Opinie o Cart w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cart. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cart w Kraków

realista

Tutaj .teraz.dzisiaj istnieje MATRIX toteż-już do prawdy ktokolwiek nie ma-czegokolwiek lub kogokolwiek za cokolwiek brać.

stanik

pieniadze dzieli szef i pani z kasy i robia to super!!!!!!-szef woła -trójke- ale oni nie maja nic do gadania tylko maja sluchac.

paweł grychma

dzisiaj byłem miło zaskoczony dostałem 960 zł tu płacą tygodniówki.wiem że nowy kolega grafik dostał 730 pracownicy produkcji też chodzili do kasy.W KASIE PRACUJĄ 2 BARDZO UPRZEJME.MIŁE I SERDECZNE PANIE WYJAŚNIŁY MI ZASADY WYPŁATY I SPOSÓB JEJ OBLICZENIA-jestem b.zadowolony pomimo że krótko narazie pracuję w tej firmie.

józef kalczyński

z okazji przypadającego dzisiaj DNIA PRACOHOLIKA najlepsze życzenia działowi handlowemu a także pani kier. Joli i kierownikowi SEBASTIANOWI składa -Jerzy Rozsądek

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cart? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
stefan majerczyk

dostałem prace w firmie CART NA STANOWISKU GRAFIKA KOMP-okazało się ze moje doświadczenie z pracy w dużych korporacjach ma znaczenie-ale w korporacji nie spotkałem tak miłego przyjęcia jak w tej firmie-rodzinna atmosfera i tylko muszę dbać o wysoką jakość bo firma posiada certyfikat ISO-2014 i dodatkowo AST0-2014.Tutaj najważniejsza jest kompetencja.dużo pracy trzeba szybko i dobrze zrobić ale warto szef doświadczony manager potrafi docenić wysiłek.

OBIEKTYWNY NIE ZŁOŚLIWY

co za brednie! prawda jest taka , że nikt nie chciał zostać kierownikiem przepraszam jeden się wyrywał nadgorliwy konfident złośliwy,najgorsze jest to , że gość nie wie kiedy mówi prawdę,pomaga mu starsza pani sympatyczne co z tego podpowiada szefowi komu płacić komu nie .nic nie robią tylko narady ciągłe i obgadywanie i robiobienie na złość innym.RAZEM NADAWALI BY SIĘ DO REKLAMY PREZERWATYW

pawel grychma

chcę Wam powiedzieć że nie wierzyłem ale dostałem pracę w firmie CART jako z-ca kierownika produkcji -3950 brutto-jutro zaczynam!!!!-hura-wiem że jest jeszcze miejsce na grafika komputerowego.

PAWEŁ GRYCHMA

przeczytałem w internecie ogłoszenie o naborze do pracy w firmie CART-to niewiarygodne byłem o 7-mej i przed bramą stało ok.30 osób a miejsc na produkcji było 6.Było jak na castingu do W-11 ale pan szef i kierownik byli mili uprzejmi.pokazali wydziały zakładu-to nowoczesny zakład!!!-i pytali o doświadczenie- liczyły się znajomości j.ang. oraz elektronika i znajomość obsługi komputera.Większość urządzęń firmy sterują komputery-proponują pracę na 2 zmiany ale zarobki do 3.600 netto. no i dodatkowo 500zl za soboty.nie wiem jak mi poszło maja dzwonić.

Rysio z cartclanu
@PAWEŁ GRYCHMA

Poszło czołgiem! Teraz do kasy! Tylko plecami do ściany bo ta tęga pani jest trans i Cię wy.....

JÓZEF

szef nas zaskoczył zdobyliśmy 3 b.duże.finansowo znaczące zlecenia -szef powrócił do płacenia stażowego i wyrównał wszystkim za poprzedni rok.dalej każdy kto idzie na urlop dostaje po 800 złotych za wczasy pod gruszą.wzmocniliśmy dział handlowy o kreatywnego kolegę.w upalne dni klimatyzatory na halach i darmowa Pepsi..Od sierpnia średnie podwyżki dla wszystkich od 450-650 zl. od jesieni szef funduje karnety do opery i Bagateli oraz karnety na pływalnię KORONY.MIELIŚMY TRUDNE CHWILE I ZWĄTPIENIE ALE WARTO BYŁO WIERZYĆ I WALCZYĆ NAM SIĘ UDAŁO ZA SPRAWĄ MĄDREJ POLITYKI SZEFA.

Jacek

@Filip - problem mamy z wypłatą na czas :-). Nasz szef jeździ luksusowym autem a my żyjemy za wypłat naszych żon (moja zarabia niewiele w biedronce) mając zaległości po klika tysiaków :-(. Z naszych wypłat utrzymuje się cała familia szefa i ciągle słyszymy że nam pracodawca zapłaci , tutaj my jesteśmy bankiem w którym zaciąga się kredyt a którego nie trzeba spłacać.

JA

WIEDZIAŁEM ŻE TAK BĘDZIE MOIM ZDANIEM KIEROWNIKIEM PRODUKCJI POWINIEN BYĆ NIEPIJĄCY.NAJSTARSZY STAŻEM.SPRAWIEDLIWY.DOBRY FACHMAN ZNAJĄCY LUDZI I PROFIL PRODUKCJI ZATEM inż.MAREK K.-i załoga jest za nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kom.

Nie dajcie się już dłużej ROLOWAĆ i PRACOWAĆ bez WYNAGRODZENIA!!!WSZYSCY POWINNI ZŁOŻYĆ WYPOWIEDZENIA Z ART.55 I SKOŃCZYĆ Z WYZYSKIEM.

Jacek

Firma Cart nie ma problemów finansowych. Problemy mają pracownicy tej firmy.

hamer

co za firma bezbożnicy pracują w BOŻE CIAŁO-ale pan ukarze srogo tego kto pracowników zmusił do pracy w takie kościelne święto.

mercedes

stan na dzień 15 czerwca 2014-firma istotnie ma duże.potworne kłopoty finansowe-brak pieniędzy zarówno dl=na pensje jak i surowce-chyba z tego nie uda nam się wyjść-niestety.to bolesne!!!!!!-pozdrawiam wszystkich niech orkiestra z TYTANICA GRA DO KOŃCA-IDZIEMY NA DNO.

usiek

jest dobrze a nawet lepiej. pan szef dał nam na WIELKANOC po 450-900 złotych!!!!!z funduszu socjalnego.nie w każdej firmie stać szefa na taki gest.No cóż mamy po 4 pensje do tyłu niewypłacone ale mam wiarę że i to się zmienibo płyta idzie do góry i będą pieniądze-życzę załodze wesołego ALLELUJA.

pomidory lubie

wszystko idzie ku lepszemu, w ramach oszczędności zarządzający pozwolili prezesowi zamówić mniejszą folie!! jest super więcej pracy a ze firma dopłaci do interesu to normalne przecież utrzymuje niepotrzebnych rencistów płacąc im np. za patrzenie przez okno kiedy wódz przyjedzie bądz dzielenie kasy ewentualnie zarządzaniem tą firmą do czego sie najlepiej nadaje jak reszta emerytów pracujących {wróc} chodzących do pracy bo pracują tam tylko handlowcy i księgowość szacun dla nich i podziw ze trzymaja firme jeszcze przy zyciu.gdyby nie oni, czyli ojciec syn i wójkowie to dawno by to padlo brawo oby tak dalej!trzymajcie się

dźwig

Pomidor - nie dziw się że tutaj tak mamy skoro większa część załogi boi się walczyć o swoje zarobione pieniądze wspierając właściciela tekstami jak powyżej. Długi firmy są powodem prywatnej rozrzutności szefa a my musimy je spłacać dostając od czasu do czasu coś by przetrwać(usunięte przez administratora)

W NOWYM 2014 ROKU ŻYCZYMY PANU SZEFOWI SIŁY .WOLI WALKI I ZDROWIA DLA POWIĘKSZANIA DZIAŁAŃ FIRMY ZDOBYWANIA NOWYCH KLIENTÓW NA NOWYCH KONTYNENTACH.POZA EUROPĄ-NATURALNIE ODWAŻNEGO KROCZENIA W KIERUNKU ZWIĘKSZENIA I TAK JUŻ DZISIAJ IMPONUJĄCEGO ZYSKU I WZMOCNIENIA POZYCJI FIRMY NA ŚWIATOWYM RYNKU. TO WSZYSTKO NIECH STANIE SIĘ WRAZ Z NASZYM AKTYWNYM UDZIAŁEM O KTÓRYM PANA SZEFA PRAGNIEMY ZAPEWNIĆ BOWIEM REZOLUTNOŚĆ.OTWARTOŚĆ I SZCZEROŚĆ TO MOCNE STRONY PANA SZEFA A ZATEM I NAM PRACOWNIKOM PRZY TAKIEJ MĄDREJ POLITYCE PANA SZEFA ŻYĆ PRZYJDZIE W LUKSUSIE.PANIE ANDRZEJU WSPÓŁPRACA Z PANEM TO ZASZCZYT I MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA WARTOŚCIOWYCH DOŚWIADCZEŃ WRĘCZ NIEOCENIONE ZALETY-STO LAT OD WDZIĘCZNEJ ZAŁOGI DLA NASZEGO BOSSA.

Życzenia zdrowych.spokojnych.wesołych pełnych optymizmu ŚWIĄT BOŻEJ NOCY oraz obfitości jadła i popitku na stole a także radości oraz wszelkich łask BOŻYCH DLA PANA (usunięte przez administratora).SZEFA NASZEJ FIRMY PRZESYŁAJĄ WDZIĘCZNI pracownicy firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cart - Kraków

Cart