Opinie o Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o. w Poznań

Były Pracownik

Brak wypłat na czas, jak już pieniądze są to w kilku transzach. PITY zaniżają zarobki bo cześć oficjalnie, a cześć pod stołem. Tu się kłania PIP, ZUS i US. Zaraz by zrobili porządek. Właściciel nieuchwytny po godzinach - nie odbiera żadnych telefonów. Firma krzak. Pracodawca żaden, a i człowiek bezczelny.

Gosc
@Rodzina byłego pracownika

Pan A ...,nie płaci,przy pomocy pani M-J nagrania do pracy za darmo,przy akceptacji administracji,która nie wiadomo komu wypłaca pieniądze,bo skoro nie pracownikom tej ochrony,to komu???pani D.G. poinformowana o sprawie,ma to oczywiście gdzieś,może zarząd wspólnoty się przyjrzy,gdzie idą pieniądze

Były Pracownik

@Były Pracownik

Czyja to wina ??? sami pracownicy się na to zgadzają . Dlaczego pracujecie jak nie macie zapłacone za wykonaną pracę . Róbcie tak dalej a zostaniecie bez pieniędzy a właściciel będzie się bujał .

Lidia
@Mieszkaniec

Dokładnie tak, zgadzam się z tym komentarzem. Dorośli ludzie wszystko widzą a nic z tym nie robią.

rodzina
@Mieszkaniec

Zobaczymy jak długo PAN POCIĄGNIE JUŻ SIĘ ZA NIEGO WZIĄŁEM . PROPONUJĘ MIESZKAŃCOM ZMIENIĆ FIRMĘ NA INNA . NATOMIAST PRACOWNICY ROBIĄ SWOJE I DBAJĄ O SWOJE OBOWIĄZKI . JAK KTOŚ ZAUWAŻYŁ OSATNIO JEST DUŻA ROTACJA I BRAKI

Rodzina byłego pracownika
@Były Pracownik

Zgadzam się z wpisem ten cały Artur niby szef Firmy Raptor zadłużonej już w U.S. i pracowników roluje kolejnych pracowników a Administrator na to daje przyzwolenie .Tutaj tylko pozostają media i sprawa w sądzie pracy i kolejne zgłoszenie do Urzedu Skarbowego. Ludzie nie dawajcie się nabierać ten koleś to (usunięte przez administratora) Napewno i Ciebie (usunięte przez administratora) nie płacąc całych wynagrodzeń tylko zaliczki po 2000 -2500 mało i tak z miesiąca na miesiąc aż się z tobą pożegna a ty złożysz pozew do sądu ......... U.S. i P.i.P. Będzie kontrola masz Pan to załatwione !!! W tym ROKU 25.12.2022 wypłat nie będzie.

Gosc Nowy wpis
@Rodzina byłego pracownika

Firma idzie na (usunięte przez administratora) :( koniec stycznia a my nie mamy pieniędzy za grudzień .Masakra

Dorota
@pracownik

Cześć, i jak skończyła się sytuacja? Długo jeszcze trzeba było czekać na wypłatę wynagrodzenia? Mam nadzieję, że było to jednorazowe opóźnienie i teraz zawsze pieniądze są na czas. Daj znać jak to wygląda obecnie w firmie.

rodzina
@Dorota

WYGLĄDA TAK SAMO BEZ ZMIAN

Dominika
@rodzina

Bez zmian? Czy chodzi stale o to wynagrodzenie, o którym pisali tu w wątku? Pytam, bo to przecież wpis z tamtego roku ze stycznia, jak do dziś mieliby tego nie uregulować?

Nic lepiej nie będzie Nowy wpis
@rodzina

Pani Doroto proszę kończyć z tą firmą współpracę bo na Święta kasy nie będzie .

Zatrudniony na czarno Nowy wpis
@pracownik

Robi z pracowników (usunięte przez administratora) do roboty ani umowy stroju służbowego. wywala z pracy kiedy chce no i nie można do doczekać się wypłaty (usunięte przez administratora) jak z nut Nie odbiera telefonu nie odpisuje na sms

Pracownik bez umowy Nowy wpis

Kiedy wypłaci mi pan pieniądze Hanka z ul Międzychodzkiego Poznan

Praca

Na których obiektach pracujecie że Raptor Wam nie płaci?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Ryszard

Wynagrodzenie wypłacane z dużym opóźnieniem. Atmosfera w pracy fatalna. Mieszkańcom radzę zwrócić uwagę na dyżurkę przy ul Katowickiej 81. W nocy często tam słychać chrapanie.

@Ryszard

Nie tylko na Katowickiej :) Starzy pracownicy zachowują się tak jak by pozjadali rozumy ,Mysza być najlepsi (usunięte przez administratora)

@Mieszkaniec

Coś okropnego, za co płacimy pieniądze firma na skraju bankructwa a szef ciągle w tej samej marynarce ;) gbur i (usunięte przez administratora)

Ziutek

Cześć! Oficjalnie jeszcze jestem pracownikiem tejże firmy, ale nieoficjalnie już wiem że nie mam czego szukać i już mnie w grafik nie wpiszą. Zostałem zwolniony na podstawie plotek jakie o mnie szły, jedna była prawdziwa i to tylko jeden raz nie sprzątnąłem należycie po sobie dyżurki, przy następnej służbie już dyżurka była "wylizana", jeden pracownik którego tutaj nazwiska dla dobra nas obojga nie podam nie lubi mnie, podpadłem mu bo nie dam sobie "w kaszę dmuchać" i cytuję "już nie musisz przychodzić do pracy, ja ci to załatwię" - początkowo nie wierzyłem w to, ale dziś się przekonałem od kierownika że faktycznie nie mam czego szukać. Ciekawostka, dziś jest termin wypłaty wynagrodzeń, nikt nie dostał z okolicznych dyżurek w tym ja, to jest skandaliczne zachowanie, jest gorzej niż za komuny, tam chociaż "czy się stoi czy się leży 2000 zł się należy". Pan Prezes z dnia na dzień cię informuje że pracujesz w innym miejscu na innej ulicy, nikt cię wcześniej nie uprzedzi mimo iż wszyscy ze wspólnoty znają już zmiany wraz z kierownikiem ochrony. Pogadałem sobie z pracownikiem co dłużej służy, kiedyś dostawało się wynagrodzenie do 15 dnia za miesiąc poprzedni, teraz jest do 25 dnia i w dodatku często w 2 transzach. Jeśli w poniedziałek nie dostanę zapewnienia że mogę odebrać wynagrodzenie idę to skonsultować z prawnikiem co mam robić. Z tej firmy robi się to samo co z TG, "zakład pracy chronionej" czyli sami niepełnosprawni albo emeryci którym już tak nie zależy na kasie bo mają inną w zanadrzu. Dodam że ja jestem 30+ wiekowo.

Staszek

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

mieszkańcy PELIKANA

DLACZEGO WASI PRACOWNICY WSTYDZĄ SIĘ WASZEGO UMUNDUROWANIA I POZA DWOMA PRACOWNIKAMI PRACUJĄ W CYWILNYCH CIUCHACH, , TRAKTUJĄ PRACĘ JAKO ODPOCZYNEK I W NOCY ŚPIĄ ZAMIAST PILNOWAĆ BUDYNKU I OCHRONIAĆ MIESZKAŃCÓW , DLACZEGO ZAMIAST ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM WSPÓLNOTY MAJĄ TO GDZIES , A ZAJMUJĄ SIE PRYWATNYMI SPRAWAMI USIŁUJĄCSPOUFALAĆ SIĘ ZŻONAMI MIESZKAŃCÓW. DOŚĆ TEGO NA NAJBLIZSZYM ZEBRANIU MIESZKAŃCÓW POSTARAMY SIE O WYPOWIEDZENIE UMOWY, BO TAK NIE DZIAŁAJĄ FIRMY OCHRONU

michno45

wszystko zależy gdzie się pracuje i z kim,ja nie narzekam,kiedys z licencją mialem 5 zl/godz,teraz bez licencji 10,70/g Ptak-Rzgów jedynie atmosfera w pracy dotycząca stosunków między pracownikami nie najlepsza i kwestia terminu wypłat

Gregory

(usunięte przez administratora) 8 zł na godzinę dają jak ktoś na czarno robi. Jeleni szukają.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o.?

Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o.
  • Sadowa 21
    61-657 Poznań

Biuro Ochrony Raptor Sp. z o.o.