Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Na terenie Żywca jest totalny przemiał w ciągu roku 6 pracownik ochrony smieciówka 6 zł na godz bielsko 6.50 ten nowy kro kolega grubasa wymiata na maxa o ujęciach takie pierdoły gada masakra.

ARAS

Bo nie jesteś pracownikiem tylko zleceniobiorca.Takie info uzyskałem w PIPie.Pozdrawiam

do ochroniarz człowieku co ty bredzisz nie biega o telefon czy z tego czy innego wiemy jak jest w gwarancie dzis smieciówka jutro bezrobotniówka , sam na kubela się wysmiewał , ze ma to z tyłu jak dostanie sygnał do ochroniarza wiemy jak jest w gwarancie dzis smieciówka jutro bezrobotniówka sam grubas sie wysmiewał ,z e ma to z tyłu co bedziesz miał wsadzic do gara.

klient

Do kro na terenie Żywca czy macie tam jakiegos pracownika ochrony bo ja od paru miesięcy nie widzę a miejscowi bezkarnie wychodzą wypakowani z towarem kiedy ta beznadzieja się zakonczy.

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Pan Grzegorz podał numerek kom jak zadzwonimy to na drugi dzien wypowiedzenie na bank.

ochroniarz
@pracownik

Jeżeli masz obawy to zadzwoń z komórki kolegi. Nic prostrzego i Wal swoje.

pracowałem w lidlu Żywiec w firmie gwarant poznan 3 lata ale obuwie to miałem za swoje wydałem ponad 200zł spodnie 2 koszule z długim rekawem czy lato czy zima to od firmy ale byly takie przypadki jak miara nie pasowała to kro kazał kupic za swoje.

były

do Tomka kolego jezeli nie ma spodni na miare to kro powiada ,że masz sobie kupic a buty to samo powie ci ,ze mają byc czarne jak dostarczyłem rachunki zaswiadczenie o karalnosci i badania lekarskie to na prosbę o zwrocie sie wysmiali agencje ochrony to szambo szkoda czasu nie płaca do zusu jak robisz na smiecowie jak sie odezwiesz to cię zwolnią

ochroniarz

Dlaczego pracownikowi ochrony zatrudnionego na umowe- zlecenie firma nie zwaraca za badania lekarskie.

alibaba

6zl w 2010R byly.

bielsko , żywiec smieciówki szesc złotych na godzinę x160 godzin policz takie zarobki

klient

w tym zywcu to jakas paranoja dwa lata temu była mega ochrona ciągle policja wyprowadzała złodzieja, teraz jest jakis grubas z nory nosa nie wychyla jedynie widac go pod sklepem jak dymy puszcza brudno ubrany oflej jakis poziom bliski dna.

W Żywcu jeden pracownik ochrony , buciki za swoje spodnie jak znajdzie miarę jezeli nie to masz sobie kupic w sklepie takie realia.

grzegorzp
@pracownik

Witam szanownego Pana, wnioskuję, że opisuje Pan firmę "Gwarant Poznań" Sp. z o.o., jeśli tak to zapewniam Pana o tym, że odzież robocza oraz obuwie ochronne w naszym zakładzie pracy wydawane są każdemu pracownikowi nieodpłatnie jak stanowi KP, za obuwie robocze wypłacany jest ekwiwalent miesięczny, wystarczy spojrzeć w kartę wydania odzieży. jeśli stan rzeczy jest inny (zakup odzieży na własny koszt) to proszę o bezpośredni kontakt z działem BHP w siedzibie firmy ponieważ jest to poważne naruszenie przepisów. Osoby, które w jakimś stopniu czują niezadowolenie z tytułu funkcjonowania naszej firmy proszę o kontakt z biurem i przedstawienie problematyki, anonimowe wpisywanie nieprzychylnych komentarzy pod adresem jakiejkolwiek firmy jest naganne i z całą pewnością nie rozwiążą istniejących problemów, pozdrawiam Specjalista ds. BHP Grzegorz Przekota tel. kontaktowy 618688815.

on
@grzegorzp

Panie Grzegorzu, jakoś nie widzę w swojej pensji ekwiwalentu za obuwie, że nie wspomnę o zwrocie kosztów za pranie ubioru roboczego jak Pan je nazywa. 1269 to maja pensja netto, gdzie wszystkie informacje podają 1286 zł netto to najniższa krajowa netto. Gdzie w takim razie 15 zł, gdzie ekwiwalent za obuwie i pranie Panie Grzegorzu ? Pozdrawiam.

OCHRONA LIDL

W BYDGOSZCZY JEST DUŻA SZANSA NA UMOWĘ O PRACE ALE PO CO NAJMNIEJ 2 MIESIĄCACH WYNIKÓW WIADOMO UJĘĆ ALE CHŁOPACY I TAK CORAZ BARDZIEJ MAJĄ DOŚĆ TEJ PRACY GDY MAJĄ UMOWĘ PONIEWAŻ WARUNKI NA LIDLU SĄ DO NICZEGO ZERO JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z GK LUB POLICKA SAME UTRUDNIENIA A ZA WSZYSTKO ZAWSZE ODPOWIADA OCHRONA A BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKA TAK NAPRAWDĘ NIKOGO NIE OBCHODZI DŁUGO BY OP TYM PISAĆ.

on

z 2 pracownikow robia na 1 na obiektach taka prawda

Na południu polski bielsko, kety , Żywiec same smieciowki tylko obiecywanki cacanki a głupiemu radosc jakie kro takie umowy,nawet mundurek sobie musisz sprawic za swoje .

Ochroniarz

Standarty są wszędzie jednakowe odnośnie pracy ochrony w sieci Lidl, tylko podejście do pracy KRO , może się różnić w regionach.

Cichy

Inne standardy ma BS Jankowice a inne BS Bydgoszcz

@Cichy

Co masz na myśli?

Ochroniarz

Szczecin czy inne miasto , co to za różnica firma jest jedna i jedne standarty.

Cichy

W sumie masz rację. Jesteś ze Szczecina?

alibaba

Nie interesuj sie. Nie podawajcie koledzy. To jest nasza sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ