Opinie o Cart w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cart. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cart w Kraków

załoga

firme pan szef bedzie prowadził nadal bo jest nieugiety jak Piłsudski i ma dobry pomysł jak wyjśc z chwilowych kłopotów tylko niech pracownicy robią a nie udają i płyta bedzie szła do góry i wynagrodzenia wzrosna i zaległe stażowe bedzie zaplacone-tylko czeba robić.

pracownik miesiąca

Tak tak, zapraszamy do wpłacania zaliczek na karty, najlepiej 200% - będzie na zaś. termin realizacji - jak będzie folija ;-) Kapustka - jesteś dzisiaj w robocie ? Będzie po 50 zł na łeba czy pan szef jedzie zatankować i nie starczy ?

Aktorzy

Zgadzamy się z kapustką - to najlepsza firma na świecie, a szef powinien zostać prezydentem Polski. Potrafi nakraść w tydzień więcej niż cały rząd przez całą kadencje.

kapustka

To nieprawda. TO NAJLEPSZA FIRMA NA ŚWIECIE. Mamy trzynastki, ciągle som premię i dodatki a zlecenia robimy zanim jeszcze ktoś złoży zamówienie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cart? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Wojciech

To jakaś kpina nie firma. Po wpłaceniu zaliczki na którą mocno naciskali okazało się, że mają wielkie problemy finansowe i nie ma materiału by zrealizować zlecenie. Tym samym zamówienie miało olbrzymie opóźnienie. Szkoda, że nie trafiłem wcześniej na tę stronę - uniknąłbym problemów.

kaj

Nie polecam, podobno duża firma a nie płaci pensji, rokordziści mają nawet kilka miesięcy do tyłu i biorą po kilkaset zł na miesiąc. Właścicielowi dobrze się powodzi, jeździ mercedesem S klasy i Hamerem więc kasa jest ale pewnie jak to zwykle nie dla wszystkich.

kapustka

Po odejściu marcina może być już tylko lepiej !!! SUPERSEBA z SUPERKITĄ BĘDĄ DALEJ DZIELIĆ SIĘ KASĄ PO KRYJOMU,LUDZI BEZ UMÓW PRACUJĄCYCH NA CZARNO IMIGRANTÓW Z ZA MIASTA GONIĆ DO ROBOTY ZA FREE./to poskutkuje reaktywacją firmy rodzinnej o ile szef się nie z orientuje że, najlepszy jego współpracownik go notorycznie oszukuje, oczywiście nie robi tego świadomie on tak po prostu ma, myli rzeczywistość ze stanem po upajaniu się trunków niewiadomego pochodzenia.

jozefina

2 lata ,ale to gupota straszna!!!!!!

Józef

Gupota straszna...

Oberstrumbannführer

ty to nawalony jakiś może tego jaśka wędrowniczka jeszcze dopijasz co szefuńciowi z wiaty 10 skrzyneczek ponoć bracia starsi przytulili

Kolega

Jak zazdrościsz to sam se rozbieraj ten szajs. Pewnie jestes jednym z tych co sprzedaja aluminiowe blachy z drukarni po 5zeta za kg. Sporo tego towaru moze sie uzbierac przez kilka miechy i wystarczy dobry układ z portierem

charles

zarobasi z mechanicznego wywożą cięrzarówkami złom i inne fanty ale to nic bo są do końca roku opłaceni a podobno będą nidługo potrzebni a jakby brakło to odbiorą sobie w kartach. Ponoć pan prezes otwarł już nową fabrykę na pewną Panią z N. i może szykuje przeprowadzkę i ktoś mu to musi przenieść. US i Zus nie będą zadowlone he he

A.P.

Jakie bzdury tu piszą,byłem ostatnio z menago Sebastianem na imprezie koleś przechwala się że, ogarnia wszystko zajmuje się księgowością(kreatywną oczywiście)JEST PRAWĄ RĘKA PREZESA PODOBNĄ SPADKOBIERCĄ, CHYBA TROCHĘ PRZESADZIŁ ALE KTO TO WIE? więc jak firma może nie mieć kasy skoro stać ja na płacenie 3 razy za tą samą fakturę materiały produkcyjne droższe niż konkurencyjne firmy przywożone prosto z wielkiego magazynu od pana Siepr. wiec stać ich na rozrzutność! I CO CIEKAWE MA PRYWATNEGO KIEROWCE NO ŻYĆ NIE UMIERAĆ TYLKO POZAZDROŚCIĆ WIEC NIE ROZUMIE JAK KTOŚ MOŻE TU NARZEKAĆ I PISAĆ TAKIE RZECZY. ŻYCZĘ SOKCESOW I DALSZEGO WZBAGACENIA SIĘ POZDRAWIAM....

wasz EPIKUR

Ludzie nie szczujcie .nie nakręcajcie spirali nienawiści jeden przeciw drugiemu to nic nie da wiemy kto rozdaje karty w tej grze i on CIESZY SIĘ Z TAKIEJ ZABAWY I PODZIAŁU ZAŁOGI-PUBLIKACJA NA TEJ STRONIE PEŁNA WROGOŚCI wewnętrznych jest bezsensem w tej firmie gra idzie o stawkę znacznie większą o przeżycie a nie dołożenie jeden drugiemu-zatem proszę zanim coś chcesz napisać przemyśl to raz jeszcze.

buc

niestety ale ci co uważają się za uczciwych są większymi złodziejami od tych co o nich mówią "czytaj mechanicy" i pan edwart na czele

Monte

A kto to jest zarobas z perso ? Można prośić o inicjały . Co do kierownika SS to przyznam że nie znam drugiej takiej osoby która by mnie tak bawiła jak on - jest rewelacyjny i dalej nieświadomy swej bezwględnej głupoty . Jego kity są najlepsze na świecie :-)

nev menago

Dopóki ktoś nie zajmie się tą firmą uczciwy a nie kombinatorzy typu obecny kiero badz dyr.dz.hadl.kombinujacy na każdym kroku jak zarobić i nic nie robić.

agonia...

Boże coś Polskę...

uczciwy

Szef o inicjałach AK został 6 lat temu kopnięty w głowe przez konia, jest trochę chory i dobiera sobie trochę chorych pracowników, kierownika o inicjałach SS ciągle pijącego alkochol niewiadomego pochodzenia wynikiem czego czesto traci wzrok i ląduje w szpitalu okulistystycznym tworząc wizje jak tu przyoszczedzic i oskubać pracownika np. zatrudniając nowych pracowników na miesiąc nie płacąc im wynagrodzenia tworzą nowe technologie rodem z Pcimia,jeden drugiemu stara sie udowodnic który z nich jest bystrzejszy,chodzi po korytarzu nic nie robi i wymysla glupoty razem z zarobasem z perso, tworzą wspaniały duet ,nie mogą bez siebie żyć, idealny zespół! wkrotce wyciągną firme na prostą, drogę, do nikąt.pomijajac fakt ,ze trzeba przed nim wszystko zamykac zamykac bo ma lepkie ręce.

panie szefie witam w pierwszy dniu 2015 roku niech panu zdrowie dopisuje i niech pan nadal rządzi w firmie bo tylko w panu nadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!i niechaj się pan lęka tylko PANA bowiem ON widzi.wie i rozumie wszystko a pan jest religijny to i PAN BÓG pomoże pokonać kłopoty-tego panu życzę ja pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Cart - Kraków

Cart