Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

igor

Mam dobry zespół, spoko przełozonego i fajne warunki. Plotki o Impelu się nie sprawdziły.

oskar

Impel jest ok.pracodawcą, stawia na rozwój kadry, docenia fachowosc i promuje odpowiednią kasą.

Janek

fajnie, że mimo przeprowadzki do innego miasta nie straciłem pracy tylko przeniesiono mnie do innego oddzialu :)

wert

impel spoko firma. mam sporo godzin, jeśli chcę więcej bo akurat potrzebuję to je dostaję, szefostwo ok. współpracownicy i atmosfera bez przegięć w żadną stronę.

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
edwardo

Po przejściach w równych firmach w Impelu mogłem w końcu odetchnąć. Nie że praca lżejsza, taka branża, ale warunki o niebo lepsze. Zawsze można się dogadać z grafikiem i kasę dostanie się w terminie

Radek

chwalę sobie te robotę, może nie lekka ale na pewno przyjemna ;)

Olaf

Zgadza się ,na w 44 oddziałów Impela, zawsze można znaleźć coś dla siebie trzeba jedynie chęci

Katarzyna 47

Firma IMPEL to jedno wielkie śmierdzące G.....,oszuści, krętacze i cwaniacy.

patryk

Wróciłem z zagranicznej wędrówki za pracą i postanowiłem się trochę rozejrzeć na polskiej scenie; dzięki wsparciu znajomych dostałem namiar na fajną pracę w Impelu. Satysfakcjonujące zajęcie i miły zespół.

ja po 6 miesiącach dostałem umowę o prace i wypłaty zawszą są w okolicy 10. Zawsze regularnie.

daroo

jest naprawdę spoko, pracuje już ponad rok i nie mam nic do zarzucenia, wypłaty zawsze na czas były a to dla mnie najważniejsze

kajetan

Praca w ochronie dostarcza adrenaliny ale jest ciekawie i wynagrodzenie adekwatne. Potrzebna odpornośc psychofizyczna. Taki klimat.

przemo

Dzisiaj robota to podstawa, jeśli jeszcze mamy zabezpieczone jak w Impelu wszystkie zobowiązania ubezpieczeniowe, zdrowotne składki zusowskie to spoko.

zzz

W impelu sprzataczki wykorzystywane na wojsku do sprzatnia terenu zewnetrznego przez pania zanete za najnizsza stawke

rezerwa

Ktoś ma nadpłatę z PITu?

zyś

Czytam o wymaganiach kwalifikacyjnych na pracownikw ochrony, popieram, że potrzebne są odpowiednie predyspozycje, w końcu jest do dyspozycji bron, więc nie mozna jej powierzac przypadkowym ludziom, którzy popiszą się argumentem siły.

rtg
@zyś

nie wiesz o czym piszesz.

olav

Przeniosłem się do Impela z innej firmy z branży. Jestem mile zaskoczony ze współpracy z nowym pracodawcą.

Ros

Odkąd się przeprowadziłem do Lublina dwa lata temu i zmieniłem robotę na impel mam elastyczny grafik i jasne reguły racy. Ja tam jestem zadowolony

orina

Bieżące oferty pracy zawsze znajdziecie na stronie www.impel.pl w zakładce Kariera.

roman

Długo szukałem roboty, w końcu zrobiłem staż w impelu i zostałem. Firma daje dobre warunki i da się dogadać zarówno co do grafika jak i godzin pracy. Ja jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security