Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

lola

Impel to spoko firma, która jest nastawiona pro pracowniczo. Fajni ludzie z którymi można się tak zwyczajnie, po ludzku dogadac

Kuternoga 52

Spotykam się z pracownikami firmy Impel Securiti w różnych miejscach w Polsce. Jako osoba, którą ochroniarze sprawdzają i kontrolują mogę o pracownikach tej firmy wyrazić się tylko negatywnie. To nie są żadni ochroniarze. Jeśli nazwę ich cieciami to obrażę dawnych pracowników straży przemysłowej. To osoby na poziomie intelektualnym często równym zeru. Nie chcę jednak skrzywdzić tych, którzy jakiś poziom kultury prezentują. Nie wiem z jakiego oddziału są ciecie ochraniający firmę Libet w Hicie Szklanej. Szczególnie jeden z nich jest tak agresywny i tak ważny, że kierowca, który przywozi do tego Libetu towar traktowany jest bardzo nieprzyjemnie. Ostatnio mało nie doszło do rękoczynu. Zastanawiam się czy nagrania jakiego dokonałem nie wykorzystać w Prokuraturze. Stek wyzwisk i gróźb karalnych wystarczyłoby na cały Impel. Uważają się za najważniejszych w całej firmie. Poczekam może do następnego spotkania, które bedzie niebawem. Wówczas podejmę ostateczną decyzję.

kamil&
@Kuternoga 52

Nie wiem na jakich ochroniarzy firmy Impel trafiasz, ale mnie to nie spotkało. Trafiłeś na kiepską zmianę, ale może już ktoś zwrócił uwagę na to zachowanie i dostał ostrzeżenie. Oddział możesz zawsze sprawdzić w internecie, tylko że dane bywają nieaktualne - został zamknięty, przeniesiony itp. Masz prawo się nie poddawać kontroli - tym bardziej, że bywają przypadkowe lub losowe w niektórych przedsiębiorstwach. Jeśli tak się sprawa przedstawia jak napisałeś, proponuję obiektywnie na to spojrzeć - do prokuratury potrzebne są pisma, inne nagrania, świadkowie, ewentualne dowody itp. i to od początku. Otwarcie sprawy zbyt szybko spowodowałoby umorzenie z powodu braku dowodów - stąd wątpliwości. Inaczej mogą to potraktować jako żart - to już stara zasada niepoważnego potraktowania sprawy. Zaskoczyłoby mnie, gdyby odnieśli się do tego inaczej. Porównanie do służby przemysłowej ma się nijak - dziś to funkcjonuje dość podobnie w branży ochrony m.in. w tego typu zakładach. Jeśli mnie by to spotkało - ja nie rezygnuję i na Twoim miejscu - proponuję przeczekać faktycznie do następnego spotkania.

Rafo
@Kuternoga 52

Z Impelem współpracuję w kilku miejscach w Polsce i jestem bardzo zadowolony z tych kontaktów.

rot

Praca nie jest ławtwa. To nie stanie przy budce jak się niektórym wydaje, ale potrafi dawać satysfakcję. Zwłaszcza że impel ma wiele prestiżowych kotraktów podpisanych

robert

spoko firma, mi się dobrze pracuje. pracownicy traktowani są równo, a duży plus dla nich za elastyczny czas pracy, mi na tym bardzo zależało!

tola
@robert

No właśnie o takie opinie chodzi. Zupełnie nie rozumiem tych niemerytorycznych wpisów hejterów. Chyba nie do tego jest ten portal

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
loca

idealnych firm nie ma, ale o impelu złego słowa nie powiem. firma porządna, ludzie pracujący nie narzekają,a znam niejedną osobę u nich zatrudnioną. wywiązują się z umowy i są w porządku.

lech

Hurra mam robotę w Impelu, wreszcie odbijam od dna.

j.

impel jest sprawdzoną firmą i długo działa na rynku. płacą zawsze na czas, atmosfera i przełożeni są spoko, więc warto.

matowo
@j.

Oj, z wynagrodzeniem bym się kłócił... Dziwne umowy, ludzie jak pionki, do wynagrodzeń zawsze komuś brakuje... Co do reszty się zgadzam.

sławek

Mam wrażenie , że poszukujący pracy za bardzo wybrzydzają po jej otrzymaniu i mają za bardzo wydumane ego. Trochę skromniej jednak.

Alex
@sławek

Troche racji w tym jest, temat ktory poruszyles jest calkiem aktualny. Jesli ktos ma wydumane ego jak to nazywasz to musi sie miec za jego wysokosc lub boga. A to tylko praca. Pracuje nadal i stawka jest, aneksy, umowy, wszystkie papiery sa, grafik elastyczny, narzekac nie moge.

staś

Impel to niezła opcja na prztarcie pracownicze. Popracowałem przez miesiące wakacyjne na opłatę studiów; wcale nie było tak demonicznie. Każda praca jak uczono w szkole uszlachetnia chociaż męczy.

piotr

Najwazniejsze w aplikowaniu do pracy są kwalifikacje ale nade wszystko umiejetności. Praca zwykle odpowiedzialna jak każda inna.

nat
@piotr

Przygotowanie zawodowe bezwzględnie w Impelu konieczne zwłaszcza w ochronie, gdzie ma się do czynienia np. z konwojowaniem rzeczy wartościowych.

jurek

Praca w Impelu jak każda wymaga zaangazowania, jesli ktoś się nastawia negatywnie to zbiera kiepskie plony.

olav
@jurek

Zgadzam się w pełni. To nie robota dla ciecia, który chce sobie postać i dorobić, jeśli się pracuje szkoli się to się awansuje

kim
@jurek

Otóż to tak właśnie wygląda rzeczywistość po impelowsku, kto pracuje ten ma wyniki i kasę.

paweł

Często słychać zróżnicowane opinie na temat impelowskich ofert. Mnie się trafiła całkiem fajna "fucha" i nie powiem złego słowa na ta firmę.

marcin

podjąłem staż wImpelu jako okazję na dorobienie wakacyjne. Okres urlopów pracowniczych, są luki można sie wstrzelić. Ważne dla studentów np.

maurycy
@marcin

Jest gdzie pracować, tylko potrzeba chęci Grupa Impel składa się kilkunastu spółek, które zatrudniają w całym kraju 55 tysięcy osób w 44 odziałach. Według danych firmy, jej roczne przychody to 1,6 mld. zł.

ryś

wreszcie po kilkutygodniowych poszukiwaniach znalazłem niezłą pracę w Impelu. Wszyscy, którzy na tą firmę po swojemu psioczą są w błedzie. mam satysfakcję, że zostałem nalezycie doceniony.

liwiusz
@ryś

Wreszcie trochę optymizmu. Impel daje zatrudnienie tysiącom ludzi w skali kraju; kto tego nie docenia niech szuka dalej dziury w całym.

seerhksehkj

baaardzo duzy plus to rzeczywiscie elastyczne grafiki, szefowie nie robia problemow, zawsze tez mozna sie z kims zamienic posrednio lub bezposrednio. :)

matiu

Niezły profit z pracy w jednym z oddziałów Impela we Wrocławiu. zachęcam zwłaszcza w porze wakacji. Studenci do dzieła.

grześ
@matiu

Poczytajcie newsy o firmie, fajnie prowadzona strona blog.impel.pl/

lulek

Na wakacje dla pracowitych polecam staż i doświadczenie w Impelu, przyda się do wydłużenia CV i trochę kasy na przyjemności.

witek

Otóż to w każdej firmie trzeba pracować. Dzisiaj nie ma tanich przebiegów. Za dobrą pracę jest też proporcjonalna gratyfikacja.

frank

poczytałem rozrzut opinii o firmie Impel. Od poniedziałku zaczynam pracę w ochronie. No cóż sam zobaczę. Jak na wstępie nie widzę powodów do zmartwień.

zorba
@frank

Potwierdzam nie jest źle, jestem w Impelu już kilka lat, awansowałem, pracowitosc jest tu w cenie. Narzekają popaprani roszczeniowcy, którzy czekaja na kaszę mannę z nieba.

zyga
@frank

Sensowne podejście, najważniejsze zaufać swojej wiedzy i intuicji. Życzę powodzenia. Prację w Impelu już kolejny rok i znalazłemtu swoje spełnienie.

grzesiek

ja pracuje tutaj dorywczo, jak mam wolne na uczelni i tez mi sie ten system sprawdza, wiec dla kazdego co innego jest dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security