Biomaxima S.A.

Lublin

Opinie o Biomaxima S.A.

Leniwy

Brak alternatywy to ludzie pracują. Jakich mają szefów tak pracują. Żadnego systemu premiowania nie wprowadzą. Do pracy się przychodzi pracować. Żadne wyniki i zaangażowanie nie ma związku z pracą.

biotechnolog

Można uzyskać jakieś informację odnośnie dnia próbnego w Warszawie?

Pracowity
@biotechnolog 12.07.2017, 16:24
Można uzyskać jakieś informację odnośnie dnia próbnego w Warszawie?

Wy się w Lublinie weźcie do roboty. Wasze wyniki są beznadziejne dlatego też mniej zarabiacie. Część mikrobiologii rośnie reszta to równia pochyla. Jak wprowadza system premiowane zależny od wyników to cześć z biocorpu powinna dostać 2 razy tyle. I nie ma tu związku czy to lublin czy warszawa tylko chodzi o wyniki i zaangażowanie. Handlowcy z Alfa jeżdżą i sprzedają Lubelscy piją kawkę i herbatkę - wyniki mają fatalne. Atmosfera w firmie za dobrą nikt tu nikogo nie rozlicza

June

Baśka a jak wygląda właśnie ten dzień próbny?

Baśka

Strata czasu, najpierw zachęcają do pracy w Warszawie a po dniach próbnych i pewnej sytuacji zatrudnienia brak kontaktu z firmą...żal totalny. Wykorzystywanie ludzi i ich czasu

taka
@Baśka 24.05.2017, 23:38

jak wygląda praca w biurze w Lublinie?

Loda

że niby Warszawskie pensje są wyższe niż lubelskie bo co stolica? żebym się nie zdziwiła

bobi

Zarobki bardzo słabe. W konkurencyjnych spółkach, Cormay, Alfa, są o wiele wyższe.

ania
@bobi 03.02.2017, 00:15

Widać to po wynagrodzeniach w Biocorpie. Wątpie czy je zwiększą żeby wyrównały się. Połowa pracowników będzie na wynagrodzeniach Lubelskich a połowa na Warszawskich. Dla pracowników Biomaximy nowy Prezes to masakra.

ech

Macie jakiś pakiet medyczny w serwisie? Jakimi autami jeżdżą serwisanci? I te niskie zarobki to ok 2500 czy ok 3500

M

1. Jak na woj. lubelskie, zarobki takie jak w większości firm z tego regionu. 2. Atmosfera w pracy dobra. Nikt nikomu nie robi problemów jak pracownik spóźni się do pracy, bądź ma sprawę do załatwienia w godzinach pracy. Nikt nie robi problemu jak przerwa obiadowa trwa 20 min a nie 15. Kawa, herbata itp. w ilości nieograniczonej. 3. Fajni pracownicy. Z szefem też można pogadać. 4. Można awansować, jak ktoś ma pomysł na siebie i jest dobry w tym co robi zostanie na pewno doceniony. Ogólnie, szału nie ma, ale też nie najgorzej. Osobiście mogę polecić jako pracodawcę. Dużym minusem są niskie zarobki, a dużym plusem atmosfera.

pepe

kama - 2012-02-15 19:49:38 sługa uniżony - 2012-01-24 18:41:17 Dzień dobry Panie Prezesie [usunięte przez moderatora].lepiej pracować w B iedronce niż w B ioMniskie zarobki nie polecam tej firmy na rynku , są zdecydowanie lepsi od Biomaximy ,totalne dno , zdecydowanie nie polecam , mówię to również w imieniu innych którzy współpracowali z tą firmą.

kama

sługa uniżony

Dzień dobry Panie Prezesie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Biomaxima S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biomaxima S.A.