Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Cichy

Pracuje się na zmianę z kolegą, dzień na dzień

siema

ilu was pracuje na obiekcie i napiszcie w jakiej miejscowosci

siema

czy u was zwalniaja pracowników ?

@siema

(usunięte przez administratora) A jak robisz swoje i wykazujesz się to spoko.

Cichy

Jeżeli pracownik ochrony jest kumaty to zawsze znajdzie wymówkę dlaczego siedzi na monitoringu

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Alibaba

Chyba u was na rejonie. A to wy tam u siebie patrzycie czy słuchacie czy złodziej kradnie? My mamy najgorszy rejon czyli Śląsk i tu jest co robić. A to czy pracownik slucha jakiejś muzyki czy nie i tak będzie rozliczany z efektów.

Ochroniarz

A propo stania na alejce na monopolu to jest gorsze posunieńcie niż wystawienie stracha na wróble. Chyba , że stanie "HARKOROWY KOKSU"

Proste

lidl

A gdzie tu działanie prewencyjne? Stać jak palant przy alkoholach, zobaczymy wyniki inwentaryzacji kawy, czekolady i wszystkiego z I alejki. Powodzenia życzę takiemu działaniu prewencyjnemu. Tylko monitoring i uczciwa praca. Znam to z autopsji. W pracy trzeba być kreatywnym i tyle.

@lidl

W ochronie jest też inna zasada ty masz widzieć złodzieja a nie on. Poto wymyślono monitoring .a efekt pracy to zależy kto jak pracuje. Kreatywny ochroniarz potrafi wypatrzyć przez monitoring wiele sytuacji. Wiec panowie przyczyna problemu nie tkwi w monitoringu tylko kto na nim pracuje

Zachodniopomorskie
@lidl

Wszystko zależy od podejścia pracownika. Niestety często monitoring służy do przesiedzenia kolejnych godzin służby ze słuchawkami w uszach i z funkcją odźwiernego bez podnoszenia tyłka z krzesła. Gdzie ta kreatywność?

lidl
@Zachodniopomorskie

Tak tez napisałem uczciwa praca. Gdzie kreatywność? Nigdy nie wykonałbym takiego głupiego smsa. Oto kreatywność.

Zachodniopomorskie

Koledzy, działanie prewencyjne ma dzisiaj ogromne znaczenie. To odpowiednie zapobieganie kradzieżom jest kluczem do obniżenia wyniku inwentaryzacji oraz zwiększenia bezpieczeństwa personelu i klientów sklepu. Doświadczony ochroniarz to zrozumie. A jeżeli jeszcze tego nie rozumie to powinien zaufać przełożonym.

alibaba

Tak bylo co rok w okresie świątecznym. Ja narazie takiego smsa nie dostałem

alibaba

Dziwny sms a jak będą wynosić kawy albo inny asortyment to co? Wiadomo ze teraz alkohol priorytet. Chyba ze wynoszą ci tylko alkohol ale to jest pojebane monitoring podstawa. Dziwny kro.

@alibaba

cytat Smas; Panowie przekazuje info od dyrektora ,ktore zostało ustalone po spotkaniu z dyrekcją Lidla. Pracownik ochrony pełni służbe na sali sprzedazy na alejce z alkoholem ilini kas. Na monitoring udaje się tylko wtedy ,jeżeli jest podejżenie do danej o kradzież pozatym reszte pracy wykonuje na sklepie. Amen

Alibaba

Z jakiego miasta ?jesteś

@Alibaba

Szczecin

ochroniarz

Mam pytanie! Czy otrzymaliście SMSa o treści; Pracownik Ochrony zobowiazany jest stać na sali sprzedaży i pilnować alkoholu .a ma zakaz przebywania na monitoringu,chyba ,że jest ważna obserwacja.

Jim

Napewno sa idz na obiekt i pytaj o Tel do kierownika rejonu zostaw cv na obiekcie.

siema

trza złożyć wnioski o podwyzki wkoncu gdyby nie my pracownicy to by nie bylo firmy gwarant

Arq

Zapomniałem dodać jeszcze że zależy też na jakich ludzi trafi się w sklepie, ja miałem w większości młodszy zespół, kierowniczki na sklepie były ok poza 1 wyjątkiem, szef regionu z zasadami ale w porządku także to też ma duży wpływ bo jak się trafi na konfidentów w ekipie Lidla no to wiadomo że i atmosfera pracy i cała reszta kuleje.

Arq

Jeśli chodzi o tą firmę to może kokosów nie ma bo najniższa krajowa jako zwykły ochroniarz, można dorobić 30 h na miesiąc max ale przynajmniej wypłata na czas zawsze, ubrania jakie są takie są ale zawsze coś, ja pracowałem w Gliwicach gdzie moim szefem był Pan Grzegorz - gdybym napisał o nim coś złego to bardzo bym zgrzeszył bo naprawdę gdyby wszędzie byli tacy przełożeni to aż chciałoby się pracować - punktualny, wyrozumiały, wysłucha, powie co i jak, żartem czasem rzuci a nie zadufany w sobie gbur z wiecznie nadętą mordą co to nie on i tylko ryja drzeć bo wszystkie rozumy pozjadał nieomylny i wie najlepiej, miałem okazje również poznac chłopaków z interwencyjnych - normalni i wporządku, również kierownik u mnie gościł i też nic strasznego, to tyle.

ropuch

macie racje gwarant to dno a w szczegolnosci taki jeden baran z grudziaca:)co wladza mu odbila,szczurek w okularach

Cox

A.K. juz nie pracuje w Gwarancie

Ochroniarz

Polecam Firmę Gwarant stawki w miare godziwe wyplata na czas nie mam zastrzeżeń.Pracuje ponad rok trafiają sie ujecia zależy od obiektu współpraca z kierownictwem Lidla jest Ok!

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ