Grupa iTTv

Opinie o Grupa iTTv

Leszek

Czy forumowicze odwiedzający ten wątek mają może informację o tym, jak wygląda praca w firmie Grupa iTTv? Czy firma potrzebuje obecnie nowych pracowników? Chciałbym uzyskać rzetelne informacje na ten temat, a niestety w internecie brakuje wpisów o tym miejscu pracy. Ktoś z Was wie, jak to wygląda?

Stan Ancient

Grupa iTTv zrealizowała materiał z pierwszej Parady Równości w Lublinie. Jestem neutralny wobec tej imprezy jak i kontrmanifestacji. Muszę jednak stwierdzić, że tak amatorskiego nagrania trudno znaleźć w zbiorach u "cioci na imieninach". Nie rozumiem jak telewizja internetowa iTTv może sobie pozwolić na tak amatorskiego operatora (operatorów). Dowody są oczywiści na (usunięte przez administratora) posiadam też kopię. Moje sugestie dla Grupa iTTv: Aby ciekawych tematów nie uwalać amatorszczyzną.

MagicCam
@Stan Ancient 16.10.2018 09:32

Problemem nie jest jakość jednokamerowej realizacji przekazu na żywo w ruchu, a przyzwyczajenia do materiałów będących efektem montażu. Telewizja internetowa może sobie pozwolić na tak amatorskiego operatora (operatorów), bo pokazuje życie takim, jakie jest, a nie jakim chciałby je widzieć odbiorca. Nie wiem jedynie — czemu miałyby służyć jakieś dowody i ich kopie w sytuacji, w której nikt nie zamierzał i nie zamierza ingerować w materiały strumieniowane na żywo oraz z tzw. puszki. Nagminnie mam do czynienia z sytuacjami oczekiwań cięć w materiałach, bo ktoś się pomylił lub zapomniał poprawić krawat albo iść przed kamerą jak model (ka) na wybiegu. Nie mam żadnych sugestii dla jednego ze zwolenników świata reżyserowanego, w którym wszystko jest piękne, równe, poukładane lub zmontowane, by sprawiać wrażenie doskonałości, bo w gruncie rzeczy każdy ma wolny wybór.

metyl

... transmisja z Lublina, obraz nędzy i rozpaczy .

BimBer
@metyl 18.09.2014 23:40

Konkurencja?

Zostaw opinię o Grupa iTTv - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa iTTv