Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

kajetan

mozna, oczywiscie, sa ludzie ktorzy pracuja po kilka lat, dobrze pracuja, sa z pracy zadowoleni i z nich sa zadowoleni, wiec sprawdz poprostu jak bedzie u ciebie

jarek

mam pytanie, czy mozna tutaj zagrzec miejsce na dluzej, bo chce zmienic prace, ale interesuje mnie aby w nowym miejscu popracowac przynajmnie ze 3 lata, tutaj jest to mozliwe?

iwo

zgadzam sie, lenie niech siedza w domu i innym nie zawracaja glowy, a ci ktorzy chca pracowac na pewno znajda miejsce w impel

lilka
@iwo

Słuszna uwaga. Najważniejsze, że w skali kraju IMpel tworzy tysiące miejsc pracowniczych, więc przy okazji działapropatriotycznie.

pracownik z MCK

Jak czytam co niektóre wypowiedzi to mi się dziwiga ciśnienie i jest mi niedobrze, napisał bym inaczej ale zostanie to usunięte przez administratora. Same czopki. A kto wie czy to nie piszą ludzie zatrudnieni w impelu w celu podniesienia swojej opinii na rynku. A prawda jest zupełnie inna. Nie jestem byłym pracownikiem impela....nadal pracuje. Firma jest okropna, obiecuje złote góry a jest coraz gorzej. Obowiązków coraz więcej a stawka dalej ta sama, z ludzi którzy bez wazeliny wchodzą do D...Y robią dowódcdowódców i to w dodatku mających ukończoną tylko szkołę podstawową...... a mają wybór, bo są ludzie zatrudnieni z odpowiednią wiedzą i z wszystkimi pozwoleniami. Ale u nas w pracy liczy się wazeliniarstwo i kolesiostwo. Nie obgadujesz ludzi, nie donosisz na nich nie licz na awans. Dlaczego kierownictwo firmy impel na to pozwala ? Dlaczego nie jest dla nich ważna wiedza jaką inni pracownicy posiadają ? Dlaczego sami w to G....NO brną ?

ruda
@pracownik z MCK

Z całym szacunkiem, jeśli nadal pracujesz, to za przeproszeniem srasz we własne gniazdo. Jeśli ludzie się nie zwalniają i pojawiają się pozytywne wpisy, widocznie tak jest. Pracuję również w Impelu i nikt nie jest święty - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ot, mentalność - objechać na forum, takie to polskie... Nie można napisać że jest dobrze. Jeśli ktoś dostaje tzw. stanowisko, poza wazeliniarstwem, układami i kolesiostwem, musi spełniać szereg wymagań - choćby formalnie. Najczęściej pozwolenia, kwalifikacje, uprawnienia - samemu też trzeba chcieć. Możesz wnikać co to za koneksje, ale nic na nie poradzisz, są w każdym zakładzie pracy. Grunt to wiedzieć gdzie Twoje miejsce, a dbać o siebie musisz Ty sam. Trochę pokory, bo samym narzekaniem nic nie wskórasz. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą gadać i zawsze będzie źle niezależnie co zrobisz.

grzesiek
@pracownik z MCK

Po co takie tyrczenie, najlepiej poszukać sobie innego miejsca . bardzo kiepsko jeśli pracownik opluwa własne gniazdo. Mam zupełnie inne wrażenie. Dzieki pracy w Impelu odbiłem się w góre i jestem niezalezny finansowo.

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Lublin
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Hfhsubf

Kasą, czasem zakresem obowiązków, wymaganiami kontrahenta (czasem wymagają tylko z kwalifikacją), metodami obezwładniania itp.

kasia

ochrnaia sie rozne imprezy, masowek sporo jest teraz, zwlaszcza latem, mozna niezle sobie dorobic nadgodzinami

michał
@kasia

Spoko praca zwłaszcza w ochronie mienia; trafiłem po szkole mundurowej więc zajęcia w LO z musztry się przydały.

Syrwo

Pracowałem w Impel Security w Lublinie w 2010r. u Andrzeja Szewca, i powiem tyle; to kawa (usunięte przez administratora) i oszusta?? do dzisiaj mnie nie rozliczył w Zusie i przez to mam problem.. Wieśniak z Świdnika... Huj z taką pracą,skoro człowiek nie ma życia prywatnego...

burgi
@Syrwo

Szewca zwolnili z City Security i Securitasa za podstawianie slupow do grafikow i branie ich kasy!!! na stokrotkach przyjezdzal do nas i mowil ze 100 zl za duzo nam wyslal, wiec albo mu oddajemy albo kupujemy whisky!! a bylo tak ze powinno wyjsc 1800 wyplaty, wysylal 1950, przyjezdzal po 100 zl i 50 zl jeszcze mielismy ot tak, dlatego chyba nikt sie nie przyczepial. pozniej wyszly machljoki na auchan z innym menagerem i firma zwolnila szewca, bo juz calkowicie zabieral wyplaty na innych obiektach!! a teraz jest inspektorem w solidzie

nadin
@Syrwo

Negatywne wyrokowanie na jednym przykładzie nie daje właściwego obrazu o Impelu. Firma w kraju daje pracę dużej liczbie ludzi, wszystkich nie zadowoli.Trochę obiektywizmu.

patryk
@Syrwo

Przykre, że takim słownictwem etykietuje się pracodawcę, nie dziwi fakt że jak się domyślam nie ma już zatrudnienia w Impelu. Trochę kultury przydałoby się jednak.

adam

czy kots mogly mi doradzic jak skutecznie zaapikowac tutaj? chcialbym zaczac pracowac, ale nie chce zeby moje cv zniknelow gaszczu innych

seba
@adam

trzeba sprytnie napisać CV, nie tylko podstawowe info, ale doświadczenie, umiejętności, zainteresowania, dodatkowe umiejętności nie tylko wymagane na to stanowisko, jakieś info prywatne o hobby, pasjach żeby zabłysnąć jako osobowość.

adam

pawel

co prawda to prawda, w domu tylko sie doly lapie, ja wole pracowac zamiast krzatac sie z kata w kat

jacek

lepej praowac niz siedziec w domu, a tutaj pracuje sie komfortowo, wiec warto sprobowac jak sie ma okazje

radek

no ja czekam na mejsce, bo kolega pracuje, chwali sobie wiec mysle ze warto tutaj pracowac

Szef
@radek

Idz lepiej kaj indziej a nie na cieciowanie:-P

olgierd
@radek

Wreszcie jakiś pozytyw, bo generalnie wszyscy przeszli na narodowy sport narzekania. Oczywiście, żeby zarobić trzeba się napracować minęły czasy czy się stoi, czy się leży.....

oskar
@olgierd

W tej branży mile widziani absolwenci szkół, które dodatkowo poza przedmiotami ogólnokształcącymi mają szkolenie wojskowe; to nie jest profil ale zawsze coś. Jako absolwent takiego LO bez problemu załapałem się w Impelu.

marcin

teraz w lublinie ciezko z praca, a tutaj udalo mi sie dostac, wiec sie mega ciesze i mam nadzieje ze uda mi sie poprawcowac jak najdluzej

wiki

obiboków widać od razu, kilka godzin czy dni i wszystko jasne, a potem inni za nich robote robia, tez jestem za tym żeby pracowali ci którym się chce

sara
@wiki

Włąśnie, głos rozsądku w cenie. Niestety kombinatorzy są wśród nas. Obserwuję to też na bieżąco. Przykre, że szczególnie młodzi na starcie już są zmęczeni. Impel daje szansę odpowiedzialnym.

Luka
@sara

Kombinatorstwo to domena na ktorej wiekszsc firm i kierownictwo sie dorabia, a glos rozsadku nie ma tu nic do rzeczy - kazdy medal ma dwie strony, kazdy robi cos na wlasna odpowiedzialnosc. Ze firma zatrudnia odpowiedzialnych ludzi to prawda - nie ma tu nagiec ze strony przelozonych typu ponad 24 h w pracy - zwlaszcza we wspolpracy z kontahentem. Ponad 300 h miesiecznie - szczegolnie przy obecnych stawkach, odchodzi do lamusa. Idac tym szlakiem czy tokiem myslenia - kombinuja raczej Ci co maja cos 'pod stolem' - tutaj system kadrowy funkcjonuje dobrze. Kontrole też się często nie zdarzają - tu jest pies pogrzebany, jesli czlowiek jest tego swiadom. Wazny jest dystans do sytuacji, robienie tego co do Ciebie nalezy.

arian

zgadzam się z Wojciechem, cekaja ci coc nie robia i im się nic nie chce, takich tutaj trochę się przewinelo, ale szybko się na nich poznali

igo

to dobra firma do pracy w ochronie, porządek maja, bo w innych roznie bywa,wiem z doswiadczenia

patryk

Wystarczy spełnic kilka podstawowych wymagań i macie gwarancję niezłej pracy i zarobków. Tylko te kwalifikacje dla niektórych są oscią w gardle, niestety, czas na naukę. I bez zgrzytów.

kmila

to fakt,ludzie często mysla, ze wystarczy przyjść do pracy, ale w pracy się pracuje i tutaj tez, okres próbny dobrze to weryfikuje

io

warto sprobowac, a jak cosnie bedzie odpowiadalo, to przeciez zawsze mozna szukac nowej pracy, dla mnei tutaj jest wiele plusow akurat

wojtek
@io

No właśnie tak jest trzeba przekonać się na własnej skórze na ile nam praca odpowiada i ile potrafimy.

monika

nie ma sie co zastanawiac tylko szukac dla siebie stanowiska i aplikowac jesli kogos akurat potrzebuja, fajna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security