Opinie o Party Deco w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Party Deco. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Party Deco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Party Deco w Szczecin

Karolcia

Osobiście mam bardzo dobre odczucie co do tej firmy. Pracuje się dobrze, stawka jest taka jak ustalaliśmy na rozmowie. Na chwilę obecną naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem jak w innych działach. ale u mnie atmosfera jest świetna.

Bardzo kiepsko , bo brak odpowiedzi nt wyniku.

Aga

Firma sie rozwija tak mówią na rozmowie.Atmosfera wydaje się dobra.Widac ze pracodawca pilnuje żeby opinie były tylko dobre szybka reakcja na negatywne opinie.Zgadzam sie Nie informują o wynikach rozmowy A zapewniają ze informują.

magda
@Aga

A jakie są warunki pracy ? Ile godzin, co dokladnie trzeba robić? Opisali Pani wszystko jak to wygląda?

Kandydatka1
@magda

Tak, wszystko zostało bardzo dobrze i konkretnie opisane. Co do godzin to otrzymałam informację, że biuro pracuje od 8-16 i szczegóły odnośnie stanowiska również były sprecyzowane i pokrywaly się z tym co jest w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Teraz zostałam zaproszona na dzień próbny w następnym tygodniu, więc będę później mogła coś więcej napisać.

Magda
@Kandydatka1

Ok. Dzięki za odpowiedź i czekam na więcej info po dniu próbnym. Powodzenia !

Kandydatka1

Z tego co ja wiem to obecnie poszukują osób na wiele stanowisk, gdyż firma się rozwija. Ja dzisiaj dostałam informację o przedłużeniu rekrutacji. Mam nadzieję, że się dostanę, gdyż bardzo podoba mi się firma i wizja przyszłej pracy tam. Wiele firm nie informuje nawet w najmniejszym stopniu o tym jak poszła rozmowa. Dodatkowo opis firmy ze strony rekrutera był bardzo przejrzysty i podejście do człowieka również bardzo ludzkie i sympatyczne.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Party Deco? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Niestety potwierdzam ze nie informują o wyniku rozmowy a na rozmowie twierdzą ze zawsze dzwonią bez względu czy są na tak czy na nie.

londa

Nie zgadzam się z żadną negatywną opinią. Byłam poinformowana o każdym etapie rekrutacji w krótkim czasie. Jest bardzo miła atmosfera , ludzie w firmie są otwarci.Mają ładne biuro z tego co wiem firma szybko się rozwija . POLECAM PRACE W TEJ FIRMIE !

Kandydat 2

Witam zgadzam się z opinia poprzednika ze nie informują o wynikach rozmowy. Mimo takich gwarancji ze dzwonią. Rozmowa ogólnie ok.Firma sie rozwija.Nie wiem jak warunki pracy ale na pierwszy rzut oka maja mega małe biura.

Krzyś

W PartyDeco pracuję już jakiś czas. Bardzo sobie tutaj cenię rodzinną atmosferę i uczciwe warunki zatrudnienia. Jestem pewien że będę tutaj pracował jeszcze długo czas :)

Hej wszystkim! Ja byłam na rozmowie i było bardzo sympatycznie, same konkrety firma się rozwija, dało się zauważyć, że atmosfera jest przyjemna. Zobaczymy jak będzie dalej ale naprawdę bardzo pozytywne pierwsze wrażenie :)

D

Nie informują o wynikach rozmów. Słabo. Szkoda czasu.

Balonik

Najlepsze jest to ,ze na rozmowie o prace mówią Ci ,ze 1600 zl masz gearantowane ,zeby sie nie martwic wyrobieniem normy..NIE PRAWDA!nie wyrobisz sie i lecisz na twarz.Firma nie doplaca.Będą przenosić sie na kniewska NIE POLECAM.Nie warto rzucać pracy dla tak perfidnej firmy

PartyDeco
@Balonik

Przykro nam, iż osoby będące autorami nieprzychylnych komentarzy posiadają złą opinię o pracy w naszej firmie. Jak powszechnie wiadomo 1600 zł netto jest wynagrodzeniem gwarantowanym wedle polskiego prawa pracy i żadna firma nie może zapłacić mniejszej stawki za pełen miesiąc pracy. Praca w dziale produkcji w naszej firmie wymaga pewnych zdolności manualnych oraz dbałości o szczegóły. Od tego również zależy wysokość wynagrodzenia. W PartyDeco osoby pracujące na produkcji zwykle zarabiają więcej niż minimalne gwarantowane wynagrodzenie, ale związane jest to z wysokimi zdolnościami manualnymi, zręcznością, a także dokładnością. Niestety zdarzają się również osoby, które nie są w stanie ze względu na ograniczenia manualne pracować na stanowisku produkcyjnym w naszej firmie. Sytuacja w której osoba uzyskała wynagrodzenie mniejsze niż 1600 zł netto mogła pojawić się jedynie w przypadku nieprzepracowania pełnego miesiąca pracy. Jako firma mamy do czynienia z taką sytuacja rzadko, ale rzeczywiście zdarza się to w przypadku osób pracujących niedokładnie, bez dbałości o szczegóły, niszczących surowiec.

Ciekawy

Dziwne jest to ,ze mają same pozytywne opinie ,to juz powinno dac jakis sygnal

Ciekawy

Wyzysk ,hamstwo ,firma która wysysa wszystkie soki z pracownikow.Obiecuje złote góry a pozbywają sie Ciebie w bardzo krótkim czasie.Trzeba pracować tam maszynowo bo inaczej Ci wygarna prosto w twarz ,ze firma nie bedzie dopłacać do wypłaty czyli 1600 zl netto wychodzi ,na te 1600 zl musisz sobie zapracowac ,jak sie nie wyrobisz zwalniaja Cie po tygodniu pracy ,praca na akord a normy zawyżone WYZYSK,WYSYK I JESZCZE RAZ WYSYK

Grzybo

W chwili obecnej mogę powiedzieć że jeżeli chodzi o pracę na Magazynie, to biorą po przez różne agencje, ludzi na jeden dwa dni. Tylko do wykonania prac magazynowych, rozładunek palet na regały. 11,70netto przez agencję.

Mi

Duży plus dla firmy za ro, że informują wszystkich kandydatów po rozmowie kwalifikacyjnej - niezależnie od wyniku rekrutacji.

Hhh
@Mi

Serio? Tak mówią, ale odpowiedż otrzymują ewidentnie tylko wybrani. Ciekawe, losują czy wróżą z fusów który szczęśliwiec otrzyma feed back?

Maja

@Jadwiga, ale tym samym, nie wiadomo, jak Party Deco zachowuje się w takich sytuacjach. Może właśnie udałoby się bez poniżania, jak to napisałaś, odzyskać swoje pieniądze? Nawet jeśli to nie była duża kwota, to jednak wypłata Ci się należy, nie mam tutaj racji?

Iza

Nie zauważyłam nigdzie ich oferty pracy czy kogoś potrzebują?

Maja

@Jadwiga, nie zauważyłam Twojej wcześniejszej odpowiedzi i odniosłam się do pytania @Jeremiego. Jednak to co piszesz na pewno wymaga wyjaśnienie i nie jest odreagowywaniem @Toledo. Na jaką formę wypłaty umawiałaś się z Party Deco? Może zaszła jakaś pomyłka w kadrach, wyjaśniałaś to?

@Maja

Nie wyjasnilam. Nie bede sie ponizac do zebrania od nich o te pare zlotych. Miala to byc nieduza kwota, rodzaj dniowki.

Toledo

Jak ktoś siada do pisania na tym forum negatywnej opinii to zawsze znajdzie jakiś argument żeby to zrobić. Nie jest ważne dla takich ludzi czy piszą prawdę. Tu chodzi głównie o odreagowanie swojej wpadki w firmie lub co gorsza straty pracy w firmie, prawda?

@Toledo

Nie, tu chodzi o podstawowe zasady uczciwosci. Podpisano ze mna umowe, za ktora mi nie zaplacono.

Jadwiga

Chcialam dodac do swojej wczesniejszej wypowiedzi, ze podpisano ze mna umowe zlecenie na ten jeden dzien probny, za ktory mialam otrzymac wynagrodzenie. Niestety nic nie otrzymalam . To tak tylko dla pelnego obrazu wiarygodnosci tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Party Deco - Szczecin

• Jak się pracuje w Party Deco?

Zobacz opinie na temat firmy Party Deco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Party Deco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Party Deco
2.5/5 Na podstawie 128 ocen.

Party Deco