Opinie o Party Deco w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Party Deco. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Party Deco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Party Deco w Szczecin

Panna Rozczarowana

Dlaczego nie polecam pracy w PartyDeco? Przestroga dla osób zdolnych: Do PartyDeco trafiłam świeżo po studiach, przez pierwszy rok byłam zachwycona pracą - rysowanie, fotografia, sesje zdjęciowe - raj artysty. Jednak z perspektywy przepracowania tam ponad 5 lat chciałabym ostrzec wszystkich przed złożeniem tam swojego cv. 1. Brak ścieżek kariery - nie ma czegoś takiego jak droga awansu, nie ma jasnych informacji o podwyżkach - jest za to chaos, brak rozwoju. Oczywiście obiecywane jest dużo - jak tylko będzie na to budżet. Obowiązków Ci dochodzi - bo przecież się rozwijasz, jesteś "taki zdolny! i tylko Ty potrafisz tak super to zrobić!", ale czy jest za to cokolwiek? Nie. 2. Kierownictwo - działy kreatywne zarządzane są przez osobę chaotyczną, zmienną i potrafiąca wszystko ładnie zakręcić (szczególnie Tobie w głowie). Wszystko zależy od aktualnie uwielbianej gwiazdki, infulencerkii, czytanej książki - teraz robimy wszystko jak mówi Ania Lewandowska a jutro jak ktoś z poradnika. Dużo nawijania makaronu na uszy, brak szczerości, zmienność zdania. Zrobisz projekt, który może się spodobać w poniedziałek, ale już jak jest kiepska środa to nie potrafisz rysować. Oczywiście takie słowa można usłyszeć na forum, tak żeby wszyscy wiedzieli jaki jesteś kiepski w środę. 3. Zespół - panująca obłuda, fałsz i jawne przyzwolenie na nierówne traktowanie sąsiadek i koleżanek. Tak - widać różnicę w traktowaniu bliskich osób pani zarządzającej. Ty jako robaczek masz pracować 8-16 wykonując swoje obowiązki + obowiązki zastępcze, a koleżanka pani zarządzającej może pracownic od godziny, na którą przyjdzie do kiedy sobie wyjdzie - oczywiście nikt z innych pracowników nie zna tych godzin. Do tego większy % pracowników preferuje zachowanie licealne - spędzając czas na rozsiewaniu fałszywych, krzywdzących plotek, na jawnym nękaniu osób z zespołów współpracujących. 4. Obłożenie obowiązkami - jeśli jesteś zdolny i pracowity to jedynie czego Ci przybędzie to obowiązków i zadań. Jesteś projektantką? To zrobić sesje zdjęciową! To zrobić bannery na stronę! To pójdziesz po zakupy! Według definicji firmy jeśli jesteś kreatywną osoba to zajmiesz się po prostu wszystkim :) Do tego dojdzie pare ładnych historii, że w innych firmach tak to działa, że osoby kreatywną robią wszystko :) 5. Rotacja - pracownicy odchodzą, przez te same powody - ale nikt nie przychodzi za nich. Albo nie ma rekrutacji - bo nie ma budżetu - albo nagle te stanowisko nie jest potrzebne i zdania przejdą na inną osobę. Czyli teraz robisz tak naprawdę za 2/3 pracowników, ale na podwyżkę nie ma budżetu. A gdzie w tym wszystkim HR? No właśnie, dobre pytanie. Jedyna pomoc jaką można uzyskać od HR to dużo ładnych cytatów z książek, które nie rozwiązują realnym problemów. Nie ma wsparcia, są za to propozycje. Dręczy Cię współpracownik? To my zrobimy dla Was zabawne spotkanie i quizy! Z całym sercem, jeśli jesteś osoba zdolną, miłą, empatyczną, pracowitą - poszukaj pracy gdzie Cię docenią.

Kreatywna
@Panna Rozczarowana

Nie sądziłam, że wrócę do temu PartyDeco po tym jak się uwolniłam od tej firmy. Ale widzę, że nie tylko mnie spotkały przykrości. Do dzisiaj pamiętam moment zniszczenia mojej samooceny i wiary (w swoją osobę i talent). Był to pierwszy miesiąc pracy w tym miejscu - w dziale kreatywnym. Nie miałam przełożonego, dostałam temat do zrealizowania, bez szczegółów, konkretów, wprowadzenia w to co i jak. Wykonałam swoją prace - bardzo starannie zmakietowalam to co zaprojektowałam - w wielu wersjach. Pani Dyrektor Artystyczna (tak się wtedy przedstawiała) wpadła nagle, bez zapowiedzi zrobić „korekte”. Nie zdążyłam nawet podejść do moich makiet, nie zdążyłam nawet otworzyć buzi żeby opowiedzieć o zamyśle i projekcie, kiedy usłyszałam „co to ma być? Nad tym spędziłaś tyle czasu? A te kolory? Jak Ty nie umiesz w kolory to może nie powinnaś być projektantka”. Może gdyby Pani pozwoliła mi opowiedzieć o makiecie by się dowiedziała, że nie miałam informacji co robić, że kolory nie były docelowe (to był tylko kiepski wydruk, a dobrane kolory miałam w wzorniku), taki temat dostałam od „głównej projektantki”. I wyszła. Powiedziała to wszystko przy całym zespole - ludziach, których znalam kilka dni. To był pierwszy raz kiedy poczułam się jak zero, doprowadziło mnie to do łez. Jak można tak się zachowywać i tak traktować pracowników?

O co chodzi?

Czytam i nie wierzę. Patrząc na wpisy, zebrali się tutaj chyba wszyscy, którzy mają jakiś cel a nie obiektywną opinię. Sam nie pracowałem tam, ale mam dwóch znajomych. Pracują od kilku lat (jedna osoba na produkcji i jedna w biurze) i nie mają zastrzeżeń takich jaki poniżej. Praca adekwatna do stanowiska (z tego co słyszałem). Jeśli komuś nie odpowiadają warunki to zawsze można negocjować a nie narzekać na forum.

@Mikołaj

Ale są też przypadki, w których ten awans wiążę się z dość znaczą zmianą pozycji w firmie (decydującą). Więc tak naprawdę jest sytuacja, w której przez przypadek dowiadujesz się o nowym liderze - osobie, w teorii, zarządzającej Twoją pracą, decyzyjną w Twoich zadaniach. Więc jak normalnie wykonywać swoje obowiązki, skoro masz lidera ducha (który tym liderem niby jest, ale też nikt nie wie jakie są jego godziny pracy, kiedy przychodzi do biura a kiedy ma wolne?). Także takie informacje są dość istotne dla pracowników :D To dość zabawne, że przychodzisz sobie jednego dnia i osoba X staje się liderem, ale nie wykonuje obowiązków lidera tylko ma ładną nazwę i podwyżeczkę :D Więc finalnie nie masz tego lidera, ale jednak jest - cała kwintesencja firmy :)

aaa

Z tą rotacją to prawda? Pisali coś o tym, że jest jeszcze wyższa niż przedtem, ja aktualnych ogłoszeń widzę 4, wcześniej pojawiało się ich mniej? dziś udostępniono po prostu ofertę dla asystentki do działu zakupów, dlatego się interesuje. jakieś widełki placowe znacie by je przybliżyć?

Anka

Na LinkedIn wyraźnie widać, że pracuje tam coraz mniej ludzi. Tylko obowiązków i nowych zadań przybywa. Wypłata niestety pozostaje bez zmian. Kierownictwo doskonale wie, że pracownicy są przemęczeni, ale nic sobie z tego nie robią. HR udaje, że nic nie widzi. Ucieka kto może ????

Iza Nowy wpis

Cześć, na stronie akurat w sekcji IT nie widzę by było ogłoszenie a ktoś tu pisał parę miesięcy temu, że analityka internetowego poszukiwano. Jakie jeszcze inne funkcje są teraz do pełnienia na dziale? chce sprawdzić czy się nadam, bo może wyśle CV

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Szczęście w nieszczęściu - moja praca dla firmy zakończyła się bardzo szybko. Dział kreatywny - odpowiadający za kreacje - pełen kłamstw i obłudy. Główna idea firmy? Na każdym kroku mówienie i chwalenie się „eco” aspektem produktów. Jak jest w rzeczywistości? Eco tam nie istnieje - w żadnej postaci- wszystko robione pod publikę, dla trendu. Szefostwo tak naprawdę nie wie co to są produkty/opakowania eco, a osób z wiedza na ten temat nie słuchają - bo musi być taniej. Nieważne jak bardzo starała się przełożona czy zespół - osoba nad działami kreatywnymi nie słucha głosów rozsądku. Jeśli zależy Ci na robieniu czegoś wartościowego, pracy w firmie gdzie będą słuchać Twojej wiedzy i pomysłów - poszukaj gdzie indziej.

Marlenka Nowy wpis

Przewidywanie urlopów w przeciągu roku jednak zawiodło, skoro ludzie z tego zrezygnowali? A co przy tym z zarobkami specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej z językiem angielskim? Jest teraz dostępna taka oferta i zastanawiam się jakie średnie wynagrodzenie można w tym przypadku przewidzieć? Pełnię podobna funkcje w innej firmie i po prostu ciekawa jestem czy nie opłacałoby się przenieść?

Pracownik Nowy wpis
@Marlenka

W firmie stawki/wynagrodzenia nie są jawne. Jest zakaz rozmowy o zarobkach - najlepiej jak zapytasz kogoś z HR/na rozmowie.

Panna Rozczarowana

Uwolniona z dziwnych układów
@Panna Rozczarowana

Zgadzam się z tą opinią! Brawa dla Ciebie za odwagę i szczerość. To może ja dołożę swoją cegiełkę z nieco innego działu, ale odpowiadającego za komunikację w imieniu firmy. Jeśli jesteś blisko z kierownikiem, chodzisz z nim na kawki, kupujesz podobne ubrania i utwierdzasz w pomysłowości kierownika-masz wysoką pensję i najnowszego pracowniczego iPhone. Nie ważne, że nie masz wiedzy w zakresie swojego stanowiska. Co więcej, nie starasz się jej zdobyć i tak jesteś wygrana-przecież trzymasz z kierownikiem. Obowiązki przejmują inni, którzy nie są na topie. Wyniki spadają, jakość spada, ale nie jest ważne... Nie polecam pracy w tym miejscu. Obiecują złote góry, wsparcie, możliwości kreatywne, środki na szkolenia, ale nieustannie jest problem. Masz wykonywać pracę wg schematu, który sprawdzał się 10 lat temu. Nie da się tam zatrzymać na dłużej.

Wspierająca Prawdę
@Panna Rozczarowana

W końcu ktoś odważył się napisać prawdę! Niestety ale jedyne co się rozwija w tej firmie to nerwy, chaos i pogłębiające się depresje pracownicze.

Była Taka
@Panna Rozczarowana

Również nie polecam tego miejsca na dłużej. W zasadzie to w ogóle go nie polecam. Nikt nie ma nad niczym kontroli, ani pomysłu na pracę w danych działach. Najgorzej jak w twoim otoczeniu jest znajomy, znajomego. Wówczas wiadomo, że jest ponad prawem :) O zwolnieniach z powodu depresji, czy zgnębienia psychicznego nie jestem w stanie zliczyć. Większość odchodzi z powodu wypalenia, ta firma potrafi zniechęcić do zawodu.

E
@Panna Rozczarowana

Nie mówiąc jeszcze o wykorzystywaniu projektantów - czyli Ty produkujesz kolekcje przynoszące firmie miliony (po drodze słysząc tysiąc poprawek od osoby bez wykształcenia graficznego i wizji skopiowanej od konkurencji) a na koniec kiedy już odchodzisz słyszysz, ze wypalilas się jako projektantka - szkoda tylko, ze moje kolekcje nadal są w nowościach i nadal zarabiają na grupę wypłaty świętych (usunięte przez administratora):)

Minionek
@E

Smutna prawda, która uderza Cię dopiero po uwolnieniu się od tej pracy. Oddajesz tej firmie swoje pomysły i umiejętności graficzne/malarskie zdobyte podczas ciężkiej pracy na studiach. Te projekty/kolekcja przynoszą duży zysk (o którym informowana jest cała firma - wiec wiadomo co się sprzedaje). Wiec na Twoim talencie Ty zarabiasz grosze (bo podwyżek nie ma) ale jednoczenie na tym talencie osoby na wysokich pozycjach (z dobrymi układami drzewa genealogicznego lub zamieszkania) zarabiają dużo co widać po częstych urlopach i wyjazdach, nowych autach itd. Ale pamiętaj, na koniec dnia „nie ma budżetu na podwyżkę, wypaliłaś się” :) jeśli masz talent wykorzystaj go tak żeby Tobie przyniósł największy zysk - nie tej firmie żerującej na artystach.

Były projektant
@Panna Rozczarowana

Rozsiała się wieść po byłych pracownikach: "W końcu ktoś napisał prawdę. Szczerą i bezkompromisową prawdę." Przerażające, wprost przerażające. Ale czytając to, poczułam się jakbym znów znalazła się w dziale projektowym. Jako były pracownik, potwierdzam. Dokładnie taka atmosfera panowała w dziale kreatywnym (i jak się okazuje - panuje od wielu lat). To niewiarygodne, że żadna instytucja nigdy nie zainteresowała się tą firmą, nawet ze względu na częste przypadki zwolnień lekarskich związanych z różnymi kryzysami psychicznymi. (Drogi HR-ze i droga Pani - nie ściemnialiśmy. Z nami naprawdę było źle i to było widoczne gołym okiem.) Z dostępnych mi informacji wiem, że sama przełożona otrzymywała informacje o takich kryzysach i była proszona np. o urlop. Niestety, nie spotkało się to z zrozumieniem. Nie wiem, z czego to wynika. Może wtedy jeszcze influencerki nie mówiły o kryzysach psychicznych i to nie było jeszcze w świadomości pracodawcy (i modzie). Niesamowite, jak wiele osób zostało potraktowanych dokładnie TYM SAMYM schematem, i tak właściwie, nikt z nas nie miał siły nic z tym zrobić. Takich historii jest kilkanaście! Wszyscy mamy ze sobą kontakt. Z bezsilności podpisywaliśmy kwity "za porozumieniem stron". Kasa w łapę, żeby zamknąć mordę i przetrwać "jakoś" kolejne tygodnie. Byle tylko stamtąd jak najszybciej wyjść. Nawet bez godności. Takimi byliśmi wrakami człowieka. Atmosfera konfliktu, rywalizacji, (usunięte przez administratora) wykluczenia przez zespół (góra i "dół"), jest nadal moim motywem przewodnim w snach, które zdarzają się raz na jakiś czas. Świadczy to o ogromnej traumie, którą przeszłam jako młody pracownik. Ludzie tam są tak zaszczuci, że w momencie prawdziwego kryzysu, odwrócą się od ciebie i będą traktować jak zgniłe jajo. Za to mam do nich również ogromny żal, bo wydawałoby się, że pałamy do siebie jednak szczerą sympatią. Natomiast ryba psuje się od głowy. W momencie, w którym panuje toksyczna atmosfera w relacji między szefem a pracownikiem, ta atmosfera przenosi się również na relacje ze współpracownikami. Motyw faworyzacji i "pupili" nie tworzy zdrowego środowiska pracy. Nie jest on motywujący ani rozwijający. Ludzie tam wariują i zaczynają ze sobą walczyć (być może o same względy przełożonej? Może żeby nie stracić pracy? A może uruchamiają się jakieś inne instynkty przetrwania?). Poprzez plotki dochodziło do naprawdę niefajnych konfliktów. Tak jak piszesz - głupich i licealnych. Pamiętam np., jak przełożona podczas omawiania projektów potrafiła podchodząc do każdego z biurek ostentacyjnie ZMIENIAĆ TON i np. zdrobnić imię ulubienicy, która siedziała dosłownie biurko obok. Wyobrażacie to sobie? Tak dawała znać, kto jest ok, a kto w danym tygodniu/miesiącu no niekoniecznie. Albo w ogóle już na wylocie. To, czy to będzie spokojny dzień, a może jednak jazda, zależało również od tonu wypowiadanego "Hej" u progu drzwi. Każdy, przysięgam, każdy wie o czym pisze. Rzucane "może nie powinnaś w ogóle projektować" na forum, bo zdarzył ci się błąd. Jezu, takich historii jest o wiele więcej, można by grupową książkę napisać (i nie tylko). Mam głęboką nadzieję, że ktoś wewnątrz firmy weźmie te historie do serca, ponieważ widać, że nadal dzieje się to samo, co może być bardzo trudne do przezwyciężenia. Z tej pracy wyszłam z poczuciem braku kompetencji, porażki osobistej i utraty nadziei. Na szczęście niedługo potem znalazłam pracę, w której nadal pracuję (!). Nagle okazało się, że mam masę kompetencji, ciągle się rozwijam w nowych dziedzinach (i firma mnie w tym wspiera). Nie muszę walczyć o urlop, o podwyżkę, a w trudnych chwilach spotykam się z empatią ze strony firmy. Nawet jak zdarzył się fuckup. Życzę wam wszystkim takiej pracy, a jeśli ktoś tu trafi po odrobinę otuchy, chcę powiedzieć - istnieją naprawdę firmy, w których można się spełniać i rozwijać z godnością i szacunkiem. Tę zdecydowanie radziłabym omijać.

Kolejny Były Pracownik
@Panna Rozczarowana

Oczywiście przychodząc tu do pracy Pani Dyrektor i jej Główna Projektantka (bardzo toksyczna relacja, która wpływa na inne osoby - Ciebie lubię to będę miła, ale Ciebie nie lubię to Cię poniżę) mieszają Ci w głowie. Dlaczego tyle osób odchodzi z pracy? „Bo nie nadążają za rozwojem firmy”. Firmy, która nie ma budżetu na podwyżki. Czyli mamy 1 paradoks ???? „Nie czujesz stylu firmy”, ale nigdy nie usłyszysz wyjaśnienia tego pojęcia - wiec będziesz grał w zgaduj zgadula tzw „bądź jasnowidzem”. Tak naprawdę wszystko rządzi się tutaj zasada „raz na wozie raz pod wozem”. Jak najłatwiej zaskrobić sobie sympatie Pań Wizjonerek Koleżanek? Wysyłając po godzinach filmiki na instagramie, robiąc pseudointeligentne quizy, chodząc po firmie mówiąc „mam wizje”-która nie przeradza się w żadna prace. Na szczęście są tzw robaczki - czyli osoby, które nie zasłużyły sobie na sympatie i zaproszenie na spotkania o niczym, ale takie, które przez 8h pracują i tworzą aranżacje, produkty - czyli coś co zarabia na wypłaty wszystkich :) Nie pracuje tam już na szczęście jakiś czas, ale słyszę, ze nic się nie zmienia - HR nie pomoże, bo kto ruszy główna osobę w firmie i jej bff? Nikt. Jedyne co można zrobic to omijać to firmę i chronić innych przez zniszczeniem swojej samooceny. Pamiętaj - jeśli Cię zatrudnili to znaczy, ze Twoje cv/portfolio się spodobało - nie daj sobie wmówić, ze „nie czujesz stylu”, „nie masz pomysłów”! To czysta manipulacja.

Kreatywna
@Panna Rozczarowana

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Party Deco? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Czy urlop w Party Deco jest płatny 100%?

Urlop jest w 100% płatny jeśli jest czerpany z puli twoich dni urlopowych :)

Nie ma problemy z wybieraniem? Mam na myśli jakiś nakład pracy. czy macie takie pory w roku ze ciężko wybrać bo roboty jest za dużo? o ile wcześniej lepiej zgłosić?

Obecny Pracownik

To zależy od działu - okres przed/po świąteczny jest ciężkim okresem i ciężko wtedy o urlop. Jeśli chodzi o zgłaszanie urlopu - jest to już zależne od Twojego przełożonego. Teoretycznie gdzieś coś ktoś próbował robić zgłaszanie planowanych urlopów na początku każdego roku - ale to się rozmyło.

O co chodzi?

Hrh
@O co chodzi?

Negocjować? A niby z kim? Gdyby dało się negocjować z tymi ludźmi, to pracownicy by się tak nie zwalniali. Nie pracowałeś, to nie wiesz o czym mówisz.

JoB
@Hrh

Dokładnie tak jest! Zresztą wiadomo kto pisze pozytywne komentarze.. ale to i tak nic nie da bo prawda zawsze wyjdzie na jaw.

@O co chodzi?

No właśnie, wszyscy takcy jak ty tylko słyszeli. Mieli znajomego.. Radzę nie zabierać głosu, jeżeli nie masz pojęcia jak w praktyce wygląda tam praca.

Natalia
@Hrh

To prawda. A ludzie uciekają.

Picuś
@O co chodzi?

Masz problem? Sam nie pracujesz , a bronisz. Ja znam takie osoby , które ,,pracę,, w tej firmie uważają za coś co nie powinno sie nazywać pracą.

Antydebil
@O co chodzi?

Widać wpis jakiegoś wyżej postawionego w hierarchii szefa. Sam nie ma odwagi pisać to podpiera się niby znajomymi co tam pracują. Jakaś nadęta i zadufana matrona, przełożona , która nie ma odwagi na publicznym forum bronić swojego (usunięte przez administratora)

Serio ?
@O co chodzi?

I tak ci się chciało czytać opinię na temat pracy, której nie znasz i firmy, dla której nie pracujesz ? Z deka podejrzane...mi by się nie chciało wypowiadać gdzieś na temat jakieś formy i dbać o jej wizerunek , w momencie , kiedy dla danej firmy nie pracuję...Dla mnie jesteś zwykłym ściemniaczem z firmy, który próbuje ratować jej reputację. Żenada

Antydebil
@O co chodzi?

Od tego jest forum. Twoja odpowiedź świadczy, że jesteś w ścisłej kadrze kierowniczej, a nie jak piszesz znajomą znajomych co ich znajomy tam pracuje. Myślisz, że ludzie piszący opinie chcą zniszczyć Twojaą firmę? Z moich informacji wynika, że ta firma to tzw (usunięte przez administratora) niechronionej. Atmosfera w pracy owocuje większą wydajnością, niska absencją w pracy oraz satysfakcją, że tam się pracuje. W tej firmie pewne jest tylko to, że .... sorki w tej firmie nie ma pewników.

cichy pracownik
@O co chodzi?

negocjować można, zawsze można, wszędzie można. Tylko że tutaj bym negocjację porównał do ulotki, którą dostajesz od pani w galerii handlowej przy ruchomych schodach. Od razu po załapaniu jej w dłoń gnieciesz i wyrzucasz do kosza. Tak samo wyglądają negocjację tutaj, kierownik/kierowniczka wysłucha bo tak wypada i to by było na tyle.

@cichy pracownik

Zakładasz przy tym z góry, że jest to działanie kierownictwa z premedytacją? Mają finanse do rozłożenia i tego nie robią czy jednak firma wcale na chwilę obecną się tak dobrze nie obraca?

J
@O co chodzi?

To nie jest narzekanie tylko ostrzeżenie innych przed decyzja o pracy w tej firmie z czystego szacunku. Skoro są ludzie, którzy wiedza jak jest i przez co się przechodzi w PartyDeco i maja w sobie empatię to nie chcą, żeby kogoś innego spotkało to samo. Jeśli ktoś jest zdolny i pracowity to zasługuje na prace, w której to docenia :) szkoda życia na czekanie na budżet, na podwyżki, na docenienie.

Max
@Joanna

Pracownicy nie są ślepi - to co jest mówione to jedno. Komunikaty w firmie są sprzeczne między prezesami, jeden mówi, ze ciężki okres i nie ma sprzedaży po czym firma dostaje emaila z gratulacjami o rekordzie sprzedaży. Pracownikowi się mówi, że nie ma budżetu na podwyżki, po czym sie słyszy w kuchni wspólnej jak ktoś chwali sie podwyzka i cichym awansem.

Pan pracownik
@Max

Ciche awanse to kolejne ciekawe zjawisko. Tylko po stopce z mejla możesz się dowiedzieć, że Twój współpracownik z działu dostał awans. Niestety bez żadnego spotkania wyjaśniającego za co teraz ten człowiek będzie odpowiadał. Po prostu dalej robisz swoje (a czasem więcej, bo przejmujesz obowiązki awansowanego kolegi). Masz się dostosować i tyle :|

Mikołaj
@Pan pracownik

Awanse są często wirtualne. Nie wynikają ze wzrostu kompetencji pracownika tylko z jego stażu pracy. Podwyżka przy takim awansie może być symboliczna. To sposób żeby poklepać pracownika po plecach i "docenić go", unikając realnego docenienia czyli znaczącej podwyżki

@Mikołaj

A możliwe, że budżet jest tu jakoś inaczej dzielony? Mam na myśli to stwierdzenie, że raz słyszy się, że kasy brak a raz ze jednak można podwyżkę otrzymać. Od jakiegoś działu to zależne? Jak przy tym wychodzi ten od e-commerce? Analityka internetowego teraz do siebie szukają, po ofercie nie mam jak domyśleć się jakie stawki obowiązują, może ktoś pomoc? I czy warto próbować?

Rafał

Celem budżetu powinno być planowanie całego roku oraz przemyślenie co jest najważniejsze w danym dziale. Jeśli w takim razie w budżecie nie ma zaplanowanych podwyżek dla zespołu to zespół albo jest tak słaby, ze trzeba go wymieć albo szefostwu nie zależy na docenieniu pracowników. A na co idzie budżet? Myśle, ze każdy chciał by wiedzieć - skoro przy rozmowach z przełożonym pokazuje się ilość nowych obowiązków, które się dostało i realny wkład jaki się ma w rozwój firmy i nadal słyszy się jedynie, ze nie ma na to budżetu to moim zdaniem nie warto czekać kolejnego roku pracując i starając się, żeby zobaczyć czy znajdzie się szansa na podwyżkę. Byłem krótko w tej firmie jednak dużo dało się wyłapać. Dział e-commerce przynależy do działu marketingu, który jest zarządzany przez bardzo chaotyczna i niemiła osobę - także nastroje panujące tam nie sprzyjały chęci zostania dłużej. Kto przychodzi tam musi robić/tworzyć wszystko od nowa bo nie ma tam żadnego planu, harmonogramu, ról, procesów - chaos pod przykrywa „rozwoju firmy” i „zmian”.

aaa

@aaa

Rotacji nie ma, ludzie odchodzą, a ich obowiązki są zrzucane na innych pracowników. Nie ma zatrudnianych zastępstw przez „brak budżetu”.

@Joanna

Ok a czy wraz ze zwiększeniem się obowiązków wzrasta wynagrodzenie tych pracowników? Lub mają chociaż jakieś dodatki za to, że przybyło im obowiązków?

Joanna

Tak naprawdę to zależy od Twojej pozycji w firmie, w większości przypadków słyszy się, ze nie ma budżetu na podwyżki - ale jest budżet na inne rzeczy, które nie doceniają pracowników. Wszystko zależy od działu i Twojego bezpośredniego przełożonego. Z własnego doświadczenia propozycje podwyżki usłyszeć można dopiero podczas wręczenia wypowiedzenia - nagle wtedy budżet się znajduje i słyszy się miłe słowa docenienia.

Anka

Kaśka

Nie polecam pracy w tym miejscu osobom, które chcą wykorzystać swój potencjał w firmie. No chyba, że masz kogoś znajomego w danym sektorze (i do tego nie musisz mieć kompetencji na dane stanowisko). Ale jeśli znajomości się zgadzają to już wszystko ok. Cieszę się, że tak szybko zakończyłam epizod w tej firmie. Takie warunki kolesiostwa nie są normalne. No chyba, że ktoś ma mocny charakter i działa wbrew sobie, ale idzie po trupach i przymila się do kierownika by dostać podwyżkę. Branża bardzo wdzięczna, ale ta firma powinna zacząć weryfikować kogo i z jakimi kompetencjami przyjmuje na stanowiska. Albo zwyczajnie powinien się przyglądać jaka atmosfera panuje w działach.

Waldek
@Kaśka

Dopisz w którym dziale pracowałaś bo nie wiadomo czy opisujesz wewnętrzne przepychanki magazynierów czy realne problemy

Kaśka
@Waldek

Realne problemy :) Chodzi o Piskorskiego. I osoby, które przyjmują do pracy bo są osobami znajomymi. Ale nikt nie sprawdza opinii w poprzednich firmach. Czy to normalne, że przyjmują kogoś kto stosował mobbing? Kompletny chaos, brak przestrzegania zakresu obowiązków i narzucanie tempa, byle szybciej i więcej bez względu na jakość.

J
@Kaśka

To prawda, dużo osób na liderskich stanowiskach nie ma pojęcia jak zarządzać zespołem - jest chaos, nie ma stabilizacji i jasnych podziałów ról/obowiązków. Co to komentarza o zatrudnianiu przez szefostwo znajomych/rodziny - prawda. Widać potem różnice między traktowaniem takich osób a cała reszta.

Natalka

Hej, widział ktoś aktualne ogłoszenie? Pytam, bo poprzednia opinia odnośnie ogólnej atmosfery i warunków pracy sugerowała chyba rotację ale niczego mi nie odszukało. To ile osób robi teraz w tym biurze i czy warunki się poprawiły? Za jaka kasę teraz pracujecie?

Osoba
@Natalka

Niestety, sytuacja w firmie znacząco się pogorszyła w ciągu ostatniego roku, a rotacja pracowników jest teraz jeszcze wyższa niż przedtem. Nie polecam.

Ktoś amonimowy

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Współpracownicy szukający tylko możliwości, aby rzucić Ci kłody pod nogi.. jeden wielki fałsz i obłuda. Młode dziewczyny,które wprowadzają swoje podwórkowe zachowania i zasady. Jeżeli chodzi o prawników biurowych...kierowniczka i jej zastępca Zdecydowanie pomyliły miejsca.. traktują swoje miejsce pracy jako kawiarnie,gdzie tylko można wymienić się ploteczkami. Biuro jest całe oszkolne więc widać,że najważniejszy jest tam telefon. Sposób zarządzania rozniez pozostawia wiele.do życzenia. Pokazywanie wyższości,traktując ludzi z góry.

Może Nowa

Jak obecnie wygląda sytuacja na produkcji - rękodzieło? Jaka atmosfera pracy? Czy polecacie pracę na tym dziale? Jak wyglądają obecnie zarobki i czy da radę coś ponad normę zarobić? Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy...

Ktoś
@Może Nowa

Nie polecam. Premie zależne od wydajności czyt. szybkości wykonanego zlecenia, która nie jest do przejścia pracując nawet dwa lata. Do tego przejście przez kontrolę jakości, kończące się zazwyczaj wytykaniem najmniejszych błędów( o ile krzywo naklejona naklejkę można nazwać błedem), które każdemu się zdążają na takiej "masówce", co również skutkuje nie przyznaniem premii za jakość. Ogólnie firma robiąca wszystko aby pracownik zarobił jak najmniej z poczuciem, że to on jest winny i nieudolny. Co do samej atmosfery, to również pozostawia wiele do życzenia. Ludzie, którzy są tam odpowiedzialni za pomoc pracownikom na produkcji, za co mają płacone i jest to ich obowiązkiem, podchodzą do Ciebie jak za karę, często sami nie wiedząc jak rozwiązać problem, przez co pracownik powtarza zlecenie, poprawiając nie swoje błedy.

@Ktoś

To w ogóle nie ma opcji żeby dostać premię? No chyba nikt nie da rady perfekcyjnie wszystkiego zrobic.. A gola pensja ile wynosi?

Tedi
@Monika

Najniższa krajowa

Kinia
@Ktoś

Zgadzam sie w 100% z opinia

Grażyna
@Tedi

a jak już ktoś dostanie tą premię to ile? o co się walczy ?

Nie ważne kto

Zgadzam się z opiniami o tej firmie . Stabilność w pracy ,no proszę ! Żenada ,nawet między pracownikami zero szacunku ,porobione grupki . A kierownictwo patrzy z uśmiechem . Oczekują wydajności itp nic nie dając od siebie . Wiecznie w telefonach z kawka przy biurku ,a jak Tu musisz wyjść to (usunięte przez administratora)* (usunięte przez administratora)

Serdecznie nie polecam tej firmy. Wyzysk, wyzysk i raz jeszcze wyzysk. Byle jak najtańszy pracownik. Utrzymają się jedynie znajomi i ci co już mają ciepłe posadki, lub są ze stażem większym, niż rok. Zero szkolenia na wstępie, zero ogarnięcia jakiegokolwiek ze strony pracowników, którzy pracują po parę lat. Zero dodatków. Po prostu wielki(usunięte przez administratora)

Martyna

Czytając to wszystko dalej nie rozumiem dlaczego HR nadal odpisuje i dopisuje anonimowe komentarze. Dopóki nie będzie porządku wewnątrz firmy to opinia będzie jaka jest. Ja nie polecam pracy w tej firmie wszędzie będzie lepiej byle nie tam

Wiecie, czy Party Deco udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

Udostępnia

@Odpowiedź

A jest też może dopłata za energię?

@Joanna

Tak i dają oczywiście samochód do dyspozycji ????.

Ryib

Nie

@Marta

Ja na zdalnym z domu się nie ruszam, auto niepotrzebne. ;) Czyli dla pewności, na pewno dopłat brak?

@Joanna

Na jakim stanowisku jesteś? Z tego co widziałam to wszystko w biurze.

Anetka
@Joanna

Dopłat nie ma ale możesz przyjechać i bezpłatnie podładować laptopa energią z biura

Grażyna
@Anetka

serio ktoś tak robi ?

zuza

Nie polecam pracy w tej firmie nie szanują ludzi strasznie zawiesista atmosfera widać zazdrość miedzy pracownicami przełożone udają miłe ale tak nie jest po krótkiej obserwacji widać obłudę.

Liderzy to niewłaściwe osoby

Awansu brak, nawet po kilku latach, Kierownicy nie umieją docenić dobrego pracownika. Wolą dawać awanse i wyższe pensje nowym pracownikom. Liderzy to niewłaściwe osoby na niewłaściwych stanowiskach.

Wiktoria
@Liderzy to niewłaściwe osoby

Aha, czyli nowy pracownik ma szansę awansować? Po jakim czasie? Przykro, że ci ze stażem pracy nie mogą ;'(

Rekrutacja

Hej. Czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat pracy w biurze, a dokładniej w księgowości? Aplikowałam na ofertę pracy około 3 tygodni temu, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi co mnie dziwi, ponieważ moje doświadczenie odpowiada aż ponad to które jest wymagane. Ile mniej więcej trwa proces rekrutacji (od złożenia CV do rozmowy kwalifikacyjnej)? Pozdrawiam

Luli
@Rekrutacja

Ja odpowiedź po złożeniu CV dostałam bardzo szybko w ciągu niecałego tygodnia i od razu zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną lecz teraz bardzo żałuję że wogóle tam pracowałam z każdej strony bylo obgadywanie ciągle krzywe spojrzenia, na początku było znośnie jeszcze ale po niedługim czasie pracy tam było tylko coraz gorzej. Kierowniczka w dziale księgowości uważała się za jakiegoś boga i większość swoich obowiązków zarzucała bezczelnie na pracowników. Ciesz się naprawdę że nie dostałaś żadnej odpowiedzi i szukaj innej pracy bo w tym dziale zmarnujesz tylko czas.

Dział Personalny PartyDeco
@Rekrutacja

Dzień dobry, w czasie selekcji aplikacji, bezpośrednio kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Staramy się, aby czas od nadesłania aplikacji do naszego kontaktu był jak najkrótszy. Do działu Księgowości poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy w firmie o podobnym profilu do naszego, pod uwagę bierzemy również poziom znajomości języka angielskiego. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a kryteriami dotyczącymi rekrutacji na stanowisko Księgowej/go, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresem hr@partydeco.com. Pozdrawiamy Dział Personalny PartyDeco

SZCZECIN
@Dział Personalny PartyDeco

Wybieracie a potem na rozmowie skreślacie daną osobę i to jest bardzo nie w porządku . Ocenianie Ludzi czy się lubi czy nie itp .

Mikołaj
@SZCZECIN

Miałeś/miałaś doświadczenia związane z ich rekrutacją? Z tego co wyczytałem, to szwankuje i sam proces rekrutacji i sama atmosfera w pracy. Napisano wcześniej, że pracując w księgowości brakuje szczerości i koleżeńskiej atmosfery. Czy to dotyczy całej firmy?

Omijać szerokim łukiem następna Firma chora oceniają ludzi na rozmowie , jak liżesz cztery litery to masz widocznie prace, jak nie robisz tego to nie dostajesz pracy , tak to odebrałem na rozmowie ,chore ego P kierownika i podejśćie do człowieka szukającego pracy , zmarnowałem tylko czas i paliwo i po 5 minutach zostałem wyprowadzony z firmy po usłyszeniu krótkiej bajeczki odezwiemy się do pana bo mamy jeszcze inne osoby hahhaha dobre rekrutacja co chwile widocznie sami ludzie odchodzą a nie ze poszukują nowych osób . Naprawdę nie polecam szkoda czasu marnować na tą firmę . Ja to bym się wstydził jak bym miał takich pracowników co oceniają ludzi i prowadzą selekcje kategorie i podziały wstyd . NIE POLECAM

Zuzanna
@Marek

No ale o co konkretnie pytali? Dlaczego uważasz że (usunięte przez administratora) dostają pracę a inni nie? Po 5 minutach rozmowy chyba ciężko dojść do takich wniosków...

Zostaw merytoryczną opinię o Party Deco - Szczecin

• Jak się pracuje w Party Deco?

Zobacz opinie na temat firmy Party Deco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Party Deco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Party Deco
2.5/5 Na podstawie 128 ocen.

Party Deco