Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Pro ochrona

Praca jak praca, jak się człowiek stara to ma święty spokój.

Sylwia

@Pro ochrona, czy wyjaśniałeś tę sytuację z pracodawcą? Wydaje się to bardzo nieprawdopodobne. Czy w umowie zawartej z firmą jest zapis dotyczący nakładanych kar? Napisz proszę, czy jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

DP

Jestem zadowolona z pracy jako inspektor wypłata dobra i na czas ????polecam

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sylwia

@TATW udało Ci się wyjaśnić sytuację? Firma Impel Security jakoś wyjaśniła co zaszło? Myślę, że @gość dobrze podpowiada, trzeba zgłosić się do biura i wyjaśniać sprawę. Może to zwykły ludzki błąd. Czy poza tą sytuacją jesteś zadowolony ze współpracy z tą firmą? Jak oceniłbyś pozostałe aspekty pracy?

TATW

Firma wydawała się w porzadku, najpierw rozmowa konkretne ustalenia odnośnie obowiazków i wynagrodzenia, umowa o pracę a poptem smutna rzeczywistość bo zostałem oszukany na stawce ponad miesiac temu prosiłem o wyjasnienie niestety firma miała mnie w (usunięte przez administratora) i nikt nie raczył powiedzieć o co chodzi, w tym miesiacu sytuacja się powtórzyła mimo zgłoszenia że coś jest nie tak dlatego twierdzę że firma świadomie obcina stawki bo nie tylko mnie stawki ścieli po cichu i nic nikomu o tym nie mówi udając ze nic się nie stało.

gość
@TATW

Na jakim Pan obiekcie jest ? najlepiej byłoby jakby Pan zgłosił się o biura wyjaśnić sytuację.

Sylwia

Czy ktoś z obecnych pracowników firmy Impel Security miał może podobną sytuację co użytkownik @Artur? Co myślicie na temat jego opinii? Czy uważacie, że jest ona wiarygodna? Jak oceniacie przebieg i atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy możesz liczyć na wsparcie przełożonego w trakcie pierwszych dni w pracy?

Artur

Takich świń jak agencja ochrony Impel to jeszcze nietrafiłem. Przy przyjęciu mnie do pracy dowiedziałem się od inspektora, że muszą mi uszyć garnitur na miarę!!! Następnie zostałem detektywem i dostałem pracę na butiku, po krutkim czasie zostałem zwolniony, ponieważ twierdzili, że dla mnie garnituru niema. A całą pracę wykonywałem na czarno chociaż miała być legalna!!!! Wydymali mnie na całego!!!

gość
@Artur

W jakiej miejscowości, próbowałeś wyjaśnić sytuację z osobą ?

@gość

Nie rozumiem pytania?

Gosc
@Artur

Gdzie miała miejsce taka sytuacja ? Chodzi o miejscowość

Sylwia

@Artur Czy próbowałeś wyjaśniać zaistniałą sytuację z przedstawicielem firmy? Może firma akurat w tym czasie przechodziła trudności organizacyjne? Jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna i uzyskałeś odpowiedź na zadanie pytania? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

@Sylwia

Niestety nie, bo miałem dość takiego ispektorka i lecenia w kulki.. A rozmowa kwalifikacyjna była bardzo krótka, stadartowe pytania i papierki do wypełniania..

Norbi

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

julian

dobra praca, chwale sobie. pracuje sie fajnie... ciagle kontakt z ludzmi, dla mnie fajnie. do tego umowe mi dali ok i pieniadze sa takie jak trzeba

JakunM
@julian

dokładnie tak julek, pieniadze są kontakt z ludzmi jest umowa jest czego chciec wiecej, zwlaszcza jak sie nie ma jakiegos wiekszego wyksztalcenia

Bartek
@JakunM

Można wiecej informacji na temat impelu np ile sie zarabia,czy z orzeczenie przyjmuja

I.K
@Bartek

Zapraszam do kontaktu 727 003 042 lub 510 015 878

CZY DALEJ ZATRUDNIACIE TYLKO INWALIDÓW??????

zeni

dorabiam sobie bo mi zbraklo do emerytury, dobrze jest, placa, szanuja czlowieka, nie ma co narzekac

janK
@zeni

też dorabiam bo brakuje, nie ma na co narzekać, zdrowie jeszcze jest to trzeba pracować

MoniaL

dobrze sie pracuje nie jest zle. mam bardzoo milych ludzi w zespole i powiem szczerze ze jak wczesniej pracowalam w innej firmie to tak nie bylo. pieniadze uczciwe

koleżanka
@MoniaL

Pracuje na tym samym obiekcie co Monia i jest dobrze potwierdzam mamy fajne kierownictwo i wesolo jest

Słyszałem, że Impel Security ma opinię dobrego pracodawcy. Widzę po forum dużo osób zadowolonych, super!!

marian
@Zainteresowany

i ja tez potwierdzam, pracuje 6 miesiecy i calkiem ok jest, na pewno jasno mowia o warunkach na jakich cie przyjmuja i nie ma owijania w bawelne, mozna sie dogadac co do miejsca i czasu pracy z kierasem, polecam ci jak szukasz pracy dodatkowej lub po prostu stalej

ochroniarz92
@marian

potwierdzam, jest ok, bez wiekszych problemow mozna sie przyjac i pracowac jesli tylko sie chce

Irena

Pracuję już dwa lata i jestem zadowolona,wypłata zawsze na czas.Uczciwa firma .POLECAM

kamil

Mundurówka to rodzinna tradycja; myslałem z tym skończyć i odciać się od zawodowych korzeni a wylądowałem w ochroniarstwie, ubrany stosownie. Mundur jako obowiązek dodaje autorytetu, te Impelowe nawet zgrabne.

Kolegazpracy
@kamil

U mnie też 3 osoby w ochornie pracują, w tym dwie w Impelu i jest dobrze!! :)

czo

praca jest stabilna i ekipa jest fajna. w sumie dla mnie jkest zupelnie dobrze

agi
@czo

Nie mm tam zwolnień lekarskich anie chorobowego, umowy na rok z reguy, jeden zostaje a inny wyleci. Taka jest prawda.

agnieszka
@agi

A poza tym Bartek z jakiegoś powodu ukrywa miejsce pobytu i korespondencja na niego, której nie odbieram przychodzi tutaj, nikt nie może go znaleźć

agnieszka
@agi

A poza tym przychodzi tu korespondencja a ja chetnie bym przekierowała ja do domu takiej wywłoki jak ty.

@agi

Ty za robote sie wez i mysl o pracy a nie o zwolnieniach i urlopach..Do przcy ifdzie sie zarabiac a nie na zwolnienie i urlop. Grupe se zrob i choruj (usunięte przez administratora) mac

karo
@czo

tez mam taka opinie..jest dobrze. jak ktos chce zarobic pieniadze to zarobi i bedzie pracowal

kondzio

Praca ok uczciwa firma POLECAM!

damian

Witam, szukam kursu ochrony I stopnia w Lublinie ale z tego co mi wyskskuje to tylko Kobra która zaczyna sie w styczniu, Ochikara do ktorej nie moge sie dodzwonic i nie ma z nimi kontaktu i port lotniczy ale mam troche daleko. Moze gdzies jeszcze organizuja kursy nie moge w necie znalezc. Prosze pomóżcie

I.Kurek
@damian

Witam, w celu uzyskania więcej informacji odnośnie kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 510015878 lub 727003042 Pozdrawiam Iwona Kurek Sanpro Consulting BPO ( Grupa Impel)

@damian

ty sie śmiesz nazywać ochroniarzem jak można napisaś ! lub II stopien w ochronie lepiej weś się do czytania ustawy o nowelizacji przepisów a ie wypisujesz takie niusy masakra i porazka lepiej idź pracować na budowe

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security