Teknika S.A.

Opinie o Teknika S.A.

TEKNIKA S.A. 2016-07-02 10:10:29
witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 85 osób, po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska (np. handlowiec będący najkrócej w firmie pracuje ok. 6 lat ).3 pracowników jest obecnych w firmie od jej założenia w 1998 r. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale handlowym zarabia od 2 do 3,5 tys. netto + samochód służbowy, handlowiec zarabia od 3,5 do 15 tys. netto + samochód służbowy. W dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.5 tys do 6 tys netto + samochód służbowy. Po okresie próbnym osoby, które zostają akceptowane poddawane są cyklowi szkoleń. Sprzedajemy na terenie Polski około 300 maszyn rocznie, co wiąże się oczywiście z montażem wszystkich tych maszyn. Aktualnie szukamy personelu do działu handlowego oraz serwisowego.

W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@teknika.pl
abcdefghijk 2016-09-30 16:30:33
Potwierdzam na stronie bylo kilka stron komentarzy na temat tego bajora! Nie polecam nikomu ani zakupów ani pracy w tym czymś....
Wiesz 2016-10-08 19:45:45
Ogólnie sa tutaj poszukiwani asystenci ds sprzedaży części zamiennych - praca jest prosta, przyjemna i nieźle płatna
Zostaw swoją opinię o Teknika S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teknika S.A.