Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

spoko

jaka płaca taka praca

Dlaczego nie mamy dodatku za buty i pranie służbowych ciuchów. A czemu mamy 1338,69 zł wypłaty, gdy najniższa krajowa to 1355 złotych. Niższa pensja jest naruszeniem praw pracowniczych. Spytajmy swoich KRO lub zgłośmy do PIP

BYŁY PRACOWNIK

NIESTETY TEŻ SPOTKAŁO MIE NIEMIE DOSWIADCZENIE .POLEGALO TO NA INCYDENCIE ZOSTAŁEM POBITY PRZEZ OSOBE DOKONUJĄCA KRADZIEŻY NIESTETY ZLE POSUNIECIE Z MOJEJ STRONY POLEGALO NA UZYCIU GAZU ZELOWEGO WOBEZ AGRESYWNEGO ZŁODZIEJA CO ZANOTOWAŁ MONITORING MIMO WEZWANIA POLICJI DALEJ UJĘTA OSOBA BYLA AGRESYEWNA W MOJEJ OBRONIE STANOŁ KRS WIDZIĄC CAŁE ZDARZENIE I KS SKLEPU PO NAPISANIU NOTAKI SLUŻBOWEJ KTORA NAWED NIE PRZECZYTANO PO 5 GODZINACH ZOSTAŁEM ZWOLNIONY Z PRACY BEZ MOŻLIWOSCI DOCHODZENIA IWYJAŚNIENIA NIEPOMOGŁA INTERWENCJA KIER SKLEPU I KRS POWIEDZANO"ZLAMALEM WSZELKIE STANDARTY" LEPIEJ SIĘ BYŁO DAĆ ZABIĆ NIZ OBRONIĆ WIEDZĄC O TYM.ŻE NIE MAMY PRAWA UŻYWAC PRZEMOCY WOBEC OSOBY AGRESYWNEJ.JEST NIEMIŁY FRAGMENT MOJEJ PRACY W FIRMIE JESLI CHODZI O WSPOPRACE Z KRO NIE MAM ZASTRZEŻEN BYŁO OK.

To prawda, dlaczego nie mamy dodatku za buty i pranie służbowych ciuchów. A czemu mamy 1338,69 zł wypłaty, gdy najniższa krajowa to 1355 złotych. Niższa pensja jest naruszeniem praw pracowniczych. Spytajmy swoich KRO lub zgłośmy do PIP.

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Taki tam jeden...

Panowie zluzujcie majty. Jesteście ochroniarzami, facetami i powinniście mieć wielkie twarde melony w gaciach, a Wy zachowujecie się jak kłótliwe cioty. Przestańcie obrzucać się się inwektywami, pogadajmy merytorycznie, powymieniajmy poglądy i doświadczenia, a wszystkim na to wyjdzie na dobre. Pracuję w jednym ze śląskich miast, mam 8,50 na godzinę. Polar + dwie koszule + spodnie bojówki dostałem bez problemu. Nie mam żadnego dodatku za pranie ciuchów, buty mam prywatne. Sklep dwu etatowy, średnio ze zmiennikiem mamy dwa-trzy ujęcia w miesiącu, wiem że to nie rekord świata, ale sklep z szumowin mamy praktycznie wyczyszczony. Ostatnia inwentura wyszła bardzo dobrze, nie powiem jednak jaki był wynik, bo to są informacje niejawne, a poza tym od razu będzie wiadomo o jakim sklepie mowa ;) Życzę Wam Panowie Ochroniarze bezpiecznych dyżurów, mądrych KRO i takich samych KRS....

klient

Co to za ochrona i jak wyszkolona ,ze myli zatrzymanie z ujeciem i chwali sie 11 latami pracy cos tu sciemniasz chłopcze.

zks

do pracownik paranoiku niby powiadasz ,ze 11 lat szwedasz sie po sklepie a nawet nie połapałes sie ,ze pracownik ochrony nie moze robic zatrzyman tylko ujęcie za linia kasy i to powinno byc z interwencją policji ja o tym wiem a ty jeszcze nie oj wy marni pseudo ochroniarze gaci na (usunięte przez administratora) nie jestescie w stanie upilnowac a geby macie takie bałmuszone i wiedzy zero.

pr kwalifikowany

kretynie pracowałem w gwarancie w lidl Zywiec jeszcze przed licencją robiłem rocznie po 40 ujęc sklep miał inwentaryzacje dobra z menelami nigdy problemów teraz z takimi psudo pracownikami jak ty ujęc zero strach ma wielkie oczy bo nigdzie ochrony nie widac a miejscowi wychodzą wypakowani bezkarnie z towarem nieraz to widzę .

ochrona koszar

puk puk w główke ja ochraniam koszary wojskowe w bielsku mam 10 zł na godzine na miesiąc wychodze 2000,synku bredzisz zero pojecia idz na kurs nieudaczniku.

zks

panie kozak zapraszam na kurs pracownika kwalifikowanego 1 albo 2 stopnia bez tego jestes smieciem.

@zks

Kurs pracownika kwalfikowanego to jesteś Gość! a jak jeszcze masz książeczke na broń służbową to nie jesteś śmieciem możesz stać jak palant za 7 zyka jako wartownik w jednostce wojskowej , w zime dadzą ci uszatke i buty ocieplane i wygladasz niesamowicie. .

klient

jak pracownik ochrony robi w ciagu miesiąca 4,5 ujęc za linią kasy z interwencją policji to kro nie zmusi cie do szwedania się po sali sklepu tylko akceptował bedzie siedzenie na monitoringu i tropienie potencjalnych złodziejaszków, tylko nieudacznicy muszą stac na sklepie a tacy tylko robią w ochronie.

@klient

Jak jesteś taki kozak to zapraszam do ochrony na Pomorze jak usiądziesz na kamere dostaniesz zjebke inie ważne czy łapiesz ile się da a propo nieudacznika to masz siebie na myśli

darro
@pracownik

Zgadam sie ,masz racje,mówi tu chyba sam o sobie.

zks

Do pracownika ochrony bielsko ale ujec zero najbardzie okradane są sklepy lidl bielsko 8,50 masz zapewne z grupą niepełnosprawnsci.

Jaco

WOW, ładne ściemy tutaj walicie :) Od 15 miesięcy jestem Pracownikiem Ochrony w tej firmie (Bielsko-Biała): - umowa o pracę - minimalna stawka 8,5 - sort mundurowy pierwszy dostałem tuż przy zatrudnieniu a 2 miesiące temu dostałem nowy - kiero zawsze dostępny Nie wiem o co wam chodzi. A może macie dwie lewe ręce i wszystko wam przeszkadza? No to na cholerę pracujecie w tej firmie? W porównaniu do innych handlówek to niebo i zmienia.

@Jaco

Brawo! Za opinie tylko dodaj jeszcze,że trzeba stać w alejce z alkoholem i pilnować go a reszta towaru masie jak ma.chyba że masz innego KRO niż na Pomorzu.

siema

czemu ? pracujesz tutaj ? opowiadaj co sie dzieje

Bielsko to jeszcze większe szambo jak Żywiec tragedia.

siema

jak tam sytuacja wyglada na bielsku ?

Dawid

Miałem wypłatę 8 grudnia o 15

pracownik podbeskidzia

do kro koncz wasc wstydu oszczedz są jeszcze inne zawody.

Krzysiek

No to jest prawda,mam nadzieję że w pn będzie ta wypłata.......

A tak z innej beczki DOSTAŁ JUŻ KTOŚ WYPŁATĘ ZA GRUDZIEŃ?? BO 10 W NIEDZIELĘ A NA KONCIE CISZA!!! ŻENADA

Zły
@pracownik

Widzę że mnie ktoś już uprzedził,tylko wymagania stanie na linii kas przez 13 godzin i pilnować jakiś puszek zakichanych z wosp żeby nie zajumali a wypłaty na koncie nie ma!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ