Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

siema

wszyscy macie najniższą krajową czy dają wam jakies podwyzki w firmie ?

Cichy

Zgadzam się z tobą , też pracuje już od około 8 lat w Szczecinie nie narzekam , Kierownik jest naprawdę OK . Dlatego polecam firmę GWARANT - POZNAŃ.

krępy wrocek

pracuję w firmie gwarant aktualnie. przyznam szczerze że naprawdę nie można nic złego powiedzieć kierownik rejonu jest osobą kulturalną życzliwą widać że zależy mu aby warunki pracy były najlepsze.nie ukrywam że pracowałem w wielu firmach ochroniarskich i traktowało się człowieka jak ściereczkę do podłogi,tutaj jest inaczej oczywiście zawsze znajdzie się delikwent co ma lewe ręce i chciał by aby pieniążki dawali mu za darmo dlatego szczerze polecam firme gwarant .i życze im wszystkiego najlepszego.

normalny

Wirek to na pewno jest z Wirku jak ja z Gliwic, nie podniecać się !!!! Nie pisać głupot , strona militaria , może będziemy pisać o wózkach sklepowych lepszy temat niż to wszystko. Wózki w obstawianych przez nas sklepach są ....

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
do admina

cóż to kolego słowo " (usunięte przez administratora) quot; cię przeraziło??? Fredry się nie czytało??? klasyki??? no co... nieukiem jesteśmy?? nie wiesz co to " (usunięte przez administratora) quot;??? to pomogę i zacytuję za Wikipedią, a ty cenzorze pokaż klasę i nie usuwaj słów których nie rozumiesz......" (usunięte przez administratora) w XVII–XVIII-wiecznej Polsce chwost (usunięte przez administratora) kwast, chwast – ozdoba szmuklerska postaci pędzla z nici lub sznureczków[1]) na końcu sznura, przypinanego do pasa jako element dekoracyjny. Często stanowił dolne wykończenie co bogatszych szamerunków stosowanych w mundurach wojskowych i habitów. Także element ozdobny niektórych rodzajów czapek (np. szlafmycy) i zasłon. Jest to także określenie odnoszące się do współczesnych frędzli i pomponów."

do dupka "wirka"

jesteś tak głupi, że o jakiś dramat, jakich (usunięte przez administratora) w Gwarant przyjmuje do pracy...

tzn co masz na mysli ?

wirek

Cześć. Powiem bardzo szybko i zwięźle. Niektórzy ludzie przegrają tu kilka spraw na korzyść gwaranta za sprawą jednego człowieka. To bardzo malutki chłopaczek ale bardzo groźny. Pozdrowienia dla GK

paweł

pracowałem na gdansku pruszcz gd lata 2008 i wspaniały dyrektor smieszny Jacek krawniak i jego grupa smieszna

Krzyś

jestem nowy, co to za robercik jakiś nowy kierownik

siema

a nie dostajecie dodatu za pranie 30zł ?

waldifeme

Adam K ?? To totalna (usunięte przez administratora) a nie kro. To padlina a nie ktos kto moze zarzadzac ludzmi. Dajcie spokoj. A Gk to padliniarze, rumun, żuczki i ten nowy pederasta robercik.

stary

Najlepszy szef to Adam K ma wszystko pod kontrolą i wszyscy go lubią tak jak GK, kto tak nie myśli to jest ...........

lidl

Umowa o pracę najniższa krajowa 1280 zł na rękę

ja miałem 8.50 jako dowudc zmiany to były lata 2008

paweł

wspaniały dyrektor i grupa smieszna jego ageta sb jacka k to ca głąby totalne

paweł

kiedyś pracowałem tam szambo totalne miałem przyjemność widzieć się z wspaniały agetem sb Jacek k

siema

piszcie jaka umowe macie i stawke oraz skad jestescie

Kolo

9,5 zł na godzinę

@Kolo

chyba brutto!

siema

jak z zarobkami ????? pochwalcie się

była ZKS
@siema

SŁYSZAŁAM O TYM PALANCIE,DUŻO SIĘ O NIM W REJONIE GADA,BYŁ NAWET CHĘTNY DO ZABIERANIA ODPISÓW,GOŚC JEST WSTRĘTNY I OBLEŚNY,STARY ZBOK

Borek
@była ZKS

te była ZKS, ty jakaś głupa jesteś, nie dziwię się że jesteś "była" co to za odpowiedź ni z gruchy ni z pietruchy?? Gieroya pochlałaś pasztetówo???

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ