Opinie o Cart w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cart. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cart w Kraków

powiedz

powiedz gdzie jest moje 1000 zł za sobotę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nieprawda.nieprawda.nieprawda!!!!!!!!!!!-nie było takiej sytuacji!!!!! co ja tak powiedziałem!

Pan Tadeusz

Prawda jest taka:Za Kierownika Krawczyka była praca i Pensję również,Za Kierownika Chochorowskiego była praca i Pensja w RATACH,a Za Kierownika Sebastiana jest tylko ROBOTA o pieniążkach można pomarzyć.!!!!!!!!

swojak

w tym zakładzie jest pełna demokracja rządzą pracujący ciężko ludzie.pracują i martwią się razem o wiele spraw.wspólnie rozwiązują rozmaite problemy to bardzo sprawiedliwe a pan szef dzieli pieniądze.BOŻE DLACZEGO NIE GRZMISZ!!!!!!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cart? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Pan Tadeusz

Kasę na Święta zobaczycie,jak świnia niebo!!!!!!!

yorick

Z okazji uroczystości świętego Andrzeja życzę panu zdrowia i pełni łask bożych.niechaj miłosierdzie WSZECHMOGĄCEGO jego dobroć i miłość do ludzi dotknie i pańskiego ciała i duszy pańskiej panie Andrzeju-OŚWIECONY MIŁOŚCIĄ BOSKĄ ZECHCIEJ POCHYLIĆ SIĘ NA TYMI KTÓRYCH LOS W SWOICH TRZYMASZ RĘKACH-przecież nie jesteś BOGIEM a jako ON możesz swoimi ludzkimi decyzjami czynić dobro i niech ten dar Tobie ANDRZEJU DANY POZWOLI ZMIENIAĆ WYTRZEBIĆ OGROM ZŁA KTÓRE WIDZISZ DNIA KAŻDEGO.

załoga

Panie Andrzeju-DROGI SZEFIE z okazji imienin wszystkiego najlepszego.zdrowia POWODZENIA WE WSZYSTKICH DZIAŁANIACH-radości z jazdy konnej i jeszcze lepszych wyników na pływalni życzy ZAŁOGA.

niechbedzie

To ja pozwolę sobie dzisiaj życzyć Wszystkiego Dobrego w nowym 2015 roku,bo w starym to już nic dobrego nas w firmie nie spotka,no może jakieś 400 zł. na Święta,na dwóch oczywiście...

magazino

W Wisconsin to są dopiero burze!

Xmen

Nadzieja na wypłatę jest jak światło w tunelu...

jerzyk

do Weroniki-tak przychodż do pracy- trzeba kobiet do produkcji bo mamy duże zlecenia albo jeżeli znasz angielski lub niemiecki do dz.handlowego-w produkcji akord na 1 zmianę na rękę 2850 a w handlowym 3600 to realne.szef płaci terminowo.klimat wśród ludzi ok. praca czysta przy kartach -bony na święta po 450 na głowę-załoga profesjonalna i zgrana-szef super.inteligentny.miły wyrozumiały.sympatyczny ma ksywę TATUŚ to coś znaczy -przychodż.

info

ot konkluzja już niedługo będzie fuzja.

opty

jest dobrze w poniedziałek będzie kasa dla wszystkich i wszystko bo panowie z handlowego ściągneli pieniązki- do prawdy dzielni chlopcy sa z naszych kolegów!!!!!!!!!!!!! a pan szef tak dobrze podzielił że bedzie kasa na świeto zmarłych i jest duzo zamówien i to b.korzystnych dla firmy a do tego szef ma od listopada podnieśc wszystkie stawki akordowe o 8 procent.

stefan

Oczywiście firma się rozwinęła jak rozbija się 1-osobowy namiot tuż nad przepaścią -kużwa!!!!!!!!!!!!!

normalny

Niezłe jaja , jak na razie to możemy być konkurencją ale dla firmy co drukuje karty na drukarkach komputerowych. Surowiec na 2.000.000 kart to brak wypłaty przez kolejne pół roku.

janosik

ostatni duży kontrakt z 2014 roku dla firmy Cart to znacząca pozycja 19 mln kart bankomatowych do USA dla klientów dwóch banków z Kalifornii i Michigan oraz 7.5 mln kart modlitewnych w języku hebrajskim i arabskim-brawo-tak trzymać.

zorientowany
@janosik

panie Patryku.posiada pan niepełne informacje otóż 2.000 000 kart to ilość którą produkujemy w znacznie krótszym czasie niż miesiąc-wysoko wydajne produkcyjne linie potokowe.stosowanie wysoko gatunkowych materiałów oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza stanowi gwarant najwyższej jakości produkowanych kart.W obecnej chwili na terenie polski nie istnieje firma mogąca stanowić sensowna konkurencje dla FIRMY CART

ZASKOCZONY

i nie miało być nic a było i co prawda nie było wszystkiego bo być nie mogło i nie będzie ale było co nieco a to i tak jest coś.

realista

no i miało być i nie ma.nie ma niczego i jak dalej tak będzie to w pażdzierniku nie będzie nawet tego czego nie ma.

desperat

Depresja to poważna choroba psychiczna, która w dłuższym okresie prowadzi do wyniszczenia organizmu, a nawet śmierci np. w wyniku samobójstwa.Uważajcie u kogo i z kim pracujecie!!

Juliusz Cezar

SAMARYTANIE proszę czytajcie i pomyślcie!!!!!PRECZ Z PREKARIATEM!!!!!!!!!!! -Wczoraj już do nas nie należy -Jutro niepewne -Jedynie dzisiaj jest NASZE-zatem działajcie.walczyć o swoje to szlachectwo duszy.pomagać innym szlachectwo serca -PAMIĘTAJCIE czas jest nam dany tylko JEDEN RAZ!!!!!!-wasz GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Zostaw merytoryczną opinię o Cart - Kraków

Cart