Opinie o Grupa iTTv w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grupa iTTv, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa iTTv o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa iTTv w Lublin

Paweł Nowy wpis

Zastanawiam się jaki może być powód, że na forum pracowniczym jest taki spokój i to od bardzo dawna?

Leszek Nowy wpis

Czy forumowicze odwiedzający ten wątek mają może informację o tym, jak wygląda praca w firmie Grupa iTTv? Czy firma potrzebuje obecnie nowych pracowników? Chciałbym uzyskać rzetelne informacje na ten temat, a niestety w internecie brakuje wpisów o tym miejscu pracy. Ktoś z Was wie, jak to wygląda?

Stan Ancient Nowy wpis

Grupa iTTv zrealizowała materiał z pierwszej Parady Równości w Lublinie. Jestem neutralny wobec tej imprezy jak i kontrmanifestacji. Muszę jednak stwierdzić, że tak amatorskiego nagrania trudno znaleźć w zbiorach u "cioci na imieninach". Nie rozumiem jak telewizja internetowa iTTv może sobie pozwolić na tak amatorskiego operatora (operatorów). Dowody są oczywiści na (usunięte przez administratora) posiadam też kopię. Moje sugestie dla Grupa iTTv: Aby ciekawych tematów nie uwalać amatorszczyzną.

MagicCam Nowy wpis
@Stan Ancient

Problemem nie jest jakość jednokamerowej realizacji przekazu na żywo w ruchu, a przyzwyczajenia do materiałów będących efektem montażu. Telewizja internetowa może sobie pozwolić na tak amatorskiego operatora (operatorów), bo pokazuje życie takim, jakie jest, a nie jakim chciałby je widzieć odbiorca. Nie wiem jedynie — czemu miałyby służyć jakieś dowody i ich kopie w sytuacji, w której nikt nie zamierzał i nie zamierza ingerować w materiały strumieniowane na żywo oraz z tzw. puszki. Nagminnie mam do czynienia z sytuacjami oczekiwań cięć w materiałach, bo ktoś się pomylił lub zapomniał poprawić krawat albo iść przed kamerą jak model (ka) na wybiegu. Nie mam żadnych sugestii dla jednego ze zwolenników świata reżyserowanego, w którym wszystko jest piękne, równe, poukładane lub zmontowane, by sprawiać wrażenie doskonałości, bo w gruncie rzeczy każdy ma wolny wybór.

metyl

... transmisja z Lublina, obraz nędzy i rozpaczy .

BimBer
@metyl

Konkurencja?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa iTTv - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa iTTv