Impel Security

Lublin

Opinie o Impel Security

loca 2016-10-04 16:02:26
idealnych firm nie ma, ale o impelu złego słowa nie powiem. firma porządna, ludzie pracujący nie narzekają,a znam niejedną osobę u nich zatrudnioną. wywiązują się z umowy i są w porządku.
robert 2016-10-04 19:00:06
spoko firma, mi się dobrze pracuje. pracownicy traktowani są równo, a duży plus dla nich za elastyczny czas pracy, mi na tym bardzo zależało!
rot 2016-10-07 19:46:59
Praca nie jest ławtwa. To nie stanie przy budce jak się niektórym wydaje, ale potrafi dawać satysfakcję. Zwłaszcza że impel ma wiele prestiżowych kotraktów podpisanych
Kuternoga 52 2016-10-08 13:48:57
Spotykam się z pracownikami firmy Impel Securiti w różnych miejscach w Polsce. Jako osoba, którą ochroniarze sprawdzają i kontrolują mogę o pracownikach tej firmy wyrazić się tylko negatywnie. To nie są żadni ochroniarze. Jeśli nazwę ich cieciami to obrażę dawnych pracowników straży przemysłowej. To osoby na poziomie intelektualnym często równym zeru. Nie chcę jednak skrzywdzić tych, którzy jakiś poziom kultury prezentują. Nie wiem z jakiego oddziału są ciecie ochraniający firmę Libet w Hicie Szklanej. Szczególnie jeden z nich jest tak agresywny i tak ważny, że kierowca, który przywozi do tego Libetu towar traktowany jest bardzo nieprzyjemnie. Ostatnio mało nie doszło do rękoczynu. Zastanawiam się czy nagrania jakiego dokonałem nie wykorzystać w Prokuraturze. Stek wyzwisk i gróźb karalnych wystarczyłoby na cały Impel. Uważają się za najważniejszych w całej firmie. Poczekam może do następnego spotkania, które bedzie niebawem. Wówczas podejmę ostateczną decyzję.
kamil& 2016-10-08 18:58:50
Nie wiem na jakich ochroniarzy firmy Impel trafiasz, ale mnie to nie spotkało. Trafiłeś na kiepską zmianę, ale może już ktoś zwrócił uwagę na to zachowanie i dostał ostrzeżenie. Oddział możesz zawsze sprawdzić w internecie, tylko że dane bywają nieaktualne - został zamknięty, przeniesiony itp. Masz prawo się nie poddawać kontroli - tym bardziej, że bywają przypadkowe lub losowe w niektórych przedsiębiorstwach. Jeśli tak się sprawa przedstawia jak napisałeś, proponuję obiektywnie na to spojrzeć - do prokuratury potrzebne są pisma, inne nagrania, świadkowie, ewentualne dowody itp. i to od początku. Otwarcie sprawy zbyt szybko spowodowałoby umorzenie z powodu braku dowodów - stąd wątpliwości. Inaczej mogą to potraktować jako żart - to już stara zasada niepoważnego potraktowania sprawy. Zaskoczyłoby mnie, gdyby odnieśli się do tego inaczej. Porównanie do służby przemysłowej ma się nijak - dziś to funkcjonuje dość podobnie w branży ochrony m.in. w tego typu zakładach. Jeśli mnie by to spotkało - ja nie rezygnuję i na Twoim miejscu - proponuję przeczekać faktycznie do następnego spotkania.
lola 2016-10-08 21:34:02
Impel to spoko firma, która jest nastawiona pro pracowniczo. Fajni ludzie z którymi można się tak zwyczajnie, po ludzku dogadac
seba 2016-10-11 17:22:01
trzeba sprytnie napisać CV, nie tylko podstawowe info, ale doświadczenie, umiejętności, zainteresowania, dodatkowe umiejętności nie tylko wymagane na to stanowisko, jakieś info prywatne o hobby, pasjach żeby zabłysnąć jako osobowość.
klementynka 2016-10-12 13:25:55
dokładnie. Trzeba pamietac, ze pracodawcy nie zatrudniaja doswiadczenia czy umiejetnosci, lecz...ludzi :-) Dlatego w CV trzeba sie pokazac jako czlowiek, a kazdy ma jakies zainteresowania , hobby... :) pozdrawiam i zycze powodzenia!
nadin 2016-10-12 19:01:29
Negatywne wyrokowanie na jednym przykładzie nie daje właściwego obrazu o Impelu. Firma w kraju daje pracę dużej liczbie ludzi, wszystkich nie zadowoli.Trochę obiektywizmu.
fv 2016-10-13 22:09:06
Nie ma się czym przejmować, a przyjąć wszystko do wiadomości, aplikować! Jeśli jest ciekawa osobowość, doświadczenie itp., na pewno na rozmowie odpowiedzą na to pytanie.
Dominika 2016-10-14 11:20:14
pracuje w impelu prawie rok i jestem zadowolona, narzekać nie mogę, dbają o pracowników i o atmosferę w firmie, wypłaty tez zawsze na czas, złego słowa powiedzieć nie mogę :)
Malinowa 2016-10-16 05:37:06
Mozna wyrokowac, jasne, tylko po co? Tez pracuje rok i nawet bez wymagan kwalifikacji/licencji, ktos tu prace. :) Sa duze mozliwosci rozwoju dla osob bez doswiadczenia.
upa 2016-10-22 11:48:52
to zalezy, kto je tu odnajduje - te mozliwosci. wazne sa cele osobiste dla ktorych chcemy je wykorzystac. kazde miejsce pracy oferuje takie opcje, trzeba tylko umiec je zobaczyc.to nie miejsce dla dzieci - trzeba chciec pracowac - innego ratunku nie ma. trzeba samemu miec poczucie ze dobrze sie wykonuje wlasne obowiazki - wymaga samodyscypliny.
patryk 2016-10-27 19:19:46
Przykre, że takim słownictwem etykietuje się pracodawcę, nie dziwi fakt że jak się domyślam nie ma już zatrudnienia w Impelu. Trochę kultury przydałoby się jednak.
michał 2016-10-29 20:03:50
Spoko praca zwłaszcza w ochronie mienia; trafiłem po szkole mundurowej więc zajęcia w LO z musztry się przydały.
ruda 2016-11-02 15:43:42
Z całym szacunkiem, jeśli nadal pracujesz, to za przeproszeniem srasz we własne gniazdo. Jeśli ludzie się nie zwalniają i pojawiają się pozytywne wpisy, widocznie tak jest. Pracuję również w Impelu i nikt nie jest święty - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ot, mentalność - objechać na forum, takie to polskie... Nie można napisać że jest dobrze. Jeśli ktoś dostaje tzw. stanowisko, poza wazeliniarstwem, układami i kolesiostwem, musi spełniać szereg wymagań - choćby formalnie. Najczęściej pozwolenia, kwalifikacje, uprawnienia - samemu też trzeba chcieć. Możesz wnikać co to za koneksje, ale nic na nie poradzisz, są w każdym zakładzie pracy. Grunt to wiedzieć gdzie Twoje miejsce, a dbać o siebie musisz Ty sam. Trochę pokory, bo samym narzekaniem nic nie wskórasz. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą gadać i zawsze będzie źle niezależnie co zrobisz.
patrycja 2016-11-07 16:24:04
mi się impel zawsze dobrze kojarzył i miałam kontakt z ludźmi tam zatrudnionymi, co tylko potwierdziło moją opinię. właściwie osoby na właściwym miejscu, impel dobrze dobiera pracowników.
grzesiek 2016-11-08 19:19:05
Po co takie tyrczenie, najlepiej poszukać sobie innego miejsca . bardzo kiepsko jeśli pracownik opluwa własne gniazdo. Mam zupełnie inne wrażenie. Dzieki pracy w Impelu odbiłem się w góre i jestem niezalezny finansowo.
Marek 2016-11-12 22:01:36
jakie umowy są w Impelu jeśli nie mam stopnia niepełnosprawności?
lilka 2016-11-17 19:46:42
Słuszna uwaga. Najważniejsze, że w skali kraju IMpel tworzy tysiące miejsc pracowniczych, więc przy okazji działapropatriotycznie.
Wiktor 2016-11-18 21:53:55
moj ojciec kiedys u nich pracowal. niestety nie wiem jaka mial umowe ale byl zadowolony z pracy u nich. nie narzekal na nic i cieszyl sie ze kasa byla zawsze na czas
agnieszka 2016-11-20 16:37:25
ja jestem bardzo zadowolona z pracy bardzo sobie chwale zarobki, czas pracy jak i kontakt z szefostwem
zorba 2016-11-25 19:40:42
Potwierdzam nie jest źle, jestem w Impelu już kilka lat, awansowałem, pracowitosc jest tu w cenie. Narzekają popaprani roszczeniowcy, którzy czekaja na kaszę mannę z nieba.
zyga 2016-12-08 19:08:32
Sensowne podejście, najważniejsze zaufać swojej wiedzy i intuicji. Życzę powodzenia. Prację w Impelu już kolejny rok i znalazłemtu swoje spełnienie.
monika 2016-12-14 18:08:38
oczywiście, że warto. Siedzenie z założonymi ręcami nie przynosi pozytku, a Impel wcale niezle płaci
kriss 2016-12-18 19:54:31
Co wy piszecie?umowy smieciowe bez zus-u,godzin nawalone,stawki b.male,jedna z najgorszych firm na rynku.
grześ 2016-12-19 17:49:06
Poczytajcie newsy o firmie, fajnie prowadzona strona blog.impel.pl/
arek 2016-12-20 11:19:14
na stawki i godziny zdecydowanie nie narzekam. mi praca odpowiada, pracuję w branży już ładnych parę lat i impel to dobry pracodawca.
liwiusz 2016-12-20 17:17:40
Wreszcie trochę optymizmu. Impel daje zatrudnienie tysiącom ludzi w skali kraju; kto tego nie docenia niech szuka dalej dziury w całym.
maurycy 2016-12-22 17:58:28
Jest gdzie pracować, tylko potrzeba chęci Grupa Impel składa się kilkunastu spółek, które zatrudniają w całym kraju 55 tysięcy osób w 44 odziałach. Według danych firmy, jej roczne przychody to 1,6 mld. zł.
żaczek 2016-12-23 13:01:24
Firma Impel Security Polska zapewnia fizyczną ochronę osób i mienia. Działania podejmowane przez naszych pracowników mają na celu zabezpieczenie przed wtargnięciem na teren chronionych obiektów niepowołanych osób oraz przed wyrządzeniem ewentualnych szkód. Nasza firma podejmuje aktywną współpracę z policją i służbami porządkowymi, aby zapewnić bezpieczeństwo, ład i porządek w ochranianych miejscach.
Mirka Jankowska Świnoujście 2016-12-24 00:29:56
Firma złodziejska, sami sobie piszą pozytywne komentarze, pracowałem na pół etatu a z pefron impel dostawał jako cały wyłudzajac kasę z pefron.
Podjąłem prace z pierwszym dniem miesiąca, a umowę dostałem od połowy dwa tygodnie pracy za free.
Nie wolno brać chorobowego straszą zwolnieniem! Wstyd.
marian 2016-12-28 11:14:24
impel to duza firma i dobrze sie tu pracuje....ja juz pare lat jestem w impel i generalnie jest ok. znam inne firmy i jest roznie, tu stabilnie i pieniazki w porzadku. niezadowoleni znajda sie wszedzie, najlatwiej jest narzekac
olav 2016-12-29 23:09:31
Zgadzam się w pełni. To nie robota dla ciecia, który chce sobie postać i dorobić, jeśli się pracuje szkoli się to się awansuje
kim 2016-12-30 21:22:24
Otóż to tak właśnie wygląda rzeczywistość po impelowsku, kto pracuje ten ma wyniki i kasę.
Mike 2016-12-30 21:33:01
mam kilku znajomych pracujących w impel i mają zgoła inne zdanie od ciebie. sa zadowoleni, kasa zawsze na czas a o to w dzisiejszych czasach trudno. zarabiac zawsze chcialoby sie wiecej ;-)
Ewa 2016-12-30 21:39:40
jak bylam chora i mialam l4 to nikt mnie nie zwolnil. nawet nie padlo takie haslo... umowe do reki dosatalam kilka dni pozniej ale z prawidlowa data. kase tez dostalam. z reszta z wyplata nie ma u nich problemu.
nat 2016-12-30 21:39:47
Przygotowanie zawodowe bezwzględnie w Impelu konieczne zwłaszcza w ochronie, gdzie ma się do czynienia np. z konwojowaniem rzeczy wartościowych.
Ula 2016-12-31 17:14:25
mam osobe z dalszej rodziny ktora u nich pracuje. nie narzeka a wrecz poleca bo sa wyplacalni a w dzieijszych czasach w malych firmach bywa o to trudno. im lepsze wysztalcenie tym lepsza placa
Katowice 2017-01-02 07:23:04
Witam ! Czy mając orzeczenie o niepełnosprawności stopień umiarkowany czy Impel Security zatrudni na umowę o pracę czy na umowę zlecenie ? Chodzi mi o miasto Katowice
mirta 2017-01-04 16:29:48
no bo tak jest w impelu.to jest normalna firma, z poważnymi ludźmi, mają tyle pracowników że muszą to mieć poukładane. znam niejedną osobę, która u nich pracuje/pracowała i nie miała żadnych problemów.
zenon 2017-01-11 17:18:45
Cwanikujący na nie dla Impela niech szukają roboty w innej firmie i zwolnią miejsce chetnym. W pracy trzeba pracować a nie się obdzyndzalać to klasyczna oczywista oczywistość.
karol 2017-01-13 16:21:06
Z wynagrodzeniami w Impelu jest proporcjonalnie co do zakresu i poziomu czynności. Nie ma urawniłowki i chyba słusznie; te czasy minęły na szczęście.
Mike 2017-01-13 21:27:34
im wieksze doswiadczenie i papaiery tym lepsze stanowisko za wieksza kase. jak ktos jest w pracy zajety praca to napewno zostanie doceniony. zarobki sa fajne i przychodza na konto o czasie
techno 2017-01-14 22:30:55
Impel to słaba firma, wypowiadam się konkretnie na temat tzw mistrzów zmiany, na terenie Woli.
Masakra bartosiewicz niby kierownik oszukuje ludzi na kase, proponuje doróbki na innych obiektach a potem nie wypłaca pieniędzy, zawsze znajdzie jakiś sposób żeby was okraść.
Kierownik bartosiewicz to zwykły oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> To tylko takie małe ostrzeżenie. Nie oceniam całej firmy, ale uważajcie na BARTOSIEWICZA zwykłego złodzieja!!!
Chodzi konkretnie o ochronę
nora 2017-01-14 22:36:33
w każdej firmie znajdą się niezadowoleni,ale nie ma ideałów,żeby nikt nie narzekał. mi się w impelu pracuje dobrze, to miała być praca tymczasowa a okazało się,że zostałam na stałe. nie muszę się o nic martwić pracując tutaj.
Adam 2017-01-17 13:26:29
Nie wiem, może faktycznie jesteś niezadowolony z konkretnej osoby w Impelu, ale jako całość Impel jest naprawdę ok. Płacą na czas, ja akurat mam fajną ekipę ludzi, szefa też. Narzekają głównie ci, którym nie chce sie robić, no a niestety nie ma nic za darmo:/
oskar 2017-01-17 16:50:49
W tej branży mile widziani absolwenci szkół, które dodatkowo poza przedmiotami ogólnokształcącymi mają szkolenie wojskowe; to nie jest profil ale zawsze coś. Jako absolwent takiego LO bez problemu załapałem się w Impelu.
stunde 2017-01-18 16:34:22
Co takiego?! zapsułeś! a jakiej wysokości na ręke pieniadzę i rodzaje umów? bo ja zlecenie, a wy jak?
merkury 2017-01-19 18:37:25
Warto pokusić się o pracę w security; płacą całkiem niezłe pieniądze. Tylko dla kwalifikowanych.
Zostaw swoją opinię o Impel Security - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security