PKO BP SA CBE

Lublin

Opinie o PKO BP SA CBE

K

Pracuje w CC od niedawna, kasa jest spoko, kierownictwo okey, ludzie też nawet ok, jeśli chodzi o kasę to za przepracowanie 65h dostałam 1400zl.. zastanawiam się skąd tę opinię, że jest źle. Chyba że mówicie o innych działach, ja jestem na sprzedaży. Ludzie gdy usłyszą że dzwonisz z banku, z ich banku od razu się robią milutccy. Jeśli chodzi o infolinię to z tego co słyszałam to faktycznie jest tam słabo, w sensie ludzie nie wytrzymują z klientami którzy są roszczeniowi. Musisz mieć to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby tam pracować.

exworker

Jest jeszcze gorzej, niestety wszystkie negatywne opinie w internecie są prawdziwe. Dobrze, że ludzie mądrzeją i szukają innej pracy.

Ex pko

Szukają cały czas, ale rynek białych murzynów powoli się wyczerpuje. Ludzie mają dość wyzysku. To co tam ostatnio się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie polecam omijać z daleka. Poczytajcie opinie na necie.

aaaaaaaa
@Ex pko 15.06.2016 17:15

w końcu to pewnie zlikwidują i przeniosą, jak wszystko teraz, do Gdynii - to jest ( usunięte przez administratora ) oprócz trzymania stołka za wszelką cenę

malinka

Bardzo miło będę tę pracę wspominać. Jak wszędzie się lepsze i gorsze aspekty, ale nie można niczego generalizować. Ekipa pracowników tych stałych, którzy nie wykruszyli się po 3 miesiącach jest super. Do dziś mam tam przyjaciół. Gorzej z tymi pracownikami, dla których to pierwsza praca i nie dają rady - tu widać brak kompetencji i zaangażowania, aż się czasem można zdziwić, że takie ciamajdy są zatrudniane przez największy Bank w Polsce :) ale oni szybko kończą karierę. Kierownictwo - ok. Są lepsi i gorszi, polecam sprawdzić samemu i przekonać się z kim można trzymać, a kto się fałszywie uśmiecha. Zarobki. Jak ktoś umie konbinować i nie miga się od pracy, to można mieć dwójkę z przodu netto. Ale na pewno nie na początku. Wszystko wymaga czasu.

Tobi26
@malinka 22.11.2014 20:09

Witam, mam pytanie gdyz pracuje na infolinii w innym banku i bardzo zaleząłoby mi aby moc pracowac w PKO bp, lecz nigdzie nie ma ofert odnosnie konsultantow?? Moge wiedziec jak dostałas sie do tej pracy?? Bede wdzieczny za info. Pozdro

Yupi

Jeśli chcesz pracować na umowę zlecenie i tyrać jak koń - zapraszam - pensja zaczyna się od 650 PLN,(umowa zlecenie) przez 960 PLN, (umowa o pracę) a potem niby obiecują podwyżki których nie ma (bo kryzys), odpowiedzialność wielka, praca nieregularna, w sylwestra, i wszystkie święta,w nocy też, ciągła kontrola, zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, nawet w marketach na półkach płacą więcej. Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadają takie bajki że nakręcasz się a po 2 miesiącach - rozczarowanie - albo odchodzisz albo zostajesz....jak zostajesz - godzisz się na haniebne warunki płacowe i ciężką i odpoweidzialną pracę... Na plus jest atmosfera - można poznać wspaniałych ludzi i naprawdę gdyby nie oni praca byłaby o wiele bardziej uciążliwa... /były pracownik PKO BP SA CBE/

Zostaw opinię o PKO BP SA CBE - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKO BP SA CBE