Opinie o SUN ENERGY w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SUN ENERGY. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SUN ENERGY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUN ENERGY w Gdańsk

zainteresowany

Czy ktoś wie jak się nazywa ta firma z którą procesuje się Sun Energi? Bo ten facet który narobił im kłopotów to podobno jakaś firmę prowadzi i nadal ludziom "doradza ".

@zainteresowany

Co to za facet i co to za firma?

pawel

Słyszałem o tym koniu trojanskim którego sobie wypuścili do środka. Facet podobno był niezły w ekonomii i zaprezentował się jako niezły finansista ze znajomosciami w bankach. Rok urabial temat po czym poleciał z podrobionymi papierami do sądu i komornika. Sąd juz zawiesił tą egzekucję także radzą sobie dobrze w sunie. generalnie trzeba uważać na złodziei.

Mlody

Słyszałem o tych problemach. Podobno przyjęli do pracy jakiegoś kolesia, który obiecywał złote góry a skończyło sie grubym przekrętem z jego strony. Naoglądał sie amerykańskich filmów i chciał zrobić nr życia, stad komornik. Dostałem pismo od prawników SE, o wstrzymaniu egzekucji. Wg mojego skromnego doświadczenia nie odwołuje sie egzekucji bez powodu. Potwierdza sie ze ktoś chciał im wykręcić nr na duża kasę ale sie nie udało jak widać. Dlatego maja problemy. Jednak po miesiącu ruszyli z normalna praca i dalej sprzedaj nam pompy. Poza tym pracownicy normalnie pracują odbierają telefony jeżdżą. Gdyby faktycznie byłoby krytycznie to po siedzieliby w pracy?

Antoni

Uważam, że to bardzo dobra firma, która ma przejściowe kłopoty. Pan Prezes wraz ze swoją młodą, ładną i energiczną żoną bardzo się starają wyprowadzić firmę na prostą. Jestem pełen uznania.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SUN ENERGY? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Runoleś

Zastanawiam się w jakim stopniu te programy trzeba znać. Przyznam szczerze, że kiedyś pracowałem w Autocadzie, ale w zupełnie innym środowisku - bardziej geodezyjnym. Czy można w ogóle realnie myśleć o zatrudnieniu tam? Toruń stwarza wbrew pozorom niezłe możliwości, tylko czy można się tam zaczepić. Dzięki za info.

szoper

takie informacje znajdziesz oczywiście na ich stronie internetowej i nie jest to rzecz jasna nic specjalnie trudnego... W tej chwili mają ogłoszenie dla konstruktora/ projektanta ze znajomością środowiska AutoCad oraz Inventor. Także może warto zgłosić się do nich właśnie w tej chwili. Powodzenia ...

kenez
@szoper

to są kłamstwa firma nie jest godna polecenia odradzam zakup pomp ciepła firmy IVT sprzedawanych przez SUN ENERGY

Romek

SunEnergy specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Zajmują się produkcją i sprzedażą urządzeń oraz systemów, działających w oparciu o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Są dystrybutorem pomp ciepła szwedzkiego producenta IVT. Specjalizują się także w sprzedaży i montażu kolektorów słonecznych zarówno próżniowych, jak i płaskich.

PRACA

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + system prowizyjny + auto. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

kariera

Firma szuka ludzi którzy będą latali po okolicy i oferowali kolektory i inne głupoty. Coś w rodzaju akwizytora z różnicą że ci za to nie płacą. W przypadku kiedy uda ci się kogoś namówić należą ci się niby jakieś teoretyczne pieniądze(usunięte przez administratora)

aNONIM

Drogi Kolego z pracy, jeśli tak Ci źle w naszej firmie to po co tu pracujesz???? Znajdź firmę, która spełni Twoje oczekiwania... A może Ci w tym pomóc????

Jestem zbulwersowany powyższymi opiniami, pracuje od niecałego roku i nie byłem świadkiem żadnej z powyższych sytuacji, atmosfera w firmie jest ok, w moim dziale nawet bardzo dobra :) super kuchnia, można zjeść w miłych warunkach.

niki89

A ja uwazam ze nie macie racji..pracuja tam mlodzi ludzie i wygladaja na bardzo zadowolonych...Pan Prezes i Pani Główna Ksiegowa są sympatyczni..ja sprobuje:-)

główna księgowa- może i merytoryczna ale przy tym przemądrzała. młoda na stanowisku więc sodówa uderza do głowy. poza tym ludzie fałszywi i zakłamani- nic przyjemnego

cześć jak oceniacie profesjonalizm Głównej Księgowej? Czy zespół którym się otacza nie jest za młody? Co z tym Prezesem?

a co myslicie o glownej ksiegowej? jaka ona jest?

agu

nie bylo w sumie tak zle.. ale bardzo jakos zadowolona nie jestem. Niby wszytko ok a jednak nie do konca jestem przekonana-kobieca intuicja?? hm............................

Ja w�asnie jutro ide na spotkanie i nie wiem czego teraz spodziewac... :/

ona

o kurde, ja tez ide na rozmowe, co to za firma? dlaczego tak negatywnie sie wypowiadasz na jej temat?

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

dlaczego? mozesz rozwinąć wątek?wybieram się do nich na rozmowę i nie wiem czy moze lepiej odpuścić

mmmmmm

koszmarna firma!banda falszywych i niekulturalnych ludzi!!

Zostaw merytoryczną opinię o SUN ENERGY - Gdańsk

• Jak się pracuje w SUN ENERGY?

Zobacz opinie na temat firmy SUN ENERGY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUN ENERGY?

SUN ENERGY