Makro Cash & Carry Polska

Lublin

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

Patrycja

Jakiego wynagrodzenia może spodziewać się kontroler jakości w Makro Cash & Carry Polska? Na czym w praktyce polega praca na tym stanowisku? Zastanawiam się, czy istnieje szansa wewnętrznego awansu na właśnie te stanowisko? Aktualnie prowadzona jest rekrutacja zewnętrzna i można aplikować.

Patrycja

@obserwator a jak długo korzystałeś z usług Makro Cash & Carry Polska? Jeżeli opóźnienia nie były jednostkowymi sytuacjami, to czy próbowałeś zgłaszać taki problem kierownictwu? Każda krytyka prowadzi do optymalizacji procesów, a każda opinia na forum pomaga zainteresowanym w podjęciu decyzji o przyszłym zatrudnieniu.

obserwator

Witam wszystkich, ja na szczęście nigdy nie pracowałem w Makro, ale jako ich były klient korzystający z działu dostaw mam kilka spostrzeżeń. Zamówiony towar nigdy nie przyjeżdża w uzgodnionym terminie a Makro nigdy nie informuje klientów o brakach w zamówieniu, więc nie wiesz co ci przywiozą. Wymarzona sytuacja dla każdej gastronomii. Kolejny problem to chroniczny brak pickerów (chodzi o niskość zarobków i warunki pracy), a gdy towar nie złożony zaczynają się opóźnienia. Kierowcy z delivery (a poznałem wielu to firmy zewnętrzne), traktowani są przez Makro jak bezdomne psy. Nigdy nie wiedzą ile danego dnia uda się zarobić ani o której skończą. W sezonie letnim są zmuszani przez koordynatorów Makro do pracy po 16 - 18 godzin. Podsumowując odradzam pracę w tej firmie a dla wszystkich niezadowolonych klientów dobra rada - na lubelskim rynku jest wiele lepszych miejsc do współpracy. 20 lat temu Makro nie miało konkurencji, obecnie nie są ani konkurencyjni cenowo ,ani rzetelni. Mam wrażenie, nie mają pojęcia co robią.

kill bill

Nie pozdrawiam WIELKIEGO I ZNANEGO managera z Lublina ds. Traders. Marcinie chciałbym Ci tylko przekazać, że dziewczynki z 4 klasy podstawówki mają bardziej poważny głos i dykcję niż Ty :) Dalej żyj w przekonaniu, że konkurencja dla makro nie istnieje i MAKRO MA NAJLEPSZA JAKOŚĆ.

były

Jeżeli ktoś szuka pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY niech lepiej unika tej firmy. Ludzie nad tobą są zupełnie bez pojęcia. Przygotowanie do pracy zerowe- masz samochód i jedz sprzedawaj- tak to wyglada. Uwaazaja pracownika za robola, zarobki śmiesznie niskie, zero podwyżek, ciągle dokładane obowiązki. Jestes hanlowcem, marketingowcem, informatykiem, ksiegowym, pracownikiem call center , magazynierem w jednym. Trenerzy tacy jak A.S to śmiech na sali, ktoś o posturze szczura bez charakteru, który ma tylko klapki na oczach i jedyne co widzi to wspaniałe MAKRO-konkurencja się nie liczy. Patrzą tylko jakby tu zrobic zebys nie dostał premii. Co byś nie robił zawsze jest ZA MAŁO, ZAWSZE MOZE BYC LEPIEJ. Szczerze odradzam.

do anita

hak
@do anita 29.09.2016 14:33
Ciekawi mnie jednak to, czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie czy jest możliwość? Pozdrawiam...

Makro Lublin to mobbing na każdym miejscu, szczególnie na stoisku wina. Przypadki są w prawnika.

Bylebyl

Twoje pisanie komentarzy tutaj nie ma sensu. Ale czy ty jestes eohole osoba szukajaca info czy piszesz na zlecenie? Brzmisz w swych wpisach jak reklama "Za cala reszte mozesz zaplacic karta kredytowa"

Desk

Poczytaj w internetach

tylko ty

pracujesz tam ?

klar

powodzenia, wez sobie odrazu kredyt na 30 lat :)

luzak

do anita "Makro zamyka małe hale. Zapowiada zwolnienia grupowe" sprawdz google - a znajdziesz odpowiedz nt atmosfery i "prowizji"

yt

czytaj ze zrozumieniem komentarze. patrz co ludzie wypisują

Mhm

Co to za rada? Wiesz jak jest skoro polecasz? A moze to Twoja praca, takie pissnie bzdet. By tylko cos pisac

winiary

nie ma stanowiska someliera / doradcy w makro. no chyba ze szukasz dodatkowo obsługi wózka widłowego, uzupełnianie półek z wódką i miejsc paletowych z piwem. dbanie o terminy słabszych alkoholi. to może znajdziesz czas na doradztwo :)

fg

A praca jako piker? Ciezko? jak to tam wyglada?

ooo
@fg 04.07.2016 00:11
A praca jako piker? Ciezko? jak to tam wyglada?

Dramat. Najlepiej jakbyś miał wrotki na nogach i dopalacz w d... żeby się wyrobić

pytanie

każdy pracodawca zapewnia 'wysokie standardy', które w większości bardzo mijają się z rzeczywistością

pytanie

Witam, jaka jest płaca na stanowisku PH ds. dostaw(detal)? Głownie chodzi mi o podstawę brutto. Z góry dzieki za odpowiedź :)

humor

witajcie zmanipulowani. Fajnie sie czyta te komenty, posmiac sie można. nie wiem w tym momencie co jest bardziej żałosne. to że jesteście tak ustawieni przez system czy to że firma was tak cycka. powodzenia ps: majeczka - a czy jak sie zostanie kierownikiem to czy oprócz super przekalkulowanych dopłat do stołówki biurko przysługuje i długopis? bo jak tak to super spełnienie marzeń :)

kasiula

tak narzekacie na Makro a ja pracuje przez agencje Inc i nie mam żadnych problemów. Praca trochę cięzka (pracuje na kasie) ale przynajmniej kierownik nie drze japy jak coś źle zrobie (dzwonią do opiekuna, on wyjaśnia i w sumie nic a nic mi nie robi :) ), i agencja nie tnie z pensji bo coś tam coś tam (jak słyszę w pokoju socjalnym).

anita

ile za godzinę nocną wynosi dodatek?

kiii

Wiadomo, że nie nigdzie już nie jest tak jak kiedyś. Na tle innych państw – średniej unijnej, krajów sąsiedzkich i tych, które charakteryzuje wysokie bezrobocie – nasze wypada słabo. Zauważalny jest stały spadkowy trend w zatrudnieniu i nieprzerwana rosnąca tendencja stopy bezrobocia. Nie oczekujmy,że ceny będą niskie i z zatrudnieniem łatwo.

człowiek

makro to organizacja przestępcza

pogba

Po czym przepraszam? A co mozna robic po kulturoznawstwie? Nie wiem czy to zacheca do dzialania czy wrecz wyprowadza nieco z rownowagi. Widac, ze w makro nie trzeba studiowac nie wiadomo czego, aby znalezc posade (chyba dobra, skoro mowili o tym w gazetce) z odpowiednim wynagrodzeniem.. ciekawe czym sie kieuja przy wyborze pracownikow.

anonimowość

zaś co do wilczego biletu jestem w stanie w to uwierzyć bo znajomy zwolnił się sam stamtąd ale nie mógł nigdzie dostać pracy choć staż i uprawnienia miał. Dopiero wyjazd stąd zakończył złą passę w życiu zawodowym.

anonimowość

DKK czyli przedstawiciel to nie mój dział ale wiem co tam się działo i z tego co wiem bo jestem z ludźmi wciąż w kontakcie to zmienia się wszystko na GORZEJ, do czterech liter było już od dawna a teraz jest jeszcze gorzej i pracują tylko Ci co są największymi sk......... jeśli chodzi o kierownictwo lub wyżej zasiedziałych bo część ludzka załogi kierowniczej została wylana w ramach wiosennych porządków itd. Weź sobie taką kierowniczkę DOK i reklamacji i zobacz jak ona wygląda a po samym wyglądzie będzie widać kim jest (choć po tym ludzi się nie ocenia). Makro to beznadziejne wspomnienie w mojej karierze zawodowej. Dla wszystkich tych, którzy mają notorycznie i o byle g..... obcinaną premię: pytajcie o każdy punkt dlaczego tylko 3 lub 4 a nie 5 punktów dostajecie z tego obszaru premiowego bo u mnie była taka sytuacja, że o jedną rzecz obcinano mi premię przez 3 miesiące! To przecież jest niezgodne z każdym przepisem! Nie można karać 3 razy za jeden błąd ale w makro tak jest. Dopiero po takim nadzorze wprowadzonym przeze mnie i braku możliwości wpisywania czegokolwiek w mojej karcie oceny bo na pewno o to spytam i poproszę o szczegółowe wyjaśnienie moja premia wahała się pomiędzy 80 a 100%. Pilnujcie co Wam tam wpisują bo mi nawet ściemniano, że to co było zawarte to nie kierowniczka moja wpisywała a po 10 minutach udowodniłam jej, że to właśnie ona to zrobiła - ale oczywiście korekty do tego nie było. Nie polecam tego pracodawcy ze względu na ludzi jakimi obsadził on wyższe stołki do pilnowania interesów bo oni z kolei będą uciskali Was nie patrząc czy nie robią Wam krzywdy a jeśli będzie to im lub pracodawcy na rękę to przy jakiejkolwiek okazji pozbędą się Was jak starego wysłużonego psa.

dondiego

śmiać mi się z Was narzekających chce, to samo piszecie o pracy w innych miejscach wszędzie wymagania i (usunięte przez administratora)weźcie sie do roboty i nie płaczcie a nie co opinie o miejscu pracy to to samo bo pracować każą owszem może uwierzyłbym gdyby o jedno czy dwa miejsca pracy chodziło ale o wszystkie????

GOŚĆ

GARRY ZATRUDNIJ SIĘ W MAKRO A PRZEKONASZ SIĘ ŻE TO CO PISZĄ LUDZIE TO PRADA SZUKAJĄ PRACOWNIKA HALI LUB KASJERA -MASZ OKAZJĄ SIĘ PRZEKONAĆ JAK DALEKO ICH MACKI SIĘGAJĄ ''niektórych pracowników kilka lat po odejściu szpiegują co i gdzie pracują nawet nagrywane są ich rozmowy rekrutacyjne u innych pracodawców '' TO BARDZO ŹLI LUDZIE I TRZEBA UWAŻAĆ PODCZAS REKRUTACJI W INNYCH FIRMACH.

GOŚĆ

nie chcesz nie wież ale wysoko postawieni ludzie w makro (kierownictwo, sekretarki itp) są zawsze zatrudniani jako pierwsi w dużych firmach,dużych firmach handlowych w Lublinie na wyższych stanowiskach(dyrektorów działów, menadżerów itp.) lub z większą kasą ich macki sięgają daleko i głęboko tak wiec jesteś przegrany ,bądź wygranym jeśli masz znajomości u tych konkretnych osób . Ale przeważnie przegrany bo nie chcą mieć świadków ,kogoś kto ich zna i ich kwalifikacje .Jeśli chodzi o ich kwalifikacje przeczytaj wcześniejsze spoty. Są to mściwe osoby które gardzą ludźmi.

GOŚĆ

przekonałam się na własnej skórze idąc na rozmowę rekrutacyjną do inne hurtowni i to się sprawdziło !!!!!usłyszałam jeszcze że takich ludzi jak ja nie potrzebują.A sami pochodzą z Makro.

GOŚĆ

trzeba uważać bo jak pracownik chce odejść z pracy to dostanie taki wilczy bilet że w całym Lublinie nie znajdzie pracy ,lepiej zostać wyrzuconym niż samemu odejść Mało tego mają takie macki(znajomości )że niektórych pracowników kilka lat po odejściu szpiegują co i gdzie pracują nawet nagrywane są ich rozmowy rekrutacyjne u innych pracodawców, BO JAK ŚMIAŁ ODEJŚĆ z takiej firmy jak Makro.

mobingowana

w makro panuje [usunięte przez administratora] jestesmy zastraszani tajemniczym klientem,testowymi wozkam.Kazdy z nas obsluguje klienta z szacunkiem a klepanie formulek to juz przeszlosc.Jestesmy pozbawiani premi za byle co.A co daje Makro?Popsuty sprzet,i do bani program platnoscia kartami.Stosuje sie same nakazy i zakazy a co dla pracwnika? Nic.Podwyzek zero a wymagan bardzo duzo.Nie ma motywacji do pracy.Po 10 kazdego miesiaca zero na koncie.Pozdrawiam wszystkich.

anonimus

makro lublin wygląda z zewnątrz ok ale wewnętrzne stosunki i warunki pracy to jedna wielka porażka a wynagrodzenie to kiedyś najniższa krajowa lub 50 zł brutto więcej.

były pracownik

bo w momencie kiedy był wakat na stanowisko pracy złożyłeś CV i komuś niechcący wpadło w ręce albo masz układy z wyższym szczeblem!!!! nic więcej

były pracownik

to prawda co pisze dudu- ja również pracowałam w Makro i wiem że tak było bo zwolnili min moja koleżankę

Masz rację te opinie sa krzywdzące dla ludzi i nic z tm nie robicie przecież są Sądy . NIe możecie znaleść pracy tYko dla tego że ktoś się zwolnił bo mu nie odpowiadała praca I miał mściwych przełożonych to już Hamstwo ze strony firmy. Klienci powinni sie dowiedzieć jak traktuja ludzi i przestać ta pracować i robić zakupy .

anonimus

Wiem dokładnie o czym piszesz i taka jest prawda a jeśli ktoś zdecyduje się tam pracować to niech broni się przed działem DKiOK czyli kasy i Dział Obsługi Klienta - to ci sami kierownicy a Twoje opinie o DKK też nie są ciekawe. Terror i(usunięte przez administratora) to norma, jak lubicie ekstremalne warunki to jest to miejsce dla Was:)

kierownicy wystawiają straszne opinie o byłych pracownikach ale najgorsze to kierownicy kas ,sami pokończyli studia za pieniadze Makro bo byli debilami ,a teraz zabrakł im jeszcze odruchów czyst ludzkich.

zawiedziona

witam, nie polecam nikomu tej pracy. Brak szacunku do pracownika, traktowanie przedmiotowe i z góry. Pan (usunięte przez administratora) to osoba która strasznie boi się dyrektora, ma tysiąc tików nerwowych a złość wyładowuje na pracownikach - z boku dokładnie tak to wygląda. Straciłam aby czas na pracę w tej firmie. jedyne czego można się dorobić w Lubelskim Makro to garba. Musisz liczyć się z ciągłymi naganami, nieważne jak bardzo będziesz się starać. Kierownik ciągle dokłada nowe zadania, wymagania rosną, a czas pracy wydłuża się do 10-11 godzin dziennie. Nawet na urlopie i zwolnieniach lekarskich ludzie musieli przychodzić do pracy. Pracowałam jako konsultantka -jestem szczęśliwa że już tam nie pracuję i nie polecam nikomu, zresztą pieniądze też niewielkie za taki terror.

Jola
@zawiedziona 09.07.2012 21:15

A mi się podoba praca Winiarska . Jak można się tam dostać?

anonimus

Mam kilka lat pracy w makro za sobą na różnych etatach i wiem trochę o tych układach. \'\'Robol szarak\'\' mówi szczerze prawdę: większość kierowników pomiata podwładnymi a gdy mają zrobić czynność, którą podwładny powinien zrobić to gubią się a wymagania mają z kosmosu. Ogólny terror panuje na hali. Grafiki układane są nie patrząc sprawiedliwie tylko niektórzy mają dobry grafik a pozostali rypią środki bez końca albo ułożone są ze wstawką do zaakceptowania a za 2 dni jest zmiana na maxa i oczywiście praca w makro jest za niewielką kasę ( jak dobrze kojarzę najniższa krajowa :) bo premia jest obcinana o cokolwiek np brak daty zapisanej ręcznie choć wydrukowana jest-to był mój błąd ). Poza tym mają faworytów włazi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y i kablarze i ci do stają nagrody i premie. Jestem świadkiem takich i innych sytuacji min. takich, ze pracownica dostała nagrodę kwartalną i premię a dokonała zwrotu kasy za towar, którego nie otrzymała od klienta! Jaki wniosek? Wystarczy dobrze kablować i włazić sprawnie bez wazeliny hehe:) A chłopaka (pracownika roku przed laty) wywalili podobno za zjedzonego cukierka podczas gdy ta sama pracownica ma tyłek większy niż fotel od firmowej czekolady i pracuje do dziś, o ironio! Jedyne co mnie boli nie mam możliwości tego udowodnić bo jestem świadkiem tego ale nie mam dowodów. Tyle na tematy wewnętrzne a co towaru to jest w kratkę ale badziewia też sporo mają. Muszę przyznać, że ulżyło mi, że już tam nie pracuję. Jedyne co mogę dodać na otuchę to pamiętajmy, że wśród ludzi o takim schemacie wartości są pojedyncze osoby kierownicze, które patrzą na interesy nie tylko makro i klienta ale i pracowników na miarę swoich możliwości (choć tacy też czasem dzielą los szaraków pracowników czyli na bruk-sytuacja sprzed kliku lat ale za panowania obecnego dyra). Reasumując moja opinia ogólna jest bardzo negatywna.

Ja

robol - 2012-01-05 10:04:38 żeby być kierownikiem trzeba mieć wszawy charakter ,umieć pomiatać ludżmi ,po prostu-być lustrzanym odbiciem Szefa,Kompetencje? A po co? przecież to robole mają wiedzieć jak i gdzie a kierownik musi tylko \"odpowiednio\"to nadzorowaćNadajesz się ?

Ja

dyrektor - 2012-02-20 20:49:37 A czy pracownik jest kimś gorszym od kierownika? Najgorzej gdy komuś władza uderza do głowy...A czy kierownik jest kimś gorszym od pracownika ? Najgorzej jak komuś internet uderza do głowy...

Ja

ika - 2012-02-21 19:02:45 A Dyro nie wybiera się na emeryturę? Świetny facet, dzisiaj takich mało, nie znosi miernot i tyle.no i co tak zacichli a...

ika

dyrektor

robol

ziutek ;)

(usunięte przez administratora) co do "wspaniałości" - kierownik to ktoś kto poza ułożeniem grafika potrafi wszystko to co jego podwładny - tylko lepiej ! a w makro kierownicy nie potrafią połowy tego co personel :))) gdybym był "naszym Starym", postawiłbym jednego z drugim na stanowisku podwładnego i "przemaglował" :))) na bank połowę mógłbym wylać na zbity pysk za brak wiedzy :)))

anonimowy

nie zgadzam się z wpisami jeżeli jesteście tacy wspaniali(pracownicy)a my kierownicy debile do kwadratu to dlaczego MY kierownicy jesteśmy kierownikami a WY tylko pracownikami.

anonimowy

witaj to nieprawda co piszesz ja pracuje w makro i takiego zdarzenia nigdy nie było co piszesz ,ja i inni nic na ten temat nie słyszeliśmy .piszesz jakieś głupoty,pewnie się nie dostałeś/łaś do pracy na ten dział i dlatego wypisujesz takie głupoty.kierownicy boją się dyra ale kto by się niebał. nie wypisuj kocopołków bo nik nie chce tego czytać !!!!!!

takitam
@anonimowy 06.12.2011 12:46

Analfabeta

dudu

witam pracowałem w makro kilkanaście lat na początku było dobrze potem zmienił się dyro i dopiero się zaczeło .kierownicy tak boją się obecnego dyra że ich zwolni że gnoją pracowników ,szukaja chaków jak ich zwolnic a samemu się wykazać . Tak było w dziale obługi klienta że za kradzież obciążono pracowników pozwalniano ich tylo dla tego że nie chcieli pisać oświadczeń.podobno winna była zastępczyni i kierowniczka,ale szybko ucieli łeb.bo zastępczyni okazała się chora psychicznie i tak ona wyszła cało (usunięte przez administratora)

Jak miło :) -jakiegokolwiek wpisu.... nieźle przez :"trepa" przestraszeni :)) nikt nie pyta i nikt nie odpowiada.... że np. premie śmieszne bo plan z kosmosu, że kierownicy ledwo grafik ułożyć potrafią i ani jeden nie zastąpi podwładnego bo nie ma pojęcia o obowiązkach, za wszystko beka szarak a związki zawodowe jak i cała reszta we wszystkim spolegliwe wobec szefa (notabene facet jak Bóg, decyduje o wszystkim sam - nawet jeśli nie ma prawa, ale kto podskoczy???:) No cóż, dba o zysk i dlatego załoga okrojona poniżej minimum a wiekszość za 1200 przez kilkanaście lat, Szkoda, że geniusz nie wpadł na to żeby osobiście sprawdzić co kto potrafi -szczeg. z kierownictwa. Ale byłyby jaja :))) NO! to tyle tytułem wstępu;)

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska