Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Miko

(usunięte przez administratora)igdy nie widziałem tak nie odpowiedzialnych osób i najlepsze w tym jest ze maja pieniądze z osób niepełnosprawnych i ich nie szanują . Polecam omijać z daleka konkurencja przyjmie bez problemu

Dariusz
@Miko

Co masz na myśli pisząc o nieodpowiedzialności biura w firmie? Wyjaśnij o co chodzi.

Renata
@Dariusz

Proszę na prokuraturze okopowa w Lublinie obejrzeć sobie monitoring.Pracuje tam taka Anka i koordynator Tomasz który broni jej a ona wykorzystuje każdego.Przy zastępstwie 21 lipca wyszłam na czworaka z bolącym kręgosłupem a ona wyszła sobie o 17 ja natomiast o 21

Tomasz
@Renata

Bo ona przyjmuje spust na twarz i dlatego tak jest ????

Beata

Jak wygląda praca w tej firmie przy sprzątaniu obiektów w Lublinie?

Xxx
@Beata

Nie polecam brak szacunku,traktują ludzi przedmiotowo i bez szacunku...szukaja osłów i Wołów roboczych :) a Sami nie grzeszą nawet zainteresowaniem jak jest jakiś problem nawet nie chce im się udawać

@Xxx

Zgadzam się z Tobą. Moja koleżanka pracuje w Impelu - na jednym z domów studenckim.Oszczędzają na wszystkim,np. środkach czystości,na służbowych strojach(a szefostwo uniwerystetu to się nie podoba),brak nadzoru nad pracownikami,brak szkoleń.. A koleżanka która ma orzeczenie o niepełnosprawności znęca się nad koleżanką - ta sprząta łazienki na holu i koleżanka z orzeczeniem przestawia kosze na śmieci na środek łazienki lub popier rzuca na środek pomieszczenia.I tak się traktuje koleżankę z pracy. (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Impel Security organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie słyszałam o szkoleniach dla pracowników.Bardziej słyszałam o zwolnieniach dobrych pracowników. Gdy nie masz orzeczenia i dofinansowania do swojego stanowiska to wolą zwolnić. I dlatego mają taką rotację na obiektach.

j 23

za to jak traktuje Impel ludzi to dobra wiadomość

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

No i Impel traci tyle obiektów Mosir Lublin. Mosir bierze Ekotrade. Niestety nie dogadali się,bo w tamtym roku startowali razem Impel i Ekotrade, a teraz osobno. Ale tak to jest jak się zwalnia Dyrektora z Impela który obejmuje stanowisko Dyrektora w Ekotrade.

Ześwirowany
@Gość

jakiś ty mądry ! To startuj i wygraj !

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Mikrus

Jeśli masz możliwość, to idź do innej firmy. Tu wszyscy czekamy na przetarg na Sądy i liczymy na to ,w większości liczymy ,że Impel przegra. Jeśli zaczniesz domagać się swoich praw to wiedz że będziesz, mógł usłyszeć jesteś do zwolnienia . Dyrektor ma wszystkich gdzieś, A kordynatorowie są okropni ,może nie wszyscy Ale w większości tak.i nie wiesz panu Tomaszowi Mikulskiemu, on bardzo lubi manipulować ludzmi. Ma swoich pośredników którzy donoszą na każdym kroku A jak się potkniesz to masz przerambane. W większości to każdy hak by mógł to by zniszczył. Liczymy w większości że Impel przegra przetarg.

KIEPSKI FERDEK

Pan Prezes zaprosił mnie do najlepszej restauracji w mieście i zamówił bardzo dobry obiad z mocną czystą wódeczką. Zadawał mi mnóstwo prostych podchwytliwych pytań. Przebrnąłem przez wszystkie. Zabrał mnie do pokoju z laskami i do rana była super jazda. Rano już jako pracownik taksówka odwiozła mnie jako pracownika na pierwszą dniówkę. Polecam Super Rekrutacja. FERDEK KIEPSKI

Mikrus

Pomyłki w placach to norma. Trzeba pisać do Wrocławia do prezesa. Wtedy coś się osiągnie, bo inaczej nic się nie wskura od nich. Tak samo urlopy trzeba wykorzystywać przed przetargiem bo nie wiadomo czy wygrają przetarg. Wcale że nie prawda. Upewnilem się w inspekcji pracy, urlopu nie musiał wykorzystać w tej firmie do końca, iż urlop.może przejść do innej firmy. To jest tylko narzucone przejść P.T.M . I Panią Diane. Jak by Impel traktował ludzi wporzatku to by tez sami nie odchodzili .No ale samochody tez mozna zmieniać za pieniądze pracowników. Tu obciąć godziny tu mniej wpłacić . I samochód z salonu jest jest . Można można. Mam nadzieję że przetarg na Sądy też przegrają tak jak przegrali urzędy skarbowe i nie tylko. .....

Bardzo nie ładnie postępują z pracownikami w tym oddziale, jak nie masz orzeczenia to z końcem 2019 już nie przedłużają umów o pracę. Stanowczo odradzam tą firmę. Ale już za chwilę stracą kilka obiektów administracji skarbowej. Na innych obiektach także firma nie ma dobrej opinii, lubi firma kary płacić na sądach- może ktoś z Wrocławia powinien zrobić porządek w Lublinie. Życzę Wszystkim Pracownikom lepszych zmian w Nowym Roku.

Napek

Nieuczciwość ,kłamstwo i bałagan,nie dotrzymują obietnic,żenada ,nie polecam!

Dana
@Napek

Żerowanie na ludziach z orzeczeniem!

OBSERWATOR

A w Lublinie konkurencja chodzi po obiektach(a za chwilę przetargi) i proponuje osobom które chciałyby przejść do konkurencji i posiadają ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI,a jeszcze więcej oferują PRACOWNIKOM KWALIFIKOWANYM,oferują większe pieniążki oraz dopłaty za dojazd. Może czas na zmiany???? Ciekawe czasy nadchodzą.

Nock
@OBSERWATOR

Chcę odejść z Impel przez P. L. D. Jest bezczelna wobec pracowników

Czarny
@Nock

Już będziesz mogła przejść do innej firmy.

Robert

Czy firma opłaca badania lekarskie dla kwalifikowanego pracownika ochrony, czy trzeba samemu płacić???

idzi

jak wygląda praca w konwojach w lublinie? z kasą wszystko ok? jak atmosfera? przy okazji napiszcie jakie zarobki tam są czy większe jak w konsalnecie

Izabela
@idzi

Dowiedziałeś się może z innych źródeł, jak to wszystko wygląda? Aplikowałeś tutaj? A może nawet jesteś teraz zatrudniony w Impel Security?

Basia

Firma oferuje najniższe stawki, mimo iż z obiektòw np dostaje wynagrodzenie o podwyższonym standrdzie... Na każdy obiekt jeśli maja tylko okazje wciskaja swoich pracownikow z grupa, wynieniaja pomiedzy obiektami... Zeby tylko zarobic na osobie nie pelnosprawnej ... Nie profesionalne zachowanie pan brygadzistek ... Nie szanuja czlowieka ani pracownikow ... A szkoda bo firm jest bardzo duzo i konkurencja ogromna ... Polowa osob inteligencja nie blyszczy mimo stanowiska, bo jak juz Panie brygadzistki liczyć nie potrafią to jest wstyd dla firmy...

Staszek

Wiecie może czy firma w ogóle potrzebuje teraz nowych pracowników?

Praca
@Staszek

Witam Informacja w sprawie pracy(usunięte przez administratora)

Sp
@Staszek

Potrzebuje ale się lepiej zastanów czy tam chcesz iść bo bardzo złe warunki

kuśka

to pewnie jakas konkurencja szkaluje czyzby konsalnet ktory wiedzial o wynikach sledztwa przed prokuratura dziwnym trafem? nie ten dzial poza tym - pracownikow okradli,roma powiesili, holerna kadrowa liczyc nie umie ale ja nic kablowac nie bende.

@kuśka

Możesz coś więcej napisać?

Witam, ktoś wie dlaczego MOSIR wypowiedział umowę na ochronę dla Impel Lublin???

Takie są przepisy że MOSIR musiał ogłosić przetarg. Nie mamy się czego martwić.Kolejny przetarg wygrany.

Mala

Zatrudniaja tylko chorych bo niepełnosprawny to niby zdrowy? Jak taki idzie na zwolnienie to w porządku a jak zachowujesz bo jesteś normalny to ciebie zwolnią.Opieraja się często na insynuacjach nie potwierdzając faktów.

Poskrob dalej rządzi w Poznaniu?

Robak
@anonymous

Też mnie to zastanawia. Oby go (usunięte przez administratora)

Pro ochrona

Najgorsza firma w jakiej pracowałem nie było mnie 2 dni w pracy które zgłaszałem i dostałem taką karę że z wypłaty dostałem tylko 100zł

Uczciwy pracownik
@Pro ochrona

Zgłoś do okręgowej inspekcji pracy. Oddadzą z odsetkami plus odszkodowanie oraz karę dowalą.

Uczciwy pracownik
@Uczciwy pracownik

A w jakiej miejscowości miało to zdarzenie miejsce???

Sylwia
@Pro ochrona

Jeśli faktycznie coś takiego się stało, to czy kontaktowałeś się w tej sprawie z przełożonymi? Może warto zgłosić to gdzieś dalej. Czy udało Ci się tę sytuację rozwiązać? Napisz proszę, jak długo pracujesz w firmie. Może jest to jednorazowe wydarzenie i są rzeczy, z których jesteś zadowolony?

Pro ochrona

Praca jak praca, jak się człowiek stara to ma święty spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security