Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-04-07 16:24:34
Firma jest do bani. Pracowałem w niej, nie polecam a odradzam !! Wykorzystują pracowników, nie płacą nadgodzin, im dalej od niej tym lepiej
anonim 2011-07-20 14:51:07
fakt firma do Banii... oszukują obiecają ludzie dla nich sie nie liczą odradzam-zastanówcie sie zanim tam pójdziecie przyjmują na okres próbny albo zwolnią Cie po nim lub w czasie anwet po miesiacu i zostajesz bez pracy...
jasiuskorpion 2011-12-01 18:42:14
Jeżeli szkucie firmy w której dewizą jest[usunięte przez moderatora] to zapraszam .
Miałem przepracowane w tej firmie ponad rok i niestety ale musiałem się zwolnić bo psychicznie było to nie do zniesienia{wyzwiska,obelgi,poniżanie, przez majstrów co raptem skończyli podstawówkę(nie ubliżając nikomu)}Dodam że byłem tam tak zwanym (KRESKOWYM)
A na pewno omijajcie Leśnikowskiego i jego piesków teraz jest gdzieś przy budowie drogi S7 w Warmińsko Mazurskim
Ja zmieniłem firmę i pracuję w tej samej profesji i chwale sobie
Pozdrawiam i ostrzegam
byly pracownik 2012-04-02 11:16:07
Firma dla fachowców. Jesli ktoś nie chce pracować, albo chce bimbać sobie to niech nie próbuje do niej iść. Gdyż w niej pracuje się ciężko dając z siebie więcej niż w niektórych firmach. Jeśli o nadgodziny to prowadzą system Strabaga pierwsza nadgodzina do banku godzin a reszta jest wypłacana, lecz należy wszystkie godziny pilnować jak wszedzie.
pracownik 2013-09-04 18:24:39
Pracownicy nadal nic nie mogą, panuje rezim, brygadziści są bez wykształcenia a tu już swoje mówi jak jest (czyli jak byś z bałwanami pracował) takiemu [usunięte przez moderatora]. to pasuje bo więcej będzie miał dla siebie a barany robią na niego. Wypłata na czas bez nagród, premii, Strabag kupił ten cały kirchner i przejął tylko chamstwo,
luk 2013-11-14 22:06:35
witam pracowalem w tej firmie zle nie jest
Ester 2014-10-22 12:27:21
Witam, Hermann Kirchner Polska od 12.2012 r. nie istniej została wchłonięta przez Strabag. Sp. zo.o.
jorgen 2015-01-18 15:11:46
zgadzam sięz przedmówcami. Moim zdaniem to dużo wygodniejsze dla tak dużych i znanych firm jak strabag, przejąć firmę która liczy się na rynku w jakiejś dziedzinie w której strabaga jeszcze nie ma. Wtedy mają ułatwione zadanie jeśli chodzi o szybsze wejście na rynek. Moim zdaniem to dobra metoda. Kirchner nie został poszkodowany na pewno w tym interesie
achtung 2015-03-30 05:14:21
Czyli to już pewne i zatwierdzone, że Strabag przejał Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. Długo na rynku nie jestem i nie znałem tej frimy wcześniej. Dlatego też się zdziwiłem, że to niby taka duża firma skoro nic o niej nie słyszałem, a tu jednak. Ktoś mnie uprzedził i zdążył przejąć firmę zanim ja tak na dobre wszedłem na rynek pracy :)
ver 2016-05-12 18:35:26
ja też dołączam się do poprzedniego pytania, a jeszcze więcej jak wygląda wynagrodzenie u nich? dajcie znać
Zostaw swoją opinię o Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.