Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Robol

Ja nie narzekam bo na swoją pensję pracuję ok. 160 godz. w miesiącu. Domagam się jedynie przestrzegania KP( jeżeli wiesz tumanie co ten skrót oznacza). A dzięki takim baranom jak ty, którym pracodawca nie płaci najniższej stawki krajowej, tracą pozostali dobrze wykonujący swoja pracę w ochronie a nie przy wadze towarowej. Pozdrawiam wszystkich ochroniarzy nie wagowych.Czytając twoje wypowiedzi stwierdzam że pracodawca za dużo ci płaci za 204 godz. ważenia.

pr ochrony

(usunięte przez administratora) robot synku co ty sciemniasz masz 1350 nic nie robisz to zamknij pysk ja jestem pra. ochrony solid w browarze Zywiec na 1360 zł musimy pracowac 204 godziny miesięcznie dobra znajomosc komputera , obsługa elektronicznej wagi , 270 tirów na dobe , faktury , koputerowe systemy zintegrowane , na 12 godz słuby 5 godz patrol co ty mozesz wiedziec o ochronie jeszcze łeczysz ,ze ci nie płaca za pranie chyba z pierdzenia w krzesełko.

@pr ochrony

Jak się frajerze dajesz wykorzystywać pracodawcy to tak czyń dalej, a pisząc to na forum sprowadzasz na swoją super firmę solid inspekcję PIP. Znajomość komputera i wagi to rzeczywiście wyjątkowe predyspozycje. Pracuję w grupach interwencyjnych i posiadam na pewno większe wykształcenie merytoryczne niż taki pajac jak ty. Czytając twoje wypociny zwolniłbym cię natychmiast i zatrudnił następnego super fachowca od wag i komputera.

rambo

Nie masz pojęcia o tej pracy to się nie odzywaj.

@rambo

Co ma do tego pojęcie o pracy? Ale widać że jesteś wielkim betonem skoro nie rozumiesz podstawowego prawa pracownika, wiec niech Cię dalej walą w rogi. A Ty waruj na sklepie.

Security
@Robol

ja się wypowiem Gwarant jako ochrona to jedna z Najuczciwszych firm ochrony na Polskim rynku i nie jestem jakims szefem czy cos pracuję nadal na Śląsku w lidl po primo Umowa na pełny etat naprawde dobre zarobki mozliwość nad godzinek 100 procent płatnych i przede wszystkim co ważne wynagrodzenie zawsze przed 10 uniform bardzo wygodny i Szef KRO na Śląsku Pan G nie będę wymieniał nazwiska to strasznie równy człowiek zawsze można się dogadać co do wolnych dni nawet wysyła propozycje dni wolnych które chcemy miec aż 4 mozemy sobie zaplanować i co wazne nie wysyła je 30 tylko pyta 15 każdego miesiąca ja jestem w tej grupie ponad 2 lata i narzekać nie mogę POLECAM !!!!

boret
@Security

jesli chodzi o zarobki to przyznam super wszystko na to narzekać nie mogłem wypłata zawsze 10 lub 8,9 zależny od miesiąca jesli chodzi o zarobki to ok dostawałem solidna wypłatę i wszystko na czas bez problemu a co do dni wolnych jak tu opisywano bo co sie okazało wziąłem raz pon z każdego miesiąca wolne w sumie 1 dzień w miesiącu łącznie 2 dni w 2 miesiące to wielkie problemy były i ponoć dlatego zostałem zwolniony bo nie mogli grafiku ułożyć ???? wiec wtf

HACKER
@Security

Gruby to ty konfidencie jeden??

Robol

Dlaczego nie mamy dodatku za buty i pranie służbowych ciuchów. A czemu mamy 1338,69 zł wypłaty, gdy najniższa krajowa to 1355 złotych. Niższa pensja jest naruszeniem praw pracowniczych. Spytajmy swoich KRO lub zgłośmy do PIP

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
pracownik lidl

Zywiec lidl była kierownik sklepu bardzo energiczna zapracowana na maxa sklep w rankingu na dobrym miejscu zwolniona 1 zastepca totalnie rozkłada sklep w rankingu spada na koniec mało co widoczna bardziej na papieroska pod sklepem awans na menadzera panowie tak sie kreci interes .

BYŁY PRACOWNIK

Jeżeli policja zgarnia psychola i używa siły i jest opluwana i bita. To co może taki Cieć ochroniarz tylko się klaniać w pas.

pracownik podbeskidzia

jak kro powiada ,ze ujecia bez znaczenia inwentaryzacja podobnie po co nadstawiac karku ci co robili ujęcia teraz zasilaja udzad pracy panowie przemyscie to.

pracownik podbeskidzia

jest mega spoko zero roboty papieroski , kawka , kanapka tak mozna pracowac.

klijent
@pracownik podbeskidzia

Jak takie podejście do pracy to normalne ,że hurtowo wynoszą towar i na ulicy zaczepiaja za pare złoty opychają

laki

pip rozpatruje nawet anonimy i musi je sprawdzić więc śmiało karteczka, kopertka i znaczek i jedziesz z tym. :)

posen

Jako były pracownik firmy Gwarant Poznań powiem tyle: chcą być jak policja, a są nikim.

Do tego z gazem

Facet przestań się kompromitować bo dałeś du** i teraz ciągniesz swoje dalej. Użyłeś gazu wywalili cię i miej pretensje do siebie, tyle w temacie

były ochroniarz
@Do tego z gazem

AMEN!

spoko

były pracowniku to straciłeś pracę czy nie ? nie błyskasz w swoim wpisie :) oj oj

spoko

Ninja wyluzuj z bronią chemiczną jedź na bliski wschód. cienias jesteś i tyle .

Beta SS. G.M.
@spoko

Pal gumę lamusie. Napinasz się, mało nie zesrasz.Każdy ma prawo do obrony.Nie jestem jakimś kauzyperdą ale swoje wiem. Każdy OBYWATEL (a więc i pracownik ochrony) ma prawo użyć wszelkich środków STOSOWNYCH DO ZAGROŻENIA celem odparcia bezpośredniego ataku na zdrowie, życie lub mienie powierzone .A jak u ciebie ciociu jest inaczej to wstąp do Oazy albo Świadków Jehowy. PS- Nara Ochraniacze! Bronić się ! Nie dawać.

@Beta SS. G.M.

Masz racje i tak trzymać! Nie można się poddac i być sponiewierany nie ważne czy przez klijenta ,złodzieja a nawed przełożonego masz czuć konfort że jesteś ochraniarzem ,a nie chłopcem do bicia i .znieważania

Andrzej, kumpel Rafała i Adama :)

Wziąłeś gaz z sobą na służbę i użyłeś go???? nie kompromituj się, zamilcz i nie ośmieszaj się. Jeśli nie potrafisz zaradzić w takiej sytuacji to znaczy, że nie nadajesz się do tej roboty. Są inne metody niż walka na pięści z silniejszym naćpanym karkiem, łącznie z odpuszczeniem tematu, żeby nie narobić trzody przy klientach i nie narażać ich na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, ale coś czuję, że jesteś za głupi, żebym ci tu udzielał rad. Jeśli było by ich pięciu, to też tyś byś pryskał gazem? wyciągnął nóż? użyłbyś kilofa? maczety? czy odpuścił? Jak przeczytałem te twoje wypociny, tu myślałem, że to hejt i tak sobie jaja robisz, ale widzę że ciągniesz temat, czyli najzwyczajniej przygłup jesteś.

@Andrzej, kumpel Rafała i Adama :)

Masz racje!żle zrobilem powinienem zwalić się w gacie ischować do kibla.abo normalnie spier.....dolić ze sklepu .nie wciskaj mi cwaniaku wole gaz niż ryja obitego a ty możesz używać perswazjii przepraszać kolesia głupi to ty jesteś a nie ja stracilem prace ale nie zdrowie przychlaście idalej pracuje w ochronie z moimi zasadami

@były pracownik

i tak wiemy, że zwaliłeś się w gacie. :)

@spoko

A co ? wąchałeś moj odbyt? A Fe! Niegrzeczny chłopiec.

@spoko

I jak ! Spodobał ci się mój Afrodyzjak?

@były pracownik

szkoda, że nie byłeś taki mądry w sklepie gazowniku.

do byly pracownik kolego interwencja KS i KRS polegała na tym ,że od razu kazali cię zwolnic a tobie sie wydaje ,że stanęli w twojej obronie to była totalna kompromitacja daj sobie spoko z ochroną to cie przerasta.

byly pracownik
@pracownik

Z toku twego rozumowania wnioskuje ,że znasz dobrze sytuacje w której się znalazłem jezeli tak to ok! ale uważam ,że nic nie wiesz poprostu zmyślasz i chcesz pokazac jaki jesteś mocny.

spoko

na jutro wszyscy biorą do pracy garotę, nunczako, i gaz ale pojechał z tym gazem. Miał jeszcze tonfe ale za linią kas było za mało miejsca.

byly pracownik
@spoko

Jak byś dostał dobre lanie to byś zmienił zdanie ale dobry jesteś tylko w Gębie.

południe polski

Panowie bykowac na maxa tomasz powiada nic pan nie musi robic zero ujęc jestes wzorowym pracownikiem robicie ujecia macie po robocie nara.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ