesz kiedy nie pracujesz zwalniania co chwile. Było kiedys naprawde dobrze w NLjobs ale teraz juz upadlo to schodzi na psy tak jak kolega wspomnial rumunow bardzo duzo z czasem polakow tu nie bedzie tyle ile bylo dla mnnie przez 5 prac od pazdziernika co bylem 3/10

Ditmar Haaman

Agencja sama w sobie jest ok kasa zawsze na czas ale szczerze greenpack to przemiał ludzi 20 zatrudnia 10 zwolnią a polskie liniowe to tylko szybciej szybciej za 9.11 brutto śmiech. a same maja brubo ponad 10. szklarnie bywa rożnie jak mała szklarnia to atmosfera spoko jak już duza bywa roznie... norma norma. koordynatorzy jak w kalejdoskopie są ci spoko co idzie załatwić wszystko a są i pseudo szefowie, niedowartościowani jak np. kamil co myśli ze jest bogiem a nie potrafi zdania złożonego powiedzieć. Także ogólnie biuro ok ale jak wszędzie trafiają sie czarne owce na które trzeba uważać

byłypracownik

Najgorsza agencja z jaka pracowałem koordynatorzy Cię stale poganiaja za to że nie masz normy zarobki śmiechu warte.Tam same Rumuni nie długo będą pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska