Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Nicki1010

Jedzie ktoś 11.08 na pomidory do Roosendaal?

xayah
@Nicki1010

Witam,ja jade

maro
@Nicki1010

ja odwolalem po tych negatywnych opiniach

Amarena

Wagenpad 17

Mam taką samą opinię o AGRO CARE odradzam stanowczo. (usunięte przez administratora) nawet jak ktoś robi normę (szklarnia 8) to są do niego pretensje że inni robią szybciej.

Jarecki Mariusz

Czy ktoś pracuje/pracował w Looije Burgerveen. Chcialbym wiedziec jakie warunki pracy waszym zdaniem, ludzie oraz norma o ktorej biuro mi nie powiedziało i zastanawiam sie czy przyjać tą oferte czy nie. prosze o szybkie odpowiedzi dzieki z góry ;)

Żelazny
@Jarecki Mariusz

Pracowałem ponad rok na looije w Burgerveen.Praca jak praca na początku było ciężko po miesiącu już OK.To wiadomo wszystko zależy od dnia od danej predyspozycji człowieka,Że czasami betonowi się czepiają to tak tylko z nudów.Wyobraź sobie że masz 8 godzin przestać na betonie i ludzi kontrolować, no nudzi się.Co do NL JOBS jako agencji też nie mam, wypłaty na czas , domy-mieszkania wiadomo są w różnym stanie ale w okolicach Hoofddorpu warunki są, powiedziałbym bardzo dobre.Jeździ się z reguły nowymi autami, tylko jak jesteś za kierowcę to musisz wypełniać kartę z kilometrami.

kierowca
@Żelazny

co z tego ze auta z 2016 roku jak na wymiane swiatela przedniego czekalem 8 tyg gdyby policja zlapala musialbym placic mandat przez leni

sredniozadowolony

Witam. Rok temu pracowalem w szklarni Agro Care(szklarnia nr11 bodajze) przez biuro pracy NLjobs. Praca jest podzielona dla mezczyzn i kobiet, gdzie te dla kobiet sa bardzo luzne i czesciej polegaja na mozolnej dokladnej pracy np.podwieszanie klipsow. U mezczyzn nie jest tak kolorowo-bol krzyza gwarantowany a likwidacja szklarni jest udreka. Dodatkowo krzaki mega uczulaja. Krosty+swedznie, pocisz sie na zielono+ pelno trzmieli latajacych przy krzakach- odradzam alergikom. Firma jest wyplacalna. Pracowalismy 10h dziennie czasem trzeba bylo zostac dluzej zeby dokonczyc prace 1-2h,przez 5 dni w tygodniu+ sobota jesli nie wyrobiliscie normy. Pieniazki rowniez w porzadku mozna na spokojnie do 400 wyciagnac tygodniowo. Co do samej pracy nie mam zastrzezen. Jednak, jesli chodzi o nl'a odradzam osobom o slabych nerwach. Musisz sie nie zle naklocic, zeby wywalczyc to co ci sie nalezy. Niestety jedno obiecuja w biurze a na miejscu wychodzi troche gorzej. Kontakt z koordynatorami jest, ale ciezko dojsc do kompromisu. Ostatecznie ocenilbym caloksztalt na ok.2-3... Sam wyjazd zly nie byl, ale dopiero wtedy kiedy czlowiek sie konkretnie naklocil. Nie wiem czy pojade jeszcze raz. Pozdrawiam

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
t....

Pracowałam w pakowni pomidorów przez agencje Nl-Jobs. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) Nie polecam

pysiula98

Wyjeżdzałam z nl jobs z Rzeszowa i jak dla mnie wszystko było ok :) warunki mieszkaniowe moze nie były jakies mega super ale nie moge powiedziec ze było źle :D pracowałam na agro na szklarni praca nie nalezy do jakiś przyjemnych , bywało upalnie ale do ogarnięcia . Na brak godzin tez nie mogłam narzekać :)

B. Spruit
@pysiula98

Rowniez bylem nie polecam , nie wiem co dla ciebie oznacza " na brak godzin nie moglam narzekac" bo dla mnie 37 to wegetacja 230€ , wiecej w NORMALNEJ agencji na wiekowce nastolatki zarabiaja.

Natalia
@B. Spruit

Czyli jakiej agencji?

Adrian

Czcze gadanie. Nie zostawiłeś nadmiaru na te Twoja nową boską agencje więc możesz nie mówić prawdy.

Gorna
@Adrian

W jakim biurze pracujesz ze podwazasz jego slowa ? Przejzyj na oczy, nie pracuj za grosze.

Mariusz S
@Adrian

To nie żadna boska agencja. Zwykła normalna agencja pracy dla zwykłych ludzi. Nie pisałem że jest boska. Tylko że teraz widzę jak powinna wyglądać współpraca. Wg Ciebie boską agencją jest agencja gdzie mówią Ci dzień dobry i czasem sami zadzwonią spytać czy w pracy wszystko ok. Wymagają ode mnie abym chodził do pracy, nie olewał jej i swoją osobą oraz postawą w tej pracy coś prezentował za to oferują właśnie normalne podejście. Może dlatego iż nie ma tam ani jednego koordynatora polaka. Moja wcześniejsza opinia miała na celu przestrzel ludzi w PL. Każdy zrobi jak uważa co nie zmienia faktu że lepiej napisać gorzką prawdę niż liczyć na to aby własny rodak miał tak samo zle jak ja czy my kiedyś

@Mariusz S

A jaka to agencja? Pytam, ponieważ razem z chłopakiem szukamy pracy od wrześna.

6bart spruite

dobrze powiedzianne ta agencja to porazka

Ola

nie polecam tego biura !

karabela

Pracowałem, nie polecam.

Olka
@karabela

Ja tez pracowalam i polecam :) Mam porównanie do innych agencji i ta jest naprawde OK.

gorna b.
@karabela

pracowalem nie polecam !!!!! w porownaniu do innych agwncji jest beznadziejna kazdy kto twierdzi inaczej nie mial nigdy normalnej pracy i agencji

piter

Ola a co jest z tym opiekunem bo mam zamiar wybrać się do pracy przez tą agencję i tak się zastanawiam czy to co jest zawarte w ofercie to prawda.dzięki za info

Robert

Jaki Holender pujdzie pracować w szklarni za 6 € netto 150 € tygodniowo w teperaturze 48 stopni tyko głupi Polak

@Robert

No ja pracuje na 6 z bartem i niemoge narzekac jestem tu 2 miesiace i na wyplaty tez nie narzekam to jakies bzdury piszecie albo niechcialo sie wam pracowac

@anonymous

Albo też brakuje ludzi na 6 i próbujesz podkoloryzować temat dla potencjalnych pracowników. Jak już piszesz takie brednie miej czelność się podpisać ciekawe kto z biura wpadł na taki genialny pomysł pisania fejkowych komentarzy.

Track

Jedzie ktos w sobote do nl joba ?

Taaa
@Track

nl joba ? jade do middenmeer

Asiaaa
@Taaa

Witam. Pracuje przez nl jobs w Greenpacku i moge coś na ten temat się wypiwiedzieć. Ogólnie biuro do d.. bałagan, bałagan.. ale jeśli się jest kulturalnym i konkretnym da się dogadać ( nawet z paniami w biurze). Co do pracy w Greenpacku to panuje tu opinia, że to taki Holendeski Aushwitz ???? Wszystko zależy gdzie się trafi. Ja pracuje na linii A przy pakowaniu pomidorów koktajlowych. Atmosfera bardzo dobra, nikt nikogo nie pogania,nie wyzywa. Liniowi bardzo w prządku,wiadomo muszą się czasem czepiać ( w końcu oni są odpowiedzialni za to co wychodzi). Jeśli chcesz pracować, starasz się robisz to solidnie i dokładnie nie ma opcji żeby Cię zwolnili. Zresztą (jeśli to zrobią) biuro ma obowiązek znaleźć Ci pracęprzez 3 m-ce ( jak nie tu to w innej firmie). Pozdrawiam serdecznie i nie bójcie się pracy przez nl joba firma nie jest taka zła jakie są opinie

Kamila
@Taaa

Stanowoczo odradzam zmarnujesz czas i bedziesz zarabiac grosze. Bylismy z narzeczonym 3 tygodnie, na szczescie jego brat zalatwil nam prace w lepszej agencji, teraz smiejemy sie z wyplat po 250€ za tydzen pracy ;)) Tobie tez radze poszukac innej agencji ! ;))

@Asiaaa

Witam zgadzam się z tym co napisałaś jadąc tu do pracy też czytałam opinie i byłam przerażona ale nie taki diabeł straszny jak go malują. Ludzi zwalniają przyjmują bardzo dużo odchodzi samych. Ludzie to by chcieli przyjechać i leżąc a żeby zarobić trzeba zapiepszac jak wszędzie w pl też zapiepszalam za 1500 zł 6 dni w tygodniu. My z narzeczonym chodzimy na dodatki i za 52/4 godz mamy po 350€ jak się chce to się da. Ale oczywiście trzeba przyjechać na sezon od kwietnia do września izniej się nie opyla. A i mieszkamy na mieszkaniu z 1para i 1osoba. Wszystko co do życia mamy wystarczy spać gdzie mamy i na czym :-) nam się trafiło fajne dużo łóżko telewizja jest łazienka jest prysznic działa sucho na głowę się nie leje co my chcieli na wyposażenie to dostaliśmy zależy od opiekuna mieszkania. Jeśli chodzi o dogadanie się nie ma problemu jak narazie.

Monika K
@Anonim

52 godziny i 350€ netto co wy na wiekwoce jestescie ? W normalnej agencji masz za to ponad 400 Moze i telwizja jest na domkach ale holenderska, a telwizor z prlu O bardzo wolnym internecie nie zapomnij

Karol

Njjobs Rzeszów Dziś zapisaliśmy się z dziewczyna na wyjazd do agro care do magazynu na ważenie pomidorów i sprawdzanie jakości. Pokój mamy mieć niby dwuosobowy i dobre warunki. 260e na czysto za tydzień. Ktoś może powiedzieć jak to w rzeczywistości wyglada? Jak warunki pracy itd.? Pozdrawiam

Amarena
@Karol

Pozdro ja z Łańcuta. Rok pracowalem na szklarni agro a magazyn to masz to samo miejsce. Mysle na magazynie bedzesz mial lepiej. Jesli chodzi o kase zawsze byla na czas kokosow nie ma nigdzie taka prawda. Warunki mieszkaniowe bardzo rozne. Jesli trafisz na hotel w Spanbroeck to wierz mi tragedi nie ma w porownaniu do innych lokalizacji. Przygode zakonczylem na szklarni z uwagi na biegajacych ciapatych co walą w kulki byle tylko byc z przodu. Pozdrawiam cierpliwych polakow upoconych jak w kopalni ktorzy znoszą szajs dyskryminacji naszego kazdego milometra pracy wobec odwalanej maniany przez romunow za co jeszcze są głaskani po głowie. Budzik zeby nastawic pranie jak cos to ustawiaj na 3 rano :) i wlaczaj ekstra plukanie chociaz i to nie ogarnie. Pozdro

Robert

Pracowałem w firmie( NL Jobs) trzy miesiące niby trzy bo miesiąc przesiedzialem na mieszkaniu z braku pracy co powiem bardzo słabe zarobki wypłata była co tydzień śmieszne pieniądze pierwszą kasę która wpłynęła mi na konto to 160 € po drugim tygodniu pracy następny tydzień był troszkę lepszy bo wypłata wyniosła 205 € po dwuch miesiącach oszczędzania pieniędzy na koncie miałem 4650 zł a za mieszkanie i obsługę biura trzech miesiącach pracy zapłaciłem prawie 1450 € tragedia banda oszustów nie polecam tam pracować najlepiej mają ci Polacy co pracują tam na innych warunkach ale ich jest może 10 reszty to setki ludzi co robią za marne pieniądze czyli jak ja nie polecam nic tam nie zarobicie

Andi

ODRADZAM KAŻDEMU ! praca to wiadomo zależy gdzie się trafi na owianym złą sławą Greenpaku nie pracowałem, ale na szklarni. Co do pracy to nie narzekam ale jeśli chodzi o mieszkania... porażka.. opiekunowie się czepiają o byle co, wlepiają kary bez ostrzeżenia a jak ktoś im się nie spodoba to nara. Robią co chcą. wiekszość z nich to niedowartościowane osoby które dostały trochę władzy i nadrabiają kompleksy wyżywając się na innych. gdyby to jeszcze jakieś dobre stanowisko było . a ich też wykorzystuje biuro bo co 6 tygodni każdy z nich ma dyżur 24 na dobę przez cały tydzień ( od piątku do piątku ). a praca nienormowana czyli czasem cały dzień pracują zależy ile pracy jest. w poniedziałki luz w piątek nawał pracy. a potem się wyżywają na nas.. właśnie przez to zmieniłem agencje, bo człowiek płaci 80 euro na tydzień, oni na tym zarabiają niezłą kasę a jeszcze chodzą jak (usunięte przez administratora) i sprawdzają cię... chore.. naprawdę nie dajmy się wykorzystywać, każdy powiniem mieć szacunek do siebie bo oni potem myślą że mogą wszystko.. jak wynajmujesz prywatne mieszkania to nikt ci nie zagląda co tydzień i nie gada że cię wyrzuci. a jeszcze mniej kasy się zapłaci np na dom dla grypy znajomych 4 osoby. w wielu agencjach pracowałem ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem. niby XXI wiek a NL JOBS stanął w XIX wieku.. porażka.. jużtam nie pracuje i mam święty spokój z tymi pseudo opiekunami niedowartościowanymi. dalej charujcie za 1700 brutto dla NL JOBS. ale karma zawsze wraca. a dla kogoś kto nie wie czy wyjechać przez nich radzę poszukać innej agencji są dużo lepsze, bez psedo opiekunów , gdzie można normalnie mieszkać

Adrian
@Andi

Pseudo prawda? Podaj przykład dużo lepszej agencji? Narzekać można na wszystkie.. Którą pochwalisz?

natka
@Adrian

są dużo lepsze i może kilka gorszych ale z tymi opiekunami to prawda, też miałam problem. wcześniej robiłam w covebo i nie było takich akcji z karami. albo chociażby bns people też dobra agencja, chłopak pracuje to niezle płacą

Bart S.

Odradzam tragiczne warunki, zarobki bardzo male. To biuro to moja najwieksza porazka !

Boguslawa G.
@Bart S.

Zgadzam sie z bartem, to porazka. Jest wiele lepszych agencji, bez ignorancji koordynatorow

Madeline

Od dwoch tygodni szukam kobiety do lat 40 na wspolny wyjazd, ale Polacy sa chyba tak bogaci, ze nikt nie jest zainteresowany wyjazdem do normalnej i placacej na czas agencji. Widocznie Polacy preferuja mieszkac w plesniowych domach nl Jobsa, Good Morning czy T&S i zalic sie pozniej na forum jakie to tragiczne warunki ich spotkaly. Moze niektorzy sie boja, ze bez matki i jej obiadkow sobie nie poradza, kto to wie. Jednakze jesli ja sobie radze od przeszlo 8 lat, to dlaczego przecietna Kowalska sobie nie poradzi? Zostawiam maila : madziulak666@interia.pl

Agnieszka

Sama praca nie najgorsza ale są czeste problemy z opiekunem mieszkan. Częste kontrole mieszkan i zawsze jakies ale. Jak nie ma się czego czepić to wymysla ze na przykład byly donosy na mojego chłopaka ze się agresywnie zachowuje. Pracowałam w kilku firmach i mieszkałam na wielu mieszkaniach, nikt nigdy na mnie nie narzekam tylko ten wielki goryl z nl.

syla
@Agnieszka

mam podobnie, z pracą nie jest zle ale mam dosyć tych wrednych opiekunów mieszkań. czepiają się każdego i myślą że mogą wszystko. zero prywatności, bo jak cię nie ma w mieszkaniu to chodzą sami.. a potem kara za to i za to. rozumiem żejak ktoś pali albo coś zniszczy ale większość dają za pierdoły.. porażka ta firma, w (usunięte przez administratora) mają ludzi tylko kasę trzepią bo myślą że jak ktoś tu przyjechał to zgodzi się na wszystko

Kinia

Nigdy w życiu :D :D :D

Ola

A mozesz powiedziec w jakiej teraz pracujecie agencji?

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska