Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Gazownik

Pozdrawiam Pana Andrzeja mimo,że niezbyt kulturalnie opisał moją osobę ale taki jest styl bycia KRO. Widzę ,ze ma problemy z naborem do pracy życie.

Libero

do lidera to im daleko na dzień dzisiejszy KONSALNET jest liderem i ma najwyższe stawki - FAKT

boret

co miałem zrobić ? w każdym miesiącu godziny wyrobione bez problemu, fama na sklepie jest ze sam się zwolniłem, kierownik mi powiedział ze nie było mnie na sklepie i ze mała ilość ujęć wiec wtf ? to jeśli bym nie byl na sklepie to więcej ujęć bym miał, a jeśli bym był na sklepie cały czas to mało ujęć no na chłopski rozum ? a teraz wzięli sobie jakiegoś pijaczka bo go znam i tyle w temacie pozdrawiam, a i miałem około 210 godz w miesiącu i wyrabiałem to ,czasami odrabiałem np pon bo akurat musiałem mieć wolne bo coś wypadło czy coś wiec naprawdę się zastanawiam wtf , może jakoś zawiniłem i o tym nie wiem no nie mam pojęcia pozdrawiam

boret

Coz znajdzie się coś innego ale widzę ze wpisy innych ludzi sa podzielone ze firma zła ze nie płaca itp inni piszą ze dobra firma itp powiem tak miałem dobrego kierownika na niego słowa złego nie powiem bo jak się okazało główny dyrektor z tego co wychodzi zatrudnia i zwalnia osoby jak chce a ostatnio się dowiedziałem ze sam się zwolniłem wiec na sklepie krąży kilka wersji tak wiec zatrudniajcie sie tutaj ale macie 50% ze pozostaniecie w tej pracy bo widocznie nawet młodych osób ogarniętych sprawnych fizycznie nie potrzebują pozdrawiam

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
boret

witam pracowałem w tej firmie 4 miesiące ,zostałem zwolniony za małą ilość ujęć i rzekomego braku mnie na sklepie co jest idiotycznym powodem, mam 23 lata nie mam doświadczenia w tej branży, zdrowy młody chlop bez problemu przyswoiłem wiedzę i starałem się pracować, odwiedziły mnie 2 grupy kontrolne, wypytywali ile wiem itp ale co mi z tego jak w tym samym dniu co przyszedłem do pracy zostałem zwolniony a na moje miejsce byl już tego samego dnia inny starszy pan,co do ujęć mieszkam w małym miasteczku nie co to Bydgoszcz itp , byly spokojne miesiące itp dopytywałem na czym sie opiera ta praca na ujęciach czy na staniu i odstraszaniu złodzieji odpowiedziano mi ze mam stać i "odstraszać".dlatego sie pytam tutaj bardziej doświadczonych bo nie chce tu nikogo obrazac ale trochę chamsko z ich strony gdzie naprawdę potrzebowałem tej pracy i sie starałem nie sądziłem ze zostanę zwolniony 5 dni po tym jak dostałem grafik ? pozdrawiam

Tym

Powiem Ci tak, jak na firmę ochroniarska masz bardzo dobre warunki, wiadomo, ze to nie jest praca marzeń. Idź i sproboj. Z jakiego rejonu jesteś? Gwarant ma ponad 80% lidli w polsce

Tym

Pracuje w Gwarancie 4 lata, od 3 lat mam umowę o pracę. Wypłaty zawsze przed 10, nigdy mnie nie oszukali nawet o Złotowke, co najwyżej dostałem więcej

pracownik Umbrelli

Pracowałem w tej Firmie różnie układały się relacje z KRO, odszedłem z własnej wol,i miałem pewne zarzuty co do procedur ,ale jedno jest pewne w porównaniu z innymi firmami ochroniarskimi, Gwarant spełniał podstawowe wymogi mianowicie : rzetelne i terminowe składki zusowskie, na czas wynagrodzenie, bez umownych kar pieniężnych. Co nie często zdarza się na rynku pracy na umowe- zlecenie.

Arkadio

8,50 na rękę i jak się spr to umowa o pace. Pracuję od 2009 roku.

Nie rozumiem tak wielu negatywnych opinii, jeśli się komuś nie podoba to nie powinien w ogóle pracować albo iść do konkurencyjnych firm dających 2 razy mniejsze wynagrodzenie, praca jest bardzo przyjemna tylko trzeba mieć do niej odpowiednie podejście, jedyny minus jaki widnieje to brak lub znikome szanse na awans, ogólnie to polecam szukającym pracę!

swiezak

Witam jestem świeży w firmie gwarant jestem młody w pełni zdrowy fizycznie i na umysle :D cóż moge powiedzieć o tej firmie pracuje w niej ponad 3 miesiace narazie jest ok placa na czas problemów nie mam z wolnymi dniami fakt faktem czasami jest ponad 200 godz ale coz trzeba cos robic aby do gara cos włożyć

posen

Podobno w Poznaniu Gwarant ma przejąć ochronę Biedronek od Solidu, bo JMP nie jest zadowolone...

Elf

Uwaga ! W Koszalinie biją ochroniarzy potrzeba odpornych na ciosy pracownikow.

Zywiec

Panowie zero roboty bykowac na maxa i jest mega spoko taki pracownik jest ceniony

Elton

Do 10go. I tak gwarant schodzi na psy zmieniają umowy podpisujesz dupochrony żeby tylko oni nie brali za nic odpowiedzialności . Śmiech na sali byle tylko hajs od Lidka i m wplywal. Nikt w firmie nie ma umowy na stale. Premie przeliczaja ci i nadgodziny nie z twojej stawki tylko od najniższej krajowej to go wno nie nadgodziny. Ściema.

marco67
@Elton

O jakich premiach mowisz?????????????????????

AS ROMA

Mam takie pytanie o terminowość wypłat w tej firmie i do którego dnia miesiąca są wypłacane z góry dzięki za info.

ochrona

Robol to zajebisty debil od kilku miesięcy pisze ,ze mi zle płacą namawia debil innych pytac swoich kro czemu 1330 a nie 1360 debil gaciami trzepie i tak cie lada dzien zwolnia matole juz masz policzone godziny cymbale w gwarancie bankrucie.

Zapraszam do pracy w Firmie Umbrella siedziba Gdańsk. Pełny profesjonalizm żetelne podejście do zarobków wyplata poza terminem przed upływem 33dni tzn. po przepracowaniu2 miesiecy, jak w tej Firmie się zatrudnicie dupki todo piero docenicie to co macie. Pozdrawiam nieudaczników w Gwarancie.

Sgb

Co z tego ze dadzą ci 10zl lub 9zl jak odprowadzają składki od najniższej krajowej. Na pranie sortu nie dają to jest ściema . Kwitów z wyplat nie mam od 3 lat i nie bedzie z tego co słyszałem.

ochrona

Robol psychopata nic nie rozumie najpierw szczeka pytajmy naszych kro co z dodatkami , mało płacą nagle się mu przysniły grupy interwencyjne bredzi cos o wadze matole w browarze sa bramy wjazdowe wyjazdowe parkingi dla turów jest ich dziennie 270 kazdego matole musimy sprawdzic towar faktury zanim wyjedzie (usunięte przez administratora) pracowalem w lidlu w ochronie 6 lat smieciu totalnie tam ochrona nie ma obowiazków tylko pierdziec w krzesło i zasmradzac otoczenie .

lidl
@ochrona

I dlatego poszedłeś pacanie stróżować do browaru za mniej niż najniższa krajowa w dodatku za 204 godz. Musisz być wielkim baranem. Z Lidla cię pewnie wywalili i poszedłeś na stróża. Wielka kariera przed tobą, stróżuj dalej i niech twój pracodawca rżnie cię dalej na kasę więcej takich frajerów.

posen
@lidl

Ochrona w marketach to również stróże, a mówiąc brzydko - ciecie :)

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ